کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
12 روز تا اعلام آنلاین نتایج = 1 جولای
http://www.dvlottery.state.gov
موفق و پیروز باشید.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برنده 2009 هستم اومدم بگم که من پدرم هم برای 2010 برنده شده و نامه ش دیروز به دستش رسیده با کیس نامبر 14000!
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان: merdax ، seravin ، saeedhei ، laili ، leili ، hoda ، soltan
sadra_sepehr نوشته: ]

خیلی بده کسی که خودش منبع امید و انرژی مثبت بوده مایوس و نا امید بشه اما چه میشه کرد وقتی این وضعیت رو تو کشورم می بینم که روز به روز داره گند تر و افتضاح تر میشه علاقم به رفتن افزایش پیدا می کنه و امیدم به برنده شدن کمتر اما مطمئنم یه روزی میرم اونجایی که دوست دارم . دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره

بله کاملا حرفتونو قبول دارم. پستهاتونو که خونده ام مشخصا یک منبع انرژی مثبت هستید. اما فکر کنم بعد دریافت نامه دوستتان (اونهم با شماره کم) یکم تو دلتون خالی شده. یکی از پست های برنده ها نشون میده که الان هم نامه ها داره می رسه(حتی پنج شنبه 28 خرداد) ، ضمن اینکه امکان داره با این وضع اجتماعی و سیاسی، پستچی ها هم تو کارشون کوتاهی کنن. به هر حال چاره ای جز خوش بینی نداریم، اونهم تا 10 تیر!!!! راستی یه سوال از شما که وارد ترین، معمولا تا شماره چند کارنت میشن و احتمالا ویزا میگیرن؟ (بجز سال پیش که استثناعی بوده و تا 37400 کارنت شدن)

به امید موفقیت همه دوستان
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال
تا چه تاریخی وقت هست که نامه هارو بفرستیم؟
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان:
دوست عزیز هرچه سریعتر بهتر
فکر میکنم تا یکماه اما مطمئن نیستم البته اینرو هم شنیدم که عجله برای اینکه شما زود تر تاریخ مصاحبت معلوم بشه
در کل همه اینارو شنیدم و 100% مطمئن نیستم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
2 دقیقه دیگه 8 روز مانده به اعلام آنلاین نتایج
www.dvlottery.state.gov
پیروز باشید.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: arashj666
saeedhei نوشته: 2 دقیقه دیگه 8 روز مانده به اعلام آنلاین نتایج
www.dvlottery.state.gov
پیروز باشید.

یه سوال: اگر اعلام نتایج به وقت آمریکا باشه ، به وقت ما یه 9-12 ساعتی طول میکشه بعد از اول جولای به وقت ایران، نه؟ در نتیجه فکر کنم الان که من دارم می نویسم، یه 9 روز و 7-8 ساعتی مونده، نه؟
اما saeedhei جان خدا عمرت بده روز شماری که میکنی، ما هم امیدوار می مونیم! با این وضعی که واسه اینترنت ها داره اتفاق می افته، من می ترسم تا 8-9 روز دیگه، ما اینترنت هم نداشته باشیم :-)
از طرفی واقعا دیگه بر این باورم که نامه هامون می تونه تو این شلوغ پلوغی گم و گور شده باشه و ان شالله جواب هممون رو سایت با کلمه congratulation آغاز میشه !!!
Hope so
تشکر کنندگان: saeedhei
من که دیگه برای چک کردن صندوق پستیم نرفتم...
میخوام قبول نشم صدسال سیاه...
اصلا می خوام 1 جولای هم سایتو چک نکنم که اگه قبول هم شده بودم نتونم برم و کلی ضایع بشن..
بابا ما اینقدر بد شانسیم که اگه تو بهشتم بریم شبا باید تو موتورخونه ش بخوابیم.
می ترسم پامون برسه آمریکا 11 سپتامبری - ترور جان اف کندی یی - انرژیه هسته یی چیزی بندازن گردنمون...
با کلی تعارف و خواهش بشوننمون رو یه صندلی شیک البته از نوع الکتریکیش...
اما جون جد هرکدومتون سیدین قول میدم اگه کارم درست شد و تونستم برم خیلی مثبت می شم...
اینقدر مثبت میشم که میل کنم به بی نهایت...
تشکر کنندگان:
اميدوارم 1 جولاي شاد باشيم ، دعا ميكنم واسه همگي.
خدايا ، اگر نردبانی شده ام تا ستاره های كوچك آرزوهايم را به آسمان برسانم ياريم كن... (-:
زندگي در امريكا: http://www.lifeintheusa.com
ارسال لاتاري :October 5th,2008
كيس نامبر:****2010AS
پاكت اول:
ارسال مدارك:
اعلام كارنت:
پاكت دوم:
مصاحبه:
كليرنس:
ويزا:
گرين كارد:
تشکر کنندگان: arashj666
Question 
سلام
من عضو جدید هستم و این اولین ارسال منه...راستش یکمی گیج شدم منظور از شماره کیس برندگان 2010 چیه؟ منظورم همین 2010AS !!!
موقع ثبت نام لاتاری تو سایت شماره ای که برای پیگیری بهم دادن 20101IU1....بود و شماره همسرم هم 20101IU7...بود. یه ملغمه 16 تایی از حروف و عدد!!!
این شماره با شماره کیس چه فرقی داره ...اصلا فرق داره یا اینکه چی؟ برم بچسبم به کلاهم تا باد نبردش....
تشکر کنندگان:
ای داد ببین من کجا سوالمو مطرح کردم از اکتبر تا حالا کسی نیومده اینجا سر بزنه حتی.....Sad
تشکر کنندگان:
خانوم �-نا نوشته: سلام
من عضو جدید هستم و این اولین ارسال منه...راستش یکمی گیج شدم منظور از شماره کیس برندگان 2010 چیه؟ منظورم همین 2010AS !!!
موقع ثبت نام لاتاری تو سایت شماره ای که برای پیگیری بهم دادن 20101IU1....بود و شماره همسرم هم 20101IU7...بود. یه ملغمه 16 تایی از حروف و عدد!!!
این شماره با شماره کیس چه فرقی داره ...اصلا فرق داره یا اینکه چی؟ برم بچسبم به کلاهم تا باد نبردش....

سلام
نه اینجا نسبتا زود بهش سر می زنن دوستان
اون شماره ای که موقع ثبت نام گرفتین بهش confirmation number می گن و درسته با 20101 شروع میشه و برای چک کردن وضعیت قبولی از اول July است. (از همون سایتی که ثبت نام کردین : dvlottery.state.gov
اما شماره ای که دوستان میزنن و با 2010AS شروع میشه مربوط میشه به نامه ای که دریافت کردن و قبول شدنشونو با نوشتن این عدد اعلام می کنن. آخرش هم که معمولا xxx میگذارن واسه اینه که اون شماره تقریبا سریه. هر چی عدد اون آخر کمتر باشه، احتمال دریافت ویزا بیشتر میشه (به نظر من کمتر از 15000 باید بد نباشه)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
سه تا نمودار تهیه کردم که

اولیش مربوطه به درصد ایرانی های انتخاب شده توی لاتاری. لازم به ذکر است که از سال 2003 (یعنی اعداد 7 الی 12) مجموع کل رو نتونستم از اینترنت بیابم واسه همین 106000 گرفتم (چون میانگین سالهای 2004 و 2005 یکم بیشتر از 106000 بوده.)

نمودار دوم هم مربوط به تعداد پذیرفته شدگان تو سالهای اخیره

و نمودار سوم که اهمیت کمی داره (چون باید نسبی بررسی بشه) مربوط به تعداد پذیرفته شدگانه.

فعلا سرمو با این چیزا گرم می کنمBig Grin

به امید خوش شانسی همه دوستان و همچنین خودم! Wink

فایل‌های پیوست
.pdf   1.pdf (اندازه 156.35 KB / تعداد دانلود: 183)
تشکر کنندگان: saeedhei
نبود 6 روز دیگه.
w
تشکر کنندگان:
6 روز دیگه تا موفقیت
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان