کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
كمتر از يه روز ديگه ، آه خدايا...
خدايا ، اگر نردبانی شده ام تا ستاره های كوچك آرزوهايم را به آسمان برسانم ياريم كن... (-:
زندگي در امريكا: http://www.lifeintheusa.com
ارسال لاتاري :October 5th,2008
كيس نامبر:****2010AS
پاكت اول:
ارسال مدارك:
اعلام كارنت:
پاكت دوم:
مصاحبه:
كليرنس:
ويزا:
گرين كارد:
تشکر کنندگان:
درود به دوستان خوبم در مهاجر سرا من برنده شدم برنده شدنی بهتر از این که با این سایت آشنا شدم با شما دوستان خوب که بر خلاف شرایط جامعه همه دوست دارن به هم کمک کنن برنده شدنی بهتر از این که کلی اطلاعات در زمینه مهاجرت انگیزه های آن و دلایل آن پیدا کردم و کلی هم زبانم در این زمینه قوی تر شد به هر حال تا چند ساعت دیگه نتایج را اعلام میکنند اما من و شما خیلی وقته برنده شدیمSmile
زندگی به امواج دریا مانند است چیزی با خود به ساحل می آورد و چیز دیگر را با خود می برد چون به سر کشی افتد انبوه ماسه ها را با خود می برد اما تواند بود که تخته پاره ای نیز با خود به ساحل آورد تا، کسی بام کلبه اش را بدان بپوشاند.
تشکر کنندگان: arashj666 ، soltan
با سلام خدمت دوستان

بنده یک نظر دارم . میگم چون از تمام ایران در لاتاری شرکت کرده اند فقط ما چندین نفر در این سایت همش به تبادل نظر مشغولیم Big Grin. تازه مسئولان لاتاری نامه همه رو دادن . ما رو گذاشتند آخر. چون خیلی بچه های خوب و مثبتی هستیم این کار رو کردند و از آن نامه خوب ها گذاشتند برای ماWink. هر کس این مطلب رو قبول نداره بگه!!! ( کسی نبود؟!!!!)
تشکر کنندگان: arashj666
خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری

راستی از بچه ها کسی هست بدونه از وقتی برنده شدیم تا وقتی ویزا اومد دستمون چقدر باید خرج کنیم؟
تشکر کنندگان:
واقعن چه خبرتونه؟ احتمال قبولی برای تک تکمون کمه شایدم خیلی کم!
اونوقت شما نشستین منتظر این شانس با احتمال قبولی کم هستین؟ تازه استرس هم دارین؟!!
از کجا معلوم اگه قبول بشین بتونین برین؟ از کجا معلوم اصلا اونجا بتونین زندگی کنین یا کار گیر بیارین؟ اونجا ایران نیست و برای یک ایرانی که همه چیزش با دنیا متفاوته و حتی بر عکسه مشکل خواهد بود! ضمنن ممکنه 10 سال پشت سرهم شرکت کنین و باز قبول نشین! من به همتون قول میدم اکثرتون قبول نخواهید شد باور نمی کنید یک روز هو صبر کنید تا ببینید. شما همین چند نفر اعضای سایتو می بینید و از کلی آدم غافلید که قبول نشدن و عضو این سایت هم نیستن.
سعی کنید بچه بازی در نیارید و عقلانی فک کنید هیچ جای دنیا برای نتیجه بخت آزمایی روند زندگی و فکر رو تعطیل نمی کنن اول باید برای زندگی شخصیتون یک برنامه مشخص داشته باشید نه اینکه برای برنامه مشخصتون یک زندگی نامشخص شخصی!!
موفق باشید!
تشکر کنندگان:
Sad( man az barandean 2009 hastam chand rooz dge ham mosahebe daram bazam momkene visa nadan behem
shoma hanooz name naiomade inghadr omidvarid.
ta hala bishtar javabhaye ghabooli reside ba name daste sahebashoon.
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
فكر نكنم خيلي مخارج بالايي داشته باشه ولي براي شروع فكر كنم يه 2- 3 تومني بخواد .
اما اونم مهم نيست اول اصلش رديف بشه بقيه رو هموني كه صلاحتو خواسته جور مي‌كنه .
واقعيتش وقتي فكرشو مي‌كنم مي‌بينم خيلي شيرينه اسمتو فردا ببيني البته 10 بار شمارتو چك مي‌كني ببيني درست ديدي يا نه . بعدش يه جيغ بنفش مي‌كشي و هر كي دم دستته ماچ مي‌كني بعدش به همه قول مي‌دي يه سور حسابي بهشون مي‌دي ( خدا به سر شاهده من به همتون يه سور حسابي مي‌دم ). بعدش مي‌كوبي تو سرت كه اي واي من كه نامم به دستم نرسده حالا چي‌كار كنم . در اين زمان بقيه گروه مي‌يان كمكت چون اونا هم شرايط تو رو دارن ، بعدش ميوفتيم به دنبال جور كردن مدارك و بعد ................. ( قلبم داره مثل چي ميزنه نمي‌تونم ادامه بدم لطفا بقيه ادامه بدن)
شرمنده ها
inghadr ha asoon nist bekhoda.
kharj koli baraye har nafar taghiban ba hotel blit havapeyma va mosahebe mishe 2 milion vali be in rahatiha nist man parsal baad az 7 sal lattari por kardan esmam dar oumad
hanoozam fekr nakonam visa bedan behem.
inghadr deletoono saboon nazanid
تشکر کنندگان:
immigration جان ما همه اونايي كه گفتيد رو مي‌دونيم فكر هم نكنم كسي زندگي وكارش رو به اين خاطر تعطيل كرده باشه ، من به شخصه برنامه‌ي زندگيم و هدفهام سر جاشه اين لاتاري هم يه شانسه كه اگه به واقعيت بپيونده خيلي خوبه اما اگه نشه آدم براي رسيدن به هدفش هزار ويك راه داره - فكر مي‌كنم بقيه هم همين طورن - من الان هم اونقدر برنامه دارم كه اگه بهشون برسم واقعا تو زندگيم موفقم ، اين يه موقعيته براي رسيدن به هدف‌هاي از پيش تعيين شده .
اميدوارم همه به اون هدف‌هايي كه واقعا به صلاحمونه برسيم .
به اميد اون روز
تشکر کنندگان: usa.lover ، arashj666
ki gofte ke javabha 2010 farda miad ?
in khabare movasagho ki dade ?
nameha ba post miad va dar zamanhaye mokhtalef .
khabar gheyre movasaghe
تشکر کنندگان:
immigration نوشته: واقعن چه خبرتونه؟ احتمال قبولی برای تک تکمون کمه شایدم خیلی کم!
اونوقت شما نشستین منتظر این شانس با احتمال قبولی کم هستین؟ تازه استرس هم دارین؟!!
از کجا معلوم اگه قبول بشین بتونین برین؟ از کجا معلوم اصلا اونجا بتونین زندگی کنین یا کار گیر بیارین؟ اونجا ایران نیست و برای یک ایرانی که همه چیزش با دنیا متفاوته و حتی بر عکسه مشکل خواهد بود! ضمنن ممکنه 10 سال پشت سرهم شرکت کنین و باز قبول نشین! من به همتون قول میدم اکثرتون قبول نخواهید شد باور نمی کنید یک روز هو صبر کنید تا ببینید. شما همین چند نفر اعضای سایتو می بینید و از کلی آدم غافلید که قبول نشدن و عضو این سایت هم نیستن.
سعی کنید بچه بازی در نیارید و عقلانی فک کنید هیچ جای دنیا برای نتیجه بخت آزمایی روند زندگی و فکر رو تعطیل نمی کنن اول باید برای زندگی شخصیتون یک برنامه مشخص داشته باشید نه اینکه برای برنامه مشخصتون یک زندگی نامشخص شخصی!!
موفق باشید!

سلام،
حرفاتون در واقعیت زندگی کاملا درسته،
اگر کسی واقعا روی گرفتن گرین کارت از طریق لاتاری برنامه ریزی کنه که فاتحه، Big Grin اما من فکر نکنم کسی این قضیه رو خیلی جدی گرفته باشه و برنامه زندگیشو بخاطر این خراب کرده و یا تغییری داده باشه. اگه کرده باشه که اوضاعش خیلی خرابه!!

اما یه مطلبی: از قدیم گفتن وصف العیش نصف العیش!
همه دوستان با این حرفها دل خوشن، چرا نباشن؟
تو این شلوغی مملکت و اوضاع بد، ضمن اقدامهاای دیگر برای فرار ز این خراب شده!! ( غلو کردم؟) اینوهم امتحان میکنیم ولو 50 سال! Wink

ضمن اینکه لاتاری گرین کارت مثل قماره با این تفاوت که چیز خاصی (بجز پول برق و اینترنت (بسیار فیلتر شده) از دست نمیدیم (حتی 0.1$)
This is Just a Fun

دوستان موفق باشید. ضمن اینکه یادتون باشه یه خدایی اون بالاست که اگه بخواد، میتونه به طور خارق العاده ای سورپرایزتون کنه ! Rolleyes
تشکر کنندگان: usa.lover
tomi_ft2000 نوشته: ki gofte ke javabha 2010 farda miad ?
in khabare movasagho ki dade ?
nameha ba post miad va dar zamanhaye mokhtalef .
khabar gheyre movasaghe

سلام دوست عزیز.
از امسال برای اولین بار روی سایت قراره جواب بدن. در آدرس dvlottery.state.gov پس رسمیه.
شما هم خوش بین باش، انشالله ویزا میگیرین. چرا اصلا فکرتونو میدین به چیزهای بد؟ شما که تو این همه آدم شانس آوردین و نامه گرفتین (حالا بعد 7 سال) پس به امید خدا ویزاتونو هم میگیرین. 3 ماه دیگه وقت دارین. الان هم سفارت ها احتمالا کمتر به ایرونی ها گیر بدن بخاطر اینکه اون کنسولگری هم یه آدمه و دلش واسه ایرونیها می تونه بسوزه با چیزایی که شب که میره خونه می بینه و میشنوه (لا اقل اینجوری فکر کنین! Big Grin)
امیدوار باشین، من که براتون دعا میکنم.
تشکر کنندگان: usa.lover
tohiجان برو ببین
http://travel.state.gov/visa/immigrants_...rsity.html
راستش با این حرفایی که شماها میزنید من احساس میکنم که با تمام بدبختی که دارم اگه برنده بشم باید جام رو بدم به شما.... اینجوری که حرف میزنید من یکی که دلم سوخت. ولی باید بگم که نامه ها رسیده و اینکه فکر کنیم فردا توی سایت به تماشای برنده بودن خودمون بشینیم جزو محالاته. تنها در یک صورت هست که ممکنه فردا چک کنیم و برنده باشیم. و البته با این چیزهایی که من از پست دیدم بعیدم نیست. و اون اینه که پست گاف داده باشه یا مجبور به گافش کرده باشن. من یه کاری دارم که زیاد با پست سر و کار دارم. و میدونم که وضعیتش خیلی افتضاحه ، و اینکه احتمال داشته باشه نامه رو به دستت نرسونده زیاده ... چون بسته های سفارشی رو من داشتم که بدستم نرسیده چه برسه یه نامه درپیت از نظر اونها. من فردا چیزی رو که میخوام چک کنم اینه که چقدر پست ما احمقانه است چون من برنده شدم و نامه ام رو نیاوردن. Smile) بی خیال بابا شوخی میکنم . راستش این روزگار چنان با من چپه که به زبان آوردن برنده برام مثل به زبان آوردن یه چیزیه که تا حالا نشنیدم.
نمی دونم immigration چه اصراری داری ضدحال باشی و خوشی این همه آدم امیدوارو خراب کنی. 100% اینجا کسی پیدا نمیشه که بنای کل زندگیشو رو یه قرعه کشی گذاشته باشه اما وقتی فکر می کنی از این راه با کمترین دردسر و هزینه (در مقایسه با هر روش دیگه) می تونی green card امریکا رو داشته باشی چرا نباید آرزوشو بکنی؟ چرا نباید امیدوار باشی؟ چرا تو و من و همه ایرونیا یاد گرفتیم شادی حرومه؟ شور و عشق و هیجان هر چند واسه یه مدت کوتاه وقتی ضرری به کسی نمی رسونه هیچ اشکالی نداره!
تشکر کنندگان: usa.lover ، arashj666

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان