کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان
من 8 ساله که در نروژ زندگی میکنم. این چیزهایی که در مورد رفاه این کشور میگن, اصلا صحت نداره. زندگی در اینجا برای مردم بخصوص ما مهاجرین, خیلی سخته. من در دانمارک پناهنده بودم و اونجا اقامت نگرفتم بعد به سوئد رفتم اونجا هم نگرفتم و بالاخره در نروژ گرفتم در واقع من به اجبار اومدم اینجا. این همه میگن نروژ کشور پولداریه... ما که چیزی ندیدیم. اینها همه پولها رو برای آینده نگه داشتند و اصلا خرج نمیکنند. یک مشت مردم افسده و منزوی که از نعمت عقل هم بی بهره هستند. فقط یک عده خاصی هستند که این کشور رو میچرخونند که همون نخست وزیر و وزرای دیگه هستند. همه این سه تا کشور که کشورهای اسکاندیناوی هستند, در یک کلام مزخرف هستند ولی سوئد از اون دوتای دیگه کمی بهتره. تنها کشورهایی که برای مهاجرت ما ایرانیها مناسبه انگلیس و امریکاست. من به هیچکس توصیه نمیکنم که به نروژ بیاد. خیلی چیزها برای گفتن دارم و اگر دوستان اطلاعاتی بخوان میتونم راهنمایی کنم. این هم ایمیلم ....

korush.pakzad@hotmail.com
(2011-10-14 ساعت 19:09)Classic نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 18:55)shahinmp نوشته:  اوضاع کار مهندسی در زمینه نفت و گاز در نروژ به چه صورته؟ اگه سابقه کار خوب و تخصص داشته باشم و انگلیسی بلد باشم با بودن در نروژ احتمال کار پیدا کردن هست؟ یا حتما باید زبان نروژی بدونم؟

زبان انگلیسی مادر زبان هاست

در ضمن شما وقتی در رشته ای تخصص داری بهتر هستش که اول به سایت های کاریابی انلاین اون کشور مراجعه کنی و و کمی درمورد کار خودتون با اونها به تبادل نظر بپردازی و مشاغل مورد نیاز رو برسی کنی و بعد برای مهاجرت از طریق کار اقدام کنی

اینطور باعث میشه که دچار سردرگمی نشی

من جندین ساله در نروژ کار میکنم... بدون زبان نروژی توی این کشور هیچ کاری نمیشه کرد. زبانش هم به قدری سخت و زشته که حساب نداره
(2010-12-31 ساعت 13:20)mj_gEEk نوشته:  خبر دارین تحصیلات ایران چقدر با نروژ همخونی داره؟
در مورد شهر های نروژ هم بد نیست اگه کسی می دونه اطلاعات مبسوطی بده.
ممنون.

اگر از دانشگاههای معتبر دولتی ایران مدرک داشته باشید, در اینجا تایید میشه. مثل دانشگاه تهران یا شریف. ولی دانشگاه آزاد و این حرفها بدرد نمیخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: mns2000 ، pariya2 ، nora ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به نروژ،مرفه ترین کشور جهان - توسط korush.pakzad - 2012-07-12 ساعت 01:49
قوانین مهاجرت به نروژ - توسط یه مهاجر - 2012-12-18 ساعت 19:53
پزشکی در نروژ - توسط کویری - 2012-07-26 ساعت 08:34
RE: پزشکی در نروژ - توسط korush.pakzad - 2012-07-27 ساعت 02:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان