کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2011-08-23 ساعت 15:17)ابی22 نوشته:  
(2011-08-23 ساعت 12:16)Amirmajhool نوشته:  
(2011-08-23 ساعت 11:49)ابی22 نوشته:  درود بر شما...
آدرس باید بدین صورت وارد شود :
پلاک منزل » طبقه ساختمان ( مثال طبقه اول First Floor ) خیابان » منطقه » شهر » استان » کشور
تمامی این مراحل باید به صورت انگلیسی وارد شود و ممکنه در دو قسمت آدرس نوشته شود ...

با سلام و خسته نباشید خیلی ممنون به سؤال من جواب دادید،کد پستی را کجا وارد کنم قبل از آدرس؟ یا بعد از آدرس ؟
شماگفته بودید که به انگلیسی وارد کنید من همن آدرسی که بصورت انگلیسی در زیر پلاک ها نوشته شده را وارد کنم درسته ؟ ویا به آدر را به انگلیسی ترجمه کنم ؟
آدرس رو از آخر به اول بنویسم مثلآ واحد 6-طبقه 4 - پلاک 3 - ....
چون شما اول پلاک رو نوشتید و بعد طبقه رو ، کدامیک درست است؟

فکر کنم قسمت کد پستی جداست و اگر هم جدا نبود در قسمت آدرس باید وارد بشه ..
آدرس هم به صورت انگلیسی از آخر به اول نوشته میشه . مثل : پلاک - طبقه - کوچه یا خیابان - منطقه یا محل - شهر - استان - کشور
For example, plaque, or Postal code - second floor - street or Alley - the location or Region - City - Province or State - Country

برای مثال آدرس :
پلاک 50 - کد پستی 7411384521 - طبقه دوم - ساختمان نگین - خیابان ملاصدرا - منطقه 6 - شهر تهران - استان تهران - ایران

به انگلیسی :
No. 50 - Postal Code 7411384521 - Second Floor - Negin Building - Molla Sadra St. - District 6 - City - Tehran Province, Tehran - Iran

راستی هنوز که ثبت نام شروع نشده ....

خیلی ممنون که به سؤالک جواب دادید،من دارم اطلاعات جمع آوری می کنم تا در قرعه کشی ثبت نام کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، Ghoghnoosepars

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط Amirmajhool - 2011-08-23 ساعت 19:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان