کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-10-10 ساعت 02:58)Hamid_rr نوشته:  درود و سلام بر همگي .. ممنون كه راهنمايي ميكنيد و تجربهاتون رو درميون ميذاريد ..
ماجرا اينه كه حساب مشترك و سند مشترك نداريم ولي مدارك ديگه اي كه احتمالا بتونه قانع كنه افيسر رو هستش  ،اميدوارم همه چيز برا همراهان مهاجرسرا خوب پيش بره و دوستان عزيزم براشون نتيجه مطلوب حاصل شه، منم ويزارو يضرب بگيرم ... سالاريد همگي و روز و شب خوش  Smile

در مورد اثبات رابطه باید عرض کنم تجربه من نشون می ده که فقط یک موضوع فرمالیته اداری برای سنگ انداختن جلوی پای کسایی هست که براشون این مورد مشکوک به نظر میرسه. هرچند خیلی از دوستان فقط با اراده چند عکس و پرینت در مرحله نقص مدارک مشکلشون حل شده.
من هم دقیقا عکس های زیاد به همراه مکالمات تلگرام و وایبر رو در صد صفحه بردم که همش رو همون روز بهم پس داد.
در خصوص مکالمه بستگی به افیسری داره که بهش برخورد می کنی
از من پرسید با همسرت چطور آشنا شدی
و در هر قدم به مدارک روی میز اشاره می کردم و می گفتم : "اسناد موجود هست روی میز خخخخ" ولی نه جدا یکبار گفتم هتل فلان جا وچر هتل هم هست که اشاره کرد نمی خواد .
در هنگام مصاحبه با افیسر طوری برخورد کنید که به حرفهای شما اعتماد کنه. حرفهای شما رو باور کنه.
قسم خوردن رو جدی بگیرید.
کار دولتی و سربازی اگر دارید 90 درصد بکگراند چک هستید پس زیاد نگران نشید.
در خصوص کار دولتی اطلاعات اداره مهاجرت همونی هست که شما می گید. به هر حال صادق باشید
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، armehraboon ، Hamid_rr ، پري57
سلام
من گرین کارت دارم و برای همسرم هم اقدام کردم. میخوام بدونم آیا با ثبت نام همسرم در لاتاری مشکلی در روند پرونده گرین کارت ایجاد میشه یا نه؟
ما بر این عقیده ایم که شاید با برنده شدن در لاتاری زودتر گرین کارت بگیریم.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 07:53)Nima4185 نوشته:  سلام
من گرین کارت دارم و برای همسرم هم اقدام کردم. میخوام بدونم آیا با ثبت نام همسرم در لاتاری مشکلی در روند پرونده گرین کارت ایجاد میشه یا نه؟

با سلام به شما دوست عزیز

شما مدارک اولیه رو ارسال کردید ؟ چه تاریخی؟
کیس نامبر گرفتید؟

حقیقتا اینکه لاتاری میشه ثبت نام کرد یا نه رو بهتره از وکیل بپرسید ..چون اصولا جواب قاطعی رو شاید نشه داد.
ولی اگه کیس نامبر دریفات کرده باشید خوب ممکنه یه پرونده مهاجرتی دیگه رو نشه به جریان انداخت.

در مورد زودتر بودنش هم خوب اگه لاتاری رو برنده بشید دو سال دیگه امریکا خواهید بود.
در مورد ویزای ازدواج هم تقریبا از زمان درخواست اولیه تا زمان مصاحبه و دریافت ویزا بین 2 تا 3 سال میتونه باشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 08:30)armehraboon نوشته:  

با سلام به شما دوست عزیز

کیس نامبر گرفتید؟

حقیقتا اینکه لاتاری میشه ثبت نام کرد یا نه رو بهتره از وکیل بپرسید ..چون اصولا جواب قاطعی رو شاید نشه داد.
ولی اگه کیس نامبر دریفات کرده باشید خوب ممکنه یه پرونده مهاجرتی دیگه رو نشه به جریان انداخت.

در مورد زودتر بودنش هم خوب اگه لاتاری رو برنده بشید دو سال دیگه آمریکا خواهید بود.
در مورد ویزای ازدواج هم تقریبا از زمان درخواست اولیه تا زمان مصاحبه و دریافت ویزا بین 2 تا 3 سال میتونه باشه.

سلام ما در امزیکا ازدواج کردیم مدارک رو سپتامبر امسال فرستادیم الان فعلا ریسپت نامبر رو فرستادن و هیچ کار خاص دیگه ای انجام نشده.همسرم اینجا دانشجو هست
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
(2016-10-19 ساعت 02:47)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 08:30)armehraboon نوشته:  

با سلام به شما دوست عزیز

کیس نامبر گرفتید؟

در مورد زودتر بودنش هم خوب اگه لاتاری رو برنده بشید دو سال دیگه آمریکا خواهید بود.

سلام ما در امزیکا ازدواج کردیم مدارک رو سپتامبر امسال فرستادیم الان فعلا ریسپت نامبر رو فرستادن و هیچ کار خاص دیگه ای انجام نشده.همسرم اینجا دانشجو هست

سلام مجدد

کی شما حدودا سیتیزن میشید؟
چون تا اونجا که شنیدم ویزای داشنجویی مستقیم تبدیل به f2a که کتگوری شما هست نمیشه.
حتما با وکیل مشورت کنید که یه وقت مشکلی پیش نیاد چون درخواست شما هنوز اپروو هم نشده.

اگه چیزی که من از وکیل ها شنیدم صحت داشته باشه و ویزای ازدواج شما الان به جریان نیفته ..ثبت نام لاتاری راه حل خوبی هست.
ولی به نظر من حتما با دو سه تا وکیل مهاجرتی مشورت کنید و اگه نتیجه رو هم اینجا به اشتراک بگذارید خیلی
سپاسگذار میشم.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pegah123 ، aniitaa
(2016-10-19 ساعت 09:03)armehraboon نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 02:47)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 08:30)armehraboon نوشته:  با سلام به شما دوست عزیز

کیس نامبر گرفتید؟

سلام مجدد

چون تا اونجا که شنیدم ویزای داشنجویی مستقیم تبدیل به f2a که کتگوری شما هست نمیشه.
حتما با وکیل مشورت کنید که یه وقت مشکلی پیش نیاد  چون درخواست شما هنوز اپروو هم نشده.

اگه چیزی که من از وکیل ها شنیدم صحت داشته باشه و ویزای ازدواج شما الان به جریان نیفته ..ثبت نام لاتاری راه حل خوبی هست.
ولی به نظر من حتما با دو سه تا وکیل مهاجرتی مشورت کنید و اگه نتیجه رو هم اینجا به اشتراک بگذارید خیلی
سپاسگذار میشم.
با سلام
دوست عزیز من با چند وکیل صحبت کردم تبدیل ویرای دانشجویی میسر هست فقط یه مقدار سوالات بیشتری میپرسن تا رابطه بهشون اثبات بشه (انها به این فرض ویزا رو صادر میکنند که دانشجو برمیگرده) .ایشون توصیه اکید کردن تا کارهای گرین کارت همسرم درست نشده از امریکا خارج نشیم.تمام ویزاها به گرین کارت قابل تبدیل هستند به شرطی که بیشتر از مدت معین شده در ویزا در امریکا نمونید.از نظر سیتیزن شدن هم من خیلی مونده تا سیتیزن بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-10-21 ساعت 03:15)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 09:03)armehraboon نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 02:47)Nima4185 نوشته:  سلام ما در امزیکا ازدواج کردیم مدارک رو سپتامبر امسال فرستادیم الان فعلا ریسپت نامبر رو فرستادن و هیچ کار خاص دیگه ای انجام نشده.همسرم اینجا دانشجو هست

سلام مجدد

حتما با وکیل مشورت کنید که یه وقت مشکلی پیش نیاد  چون درخواست شما هنوز اپروو هم نشده.

سپاسگذار میشم.
با سلام
دوست عزیز من با چند وکیل صحبت کردم تبدیل ویرای دانشجویی میسر هست فقط یه مقدار سوالات بیشتری میپرسن تا رابطه بهشون اثبات بشه (انها به این فرض ویزا رو صادر میکنند که دانشجو برمیگرده) .ایشون توصیه اکید کردن تا کارهای گرین کارت  همسرم درست نشده از آمریکا خارج نشیم.تمام ویزاها به گرین کارت قابل تبدیل هستند به شرطی که بیشتر از مدت معین شده در ویزا در آمریکا نمونید.از نظر سیتیزن شدن هم من خیلی مونده تا سیتیزن بشم.

سلام

ممنون از اطلاعات مفیدتون.
با این فرض پس
همسر شما باید بعد اتمام ویزای دانشجویی برگردند ایران و دوباره که نوبت مصاحبشون شد ویزای اصلی رو بگیرند؟
(ظاهرا برای سیزتن ها اینجوری نیست)
و اینکه ایا پرونده شما به جزیان میفته مثل همه کیس های ازدواج گرین کارت یا مثلا از یه مرحله به بعد
همسر شما باید برگردند و بعدا پرونده شما ادامه پیدا کنه؟

باز هم سپاس از شما
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، جواد حبيبي
(2016-10-21 ساعت 20:54)NAzeez نوشته:  سلام
میخواستم بپرسم آیا من میتونم عدم سوپیشینه ام رو تا یک ماه دیگه بگیرم ترجمه کنم و ماه دسامبر که قراره همسرم رو ببینم  ترجمه رو بهش بدم که اگه کیسمون تا اون موقع اپروو شد و NVC مدارک رو خواست, در زمان صرفه جویی بشه یا اینکه باید تاریخ عدم سو پیشینه بعد از درخواست NVCباشه؟ در مورد شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج چطور؟ آیا ترجمه شون محدودیت اعتبار داره؟
ممنون

با سلام

بله اعتبار ترجمه تا یکسال هست..
بهتره همه رو بگذارید وقتی ان وی سی مدارک رو خواست..
گواهی عدم سو پیشینه رو از ایران نمیخوان ! ولی بهرحال ترجمه مدارک زیاد زمان نمیبره...
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، جواد حبيبي ، aniitaa
(2016-10-21 ساعت 20:54)NAzeez نوشته:  سلام
میخواستم بپرسم آیا من میتونم عدم سوپیشینه ام رو تا یک ماه دیگه بگیرم ترجمه کنم و ماه دسامبر که قراره همسرم رو ببینم ترجمه رو بهش بدم که اگه کیسمون تا اون موقع اپروو شد و NVC مدارک رو خواست, در زمان صرفه جویی بشه یا اینکه باید تاریخ عدم سو پیشینه بعد از درخواست NVCباشه؟ در مورد شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج چطور؟ آیا ترجمه شون محدودیت اعتبار داره؟
ممنون
از من که گواهی سو پیشینه خواستن. وقتی نامه خوشامدگویی ان وی سی اومد بهتون میگن چه چیزایی میخوان و طبق همون چیزهایی که میخوان براشون مدارک رو تهیه کنید , و این که از افراد مدارک متفاوت میخوان.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NAzeez ، armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-10-21 ساعت 13:40)armehraboon نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 03:15)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 09:03)armehraboon نوشته:  سلام مجدد

سپاسگذار میشم.
با سلام
دوست عزیز من با چند وکیل صحبت کردم تبدیل ویرای دانشجویی میسر هست فقط یه مقدار سوالات بیشتری میپرسن تا رابطه بهشون اثبات بشه (انها به این فرض ویزا رو صادر میکنند که دانشجو برمیگرده) .ایشون توصیه اکید کردن تا کارهای گرین کارت  همسرم درست نشده از آمریکا خارج نشیم.تمام ویزاها به گرین کارت قابل تبدیل هستند به شرطی که بیشتر از مدت معین شده در ویزا در آمریکا نمونید.از نظر سیتیزن شدن هم من خیلی مونده تا سیتیزن بشم.

سلام

با این فرض پس
همسر شما باید بعد اتمام ویزای دانشجویی برگردند ایران و دوباره که نوبت مصاحبشون شد ویزای اصلی رو بگیرند؟
و اینکه ایا پرونده شما به جزیان میفته مثل همه کیس های ازدواج گرین کارت یا مثلا از یه مرحله به بعد

باز هم سپاس از شما

سلام همسر من 4 سال ار اقامتش باقی است اگر تا اون موقع گرین کارتشون نیاد باید یرگردن. بله سیتیزن ها میتونن سریعتر اقدام کنن.بله گفتن منتظر اپروو شدن باشین.میتونیم از اینجا ادامه بدیم مراحل رو.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، mani_badb0y ، armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-10-22 ساعت 18:58)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 13:40)armehraboon نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 03:15)Nima4185 نوشته:  با سلام

سلام

با این فرض پس

باز هم سپاس از شما

سلام همسر من 4 سال ار اقامتش باقی است اگر تا اون موقع گرین کارتشون نیاد باید یرگردن. بله سیتیزن ها میتونن سریعتر اقدام کنن.بله گفتن منتظر اپروو شدن باشین.میتونیم از اینجا ادامه بدیم مراحل رو.

سلام مجدد

راستش با توجه به فرضیاتی که در این خصوص هست (البته شنیده ها از وکلا ) ایشون باید برگردند و دوباره وارد امریکا بشن با مصاحبه ویزای ازدواج.
ولی اگه وکیل گفته منظر اپروو باشید حالا به این معنی هست که پرونده ایشون به اداره مهاجرت ان وی سی ارسال میشه
و طبق روال معمول جلو میره؟ در این خصوص شک و شبهه هست..گرچه اطلاعات موثقی اینجا مطرح نشده...
اگه اینجوری هست که باید تا دو سال دیگه ایشون توی مرحله مصاحبه سفارت قرار بگیرند و قطعا قبل 4 سال گرین کارت رو دارند.

پیشنهاد من مشورت با وکلای دیگه هم هست..

ولی باز هم سوال اولم رو مطرح میکنم اگه همسر شما 4 سال دیگه مونده از ویزاشون..شما تا اون موقع سیتزن نشدید؟

باز هم ممنون که اطلاعاتتون رو اینجا میگذارید...
حقیقتا تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای f2a از ابهامات و سئوالات همیشگی تاپیک بوده..که امیدوارم این دفعه
همه چیز واضح بشه با کمک شما دوست عزیز
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، جواد حبيبي
سلام دوستان
من 5شنبه مصاحبه داشتم توی ارمنستان، مصاحبه خیلی خوب بود و با تمام استرس هایی که داشتم، خوب گذشت، اما نقص مدارک خوردم!
که خوشبختانه روز جمعه مدارک رو با پست فرستادم سفارت و گفتن روز دوشنبه به دستشون میرسه Sad
آفیسری که ازم مصاحبه رو گرفت، آقای جوانی بودن که تو این یه هفته ای که اینجا هستم و توی سفارت و توی هتل پرسیدم، همگی ازش ویزا گرفتن بدون کلیرنسی!!!
بنده اسپانسرم همسرم بود که کاملا توی nvc مورد تایید بودن، اما سفارت ازم کواسپانسر خواست، و زمانی که همسرم با nvc صحبت کرد و گفت چرا کواسپانسر خواستن؟ مگه درآمد من قابل قبول نبوده؟ گفتن که شما مشکلی نداشتین اما بعضی از سفارت ها حتما اسپانسر و کواسپانسر میخوان و کاری با میزان درآمد ندارن!
و دقیقا دو تا از هم هتلی ها که ویزای نامزدی بودن، همین مشکل رو داشتن، و جالب اینجاست که اسپانسر یکیشون اصلا در سال 2015 امریکا نبوده که شغلی داشته باشه و مالیات داده باشه، اما ازش فرم مالیات رو خواستن!
امیدوارم به امید خدا دوشنبه یعنی فردا ویزا رو بگیرم Sad
راستی یه سوال، من واسه ی کواسپانسر کسی رو گذاشتم که اصلا مالیات پرداخت نمی کنه و دولت منعش کرده، به نظرتون ایراد می گیرن؟!
به امید موفقیت همگی!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-10-23 ساعت 14:16)ronaz نوشته:  سلام دوستان
من 5شنبه مصاحبه داشتم توی ارمنستان، مصاحبه خیلی خوب بود و با تمام استرس هایی که داشتم، خوب گذشت، اما نقص مدارک خوردم!
که خوشبختانه روز جمعه مدارک رو با پست فرستادم سفارت و گفتن روز دوشنبه به دستشون میرسه Sad
آفیسری که ازم مصاحبه رو گرفت، آقای جوانی بودن که تو این یه هفته ای که اینجا هستم و توی سفارت و توی هتل پرسیدم، همگی ازش ویزا گرفتن بدون کلیرنسی!!!
بنده اسپانسرم همسرم بود که کاملا توی nvc مورد تایید بودن، اما سفارت ازم کواسپانسر خواست، و زمانی که همسرم با nvc صحبت کرد و گفت چرا کواسپانسر خواستن؟ مگه درآمد من قابل قبول نبوده؟ گفتن که شما مشکلی نداشتین اما بعضی از سفارت ها حتما اسپانسر و کواسپانسر میخوان و کاری با میزان درآمد ندارن!
و دقیقا دو تا از هم هتلی ها که ویزای نامزدی بودن، همین مشکل رو داشتن، و جالب اینجاست که اسپانسر یکیشون اصلا در سال 2015 آمریکا نبوده که شغلی داشته باشه و مالیات داده باشه، اما ازش فرم مالیات رو خواستن!
امیدوارم به امید خدا دوشنبه یعنی فردا ویزا رو بگیرم Sad
راستی یه سوال، من واسه ی کواسپانسر کسی رو گذاشتم که اصلا مالیات پرداخت نمی کنه و دولت منعش کرده، به نظرتون ایراد می گیرن؟!
به امید موفقیت همگی!!!

با سلام و سپاس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات

متاسفم از بابت خوردن نقص پرونده..

در خصوص کو اسپانسر ظاهرا که سخت گیری بیشتری میکنن و اگه درامد اسپانسر از حد نصاب مورد نظر خودشون
کمتر باشه کو اسپانسر میخوان..

در مورد کسی که سال 2015 امریکا نبوده هم قطعا باید وضعیت مالیاتی رو اعلام کنه..
حالا میتونه فرم پر کنه و درامد رو صفر اعلام کنه یا توی یک نامه بنویسه که درامد نداشته و مالیات نداده..
تقریبا این موضوع کاملا عرف هست

در مورد سئوال اخر..دولت منعش کرده یعنی معاف شده از مالیات؟
اگه معاف مالیات هست به دلیل نداشتن درامد حداقلی هست یا استفاده کردن از فعالیت هایی
که باعث معافیت قانونی مالیاتی میشه و یا ...؟

موفق و شاد باشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، aniitaa ، p.nsz
(2016-10-23 ساعت 08:28)armehraboon نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 18:58)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 13:40)armehraboon نوشته:  سلام

با این فرض پس

باز هم سپاس از شما

سلام مجدد

راستش با توجه به فرضیاتی که در این خصوص هست (البته شنیده ها از وکلا ) ایشون باید برگردند و دوباره وارد آمریکا بشن با مصاحبه ویزای ازدواج.
ولی اگه وکیل گفته منظر اپروو باشید حالا به این معنی هست که پرونده ایشون به اداره مهاجرت ان وی سی ارسال میشه
و طبق روال معمول جلو میره؟ در این خصوص شک و شبهه هست..گرچه اطلاعات موثقی اینجا مطرح نشده...
اگه اینجوری هست که باید تا دو سال دیگه ایشون توی مرحله مصاحبه سفارت قرار بگیرند و قطعا قبل 4 سال گرین کارت رو دارند.

ولی باز هم سوال اولم رو مطرح میکنم اگه همسر شما 4 سال دیگه مونده از ویزاشون..شما تا اون موقع سیتزن نشدید؟

حقیقتا تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای f2a از ابهامات و سئوالات همیشگی تاپیک بوده..که امیدوارم این دفعه
همه چیز واضح بشه با کمک شما دوست عزیز.

سلام مجدد در مورد مصاحبه ايشون لازم نيست به سفارت مراجعه كنن .وقتي ويزاشون اويلبل شد يك فرم به نام adjusment stutus هست ما بايد پر كنين ديگه كيس ما به ان وي سي ارسال نميشه و مستقيم در يكي از دفاترuscs مصاحبه ميشوند. و مستقيم براش گرين كارت صادر ميشه .نيازي به ويزا نيست.ويزا براي كساني هست كه خارج امريكا هستند.من هم از شما متشكرم به خاطر راهنمايي و اينكه نظرتونو ميگين در مورد سيتيزني هم من دقيقا ٤سال ديگه سيتيزن ميشم.ديگه اون راه حل اخر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، aniitaa
(2016-10-25 ساعت 06:27)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 08:28)armehraboon نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 18:58)Nima4185 نوشته:  سلام همسر من 4 سال ار اقامتش باقی است اگر تا اون موقع گرین کارتشون نیاد باید یرگردن. بله سیتیزن ها میتونن سریعتر اقدام کنن.بله گفتن منتظر اپروو شدن باشین.میتونیم از اینجا ادامه بدیم مراحل رو.

سلام مجدد

راستش با توجه به فرضیاتی که در این خصوص هست (البته شنیده ها از وکلا ) ایشون باید برگردند و دوباره وارد آمریکا بشن با مصاحبه ویزای ازدواج.

همه چیز واضح بشه با کمک شما دوست عزیز.

سلام مجدد در مورد مصاحبه ايشون لازم نيست به سفارت مراجعه كنن .وقتي ويزاشون اويلبل شد يك فرم به نام adjusment stutus هست ما بايد پر كنين ديگه كيس ما به ان وي سي ارسال نميشه و مستقيم در يكي از دفاترuscs مصاحبه ميشوند. و مستقيم براش گرين كارت صادر ميشه .نيازي به ويزا نيست.ويزا براي كساني هست كه خارج امريكا هستند.من هم از شما متشكرم به خاطر راهنمايي و اينكه نظرتونو ميگين در مورد سيتيزني هم من دقيقا ٤سال ديگه سيتيزن ميشم.ديگه اون راه حل اخر هست.

سلام به شما دوست عزیز

ممنون از شما

پس با این حساب چیزی که من برداشت کردم این هست:
درخواست شما به جریان میفته و همسر شما بعد از تمام شدن ویزای دانشجویی گرین کارتشون رو میگیرن ( یعنی ویزای داشنجویی ایشون الان بلافاصله تبدیل به ازدواج نمیشه که فرضا سال دیگه گرین کارت بگیرن)
و نیازی هم به خروج از امریکا نیست.

ظاهرا این سئوال بی جواب خودم داره به جواب میرسه Cool

سپاس از شما
F2A