کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2011-08-31 ساعت 05:44)مرجان گلی! نوشته:  ببخشید من همه این هارو خوندم. فقط درباره این فرم که به صورت انلاین پر می کنیم...تو یک سایتی خوندم دو قسمت داره یعنی چی؟و این 60دقیقه ای که گفته می شه مدت زمان پر کردن ماست یا مدت بالا اومدن این فرمه یا مدت زمانیه که ما می فرسیمش؟من اگر خودم می تونستم از خودم عکس بندازم فکر کنم خیالم را حت تر بود اما می ترسم!به عکاس بگم عکست پنج سانت در پنج سانت باشه توی سیدی بریزش فرمتش هم جی پی ای جی باشه حله؟و اینکه ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل باشه

توضیحاتی که میدم برای افراد مجرد هست

60 دقیقه نیست بلکه حدود 30 دقیقه هست البته پر کردن فرم برای افراد مجرد کار 3 دقیقه هم نیست پس شما زمان کافی دارید

زمان بعد از ورود به سایت dvlottery و از زمانی که شما روی گزینه ثبت نام کلیک می کنید شروع می شود

برای افراد مجرد فرم یک صفحه هست با 14 گزینه که باید پر شود و البته یکیشون برای آپلود کردن عکسه

بعد از پر کردن این صفحه(فرم) وقتی در انتهای صفحه روی دکمه contiue کلیک کردید می روید به صفحه بعدی که همان فرمی که شما پر کردید رو به شما نشان می دهد اگه نیاز به اصلاح داره دوباره برمی گردید به صفحه قبل (پایین صفحه دکمه بازگشت وجود داره) اگر هم اطلاعاتتان صحیح بود روی دکمه submit کلیک می کنید ( اینم پایین صفحه ست) می روید به صفحه آخر که در واقع نشانه اتمام کار است در این صفحه بالاش به شما تبریک میگه بعد کانفرمیش نامبر رو به شما نشان می دهد به همراه نام و نام خانوادگی و سال تولد

از این صفحه حتما پرینت و عکس بگیرید تا در روز اعلام نتایج بتونید وضعیت خود را چک کنید

برای عکس هم به نظر من برید عکاسی بهتره معمولا عکاسا خودشون واردن بگید عکس گرین کارتی می خواهید با همون ویژه گیها براتون می گیرن

پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، مرجان گلی! ، Classic ، foton ، j@vad ، maleki2 ، lighter ، Ghoghnoosepars

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط dv2013 - 2011-08-31 ساعت 14:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: