کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان
(2014-12-28 ساعت 01:27)barvos نوشته:  
(2014-12-27 ساعت 21:05)Poorya.mir نوشته:  سلام خدمت دوستان
من مهندسی حفاری و استخراج نفت خوندم و نامزدم مهندسی معماری می خوام اقدام کنم برای مهاجرت می خوام بدونم مهاجرت به نروژ با توجه به بازار کار و تخصص برای ما امکان پذیر هست یا خیر اگه هست از کجا بهتره اقدام کنیم؟؟؟

كشور نروژ كشور نفت خيز اسكانديناويست . شما بهتره شركتهاي نفتي نروژ رو سرچ كنيد . اگر نياز به كارمند داشته باشن ميتونيد درخواست كار بدين . اما تا جاييكه من اطلاع دارم سياست مهاجر پذيري نروژ به گونه ايست كه ترجيح ميده بيشتر مهاجرين رو از درون اتحاديه شنگن انتخاب و پذيرش كنه . در مورد نياز به رشته معماري و قبول كردن مدرك معماري دانشگاههاي ايران اطلاعي ندارم .
این نکته رو هم اضافه کنم طی ماه های اخیر وضعیت اشتغال در زمینه نفت در نروژ خوب نیست و خیلی ها از کارشون اخراج شدن با این حال تلاش خودتون رو بکنین هنوز نروژ یکی از بهترین کشورا برای این رشته ست و تا اشباع شدن بازارش راه زیادی وجود داره

معماری هم شغل خوبیه در نروژ چون شهرای بزرگ این کشور تازه در حال گسترش و ساخت و ساز هستن و پروژه های معماری فراوون حالا اینکه یه نفر از خارج اروپا چقد شانس داشته باشه برای کار گرفتن رو نمیدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، ParsTrader ، قصه گو ، msar

پیام‌های این موضوع
قوانین مهاجرت به نروژ - توسط یه مهاجر - 2012-12-18 ساعت 19:53
RE: مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان - توسط یه مهاجر - 2014-12-28 ساعت 14:28
پزشکی در نروژ - توسط کویری - 2012-07-26 ساعت 08:34
RE: پزشکی در نروژ - توسط korush.pakzad - 2012-07-27 ساعت 02:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان