کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دريافت گرين كارت و سوشال سكيوريتى (Green Card و SSN)
دوستان عزیز من صد هزار دلار دارم آیا با صد هزار دلار میتونم تو شهر لاس وگاس کاری بکنم مثلا مغازه سوپر مارکت و خونه بخرم و یا هر کار دیگه مثلا اگه صد هزار دلار داشته باشم تو شهر لاس وگاس چه کارهای میشه کرد شما اگه جای من بودید با صد هزار دلار چه کار می کردید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 17:49)hmahmoudi نوشته:  دوستان عزیز من صد هزار دلار دارم آیا با صد هزار دلار میتونم تو شهر لاس وگاس کاری بکنم مثلا مغازه سوپر مارکت و خونه بخرم و یا هر کار دیگه مثلا اگه صد هزار دلار داشته باشم تو شهر لاس وگاس چه کارهای میشه کرد شما اگه جای من بودید با صد هزار دلار چه کار می کردید

دوست عزیز خواهشا در تایپیک مربوطه سوال خود را بپرسید و از پرسیدن یک سوال در چند تایپیک بپرهیزید ... پیشاپیش براتون آرزوی قبولی در لاتاری 2016 را دارم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام... من بار دومي هست كه ميخوام برم امريكا و دفعه پيش نميدونستم بايد سوشيال نامبر بگيرم...ميشه راهنماييم كنيد چجوري بايد اقدام كنم؟! ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-07-05 ساعت 14:27)Sadafseddigh نوشته:  سلام... من بار دومي هست كه ميخوام برم امريكا و دفعه پيش نميدونستم بايد سوشيال نامبر بگيرم...ميشه راهنماييم كنيد چجوري بايد اقدام كنم؟! ممنون

سلام دوست من
به نزدیکترین اداره سوشال تحت نام social security administration مراجعه می کنین و درخواست شماره سوشال میفرمایین. احتمالاً فرم درخواستی رو پر خواهید کرد و بسته به ایالت و قوانینش و سرعت انجام کارها، کارتتون به آدرسی که در فرم نوشتین ارسال خواهد شد.
پروسه بسیار راحتیه. نگران نباشین.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، samane1363 ، Daneshjo
سلام
من بهمراه همسر و فرزندم ویزای توریستی گرفتیم بخاطر اف بی آی چک همسر و فرزندم 4 ماه پیش رفتن لس آنجلس و منم تازه بعد 14 ماه ویزا شدم و تا یک ماه دیگه لس آنجلس هستم با توجه به اینکه موقع رسیدن من یک ماه بیشتر به اتمام ویزای بچه ها نمونده. ..... اولین قدم برای درخواست و گرفتن سوشیال سکوریتی چیه و من باید از الان چه کارایی انجام بدم
پاسخ
(2015-07-17 ساعت 15:33)پژمانjvd نوشته:  سلام
من بهمراه همسر و فرزندم ویزای توریستی گرفتیم بخاطر اف بی آی چک همسر و فرزندم ۴ ماه پیش رفتن لس آنجلس و منم تازه بعد 14 ماه ویزا شدم و تا یک ماه دیگه لس آنجلس هستم با توجه به اینکه موقع رسیدن من یک ماه بیشتر به اتمام ویزای بچه ها نمونده. ..... اولین قدم برای درخواست و گرفتن سوشیال سکوریتی چیه و من باید از الان چه کارایی انجام بدم

سلام دوست من
من فک نمیکنم برای کسانی که ویزای توریستی دارن و قصد اقامت دائم ندارن شماره سوشال صادر کنن.
با اداره سوشال محل اقامتتون تماس بگیرین و از این موضوع مطمئن بشین.
دوستان مطلع تر لطفاً راهنمایی بفرمایند.
شاد باشین.
پاسخ
من هم وقتی از ایشون شنیدم تعجب کردم. من هم تا حالا نشنیدم توریست سوشیال گرفته باشه!
CR1
پاسخ
سلام
من دو هفته دیگه برای اولین بار میرم امریکا .دوستان میشه بگید چه مدارکی برای ssn باید ببرم با خودم؟
شاید این تاپیک جاش نباشه اما اگه برای اولین سفر به جز ssn و اگه فرصت شد حساب بانکی کار دیگه ای واجب انجام یشه با مدارکی که لازمه بی زحمت بگید.
مرسی
پاسخ
(2015-08-20 ساعت 03:27)سامانتاوآرش نوشته:  سلام
من دو هفته دیگه برای اولین بار میرم آمریکا .دوستان میشه بگید چه مدارکی برای ssn باید ببرم با خودم؟
شاید این تاپیک جاش نباشه اما اگه برای اولین سفر به جز ssn و اگه فرصت شد حساب بانکی کار دیگه ای واجب انجام یشه با مدارکی که لازمه بی زحمت بگید.
مرسی

سلام دوست من
تنها مدرکی که برای گرفتن کارت سوشال لازمه پاسپورتتونه که توسط مامور اداره مهاجرت هنگام ورود مهر خورده. نزدیکترین اداره سوشال رو هم میتونین از گوگل مپ تحت نام social security administration پیدا کنین.
برای حساب بانکی هم شماره سوشال و پاسپورت کافیه.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo
سلام دوستان
من تازه وارد امریکا شدم و برای سوشیال می خوام اقدم کنم .
چه مدارکی لازم هست بجز پاسپورت .
ابا مدارک خونه یا جایی که هستم لازم هست ؟
من موقت هستم جایی که هستم پیش یکی از دوستان دانشجو هستم .
لطفا من رو راهنمایی کنید.
سپاس از لطف شما عزیران همراه .
پاسخ
(2015-08-28 ساعت 02:00)aghajamali نوشته:  سلام دوستان
من تازه وارد آمریکا شدم و برای سوشیال می خوام اقدم کنم .
چه مدارکی لازم هست بجز پاسپورت .
ابا مدارک خونه یا جایی که هستم لازم هست ؟
من موقت هستم جایی که هستم پیش یکی از دوستان دانشجو هستم .
لطفا من رو راهنمایی کنید.
سپاس از لطف شما عزیران همراه .

سلام
فقط پاسپورتتون نیازه. آدرس جایی هم که مستقر هستین رو باید داشته باشید که بدین به اونجا پست کنن. چیز دیگه ای نیاز نیست.
هنگامی که مراجعه کردین به دفتر سوشال فرم i-55 اگر اشتباه نکنم رو باید پر کنین قبل از اینکه نوبتتون بشه
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، aghajamali ، samane1363 ، Daneshjo
سلام من سه ماهه در آمریکا هستم ولی هنوز سوشیال سکوریتی ام را دریافت نکردم. لطفا من را راهنمایی کنید. من با یک آشنای دور به دفتر سوشیال سکوریتی رفتم و ایشان فرمش را برای من در بدو ورود پر کرد ولی تا حالا خبری نیست. لطفا پیام خصوصی بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 00:55)وحیدی نیا نوشته:  سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟

برای یک خانواده 3نفره بایستی 3تا165$پرداخت کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 17:02)golia نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 00:55)وحیدی نیا نوشته:  سلام دوستان این پرداخت 165 کجا باید پیگیری کرد دید درچه مرحله ای هست؟این ترک ایدی که داده تقریبا میشه گفت هیجا کاربردی نداره که!!اطلاعی دارید؟

برای یک خانواده ۳نفره بایستی ۳تا165$پرداخت کرد؟

بله
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان