کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
(2009-11-17 ساعت 21:22)mary joon نوشته:  تو پاسپورت و ترجمه هام spell محل تولدم و با y نوشتم. اما تو فرم هاي اولم با i هست
كسي مي دونه اشكال داره يا نه؟ ):

یکی از بچه های فروم بود که تاریخ تولد بچه اش را اشتباه ثبت کرده بود و افسر تو مصاحبه یکمی بهش گیر داده بوده که شاید دوبار با دو مشخصات متفاوت ثبت نام کرده اما بعد از یکمی سوال و جواب قانع شده بوده!
بیشتر بچه ها می گن که سفارتیها کلا خوب راه میان ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: mary joon
(2009-11-17 ساعت 21:22)mary joon نوشته:  تو پاسپورت و ترجمه هام spell محل تولدم و با y نوشتم. اما تو فرم هاي اولم با i هست

دوستم نكران نباش اين مشكلي نيست كه بخواي فكرتو مشغولش كني
فقط يه ايميل به kccبزن و بكو اشتباهتو و از جواب kccهم يه نسخه بردار و روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به افسر بكو هيج مشكلي نيست عزيزمSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: mary joon ، maryam5 ، Jav3
maybe no matter
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:

بابت تعريفات ممنونم! بابا اين كاري كه من مي كنم رو خدا رو شكر از بچه هاي همينجا ياد گرفتم (كمك بدون چشمداشت!) حالا برات يه نمونه متن آماده كردم اگر خواستي بهترش كن بفرست:

Dear Sir/Madam

I would like to inform you that I made a mistake in my forms. In answer to part of Place of Birth (City or Town) I have written "----" but in translated documents (specially my birth certificate) I found that it is translated to "----" (diffenerce occured due to the same pronunciation of "i" and "y" in our language!).

.I appreciate it if you could tell me how I can correct this mistake
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: mary joon
ما یه اشتباهی کردیم و تو فرم اولی (الکترونیکی )که برای شرکت در لاتاری ارسال می شه (پارسال این موقع ها ) پیشوند فامیلیمون از قلم افتاد...دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم و همه چیز هم مرتبه ،اطلاع هم دادم و ایمیل هاش موجوده که من غلط کردم اشتباه کردم و قصد سو استفاده و ... ندارم،نامه دوم هم اومد اطلاعاتمم مچ بوده ...برای محکم کاری کار دیگه ای می شه کرد تو این دو هفته؟کسی اگر نظر خاصی داره لطفا بده (استرس بیخودی لطفا وارد نکنید،اطلاعات موثق فقط)
شماره کیس:76xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29,2009
کنسولگری:Abudhabi
تاریخ دریافت نامه دوم:november 16th
تاریخ مصاحبه:ِdec .6th
تاریخ دریافت ویزا بدون کلیرانس:dec.8th
ورود به آمریکا:April 2010
جز باده ی لعل نیست در روی زمین.................تلخی که هزار جان شیرین ارزد
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 10:41)nariman نوشته:  ما یه اشتباهی کردیم و تو فرم اولی (الکترونیکی )که برای شرکت در لاتاری ارسال می شه (پارسال این موقع ها ) پیشوند فامیلیمون از قلم افتاد...دو هفته دیگه هم مصاحبه دارم و همه چیز هم مرتبه ،اطلاع هم دادم و ایمیل هاش موجوده که من غلط کردم اشتباه کردم و قصد سو استفاده و ... ندارم،نامه دوم هم اومد اطلاعاتمم مچ بوده ...برای محکم کاری کار دیگه ای می شه کرد تو این دو هفته؟کسی اگر نظر خاصی داره لطفا بده (استرس بیخودی لطفا وارد نکنید،اطلاعات موثق فقط)

narimanجان
سلام
می توانی نامه ای که فرستادی را با جوابش اینجا بگذاری من هم تقریبا همچین مشکلی را دارم
ممنون
تشکر کنندگان:
(2009-11-13 ساعت 01:02)Shahryar نوشته:  دوستان سلام،
من امشب فهمیدم به اشتباه وحشتناک و احتمالا جبران ناپذیر مرتکب شدم.
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
برام دعا کنید

دوستان عزیز،
بعد از چندین بار مکاتبه با KCC آخرین جوابی که گرفتم این بوده:
Thank you for your inquiry.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

KCC/rch
Public Inquiry

دوستان هر کس اطلاعاتی در این رابطه داره لطف کنه برام ارسال کنه.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان:
سلام
منم دقیقا اشتباه آقا شهریارو مرتکب شدم
اگه راهنماییم کنید که چیکار کنم ممنون میشم.
این نامهایه که من فرستادم
I am a DV2010 selectee from Iran . I received my notification and forms on June 30, 2009. As a selectee who has mailed back all the required forms, I would like to know about the delay in receiving the notification for further processing and the date of my interview as many of the same selectees in Iran has been interviewed so far. Besides, when I check back at the KCC website, my case is declared to be disqualified. I would appreciate getting informed about my status.

اینم جواب کی سی سی هستش
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 02:56)mansur نوشته:  سلام
منم دقیقا اشتباه آقا شهریارو مرتکب شدم
اگه راهنماییم کنید که چیکار کنم ممنون میشم.
این نامهایه که من فرستادم
I am a DV2010 selectee from Iran . I received my notification and forms on June 30, 2009. As a selectee who has mailed back all the required forms, I would like to know about the delay in receiving the notification for further processing and the date of my interview as many of the same selectees in Iran has been interviewed so far. Besides, when I check back at the KCC website, my case is declared to be disqualified. I would appreciate getting informed about my status.

اینم جواب کی سی سی هستش
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

سلام

شما اطلاعات اوليه اي كه براي پاسخگويي كي سي سي لازم هستند رو اشتباه وارد كردين... احتمالا تاريخ تولدتون رو در هنگام ثبت نام اينترنتي اشتباه درج كردين و الان تاريخ تولد صحيحتون رو براشون توي قسمت اطلاعات اوليه وارد مي كنين... اونها از اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام اينترنتي براي تشخيص اينكه آيا شما خودتون هستيد يا خير(!) استفاده مي كنن... بايد همون تاريخ تولد غلط رو در بالاي ايميل بنويسيد تا جوابتون رو بدهند...Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2010AS00007XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:June/2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای اول:July/2009
تاریخ دریافت نامه دوم:-
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ مصاحبه:-
با سلام خدمت همه ی دوستان
من یک مشکل داشتم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
با توجه به کیس نامبر دوستانی که واسه مصاحبه رفتن به نظر میرسه نوبت منم رسیده باشه ولی خبری از نامه ی دوم و تاریخ مصاحبه م نیستش ,تا حالام چند بار به کی سی سی ایمل زدم وکیس نامبرو PA Nameرو مثل خودشون یعنی اول فامیلیمو بعدش اسممو نوشتم و در سطر بعدی PC و بعدشمF S CH و بعدشم Postو تاریخ تولدمو به ترتیب ماه/روز/سال از چپ به راست نوشتمو هر بار این جوابو به هم میدن:

به نظر شما مشکل نامه ام کجاست؟
ازشون درخواست کردم که وضعیت کیسمو بهم اطلاع بدن
بازم ممنون میشم اگه کمکم کنید.
تشکر کنندگان:
(2009-11-27 ساعت 21:55)mansur نوشته:  شماره کیس:2010AS00007XXX
با توجه به کیس نامبر دوستانی که واسه مصاحبه رفتن به نظر میرسه نوبت منم رسیده باشه ولی خبری از نامه ی دوم و تاریخ مصاحبه م نیستش ,تا حالام چند بار به کی سی سی ایمل زدم وکیس نامبرو PA Nameرو مثل خودشون یعنی اول فامیلیمو بعدش اسممو نوشتم و در سطر بعدی PC و بعدشمF S CH و بعدشم Postو تاریخ تولدمو به ترتیب ماه/روز/سال از چپ به راست نوشتمو هر بار این جوابو به هم میدن:

دوستم شايد اشتباهتون در همان 1 روز سال كبيسه است
سال قبل كه ثبت نام اينترنتي كرديم سال كبيسه بوده
روز تولدتون رو يك روز كمتر بزنين ببينين ok بهتون ميدن؟Smile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: seravin ، Monica ، sam_hash
(2009-11-27 ساعت 21:55)mansur نوشته:  شماره کیس:2010AS00007XXX

عزیزم اگر پرینت ثبت نام اینترنتیت داری اسکن کن و براشون بفرست تا خیالت راحت شه
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
جواب داد kcc:
information included in your file
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: sam_hash
در فرمهای سری اول اونجایی که خواسته یک آدرس در آمریکا را وارد کنیم حتما باید پر کنیم؟
تشکر کنندگان:
دوست خوبم

آذرسي كه راجع بهش سوال كردي، آدرس جايي هست كه وقتي ويزاتو گرفتي و وارد آمريكا شدي، بعد از حدود يك ماه گرين كارتت رو مي فرستن اونجا. كساني بودن كه قبلا اين آدرس رو خالي گذاشتن، ولي موقع مسافرت توي سفارت ازشون خواستن كه يه آدرس ارائه بدن.
ضمنا هر آدرسي كه دادي، نگران نباش. 2 تا شانس واسه عوض كردنش داري. اول روز مصاحبه و دوم روز ورود به آمريكا (توي فرودگاه). خيلي هم ساده قبول مي كنن كه آدرس رو برات عوض كنن.

(2009-12-06 ساعت 15:12)گاتا نوشته:  در فرمهای سری اول اونجایی که خواسته یک آدرس در آمریکا را وارد کنیم حتما باید پر کنیم؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: maryam5 ، گاتا ، Monica

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان