کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
حالا سوال من اینه که چرا ما مثلن شماره 90000 تا حالا ندیدیم
شما دیدید؟؟؟؟
چون باید تا 100000 داشته باشیم!!
مگر نه اینکه 100000 تا اعلام میکنن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: morteza_2010
زیاد وارد جزییات کار kcc نشید
چون از کارشون نمیتونید سر در بیارید
شما ها چی میخواهید از جون این kccبدبخت!!
مهم اینه که شماره شما از کامپیوترشون پریده بیرون دیگهههههههههههههههههههBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: matrix ، saeedhei ، morteza_2010
خوب به نظر من وقتی با سالهای قبل مقایسه کنیم میتونیم نتیجه بهتری بگیریم!
علیرضا جان وقتی جلوی آسیا مینویسه 7000 یعنی 7هزار شماره اول در آسیا ! این خیلی منطقی تره تا بگیم 7000نفر که شاید یه تعدادشون از آسیا باشه!
نظرتون چیه؟
-------
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: seravin ، morteza_2010
به نظر من مسئله خیلی ساده ایه 7000 تا از آسیا یعنی:
فقط و فقط 7000 تا از آسیا
واگه قراره مثلا اینجوری2010AS6800 وبعدیش 2010AF6801 باشه چرا شماره مثلا 90000 را ندیدیم؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: merdax ، Hashem ، saeedhei ، morteza_2010
به شدت موافقم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

اگر اینجوری باشه که شما بولتن های پارسال رو با هم جمع کنید بعد ببینید عددش چند میشه؟همین بولتن جدید رو اگر با هم جمع کنی 25000 تا میشه که کارنت شدن پس اگر اینطوری باشه 3 ماه دیگه میشه 100000 تا که
همه این 7000تا که مال اسیا نیست ممکنه کلی توش خالی باشه فقط 1000 نفر باشن شماره ها پشت سر هم نیستن
تشکر کنندگان: saeedhei ، morteza_2010
سراوین جون اونا دو برابر ظرفیت اعلام میکنند نشانه این نیست که به 100000 نفر نامه میفرستند . یه نگاه آماری که به بچه های خودمون بندازی میبینی اکثر کیس ها 2 یا 3 نفر هستند که این خودش 2 برابر ظرفیت میشه. پی دنبال رقم 100000 نباید بود Big Grin با این روشی که شما ها میگید که 2 ماهه همه ویزا ها تموم میشه باصفا
تشکر کنندگان: elham ، morteza_2010
پس چرا سال های قبل اینجوری نبوده که آسیا تا 7000 اعلام شه یا قاره های دیگه اونها هم امسال تعداد بیشتری ازشون اعلام شده.
بحث اصلیه من اینه که دلیل این اعلام شماره های بالا این بوده که امسال تعداد کمتری فرمها رو پر کردند و فرستاند که اینا تونستن همچین رقمهای نجومی رو اعلام کنند
2010AS3xxx
ببین عزیزم اونا یه چیزی دارن به نام continuouse improvement که وقتی بولتن رو نگاه کنی میبینی هر سال بهتر از پارسال بودن . و به احتمال قوی اینا هم در توسعه خدمات IT و هم تو توسعه نیروی انسانی و هم توی توسعه بخش ویزای سفارت هاشون بهبود داشتن . یا شاید اصلا امسال تعداد سفارت هایی که کار لاتاری می کنن رو افزایش دادن .
دوستان
طبق تجربه پارسال می خوام بگه که خیلی نمیشه روی شماره هایی که اعلام میشه نظر خاصی داد، ببینید دوستان 2010 ما خودمون کلاً پارسال سر همین داستان شماره ها کلی جنجال داشتیم که این شماره ها چطوری اعلام شده، آخرشم معلوم نشد ولی بهرحال همه رفتیم مصاحبه. احتمالی که الهام داره میگه ممکنه درست باشه.seravin از کجا میدونی 90000 نیست ؟ شاید تو آسیا نباشه. میدونی پارسال توی آفریقا تا 67000 هم شماره بوده. البته من یه راه ساده تر رو بهتون پیشنهاد میکنم، به kcc ایمیل بزنید و بپرسید آیا شما هم جزو این تعداد هستید یا نه؟
راستی یک نقد هم به بعضی از دوستان 2010 دارم، البته با اجازه مدیران:
ببینید بچه ها ما اینجا جمع نشدیم که به هم بپریم و از نظر همدیگه ایراد بگیریم، یا پالس منفی بفرستیم.
متاسفانه پارسال هم از این موارد داشتیم که البته یک مورد خیلی حادش ( یک نفر که ایجا رو با چاله میدون اشتباه گرفته بود) از فروم اخراج شد!!!
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: Hashem ، elham ، laili ، morteza_2010
matrix جون بچه های 2010 خیلیهم با هم خوبن اصلا هم به هم نمی پرن . اصلا پریدن به هم کارسگه دوست عزیز نه برنده های لاتاری Big Grin
لطفا این بحث رو ادامه ندید چون اینها همه فرضیات ما هستند و هیچ کدوم از ما اطلاع درستی از چگونگی کارنت شدن شماره ها و اینکه جریان این قضیه چی هست رو نداریم ..پس با هم بحث نکنید و حرفهای تکراری نزنید چون باز مجبوریم یه سری از پستها رو پاک کنیم
باز بهتون بر نخوره ارسالاتون کم شدBig Grin
تشکر کنندگان: matrix ، saeedhei ، laili ، morteza_2010
matrix نوشته: دوستان
طبق تجربه پارسال می خوام بگه که خیلی نمیشه روی شماره هایی که اعلام میشه نظر خاصی داد، ببینید دوستان 2010 ما خودمون کلاً پارسال سر همین داستان شماره ها کلی جنجال داشتیم که این شماره ها چطوری اعلام شده، آخرشم معلوم نشد ولی بهرحال همه رفتیم مصاحبه. احتمالی که الهام داره میگه ممکنه درست باشه.seravin از کجا میدونی 90000 نیست ؟ شاید تو آسیا نباشه. میدونی پارسال توی آفریقا تا 67000 هم شماره بوده. البته من یه راه ساده تر رو بهتون پیشنهاد میکنم، به kcc ایمیل بزنید و بپرسید آیا شما هم جزو این تعداد هستید یا نه؟
راستی یک نقد هم به بعضی از دوستان 2010 دارم، البته با اجازه مدیران:
ببینید بچه ها ما اینجا جمع نشدیم که به هم بپریم و از نظر همدیگه ایراد بگیریم، یا پالس منفی بفرستیم.
متاسفانه پارسال هم از این موارد داشتیم که البته یک مورد خیلی حادش از فروم اخراج شد!!!
لطفاً یک مقدار با آرامش بیشتر با هم بحث کنید، بخدا نظر مخالف رو خیلی مودبانه و راحت میشه بیان کردSmile
دوست خوبم
قرار نیست که شما پارسال راجع به این موضوع بحث کردید و به نتیجه نرسیدید ما هم راجع بهش بحث نکنیمRolleyes شاید امسال بحث کردیم و به نتیجه رسیدیم
اینجا هر کی آزاده نظرش رو اعلام کنه و فکر نمیکنم اگه نظر من با یکی دیگه اگه مخالف باشه شما اون رو دال بر بی احترامی بگذارید
ضمنا اگه دوست دارید یه سر به اینجا بزنید اگه شماره 90000 دیدید ما رو هم بی خبر نزارید.
در مورد ایمیل به KCC متوجه نشدم یعنی چی ایمیل بزنیم ببینیم جزء این تعداد هستم یا نه؟ لطفا اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: sh-b ، morteza_2010
چه دل خوشی دارین شما 2010 ایها دیگه........
اسمتون که در اومده ....اکثرا شماره هاتون که پائینه......این کی سی سی بدبخت هم که تا 7000 تا براتون اعلام کرده دیگه چی رو میخواهید بدونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواهید دکترا در روند اعلام کیسهای لاتاری بگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
matrix جان پارسال اگه بحث میکردیم و به قول تو به جنجال هم گاهی میرسید برای این بود که روند اعلام شماره ها جدید بود و ما کیس بالائیهای از همه جا بی خبر هیچ چی نمیدونستیم....Cool
به هر کی میگفتیم 34000 هستیم همه فکر میکردن دیوونه شدیم میگفتن فکرشم نکنین....
حالا که همه رفتیم مصاحبه همه هم ویزا گرفتیم......Big Grin
اینا که خیش خراشما ندارن 100.000 تا اعلام کنن بعد سر دو ماه بگن خواستیم دلتون و بسوزونیم ویزا تموم شد برین سال دیگه بیائینBig Grin
در هر صورت انرژی تون و برای این مسئله نذارین بهتره چون دیگران هم اگه کمتر از شما ندونن مطمئنا بیشتر نمیدونن.................
حالا هم فعلا برین لذت قبول شدن و کارنت شدن و بقیه چیزهای خوب زندگیتون و ببرین...........................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: saeedhei ، matrix ، sh-b ، elham ، Hashem ، morteza_2010
با سلام
منهم با الهام خانم موافقم اگه قرار باشه هر کی از کار kcc سر در بیاره که نمیشه اینا همش فرضیات ماست
مهم اینکه تا 7000 کارنت شدن حالا با هر احتسابی که می خواد باشه و اگر تا ماههای دیگه سرعت کارنت شدن آسیا هم افت کنه بازم ایران ضرر نکرده .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: elham ، morteza_2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان