کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نروژ، مرفه ترین کشور جهان
دانمارک از نروژ گرم تره و برف کمتری هم زمستونا میاد اما فکر نکنین اختلاف دماش برای ما ایرانی ها که اغلب سرمایی هستیم خیلی محسوسه.بنظر من برای ما دانمارک و نروژ فرق چندانی نداره سرمای هر دو رو وحشتناک توصیف می کنیم. من خودم خیلی سرمایی هستم مدت زیادی هم نیست که به اروپا مهاجرت کردم.5 سال.اول هم انگلیس بودم که همه می گفتن خیلی سرماش وحشتناکه اما بنظرم اصلا سرماش غیرقابل تحمل و ازاردهنده نیست.یه زمستون کامل هم نروژ بودم و الان هم که سوئد هستم و برخلاف بسیاری از ایرانی ها که خیلی نسبت به آب و هوای اینجا گله دارن تا این حد مشکل ندارم.بنظرم ما خودمون باید سعی کنیم یه سری چیزا رو بپذیریم و برای خودمون راحت کنیم.همه چیز رو نمیشه هم زمان در یه نقطه داشت.ضمن اینکه امکانات و تجهزیات زمستونی اینجا اونقد خوب هست که حتی برای آدمای سرمایی هم تحمل سرما رو راحت می کنه.من که زمستونای تهران همیشه چند تا لباس رو هم می پوشیدم و بازم احساس سرما می کردم و کلا سرمای تهران بیشتر از سرمای اینجا اذیتم میکرد.چون لباس هامون اصلا مناسب نیست اما اینجا یه ژاکت درست حسابی ضد آب و ضد باد و ضد عرق می خرم و زیرش دیگه لازم نیست چند دست لباس تنم باشه.فکر می کنم خیلی از ایرانیا در انتخاب لباسشون دقت نمی کنن یعنی انتظار دارن یه همون حالت پوشش زمستونی ایران برن بیرون که خب مسلمه اذیت میشن.مثلا اینجا زیاد دیدم ایرانی هایی که تو سوز و باد حتی کلاه سرشون نمی کنن مبادا مدل موهاشون خراب شه در حالیکه یه سوئدی که خیلی بیشتر از ما نسبت به سرما مقاومه اون روز یه کلاه پشمی سرشه!!! خب این یعنی باباجان هوا سرده درست لباس بپوش
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به نروژ،بهترین و مرفه ترین کشور جهان - توسط یه مهاجر - 2010-12-31 ساعت 04:20
قوانین مهاجرت به نروژ - توسط یه مهاجر - 2012-12-18 ساعت 19:53
پزشکی در نروژ - توسط کویری - 2012-07-26 ساعت 08:34
RE: پزشکی در نروژ - توسط korush.pakzad - 2012-07-27 ساعت 02:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان