کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه بدون داشتن تافل پذیرش و ویزای دانشجویی بگیریم؟
(2012-10-16 ساعت 22:13)beelzebub نوشته:  دوستان من الان قصد دارم برای همین connect english اقدام کنم و پذیرش بگیرم. آیا ارزش داره و بعدش میشه موندگار شد تو آمریکا یا بعد تمام شدن دوره باید برگشت ایران؟ کلا به درد میخوره این جا یا تلف کردن هزینه هست؟

خوبی این موسسه اینه که تا وقتی‌ که اونجا مشغول به تحصیل هستی‌، برات فرم I_20صادر می‌کنه، که تو با در دست داشتن اون فرم، اجازه موندن در کشور امریکارو داری به طور قانونی، که کم چیزی نیست. همین که قانونی و زمان محدودی نداره به نظر من خودش کلیه. فقط خدا کنه شانس باهامون یار باشه، و سفارت ویزا رو بده.البته امیدوارم اینم بدونی که این ویزا که جز ویزاهای تحصیلی‌ مهسب می‌شه، اجازه کار نداره، اما من شنیدم که بیشتره کسایی که اونجا هستن یواشکی کار هم می‌کنن، اون موسسه هم از نظر شهریه جز ارزانترین‌ها هست، کلا من اینو گزینهٔ مناسبی می‌دونم برای کسایی مثل من که دانشجو هستن و نمی‌تونن شهر سنگین دانشگاههای امریکارو بدن، بتونن به طور قانونی برن آمریکا، اما مشکل فقط اینکه معلوم نیست سفارت با این ویزا چطور برخورد می‌کنه
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Fullerton ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: چگونه بدون داشتن تافل پذیرش و ویزای دانشجویی بگیریم؟ - توسط persian_viper - 2012-10-19 ساعت 04:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان