کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
از یه نظر خیلی خوبه کارنت شدن و به همه ی بچه هایی که کارنت شدن تبریک میگم
ولی از یه نظر هم همه شوکه شدن
اخه چرا این همه اختلاف بین 1 سال؟
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: morteza_2010
bluelady نوشته: چه باحال یعنی اگه همین جوری کارنت بشه ما 28xxx کی میریم مصاحبه؟

ماه می یا جون سال 2010 تقریبا
البته زودتر ولی بعید میدونم آخرا شلش می کنند وگرنه دیگه کیسی نمی مونه...!!
موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
sh-b نوشته: از یه نظر خیلی خوبه کارنت شدنو به همه ی بچه هایی که کارنت شدن تبریک میگم
ولی از یه نظر هم همه شکه شدن
اخه چرا این همه اختلاف بین 1 سال؟

این همون دلیل دومس دیگه
ایران = هر سال بی سابقه تر از پارسال Big Grin

هر چی هست خیلی دارن ایرانیارو تحویل می گیرن ....
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: sh-b ، merdax ، morteza_2010
سلام سلام Big Grin
مثل اینکه من دیر رسیدم ....خوب به سلامتی امسال KCC ترکونده ..Big Grin
اصلا قابل پیش بینی نبود 7000 تا خیلی زیاده....
حالا دوستانی که کارنت شدن سریع به KCC ایمیل بزنن و تاریخ مصاحبه رو بپرسن بعد هم که میدونید باید ایمیل KCC رو برای سفارت مربوطه FORWARD کنید و ازشون بخواهید طبق نامه KCC که گفته شما در فلان روز مصاحبه دارید حالا ساعت مصاحبه رو بهتون بگن و قرار مصاحبه رو تایید کنند ...
البته ارسال نامه های دوم هم به زودی اغاز میشه ولی اگر نامه به دستتون هم نرسید اصلا نگران نباشید
چون نامه دوم من هم به دستم نرسید من به KCC ایمیل زدم و گفتم که هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم ازشون خواستم که نامه دوم رو برام از طریق ایمیل بفرستن که 1 روز بعد برام از طریق ایمیل فرستادن ..من هم ازش پرینت گرفتم و با خودم بردم..چون روز مصاحبه جلوی در سفارت افسر ازتون میخواد
دوستانی که در انکارا مصاحبه دارید 15 روز قبل از تاریخ مصاحبه همه مدارکتون رو کامل بفرستید (البته کپی مدارکتون رو )
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: seravin ، sh-b ، saeedhei ، payman R ، reza22 ، morteza_2010 ، kaveh1979
یه سوال
الان تا کیس نامبره 7000 میره برا مصاحبه این تعداد توی ماه سپتامبر و اوکتبر میرن؟بعد بولتن بعدی اگه ماه بعد باشه اون تعداد کارنت شدن برا چه ماهی میرن مصاحبه؟
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
الان تا کیس نامبره 7000 میره برا مصاحبه این تعداد توی ماه سپتامبر و اوکتبر میرن؟بعد بولتن بعدی اگه ماه بعد باشه اون تعداد کارنت شدن برا چه ماهی میرن مصاحبه؟

این فقط برای ماه اکتبره بولتن بعدی هم برای ماه نوامبره
ماه سپتامبر برای برندگان 2009 هستش
2010AS3xxx
N.D نوشته: یه سوال

این تعداد در ماه سپتامبر نمیرن مصاحبه ها از اکتبر شروع میشه و این 7000 تا در اکتبر مصاحبه میرن و تعداد بعدی که کارنت میشن در نوامبر میرن و همینطور به ترتیب تا اخر...
استنباط من از این 7000 تا اینه که احتمالا تعداد زیادی از برندگان 2010 اقدام به ارسال مدارک برای kcc نکردند و به این دلیله که تا 7000 اعلام شده نظر شما چیه؟
2010AS3xxx
نه سراوین جان
چرا سالهای قبل اینطور نبود؟ یعنی فقط امسال برندگان لاتاری مدارکشون رو ارسال نکردن؟بهتره بگیم
آسیا هر سال بهتر از پارسالBig GrinBig GrinBig Grin

ولی یه سوال؟
به نظر شما امسال از اسیا چقدر برنده داشتیم که همین ماه اول 7000 تا کارنت شدن؟ اگر با همین روال پیش بره که تو july قکر کنم 50000 هم داشته باشیم!!!!
با افریقا رقیب شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: saeedhei ، morteza_2010
الهام خانم
من اینطوری فکر نمیکنم چون فقط برای آسیا اینطوری نیست جمع کیس نامبرهای 5 قاره که برای ماه اکتبر کارنت شدن 25227 نفره با این احتساب یعنی تا ماه چهارم 100000 برنده لاتاری همه برای مصاحبه رفتن به عبارتی در ماه دوم 50000 ویزا تموم شده نظر شما چیه؟
2010AS3xxx
اینکه امسال شماره های زیادتری را کارنت کردن بعلت تکریم ارباب رجوع می باشد و دیگر اینکه هر سال بهتر از پارسال باشند . افزایش بهره بری همینه
Monica نوشته: مگه قراره همه اونهايي كه ميرن مصاحبه ويزا بگيرن! بعدش هم من فكر مي كنم اين قضيه يه ربطهايي به بحران اقتصادي داشته باشه!

تا جايي كه من مي دونم كشورهاي توسعه يافته به مهاجران به چشم منابع مالي و تخصصي نگاه مي كنن، طبق يك تحقيقي كه چند وقت پيش خونده بودم دولت استراليا با افزايش ميزان مهاجران در چند سال گذشته سرمايه مناسبي بدست آورده بود... شما تصور كن هر آدم يك مبلغ پول زيادي رو به عنوان هزينه صدور ويزا پرداخت مي كنه علاوه بر اون سعي مي كنه با يه پشتوانه مالي درست و حسابي بره تو اون كشورها... همين مي تونه مقادير زيادي ارز و منابع مالي به اين كشورها تزريق كنه...

اين بود نظريه من!
شما فکر میکنید که چند درصد از برندگان لاتاری که مصاحبه میرن ویزا نمیگیرن!!!؟؟؟؟؟
در قسمت دوم صحبت شما باید بگم کشورهای آفریقایی که بیشترین تعداد برنده رو داشته با چه پشتوانه مالی درست و حسابی به قول شما میرن تو اون کشور.
در مورد استرالیا با توجه به شرایط خاص برای مهاجرت به هیچ وجه نمیشه با لاتاری گرین کارت آمریکا مقایسه کرد چون شما بدون مدرک دیپلم فقط با ارائه 2 سال سابقه کار میتونید شرایط گرفتن ویزا رو داشته باشید به نظرتون این تخصصه!!!!
از طرفی فکر میکنید چرا آمریکا مثل کانادا و استرالیا اقدام به گرفتن مهاجر نمیکنه مگر نمیتونه اینکارو بکنه تا اقتصادش شکوفا شه.
اما تنها دلیل لاتاری بخاطر تنوع قومی و ملیتیه و همسان نگه داشتن فرهنگ های مختلفه و دلیل سهمیه بندی لاتاری هم به همین خاطره.

parsa نوشته: اینکه امسال شماره های زیادتری را کارنت کردن بعلت تکریم ارباب رجوع می باشد و دیگر اینکه هر سال بهتر از پارسال باشند . افزایش بهره بری همینه

دوست خوبم با این تعداد شماره های کارنت یعنی سفارت ها پرسنل خودشون رو به سه تا چهار برابر افزایش دادن یا باید بدن به نظر من همچین چیزی امکان پذیر نیست.

در نهایت بازم من فکر میکنم فقط به دلیل عدم ارسال فرم ها از طرف برندگان لاتاری این اتفاق افتاده.
البته با اعلام بولتن ماه نوامبر در این مورد بهتر میتونیم قضاوت کنیم.
2010AS3xxx
من با سراوين موافقم به اين دليل بحران اقتصادي آمريكا ممكن است خيلي ها به خاطر ترس از بيكاري حاضر به مهاجرنباشند و مداركشان را نفرستند/ من فكر مي كنم فقط در برخي از كشورها كه شرايطي خيلي مشابه شرايط كشور ما را دارند ميل به رفتن خيلي بالاست مثلا" مصر كه هر سال هم شماره هايش تا آخر كارنت نمي شوند./
تشکر کنندگان: seravin ، merdax ، morteza_2010
دوستان گل . شماره ها جهانی هست . یعنی وقتی میگه آسیا تا 7000 شاید تو دل این 7000 تا رقم فقط 3000 تاش از آسیا باشند . مطمئن باشید 2 ماهه تموم نمیشه ویزا ها و اینکه من هم فکر میکنم امسال تعداد کمتری از آسیا جزء شماره های پایین بودند .
حالا این 7000 تا که کارنت شدن معنیش این نیست که 7000 نفر میرن مصاحبه
ممکنه تا شماره 7000 مثلا فقط 1000 نفر از اسیا باشن اعلام شماره ها به ترتیب نیست
مثلا اینجوری2010AS6800
, وبعدیش 2010AF6801

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان