کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا
(2015-10-11 ساعت 23:57)pink man نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 16:36)pink man نوشته:  برای پسوندمحله باید alley بنویسیم ؟ مثلا تجریش میشه : tajrish alley یا میشه tajrish street ?
ما خونمون ۱ طبقه است همون پلاک بنویسم کافیه یا باید قبلش بنویسم ground floor?
ادرسی که وارد میکنم خونه خودمونه بازم فیلد "برسد به دست" لازمه اسم خودمو بنویسم؟ یا خالی بزارم؟

دوستان خواهشا این سوال جواب بدین ممنونم
===
با سلام
ضمن تشکر از دوستمون که پاسخ شما رو دادن، خدمت شما پینک من عزیز عرض کنم که موضوع آدرس رو اینقدر پیچیده نکنید، خود کارمند مهاجرت آمریکا که قرار نیست دستی پاکت نامه رو برای من و شما بیاره دم خونه، اگه آدرستون مشخص و معروف هست که خلاصه هم بنویسید مأمور پست نامه رو برای شما میاره (مثلا بنده با مأمور پست محله خودمون دوست شدم و هر جای محل که منو می بینه اگه نامه داشته باشم بهم میده) وگرنه شما فقط کافیه آدرس پستی کاملتون رو به روش آمریکاییها بنویسید که میشه برعکس ما همین. زیاد خودتون رو برای موضوعات ساده اذیت نکنید.
موفق باشید
پ.ن: و یک نکته دیگه و اون هم اینکه به مأمور پست بسپرید که منتظر رسیدن نامه مهمی هستید، خود این کار خیلی به آسودگی خیال شما کمک می کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Srod ، pink man

پیام‌های این موضوع
RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - توسط Ghoghnoosepars - 2015-10-14 ساعت 18:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان