کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2012-06-19 ساعت 03:22)hamedbb نوشته:  با سلام. اگه هنگام ثبت نام مجرد باشی و فرم رو مجرد پر کنی ایا اگه برنده شدی می تونی همسرت رو که بعد از ثبت نام باهاش ازدواج کردی با خودت ببری؟
بله مشکلی نداره به اتفاق همسرت میری مصاحبه عقد نامه همراه با ترجمه رسمیش به اضافه یکسری مدارک دیگه که از همسرت میخوان هم با خودت میبری و به 2 تاتون ویزا میدن

(2012-06-20 ساعت 13:31)ali1362 نوشته:  من یه سوال دارم : توی فرم اولیه ثبت نام لاتاری چون دوستم این کارو کرده واسم میزان تحصیلاتمو واسم نوشته بوده دانشجو یا در حال تحصیل در صورتی که من مدرک فوق دیپلممو چند وقت قبل گرفته بودم .از طرفی رشته تحصیلی که خوندم رشته هنر بوده و احتیاجی به گذروندن پیش دانشگاهی نبود... به همین خاطر از اونجایی که شنیده بودم باید حتما 12 سال درس خونده باشی فکر کردم مدرک فوق دیپلمم رو هم تو مدارک ارسالی به کنتاکی اضافه کنم بهتره تا بدون مدرک پیش دانشگاهی... الان نمیدونم کار درستی کردم یا غلط....!!!؟!؟!

دیپلم 12 سال یا 2 سال سابقه کار با بیمه هنگام ثبت نام باید داشته باشی اگه تو فرم ثبت نام میزد فوق دیپلم بهتر بود ولی اشکال نداره یا میتونی به کی سی سی ایمیل بزنی و اطلاع بدی یا میتونی اصلا بشون نگی و موقع مصاحبه مدرک فوق دیپلم ترجمه شده رسمی رو با خودت ببری و اگه اونجا ازت پرسیدن بشون توضیح بدی اون مورد پیش دانشگاهی هم باید بشون توضیح بدی و بشون بگی سیستم اموزش پرورش ایران اینجوریه ولی در کل فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد باز میتونی از تایپیکهای مربوطه استفاده کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، hamedbb ، j@vad ، Ghoghnoosepars

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط shahyad - 2012-06-23 ساعت 17:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان