کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به انگلستان
(2013-08-20 ساعت 21:12)mohammad sharif نوشته:  سلام دوستان من دندانپزشکی اوکراین خوندم.می خوام برای کار به انگلیس برم لطفا راهنمایی کنید که بهترین روش برای رفتن من چیه؟

شما نیاز به نامه دعوت به کار از طرف کمپانی که شما رو استخدام خواهند کرد دارید و بقه پروسه زیاد مشکل نیست اما اون کمپانی باید اثبات کنه که نتونسته کسی رو با مشخصات مشابه در انگلیس پیدا کنه و شما بهترین گزینه براشون هستین که اون هم از طریق چند بار آگهی دادن در روزنامه هستش
راه دیگه اینکه اگر پاسپورت یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرید خیلی براتون راحت تر خواهد بود
به وب سایت Home Office مراجعه کنید و از آخرین قوانین اطلاع پیدا کنین
موفق باشین

(2013-09-23 ساعت 12:21)mary2606 نوشته:  با سلام میشه لطفا راهنمایی کنید:
اگر کسی بخواد از طریق دانشجویی بره انگلیس و اونجا از نظر job offer مشکلی نداشته باشه روند گرفتن اقامت دائم چگونه خواهد بود؟
یعنی بعد از چند سال برای اقامت باید اقدام کرد؟
مدت تحصیل میشه یک فوق لیسانس یک ساله باشه؟
در اون شغل باید حد معینی حقوق پرداخت بشه؟
ممنونم

بعد از اتمام درس شما نیاز به تغییر ویزا دارید یعنی از دانشجویی به کاری در ابتدا به شما ویزا دو سال و نیم میدن و به همین مدت قابل تمدید خواهد بود بعد از آن شما اقامت دائم میگیرین و بعد از چند ماه میتونین تقاضای پاسپورت بدین
برای فوق لیسانس مطمئن نیستم بشه یک ساله باشه ممکنه به رشته بستگی داشته باشه اما نشنیدم در این رابطه
در مورد حقوق جدیدا نمیدونم اما آخرین بار میبایست درآمد سالانه شما بیشتر از 25000 پوند باشد
از وب سایت Home office جدیدترین قانونها رو ببینید
برای پایبندی به اخلاقیات نیازی به مذهب نیست.
اگر خداوند آرزویی در دلت انداخت بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است پس به راهت ادامه بده ....
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، soltan
سلام دوستان من يه راهنمايي ميخوام براي يكي از آشناهامون.به نظر شما خانمي٤٥ساله كه سابقه ٢٥سال تدريس رو توي مدرسه داشته و از طرفي مربي ورزش هستند ويكي از بهترين مربي هاي ايران هستن به طوري كه مادر اون رشته خونده ميشن.با چه ويزايي ميتونن برن؟و چطوري؟لطفاً راهنمايي كنيد .لطفاً.مرسي از شما
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.ببخشید من دوم دبیرستان هستم رشته ی گرافیک.برای گرفتن ویزای دانشجویی تو این رشته چی لازمه؟میشه به شرکتی گفت که برای ادم ویزای کار بفرسته اما سریع استعفا بدم و برم تو یه کار دیگه؟ جواب بدین لطفا برای لندن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 20:43)negar pourbahri نوشته:  سلام.ببخشید من دوم دبیرستان هستم رشته ی گرافیک.برای گرفتن ویزای دانشجویی تو این رشته چی لازمه؟میشه به شرکتی گفت که برای ادم ویزای کار بفرسته اما سریع استعفا بدم و برم تو یه کار دیگه؟ جواب بدین لطفا برای لندن

باید بتونید از یکی از دانشگاهها پذیرش بگیرید . ریز نمرات و مدرک تحصیلی و باقی مدارک . در مورد سوال دوم افراد زیر 18 سال اجازه کار ندارند . اگه از کارفزمایی دعوتنامه کاری داشته باشید و از آن کار استعفا دهید اگر ظرف 3 ماه شغل جدیدی پیدا نکنید مجبورید خاک آن کشور رو ترک کنید و اقامت شما باطل میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
دوستان راهنمايي نميفرماييد.مثلا من عضو فعال اين سايت هستم.!!!
دوستان من يه راهنمايي ميخوام براي يكي از آشناهامون.به نظر شما خانمي٤٥ساله كه سابقه ٢٥سال تدريس رو توي مدرسه داشته و از طرف
ي مربي ورزش هستند ويكي از بهترين مربي هاي ايران هستن به طوري كه مادر اون رشته خونده ميشن.با چه ويزايي ميتونن برن؟و چطوري؟لطفاً راهنمايي كنيد .لطفاً.مرسي از شما
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من در حال حاضر در ایران دارم مهندسی رباتیک می خونم. و قصد ادامه تحصیل در امریکا یا انگلیس دارم. از لحاظه مالی مشکل ندارم فقط می خوام جایی که می رم بعده تحصیل بتونم ویزای کار بگیرم و واستم. کجا رو بهتره انتخاب کنم؟ و اینکه امریکا مثله انگلیس نمره IS می خواد؟ کجای آمریکا از لحاظه اب وهوا و فرهنگ بهتره؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-09 ساعت 18:40)سارااتحاد نوشته:  سلام.من در حال حاضر در ایران دارم مهندسی رباتیک می خونم. و قصد ادامه تحصیل در آمریکا یا انگلیس دارم. از لحاظه مالی مشکل ندارم فقط می خوام جایی که می رم بعده تحصیل بتونم ویزای کار بگیرم و واستم. کجا رو بهتره انتخاب کنم؟ و اینکه آمریکا مثله انگلیس نمره IS می خواد؟ کجای آمریکا از لحاظه اب وهوا و فرهنگ بهتره؟؟؟؟

تمام اطلاعات لازم در مورد امریکا در فروم مربوطه موجوده و با گذاشتن کمی وقت میتونید جواب سوالاتتون رو پیدا کنید . ویزای کار هم بسته به شرایط اقتصادی هر کشور و نیاز به نیروی متخصص و جوان در زمانهای مختلف متفاوته . مدرک یه طرف قضیه است و سواد و معلومات علمی و به روز بودن بحث دیگر . برای افراد متخصص و نخبه همیشه و همه جا بستر فعالیت مهیاست . با توجه به شناخت از تواناییهاتون تصمیم نهایی با خود شماست .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، nora
(2013-10-09 ساعت 18:40)سارااتحاد نوشته:  سلام.من در حال حاضر در ایران دارم مهندسی رباتیک می خونم. و قصد ادامه تحصیل در آمریکا یا انگلیس دارم. از لحاظه مالی مشکل ندارم فقط می خوام جایی که می رم بعده تحصیل بتونم ویزای کار بگیرم و واستم. کجا رو بهتره انتخاب کنم؟ و اینکه آمریکا مثله انگلیس نمره IS می خواد؟ کجای آمریکا از لحاظه اب وهوا و فرهنگ بهتره؟؟؟؟

بدون شک برید امریکا.انگلستان افسرده و پشیمان خواهید شدد.
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-15 ساعت 13:39)Parastoye_mohajer نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشيد به كاربران و مديران سايت
من امروز يعني همين الان عضو شدم و نميدونستم كجا اين تايپيك رو بايد ميزدم پس اگه جاش اشتباه هست به بزرگي خودتون ببخشيد
راستيتش چند ساليه عاشق يه دختر شدم كه انگليس زندگي ميكنه و يكي دو سال ديگه پاس انگليسيش مياد ولي من نميتونم تا اون موقع صبر كنم كه از طريق ازدواج اقدام كنم چون هم دوريش داره اذيتم ميكنه هم اينكه اينور روز به روز زندگي خفه كننده تر ميشه
من ٢٤ سالمه و مدرك فني آرايشگري دارم يه زمانم دانشجو بودم كه به خاطر بعضي فعاليتها اخراج شدم
تو اين چند ساله تونستم ١٥ ميليون واسه خودم سرمايه جمع كنم
حرف من با شما اساتيد اين هست كه آيا با اين مقدار پول تا انگلستان ميرسم؟
مهم واسه من رسيدنه بقيش حله!
لطفاً تا جايي كه امكان داره به من كمك و راهنمايي بديد؟!
با تشكر
دوست عزیز نامزد شما اگه سالی ۱۸۰۰۰ پوند درامد داششته باشه  می تونید الان اقدام کنید
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید دوستان.
بنده دارای مدرک کارشناسی رشته نفت (طراحی فرایندهای نفت) رو دارم.
مدرک بین المللی نرم افزار شبیه سازی فرایند های ترمودینامیکی (hysys) رو دارم.
23 سال سن دارم و حداکثر سرمایه که دارم 25 میلیون هست خواستم واسه رفتن به انگلیس منو راهنمایی کنید.
من سابقه کار ندارم.زبانم در حد متوسط مایل به خوب هست.
گذرنامه هم آماده کردم.
تسلط زیادی روی کامپیوتر دارم و همچنین زود خودم رو با شرایط تغیر میدم و پذیرای شرایط میشم.
فکر کنم همه چیز گفتم جای ابهامی نیست.
لطفاً راهنمایی کنید و خیلی روشن جواب بدید.
خیلی ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه بتونید کاری پیدا کنید و از طریق کارفرماتون برید بله .
پاسخ
تشکر کنندگان: 327 ، gbtm
یعنی همینجا کار پیدا کنم بعد از طریق شغل همینجا برم؟
من مشکلم اینه که اینجا کار کردن پارتی میخواد.
راه دیگه ای نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی اطلاعاتی در زمینه گذشتن از بندر کاله فرانسه در جهت رسیدن به انگلیس داره لطفا راهنمایی کنه.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-08 ساعت 17:04)sajad2 نوشته:  یعنی همینجا کار پیدا کنم بعد از طریق شغل همینجا برم؟
من مشکلم اینه که اینجا کار کردن پارتی میخواد.
راه دیگه ای نیست؟

شما از ایران برای شرکتهای مرتبط در کشور مورد نظرتون درخواست کار بدین اگه موافقت بشه براتون دعوتنامه میفرستن شما هم مدارک و رزومه را به سفارت میدین و اگه با شرایط شما موافقت بشه بهتون اقامت دائم و اجازه کار میدن . در این راستا هیچگونه پارتی بازی معنایی نداره .
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، sajad2 ، Saeedv13
دوست عزیز مدرک ایران هیچ جا معتبر نیست و هر کشوری که بری باید دوباره درس بخونی...
از اونجایی که من سابقه کار ندارم خیلی بعید میدونم که واسه استخدام دنبال من بفرستند...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان