کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان
(2012-12-25 ساعت 01:38)آواا نوشته:  نامه از UDI است.

من الان سه ساله که نروژ هستم. از نوامبر 2009
اگر اینها می تونند سوابق دربیارند، چرا سه سال پیش نفهمیدند؟

انگلیس هم نمی تونم برم؟

یه چیز میگم امیدوارم از من دلخور نشین.اینکه میگین اگه میتونند سابقه در بیارن چرا سه سال پیش این کارو نکردن،دقیقا اینو می رسونه که متاسفانه اکثریت دارن از صداقت اروپایی ها سواستفاده می کنن و خیلی خودشون رو زرنگ میدونن.در واقع همین دروغ ها و پرونده های ساختگی باعث شده که حق خیلی از پناهجوهایی که واقعا مشکل دارن ضایع شه یعنی اینا هم اونقد دروغ شنیدن که دیگه مثل سابق اعتماد نمی کنن و به کوچکترین مسئله ای در پرونده گیر میدن شوربختانه اکثر کسایی که کیس محکم دارن به دلیل اعتماد از پرونده شون و سادگی، خیالشون راحته جواب مثبت میگرن اما میان می بینن اینقد هم ساده نبوده جلب اعتماد اروپایی ها ، برعکس اونایی که کیس دروغی دارن به دلیل کلک هایی که میزنن راحت موندگار میشن .خیلی جالبه مثلا طرف مدعی میشه جونش در ایران در خطره و حتما می کشنش ولی همین که اقامتش درست میشه میره بلیت میگیره بره ایران سفر!!!یه اخلاق خیلی بد ما داریم اینه که میگیم بذار کار خودمون به هر ترتیبی راه بیفته حتی با ضایع شدن حق دیگری ،حالا بقیه هم یه فکری برای خودشون بکنن.به ما چه

به هر حال مهم اینه بعد از سه سال سوابقتون رو در اوردن حالا چه خودشون موفق شدن چه کسی ریپورت داده اهمیتی نداره فقط میخوام به افرادی که پناهندگی رو خیلی ساده میگیرن مورد شما رو مثال بزنم که بدونن یه نفر با همه زرنگی هم ممکنه گرفتار شه حتی بعد از جواب مثبت

انگلیس شنگین نیست ولی اتحادیه اروپا که هست!

امیدوارم مشکلتون حل بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: آواا ، Tomas ، ParsTrader ، roeentan ، laili ، Yashar_a ، battosai ، r-g ، msar

پیام‌های این موضوع
قوانین مهاجرت به نروژ - توسط یه مهاجر - 2012-12-18 ساعت 19:53
RE: مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان - توسط یه مهاجر - 2012-12-25 ساعت 02:02
پزشکی در نروژ - توسط کویری - 2012-07-26 ساعت 08:34
RE: پزشکی در نروژ - توسط korush.pakzad - 2012-07-27 ساعت 02:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان