کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان
(2013-07-25 ساعت 00:52)گلنسا نوشته:  سلام و درود می خواستم بدونم واقعا داشتن مدرک دانشگاه آزاد اونم ازیه جای دور افتاده ایران، برای گرفتن ویزای تحصیل در نروژ تایید نمی شه؟ خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارید بگید.خیلی امیدوار بودم از طریق ویزای تحصیلی همراه همسرم به نروژ بریم و با پیدا کردن کارفرمای درست و حسابی ویزا رو تبدیل بهskill worke
من در نروژ زندگی میکنم و مدرکم هم از دانشگاه تهران بود و اینجا تایید شد. اما در مورد دانشگاههای غیر دولتی ایران کمی شک دارم که تایید بکنند. البته کلا مدارک دانشگاهی هم بستگی به نوع رشته داره و در ضمن تمام واحدها رو قبول نمیکنند که بشه در حد یک لیسانس تایید بشه. و از طرفی مدارک ایران رو زیاد از نظر کاربردی قبول ندارند و حتی کاملا هم تایید کنند, کسی به شما راحت کار نمیده مگر اینکه یک رشته خیلی تخصصی باشه که اینجا خیلی نیاز داشته باشند و خودشون نداشته باشند که زیاد از این اتفاقات نمیفته. اینجا کار برای خود نروژیها و خود مهاجرین که اقامت اینجا رو دارند به زور پیدا میشه و گاهی وقتها هم اصلا پیدا نمیشه. چه برسه به کسی که از خارج از نروژ بیاد. در ضمن تا زبان نروژی بلد نباشید, هیچ کجا بهتون کار نمیدند. حتی کار نظافت هم زبان نروژی میخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ParsTrader ، nora ، یه مهاجر ، girl 1368 ، msar ، گلنسا

پیام‌های این موضوع
قوانین مهاجرت به نروژ - توسط یه مهاجر - 2012-12-18 ساعت 19:53
RE: مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان - توسط farid.azad - 2013-09-23 ساعت 18:49
پزشکی در نروژ - توسط کویری - 2012-07-26 ساعت 08:34
RE: پزشکی در نروژ - توسط korush.pakzad - 2012-07-27 ساعت 02:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان