کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2019-04-14 ساعت 18:21)azimi1989 نوشته:  
(2019-04-13 ساعت 02:06)ostokhan نوشته:  
(2019-04-01 ساعت 15:14)azimi1989 نوشته:  سلام فرزاد جان ، خوبی؟ چه خبرا؟ آقا از وضعیت ویزای لاتاری خبر داری؟ چجوریاست الان؟ بالاخره ویزا میدن یا نمیدن؟
از خودم برات بگم که اگه یادت باشه 3 سال پیش گفتم دارم سعی میکنم شرایطمو واسه اکسپرس اینتری کانادا آماده کنم ، بالاخره ارشدمو گرفتم، 3 سال هم سابقه کار جور کردم ، آیلتس 6 هم گرفتم ولی کافی نیست باید ببرم بالاتر، گند بزنم به این شانس که دلار رفت بالای 13 تومن و هرچی پول داشتم هیچ شد، الان مشکلم فقط دوتاست، زبانمو ببرم بالاتر و پول بیشتری جمع کنم ، امیدوارم که قبل از اینکه موهام بشه رنگ دندونام بتونم از این خراب شده برم، یکم افسرده شدم چون برنامه سه ساله ای که ریخته بودم کامل محقق نشد ، هرچند به هر حال چند قدم رو به جلو حرکت کردم و درجا نزدم ، اما شرایط واقعا سخت و بحرانیه ، دست از تلاش نمیکشم ، بالاخره میرم. بگذریم ، از خودت بگو، چیکارا کردی؟
داداش من دیگه بریدم و وا دادم انصافا.
هر چی پوزیشن تحصیلی اپلای میکنم نمیشه.
به این استادها هم که ایمیل میزنم میگن یا بازنشسته شدن یا اینکه داره میشه و یا اینکه دانشجو نمیگیره و ظرفیتش پر
واقعا در حیرتم پس بقیه چطور میرن؟ البته خوب من میخوام فاند داشته باشه و این کار رو سخت میکنه.
To put it in a nutshell  Sad
گرفتار شدیم تو این دیوانه خانه و هر روز عرصه برومون تنگتر میشه. بقول این خارجکی های بی مرام
(There is a jungle out there (Iran

از همه بدتر اینه که واقعا امیدی به آینده نیست، هر روز بدتر از دیروز، الکی الکی شد 30 سالم!!! هیچی هم از جوونیم نفهمیدم، خدا باعث و بانیشو لعنت کنه، داداش تو هم تلاشتو بکن ناامید نشو ، سخته ولی چاره دیگه ای نیست، انشاالله جور میشه
منم همسن خودتم.
واقعا بهره ای نبردیم از زندگی...
لعنت خدا بر مسببان
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2019-04-14 ساعت 23:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان