کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به انگلستان
سلام
من و همسرم هردو مهندس یکی برق و دیگری مکانیک با حدود 10 سال سابقه کار بیمه ای هستیم و همسرم متولد لندن و تا 5 سالگی آنجا زندگی کرده است و شناسنامه ایشان متولد لندن خورده است و کارت تولد خود را نیز دارد در حال حاضر ایشان 38 سال و بنده 33 سال دارم آیا می توانیم به راحتی ویزای انگلستان بگیریم و کارت شهروندی انگلستان تحویل بگیریم . برای مهاجرت به چه روشی می بایست اقدام نماییم که سریعتر به نتیجه برسیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-11 ساعت 09:03)هنامس نوشته:  سلام
من و همسرم هردو مهندس یکی برق و دیگری مکانیک با حدود 10 سال سابقه کار بیمه ای هستیم و همسرم متولد لندن و تا 5 سالگی آنجا زندگی کرده است و شناسنامه ایشان متولد لندن خورده است و کارت تولد خود را نیز دارد در حال حاضر ایشان 38 سال و بنده 33 سال دارم آیا می توانیم به راحتی ویزای انگلستان بگیریم و کارت شهروندی انگلستان تحویل بگیریم . برای مهاجرت به چه روشی می بایست اقدام نماییم که سریعتر به نتیجه برسیم؟

سلام.
مگه همسر شما پاس انگلیسی نداره ؟؟؟؟
1.باید از طریق همون بیمارستانی که به دنیا اومده اقدام کنید .پروسش طولانی چرا تاحالا اقدام نکردین.سفارت از شما کلی مدارک میخواد
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر حسین 55
سلام دوستان عزیز
من قصد مهاجرت دارم
برادر خانم بنده و دایی ایشون سیتیزن انگلیس هستن یعنی پاس انگلیسی دارن
می خواستم ببینم از طریق این دو نفر می تونیم مهاجرت کنیم یا نه ؟
سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-13 ساعت 10:48)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من قصد مهاجرت دارم
برادر خانم بنده و دایی ایشون سیتیزن انگلیس هستن یعنی پاس انگلیسی دارن
می خواستم ببینم از طریق این دو نفر می تونیم مهاجرت کنیم یا نه ؟
سپاسگذارم

سلام.
طبق قانون سال 2012 میشد یک کاری کرد پروسه خیلی مشگلی داشت شماباید یکسری ایتم های راشته باشی ازاون طرف دایی شما باید شغلی بادرامد بالا داشته باشه وکلی مدراک مستنداد میخوان .اگر بتونی برای تحصیل برید ودر حین درس کار هم بکنید به این طریق میشه موندگار شد باز هم به تلاش شما بستگی داره... موفق باشید.
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر حسین 55
با عرض سلام و خسته نباشيد به كاربران و مديران سايت
من امروز يعني همين الان عضو شدم و نميدونستم كجا اين تايپيك رو بايد ميزدم پس اگه جاش اشتباه هست به بزرگي خودتون ببخشيد
راستيتش چند ساليه عاشق يه دختر شدم كه انگليس زندگي ميكنه و يكي دو سال ديگه پاس انگليسيش مياد ولي من نميتونم تا اون موقع صبر كنم كه از طريق ازدواج اقدام كنم چون هم دوريش داره اذيتم ميكنه هم اينكه اينور روز به روز زندگي خفه كننده تر ميشه
من ٢٤ سالمه و مدرك فني آرايشگري دارم يه زمانم دانشجو بودم كه به خاطر بعضي فعاليتها اخراج شدم
تو اين چند ساله تونستم ١٥ ميليون واسه خودم سرمايه جمع كنم
حرف من با شما اساتيد اين هست كه آيا با اين مقدار پول تا انگلستان ميرسم؟
مهم واسه من رسيدنه بقيش حله!
لطفاً تا جايي كه امكان داره به من كمك و راهنمايي بديد؟!
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-15 ساعت 13:39)Parastoye_mohajer نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشيد به كاربران و مديران سايت
من امروز يعني همين الان عضو شدم و نميدونستم كجا اين تايپيك رو بايد ميزدم پس اگه جاش اشتباه هست به بزرگي خودتون ببخشيد
راستيتش چند ساليه عاشق يه دختر شدم كه انگليس زندگي ميكنه و يكي دو سال ديگه پاس انگليسيش مياد ولي من نميتونم تا اون موقع صبر كنم كه از طريق ازدواج اقدام كنم چون هم دوريش داره اذيتم ميكنه هم اينكه اينور روز به روز زندگي خفه كننده تر ميشه
من ٢٤ سالمه و مدرك فني آرايشگري دارم يه زمانم دانشجو بودم كه به خاطر بعضي فعاليتها اخراج شدم
با تشكر

سلام.
جواب سوال من مهمه.تا بشه شمارو راهنمایی کرد.؟؟
1.این عشق دوطرفس یا فقط از طرف شماست .؟
2.طرف مقابل از اومدن شما استقبال میکنه یانه؟؟؟
نکته...
میزان پول شما برای الان کم است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Parastoye_mohajer
دوست عزيز اين عشق مطمئنم كه دو طرفست
و ايشون هم ثانيه شماري ميكنند براي رسيدن من
و همين موضوع باعث بي قراريهاي من ميشود

(2013-04-15 ساعت 16:47)abbas41 نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 13:39)Parastoye_mohajer نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشيد به كاربران و مديران سايت
با تشكر

سلام.
نکته...

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-15 ساعت 16:54)Parastoye_mohajer نوشته:  دوست عزيز اين عشق مطمئنم كه دو طرفست

با تشكر

سلام.
نکته...

سلام.
نامزدشماتا پاس انگلیسی نگیره رسما سیتیزن نیست وشما نمیتونید از طریقه ازدواج بااون اقدام کنید .
1. شما میتونید باگرفتن ویزاتوریستی به مدت 6ماه انگلیس بمونیدو....
2.شما میتونید برای تحصیل به انگلیس بریدو4سال انجا بمونیدو.....
اینها تنها راه های است که شما میتوانیدقانون به انکلیس برید با نامزدتو زندگی کنید.
یا صبرکنید تا او برای شما اقدام کند که فکر نمیکنم شما صبرکنید به قول شاعر ...
درطریق ره عشق امن آسایش بلاست...Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin1350
(2013-04-15 ساعت 22:30)abbas41 نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 16:54)Parastoye_mohajer نوشته:  دوست عزيز اين عشق مطمئنم كه دو طرفست

با تشكر

سلام.
نکته...

سلام.
نامزدشماتا پاس انگلیسی نگیره رسما سیتیزن نیست وشما نمیتونید از طریقه ازدواج بااون اقدام کنید .
1. شما میتونید باگرفتن ویزاتوریستی به مدت 6ماه انگلیس بمونیدو....
2.شما میتونید برای تحصیل به انگلیس بریدو4سال انجا بمونیدو.....
اینها تنها راه های است که شما میتوانیدقانون به انکلیس برید با نامزدتو زندگی کنید.
یا صبرکنید تا او برای شما اقدام کند که فکر نمیکنم شما صبرکنید به قول شاعر ...
درطریق ره عشق امن آسایش بلاست...Big Grin
دوست عزيز من خودم همه اينارو ميدونم
ولي واسه ويزا توريستي سند ملكي ميخواند
گردش مالي بالا ميخواند
اشتغال به كار ميخواند
ندارم دوست من ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به تمامی دوستان
من 2 سوال داشتم ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده.
1- آیا با کارت اقامت دائم انگلیس میشه بدون ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرد؟
2- برای گرفتن پاسپورت بریتانیا آیا اقامت 5 ساله در کشور انگلیس مانند گرین کارت آمریکا تمام مدت الزامیه یا بدون حضور فیزیکی هم میشه بعد از سپری شدن 5 سال پاسپورت گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: elix
سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم من چطور میتونم ویزای انگلستان بگیرم با این شرایط که دیگه سفارت انگلستان جمع کردن.

من دختر 21 ساله هستم با دیپلم رشته کامپیوتر 30 تومن هم پول دارم میخوام اقامت یکی از کشورهای اروپایی بگیرم و بدوونم 100%اقامت بهم میدن و دیپورت نمیشم اگه فکر میکنین نیاز به وکیل هست و تنها نمیتونم لطفا یک وکیل معرفی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید ولی کدوم یکی از سفارت های انگلستان خدمات فارسی به ایرانی ها ارائه می دهند؟؟؟
ابوظبی یا آنکارا ؟؟
ممنون می شم جواب بدهید
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان میشه راهنمایی بکنید که از چه راه هایی میشه به لندن رفت و ساکن شد
شرکت هایی که هست استخدام میکنند و مدارک جهت سکونت میدن چی؟
اگه کسی رو داشته باشیم دعوت نامه بده چی؟
هزینه هاش به چه صورته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 14:36)!MohamaD! نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 06:26)!MohamaD! نوشته:  سلام
هزینه هاش به چه صورته؟
کسی نیست؟!!

سلام.
دوست عزیز سوال شما به نوی تکراری هست اگر شما در صفحه های دیگر همین تایپیک مراجعه کنید من وبعضی از اساتید جوابهای گوناگون داده اند.بازهم برحسب وظیفه چشم...
1.ازوکیلهای امور مهاجرت در این امرمیتونید اطلاعات کامل بگیرید (که خودم این رو به شما توصیه میکنم چون هرساله قوانین عوض میشه)
2.استخدام در شرکت انکلیسی شما باید ایلتس 7.5 روداشته باشید مدرک دانشگاهی شما باید از دانشگاه معتبر باشه شما باید هزینه یکسال زندگی در انگلیس رو داشته باشید حدود 300هزارپوند معادل165میلیون تومان.
کار فرما باید باشما قراردادیکساله ببنده باید مصاحبه برید وکلی مدارک دیگه ...
که پروسه مشکلی داره اگر کار فرما از اقوام یا فامیل شما باشه اره .میشه روش حساب کرد .واگر نه سخته برای همین کسی مایل نیست زیاد اقدام کنه .
3.شما اگر توانای مالی دارید برای ادامه تحصیل میتونید برید این راه هم راهترنسبت به قبلی هست هم میتوانید در حین تحصیل کار کنید وموندکار بشید. ر
این راه بهتره ولی سالی حداقل 250میلیون الی300میلیون به بالا هزینه دارید نسبت رشته که تحصیل میکنید داره ....
بازهم بایک وکیل مشورت کنید تا از قوانین امسال باخبر باشید ...موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: !MohamaD!
(2013-05-07 ساعت 21:14)abbas41 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 14:36)!MohamaD! نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 06:26)!MohamaD! نوشته:  سلام
هزینه هاش به چه صورته؟
کسی نیست؟!!

سلام.
دوست عزیز سوال شما به نوی تکراری هست اگر شما در صفحه های دیگر همین تایپیک مراجعه کنید من وبعضی از اساتید جوابهای گوناگون داده اند.بازهم برحسب وظیفه چشم...
1.ازوکیلهای امور مهاجرت در این امرمیتونید اطلاعات کامل بگیرید (که خودم این رو به شما توصیه میکنم چون هرساله قوانین عوض میشه)
2.استخدام در شرکت انکلیسی شما باید ایلتس 7.5 روداشته باشید مدرک دانشگاهی شما باید از دانشگاه معتبر باشه شما باید هزینه یکسال زندگی در انگلیس رو داشته باشید حدود 300هزارپوند معادل165میلیون تومان.
کار فرما باید باشما قراردادیکساله ببنده باید مصاحبه برید وکلی مدارک دیگه ...
که پروسه مشکلی داره اگر کار فرما از اقوام یا فامیل شما باشه اره .میشه روش حساب کرد .واگر نه سخته برای همین کسی مایل نیست زیاد اقدام کنه .
3.شما اگر توانای مالی دارید برای ادامه تحصیل میتونید برید این راه هم راهترنسبت به قبلی هست هم میتوانید در حین تحصیل کار کنید وموندکار بشید. ر
این راه بهتره ولی سالی حداقل 250میلیون الی300میلیون به بالا هزینه دارید نسبت رشته که تحصیل میکنید داره ....
بازهم بایک وکیل مشورت کنید تا از قوانین امسال باخبر باشید ...موفق باشید.

از راهنماییتون ممنون

اگه کسی باشه که دعوت نامه بفرسته چی؟ اون چطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان