کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
صندلی داغ
نوید جان
این دفعه دیکته شدی 19 و فقط بابت را غلط نوشتی. من به مسعود گفتم که توی صندلی داغ نیاید مگر زمانی که دیکته را بیست بگیری.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، R.F ، laili ، ChairMan ، OverLord ، honareirani ، nnazi_2005 ، looloo ، Ali Sepehr
خوب هست که پیشرفت داشته ام.
به همین پست ام یک نمره بیست بدهید لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، OverLord ، honareirani ، looloo
(2010-04-09 ساعت 16:26)NAV!D نوشته:  خوب هست که پیشرفت داشته ام.
به همین پست ام یک نمره بیست بدهید لطفا.

"پست ام " غلط است و"پستم" درست است.البته بهتر از آن ، "ارسال من" میباشد.
"لطفا " راهم باید "لطفاً " نوشت.
باز که 18 بیشتر نمیشی، تنبل !!!؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا باید با پدرت بیای،وگرنه اجازه نداری بیای پست ارسال کنی.اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، rs232 ، honareirani ، nnazi_2005 ، looloo ، Ali Sepehr
بنده چه گناهی را مرتکب شده ام که اینگونه مورد کم لطفی قرار می گیرم؟
اگر امکان دارد برای این ارسال بنده نمره ی بیست را لحاظ فرمایید .
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، OverLord ، SamiraN ، honareirani ، nnazi_2005 ، looloo
آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین نوید خوب و نازنین فرشته روی زمین. این هم یک بیست کله گنده برای نوید. ولی خالی بستم. من به مسعود نگفتم که تا بیست نگرفتی نیاید. Smile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، SamiraN ، ChairMan ، honareirani ، nnazi_2005 ، looloo ، R.F ، Ali Sepehr
(2010-04-09 ساعت 20:21)rs232 نوشته:  آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین نوید خوب و نازنین. این هم یک بیست کله گنده برای نوید. ولی خالی بستم. من به مسعود نگفتم که تا بیست نگرفتی نیاید. Smile

اين هم دروغ سيزده آرش خان Big Grin.
پاسخ
تشکر کنندگان: SamiraN ، rs232 ، ChairMan ، honareirani ، nnazi_2005 ، Tomas
سلام دوستان!!!!

پس آقا آرش عزیز عکسی‌ که وعده داده بودی چی‌ شدWink

راستی‌ میشه من ۱ سواله دیگه بپرسم؟

آیا به اصفهان علاقه داری؟دوست داشتی اونجا به دنیا می‌آمدی به جای تهران؟چرا؟

ممنون
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، امیر حسن ، 3pideh ، shkhmo ، betterlife ، Tomas
(2012-05-27 ساعت 16:16)mom نوشته:  سلام دوستان!!!!

ممنون

اصفهان شهر بسیار دوست داشتنی است. چرا دوست نداشتم. به قول آقای شاعر همه جای ایران سرای من است. راستش الآن دوست داشتم محل تولدم به جای شهرهای بزرگ ایران یک ده کوچک و بی نام و نشان بود چون وقتی در پاسپورت امریکایی محل تولد را بنویسند کسی مثلا چغال دره کتول را نمی شناسد ولی تهران را همه می شناسند.

عکس سانسور شده ام را قبلا در جایی گذاشته ام ولی در مجموع قیافه ام هیچ چنگی به دل نمی زند. به هرحال اگر عکس کامل خودم را بگذارم از چشم تمام دختر خانم هایی که ندیده خاطرخواه من هستند می افتم و در عوض برادران زحمتکش مهرورز عاشق دلخسته من می شوند و دیگر نمی توانند دوری از من را تحمل کنند. زیرا مهرورزی خور قیافه من برای آنها بسیار ملس است.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2012-05-29 ساعت 22:24)rs232 نوشته:  
(2012-05-27 ساعت 16:16)mom نوشته:  سلام دوستان!!!!

ممنون

اصفهان شهر بسیار دوست داشتنی است. چرا دوست نداشتم. به قول آقای شاعر همه جای ایران سرای من است. راستش الآن دوست داشتم محل تولدم به جای شهرهای بزرگ ایران یک ده کوچک و بی نام و نشان بود چون وقتی در پاسپورت امریکایی محل تولد را بنویسند کسی مثلا چغال دره کتول را نمی شناسد ولی تهران را همه می شناسند.

عکس سانسور شده ام را قبلا در جایی گذاشته ام ولی در مجموع قیافه ام هیچ چنگی به دل نمی زند. به هرحال اگر عکس کامل خودم را بگذارم از چشم تمام دختر خانم هایی که ندیده خاطرخواه من هستند می افتم و در عوض برادران زحمتکش مهرورز عاشق دلخسته من می شوند و دیگر نمی توانند دوری از من را تحمل کنند. زیرا مهرورزی خور قیافه من برای آنها بسیار ملس است.

سلام آقا آرش عزیز

ممنون از جواب خوبتون منم با این که عاشق اصفهان هستم با نظر شما موافق هستم

پس حداقل از قایق تون عکس را بذارید
ببخشید اگه پرو امWinkBig GrinSmile
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر حسن ، rs232 ، shkhmo ، betterlife ، dreamer60 ، Tomas
به به آقا آرش شما اینجا بودی و ما نمیدونستیم خیلی خوبه
صندوقت که همیشه پره وخطا میده (منظورم توی سایت مهاجر سرایه سوء تفاوت نشه) خوش به حالت اینقدر خاطر خواه داری . میگم مثلا زد و قسمت ما هم شد اومدیم طرفای شما ما را به حضور میپذیری یا به خاطر مسائل امنیتی معذوری ؟
خیلی ازت خوشم میاید آقا آرش دوست دارم بدونم چه تیپی هستی ؟ چاقی لاغری بلندی سفیدی.........حالا
ولی ایول بچه باحالی هستی یعنی همه ی بچه های اینجا باحالن ها مثلا یکیش خود من...
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rs232 ، shkhmo ، betterlife ، Tomas
با سلام خدمت دوستان Smile
واقعا آقا آرش خسته نباشید ، خدا بهتون صبر بده بخصوص با این طومار سوالاته آقا نوید .آقا نوید ماشالله خوب بود شما رو برای طرح سوالات کنکور انتخاب میکردند Tongue غلط نکنم هنوز یه 200-300 سوالی باقی مونده باشه!!!
ولی تاپیک باحال و آموزنده و در عین حال شادیست . پیروز باشید
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، rs232 ، shkhmo ، betterlife ، Tomas
(2012-09-17 ساعت 01:38)farmad نوشته:  به به آقا آرش شما اینجا بودی و ما نمیدونستیم خیلی خوبه
صندوقت که همیشه پره وخطا میده (منظورم توی سایت مهاجر سرایه سوء تفاوت نشه) خوش به حالت اینقدر خاطر خواه داری . میگم مثلا زد و قسمت ما هم شد اومدیم طرفای شما ما را به حضور میپذیری یا به خاطر مسائل امنیتی معذوری ؟
خیلی ازت خوشم میاید آقا آرش دوست دارم بدونم چه تیپی هستی ؟ چاقی لاغری بلندی سفیدی.........حالا
ولی ایول بچه باحالی هستی یعنی همه ی بچه های اینجا باحالن ها مثلا یکیش خود من...

با سپاس از لطف شما فعلا حضوردانی من پر شده است و دیدار مقدور نمی باشد مگر جهت مبذول نمودن اقدامات مقتضی.
صندوق پستی من هم ظاهرا لبریز شده است و هر چقدر که پاک می کنم افاقه نمی کند. ولی اگر ایمیل ارسال کنید به دستم می رسد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Omidooo ، nahid.t ، parsush ، farmad ، shkhmo ، frozen mind ، betterlife ، kasrafo ، Tomas
سلام به آقا آرش میگم شما که اطلاعاتت خوبه ممکنه یک راهنمایی مارو هم بکنی ؟
به نظر شما چرا وقتی من به بعضی از شخصیت های مهم ایمیل میزنم و سوال می پرسم جواب نمیدن . من خودم چند تا حدس میزنم ولی نمیدونم کدومشه ؟ مثلا فکر میکنم
1-سوالاتم خیلی مسخره است که ارزش جواب دادن رو ندارن
2 -یا ممکنه خیلی سوالای سطح پایینی باشه که باز هم ارزش جواب دادن ندارند ؟
3-یا شاید خیلی سوالاتم تخصصی باشه (که البته فکر میکنم هر سوال تخصصی رو از فرد متخصصش میپرسم)
4-شاید هم سوالام اینقدر مهم و کلیدی هستند که خیلی خرجش سنگینه
5- شاید هم مسئله حفظ اسرار باشه
6-این گزینه رو هم خالی میزارم تا شما دستت باز باشه
حالا به نظر شما - شما چه راه حلی را پیشنهاد میکنید که من مثلا به x های ذهنم برسم-
1-این گزینه هم برای شما دست رو باز میزاره
اگه دوست داشته باشین میتونین این سوالات رو با توجه به فرهنگ آمریکا توضیح بدین ؟ یا را هنمایی کنید ؟
حالا بگذریم یه سوال معمولی (البته امید وارم)راستی آقا آرش تو آمریکا هم ساعت رسمی در نیمه ی سال جابجا میشه اینجا که هر وقت ساعت عقب جلو میشه هلت همش میپرسن ساعت چنده میگی : 5:20 باز میپرسه قدیم یا جدید البته این ماجرا فقط 5 یا 6 ماه بیشتر از سال اتفاق نمییفته اونجا توی آمریکا هم از این ماجرا ها هست ؟
فقط باید ببخشید اگه سوالم مشکل داره .!!!!!!!!!!!!!
موفق باشی آقا آرش خیلی باحالی
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، betterlife ، Tomas
سلام آقا آرش کجایی یواش یواش دارم نگران میشم نکنه خدایی نکرده با ما قهر کردی ؟SadSadSadSadSadSadSadSad
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shkhmo ، betterlife ، Tomas
بابا آرش اون موقع ها مجرد بود و وقت آزادش مال خودش بود، الان بچمون دیگه جرات نمیکنه بشینه پای لپتاپ که Big Grin
اصولا خانومها یه حساسیت ویژه ای در حد کهیر زدن، نسبت به وب گردی آقایون دارن Big Grin
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، shkhmo ، frozen mind ، betterlife ، Tomas ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان