کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه بدون داشتن تافل پذیرش و ویزای دانشجویی بگیریم؟
(2012-07-16 ساعت 01:15)ParsTrader نوشته:  سلام
تا انجا که من میدانم آمریکا ویزای دانشجویی حتی برای لیسانس هم به سختی به ایرانیان می دهد چه برسد به کلاسهای زبان
مگر اینکه حساب بانکی بسیار پر پولی داشته باشید که بتوانید برای این دوره کلاسها ویزا بگیرید
البته امیر هم چون ابتدا موفق شده ویزای توریستی بگیرد توانسته است برای این کلاسها ویزای خود را تبدیل به ویزای دانشجویی نماید
پیشنهادم به دوستان این است به جای اینگونه کلاسها که موقتی است به فکر ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا و یا استرالیا باشند تا بتوانند به راحتی اقامت انجا را بدست اورند و سپس سیتیزن شوند و بعد راحت می توانند به آمریکا بروند .
ایشون هم اگر اینکار را کردند برای این بود که همسرشون گرین کارت آمریکا را دارند و تا چند وقت دیگر با شرکت در کلاسها می توانند خودشون هم از طریق همسرشون گرین کارت بگیرند .
لازم به ذکر است شهریه تحصیل در دانشگاههای معتبر بریتیش کلمبیا (ونکوور) و واترلو(تورنتو) در سال کمتر از 13000 دلار است .
با ارزوی موفقیت برای همه

سلام
فقط برای اطلاع دوستان اینکه هزینه تحصیل در دانشگاه مانیتوبا کانادا کمتر از 9000 دلار برای دوره های مستر است که بعضی از این دوره ها یکساله و بعضی دیگر 1.5 ساله هستند در ضمن بعد از گرفتن مدرک فوق لیسانس اقامت دائم داده می شود .
برای اطلاعات بیشتر لینک دانشگاه مانیتوبا را مطالعه نمایید
با ارزوی موفقیت برای همه
پست موقت
سلام
من یکبار پاسخ دادم اما جالب اینجاست افرادی که انقدر علاقه مند به مهاجرت هستند حتی حوصله ندارند یک صفحه قبل را کامل بخونند .
موسسات بسیاری در امریکا و استرالیا و کانادا و.... هستند که اموزش زبان دارند ومی شود برای انها ویزای تحصیلی گرفت. اما متقاعد کردن افیسر و گرفتن ویزا بحث دیگری است . الان در حال حاضر امریکا هم فقط برای دوره های فوق و دکترا ویزا میدهد تازه انهم با اما ؟ و اگر؟!. . احتمال گرفتن ویزا برای پنین موسساتی یک درصد است .
باز هم توصیه میکنم اگر واقعا قصد مهاجرت دارید برای دوره های فوق لیسانس در کانادا شرکت کنید و به راحتی اقامت دائم بگیرید . تازه در این حالت یک مدرک معتبر نیز دارید .
با این دوره های زبان نمی توانید در امریکا بمانید و قانون را هم نمی تونید دور بزنید و فقط چند میلیون تومن را بیهوده برای رفتن به امارت خرج خواهید کرد . صاحب تاپیک هم چون همسرشون گرین کارت دارند و خودشون ویزای توریستی گرفتن توانستند ویزاشون را در داخل امریکا تبدیل به ویزای دانشجویی کنند تا این چند ماه باقی مانده تا گرفتن گرین کارت را کنار همسرشون باشند
امیدوارم اینبار با دقت پستم را بخونید چون واقعا دوست دارم همتون موفق باشید و مهاجرت موفقی داشته باشید .

با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohammad.Sadeq ، mreza_ce ، sogolgh ، ali1234 ، poorya-poorya ، msar ، m_ganj ، maral-map

پیام‌های این موضوع
RE: چگونه بدون داشتن تافل پذیرش و ویزای دانشجویی بگیریم؟ - توسط ParsTrader - 2012-10-19 ساعت 21:38

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان