کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2012-10-18 ساعت 01:23)hoseinma نوشته:  چند سوال برم در مورد لاتاری گرین کارت پیش اومده ممنون می شم کسی کمکم کنه :
1- قسمت آدرس رو چطور پر کنم؟ (اونجا که می گه in care of منظور چی هست می دونم که انتخابیه که پر کنم ولی اگه بخوام پر کنم چی باید بنویسم ؟ تفاوت آدرس لاین 1 با آدرس لاین 2 در چی هست چجوری این قسمت رو پر کنم اگه با یک مثال توضیح بدین ممنون می شم. پستال کد چی وارد کنم ؟ (کدپستی خونه رو وارد کنم یا شهر رو ؟ )
2- من الان دانشجوی دکتری سال آخر هستم سربازی هم نرفتم، اگز خداد بخواد برنده شم سربازیم چی می شه؟ باید برم؟ اگه برم ویزام باطل می شه ؟
3- الان که دانشجو هستم، بعد از برنده شدن از من مدرک بخوان مدرک اصلی می خوان؟ مدرک اصلی رو می دونم حداقل تا چهار سال دیگه دستم نمی رسه ممنون که کمکم کنین

سوال اول : معنیش : برسد به دستِ .... شما مثلا باید بنوسی MR AHMADI یا ALI AHMADI
کد پستی 10 رقمی خونه رو وارد کنید
آدرس هم مثلا :
UNIT 4, Second Floor, No 12 , sub#3 on the left
.shahid faghihi Alley Valiasr St
وضعیت شما جوریه که آمادگی کامل برای مهاجرت ندارید
شما اگر قبول بشید , مشکل خروج از کشور هم دارید , باید صحبت کنید که آیا مشکل خروج حل میشود ؟؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ghoghnoosepars

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط reza6966 - 2012-10-19 ساعت 19:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: