کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام دوستان
توی فرم g325 توی یه قسمت هست که 5 سال اخر محل زندگی رو میخواد با تاریخ .ولی خب به خاطرجابه جای زیاد ما . توی جدول جا نمیشه(منظورم تعداد سطر هستش ) باید چی کار کنم ؟ ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-26 ساعت 23:30)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان
توی فرم g325 توی یه قسمت هست که 5 سال اخر محل زندگی رو میخواد با تاریخ .ولی خب به خاطرجابه جای زیاد ما . توی جدول جا نمیشه(منظورم تعداد سطر هستش ) باید چی کار کنم ؟ ممنون

سلام

اون اخریهاش رو بنویسید. زیاد مهم نیست ..
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salm be hame dostae aziz
Kase man viza ezdvaj ba citizene .
Hodode 7 hafte hast k case numbere mn omade b nzareton cheqadr dg byad sabr konm bara vaghte interview?  Interview abozabi hastesh kplz rahnamai konid cheqadr bayd hazine konmmm merccc
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
Mishe b mn begid to che saiti mitonm berm casamo chek konm in siss k migid che saitie plz yki rahnammi kone
پاسخ
تشکر کنندگان:
مداركم دوباره ميره nvc و بقيه اشو خدا مي دونه ?
اما همينكه بعد از نه ماهو نيم از uscic تكزاس اپرو شدم خدارو شكر
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، p.nsz ، armehraboon ، NAzeez ، tamoko89 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Hamid_rr ، پري57 ، عدلی ، melon
(2016-10-27 ساعت 11:49)قرباني نوشته:  مداركم دوباره ميره nvc و بقيه اشو خدا مي دونه ?
اما همينكه بعد از نه ماهو نيم از uscic تكزاس اپرو شدم خدارو شكر

سلام خانم قربانى عزيز،از اينكه پروندتون به جريان افتاده خيلى خوشحال شدم،اميدوارم كه مابقى مراحل به سرعت بگذره و هرچه زودتر ويزاى يكضرب بگيريد??
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، NAzeez ، قرباني ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، setaree ، Hamid_rr ، melon
Trokhoda yki b mn bge in appi k migin chetori mitonm khodmo chek konm k karam to che marhaleie!
پاسخ
تشکر کنندگان:
Chera hichki jvb nmide Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 03:42)setaree نوشته:  Chera hichki jvb nmide  Sad

سلام شب و روزتون بخير .. شما ميتونيد از سايت كنسولر الكترونيك اپليكيشن سنتر اختصار سيس با وارد كردن كيس نامبرتون و كد پايين صفحه توي كادر (هر كدوم يه كادر مشخص دارن كه بالا سر همديگن بالايي مربوط به كيس نامبر و پاييني مربوط به كدي كه نوشته شده هستش ) و در آخر كليك كردن روي گزينه submit بعد از چند لحظه از روند پروندتون مطلع شيد .. اميدوارم خيلي ساده و واضح توضيح داده باشم .. در آخر سايت رو براتون گذاشتم كه به سادگي ميتونيد گوگل كنيد با آرزوي موفقيت و شادكامي Rolleyes

ceac.state.gov
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: mulan1979 ، عدلی ، setaree
(2016-10-27 ساعت 04:46)setaree نوشته:  Salm be hame dostae aziz
Kase man viza ezdvaj ba citizene .
Hodode 7 hafte hast k case numbere mn omade b nzareton cheqadr dg byad sabr konm bara vaghte interview?  Interview abozabi hastesh kplz rahnamai konid cheqadr bayd hazine konmmm merccc

تا جايي كه تجارب نشون ميده راه طولاني يي دارين. بعد از اومدن كيس نامبر تازه بايد مدارك سري دوم رو براي ان وي سي ارسال كنين. بعد دو ماه طول ميكشه تا بررسي كنن. اگر مدارك از ديد اونا تكميل باشه (چون مثلا براي من مداركم تكميل بود ولي الكي چند تا مدرك رو دوباره خواستن)، تازه بهتون وقت مصاحبه ميدن. قبلا دو نامه ها دو ماه براي دادن وقت مصاحبه وقت ميخواستن. الان سه ماه وقت ميخوان و كيس من كه سه ماه هم تموم شده و خبري نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Hamid_rr ، setaree
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ؛ بالاخره جواب NVC اومد و اونم ازمون ایراد گرفتن ؛ لطفا از دوستان با تجربه اگه کسی هست راهنمایی کنه ....
متن نامه NVC برای ما این بود :
when reviewing your case , we noticed that your sponsor might not have a principal residence or be domiciled in the united state . a sponsor must be a U.S citizen or lawful permanent resident who lives in the united state and plans to stay indefinitely .
if your sponsor is living outside the united states temporarily, they must show:
they left the united states for only a limited time
they intend to keep their residence in the united states and
evidence of continued ties to the united states
you will need to bring proof of your sponsors domicile to your visa interview. for domicile explantaions and FAQs .

من همسرم تو ایران زندگی میکنه و اسپانسر شخصی هست که گرین کارت داره و استاد دانشگاه ucla و 22 ساله که اونجا داره زندگی میکنه لطفا راهنمایی کنید من نمیدونم باید چیکار کنم .
Category: IR1
2015/SEP/23 ارسال مدارک به USCIS
2015/SEP/25 دریافت مدارک USCIS
2015/OCT/22 تایید مدارک اولیه
2015/JAN/24 ارسال مدارک به NVC
2015/JAN/29 تکمیل فرم DS-261
2015/MAR/23 پرداخت وتایید 120 دلار
2015/MAR/25  پرداخت و تایید 325 دلار
2016/APR/01 تکمیل فرم DS-260
SEP/05/2016 ارسال مدارک به NVC
OCT/23/2016 اعلام نقص مدارک از NVC
....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 10:32)mohsen rostami نوشته:  با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ؛ بالاخره جواب NVC  اومد و اونم ازمون ایراد گرفتن ؛ لطفا از دوستان با تجربه اگه کسی هست راهنمایی کنه ....
متن نامه NVC  برای ما این بود :
when reviewing your case , we noticed that your sponsor might not have a principal residence or be domiciled in the united state . a sponsor must be a U.S citizen or lawful permanent resident who lives in the united state and plans to stay indefinitely .
if your sponsor is living outside the united states temporarily, they  must show:
you will need to bring proof of your sponsors domicile to your visa interview. for domicile explantaions and FAQs .

من همسرم تو ایران زندگی میکنه و اسپانسر شخصی هست که گرین کارت داره و استاد دانشگاه ucla و 22 ساله که اونجا داره زندگی میکنه لطفا راهنمایی کنید من نمیدونم باید چیکار کنم .

سلام
گواهی مالیاتی اسپانسر و کپی پاسپورتش رو ارسال کرده بودید؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 11:22)armehraboon نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 10:32)mohsen rostami نوشته:  با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ؛ بالاخره جواب NVC  اومد و اونم ازمون ایراد گرفتن ؛ لطفا از دوستان با تجربه اگه کسی هست راهنمایی کنه ....
if your sponsor is living outside the united states temporarily, they  must show:

سلام
گواهی مالیاتی  اسپانسر و کپی پاسپورتش رو ارسال کرده بودید؟

سلام ؛ موقع ارسال مدارک به NVC از دوستان پرسیدم و اونها بمن گفتن چون خانمت ایران زندگی میکنه نیاز به جوینت اسپانسر داری و خانمت میشه اسپانسرت ؛ حال اینکه خانم من ایران زندگی میکنه و با اینکه بدنیا اومده اونجا و پاسپورت اونجا رو داره هیچ مدارک مالیاتی نداره ولی جوینت اسپانسرمونو مدارک کاملشو ارسال کردیم در ضمن جوینت اسپانسر ما گرین کارت داره.... نمیدونم چیکار باید کرد Sad
....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 12:22)mohsen rostami نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 11:22)armehraboon نوشته:  

سلام

سلام ؛ موقع ارسال مدارک به NVC  از دوستان پرسیدم و اونها بمن گفتن چون خانمت ایران زندگی میکنه نیاز به جوینت اسپانسر داری و خانمت میشه اسپانسرت ؛ حال اینکه خانم من ایران زندگی میکنه و با اینکه بدنیا اومده اونجا و پاسپورت اونجا رو داره هیچ مدارک مالیاتی نداره ولی جوینت اسپانسرمونو مدارک کاملشو ارسال کردیم در ضمن جوینت اسپانسر ما  گرین کارت داره.... نمیدونم چیکار باید کرد  Sad
سلام مجدد

بهتره تماس تلفنی بگیرید و توضیح بدید ..کلا اشتباه هم میکنن بعضی وقتها...
صراحتا هم نگفتن اسپانسر یا جوینت اسپانسر رو ایراد گرفتن..که شما فرض کنید اسپانسر

همسر شما چند وقته ایران هستند؟
باید توی یک نامه می نوشتند که به علت نبودن در امریکا و کار نکردن درامدی نداشتند و مالیات ندادید و نامه رو امضا میکردید.
کپی پاسپورت همسرتون رو ارسال کرده بودید؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr
(2016-10-29 ساعت 12:59)armehraboon نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 12:22)mohsen rostami نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 11:22)armehraboon نوشته:  سلام

سلام ؛ موقع ارسال مدارک به NVC  از دوستان پرسیدم و اونها بمن گفتن چون خانمت ایران زندگی میکنه نیاز به جوینت اسپانسر داری و خانمت میشه اسپانسرت ؛ حال اینکه خانم من ایران زندگی میکنه و با اینکه بدنیا اومده اونجا و پاسپورت اونجا رو داره هیچ مدارک مالیاتی نداره ولی جوینت اسپانسرمونو مدارک کاملشو ارسال کردیم در ضمن جوینت اسپانسر ما  گرین کارت داره.... نمیدونم چیکار باید کرد  Sad
سلام مجدد

بهتره تماس تلفنی بگیرید و توضیح بدید ..کلا اشتباه هم میکنن بعضی وقتها...
صراحتا هم نگفتن اسپانسر یا جوینت اسپانسر رو ایراد گرفتن..که شما فرض کنید اسپانسر

همسر شما چند وقته ایران هستند؟
باید توی یک نامه می نوشتند که به علت نبودن در آمریکا و کار نکردن درامدی نداشتند و مالیات ندادید و نامه رو امضا میکردید.
کپی پاسپورت همسرتون رو ارسال کرده بودید؟

سلام به دوست عزیز
من همسرم حدود 13 ساله که ایرانه و همچنین همون طور گفتید ما نامه هم براشون نوشتیم که بدلیل یکسری از مشکلات خانوادگی ایران زندگی میکنم و الان قصد مهاجرت با همسرمو دارم و اینکه تو این مدت به آمریکا نرفتم و مالیات و ... ندادم .
کپی پاسپورت هم ارسال کردیم البته صفحه اولشو ...
....