کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2013-03-01 ساعت 20:49)yalda_lx نوشته:  سلام
اگر کسی فرزندانش رو خواست با خودش ببره و فرزندانش بالاتر از 21 سال و مجرد باشند میتونه یا نه؟یا این که اونها باید خودشون جداگانه ثبت نام کنند؟
و دیگه اینکه مثلا خانواده چهار یا پنج نفری مثلا پدر خانواده که میخواد اسم خودش رو بنویسه و همسرش و فرزندانش هم باهاش باشند چجوری باید عکسهاشون و ارسال کنه تک نفری یا خانوادگی ؟
و یه سوال دیگه اینکه من ترم اول دانشگاه هستم و به دلیل مشکلاتی از ترم دو به بعد دیگه دانشگاه نرفتم و گفتند برای انصراف باید مبلغی رو به حساب بریزید و من هم هنوز این کارو نکردم و مدارکم هنوز دست دانشگاست اگر بخوام اسم نویسی بکنم بایدبنویسم دیپلم یا بنویسم دانشجو و مثلا اگر من قبول شدم باید مدارک تحصیلم همرام باشه و اگر نوشته باشم دیپلم بعد برام مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید.

سلام

پدر یا مادر در صورت برنده شدن فقط می تونه همسر و فرزندان زیر 21 خود رو همراه ببرند

در مورد عکس هم عکس تکی هست ... هر نفر باید عکس تکی خود رو آپلود کنه ...
عکس خانوادگی هم بگیرید خوبه اما واسه آلبوم شخصیتون Rolleyes

مهلت ثبت نام لاتاری 2014 که خیلی وقت هست تمام شده , شما این سوالات رو واسه سال آینده 2015 می پرسید ؟؟؟

در مورد مدرک تحصیلی , اگر انصراف دادید که دیگه دانشجو نیستی و مدرک شما دیپلم هست
اما اگر قصد دارید ادامه بدید دانشگاه رو , شما دانشجو مقطع لیسانس هستید
پاسخ
تشکر کنندگان: کیانا ، Ghoghnoosepars

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط reza6966 - 2013-03-02 ساعت 18:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان