کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
صندلی داغ
(2010-03-28 ساعت 17:38)admin نوشته:  
(2010-03-26 ساعت 20:51)OverLord نوشته:  10. آخرين حرف؟

بعد از این همه سوال دیگه حرفی نمونده!

واقعاً!
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، WIKIMAN ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، lexington ، admin ، rs232 ، OMID_R
به نظرم یه تاریخ انقضا برای هر صندلی داغ بزارید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، OverLord ، honareirani ، ChairMan ، nnazi_2005 ، lexington
به نظر من کم کم باید یه تاریخ انقضا واسه نوید بذاریم دیگه! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، looloo ، lexington ، OverLord
میدونید دلم نمیاد ادمین رو به این راحتیا ولش کنم.
سخت گیرش آوردم . حیفه Big Grin
ولی به زودی ادمین میره ویکیشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، looloo ، lexington ، R.F
نوید جون شوخی کردما!!!! ناراحت نشی یه وقت!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، lexington
آخرین قسمت سریال ادمین.
1-هر حرفی دوست داری بزن.

(الکی این همه جا نزاشتما )

2-چرا همیشه با لباس پلوخوری (Admin) توی سایت میای ؟ چرا با لباس راحتی (masoud) نمیای؟

3-صندلی داغ چطور بود و همچنین چقدر الاف شدی؟

تشکر میکنم بابط قبول دعوت توی صندلی مثلا داغ .
مسعود جان با صندلی داغ خداحافظی کن.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، payam_prz ، Ali Sepehr ، OverLord ، honareirani ، nnazi_2005
نوید جان دیکته شدی 17 چون سه تا غلط داشتی. نذاشتما (مخفف نگذاشتم ها!), علاف(کسی که علوفه می فروشد) و بابت.
فردا باید با ولی بیای مدرسه!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، Hojjat ، OverLord ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005 ، R.F ، pr.kia
آرش اين ولي كيه؟؟؟

يه بار ناظممون گفت وليت رو بيار فرداش پسر عموي بابام رو كه اسمش ولي بود رو بردمBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، rs232 ، OverLord ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005 ، kianoush
(2010-04-04 ساعت 07:02)rs232 نوشته:  نوید جان دیکته شدی 17 چون سه تا غلط داشتی. نذاشتما (مخفف نگذاشتم ها!), علاف(کسی که علوفه می فروشد) و بابت.

ببشخید آغ مولم.
من ائطراز دارم .
الاف:
http://www.loghatnaameh.com/dehkhodaword...a9-fa.html
بی ظهمط بدید حیژده.

-----------------------------

در ضمن صدرا رو داشته باشین که اومده تاپیک usa رو قفل کرده که خودش کیس رو بزنه تو رگ . بابا ساده ای ها !!!
این کارا قدیمی شده اینا سر کاریه . ما خودمون ملت رو سر کار میگذاریم بعد حالا میخواهن ما رو بزارند سر کار . داشته باشید طرف به جای email
نوشته emil نه یه بار اونم دو بار . بابا گول نخورید . بترسید از خشم خدا ...
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، OverLord ، ساشا ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005 ، R.F
راست می‌گه نوید. «الاف» هم غلط مصطلحه. هجده بده بلکه به تک‌ماده برسه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، rs232 ، OverLord ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005 ، NASA
(2010-04-04 ساعت 09:27)NAV!D نوشته:  
(2010-04-04 ساعت 07:02)rs232 نوشته:  نوید جان دیکته شدی 17 چون سه تا غلط داشتی. نذاشتما (مخفف نگذاشتم ها!), علاف(کسی که علوفه می فروشد) و بابت.

ببخشید آغ مولم.
من ائطراز دارم .
الاف:
http://www.loghatnaameh.com/dehkhodaword...a9-fa.html
بی ظهمط بدید حیژده.

در «فرهنگ کوچه» نوید جان!
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، rs232 ، OverLord ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005
نه آقا جان. همان هفده خوبه. الآن اگر از این اشتباهش بگذرم و سخت گیری نکنم خدای نکرده فردا معتاد می شود, پس فردا می رود سینما و آخرش هم سر از دانشگاه آزاد در می آورد.
در ضمن در آن لینک به خط قرمز نوشته شده که این واژه توسط اعضای سایت به لغتنامه اضافه شده. نوید, نکنه خودت اضافه کردی؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، honareirani ، nnazi_2005 ، OverLord ، R.F ، parviz ، pr.kia
(2010-04-04 ساعت 10:53)rs232 نوشته:  نه آقا جان. همان هفده خوبه. الآن اگر از این اشتباهش بگذرم و سخت گیری نکنم خدای نکرده فردا معتاد می شود, پس فردا می رود سینما و آخرش هم سر از دانشگاه آزاد در می آورد.
در ضمن در آن لینک به خط قرمز نوشته شده که این واژه توسط اعضای سایت به لغتنامه اضافه شده. نوید, نکنه خودت اضافه کردی؟

بابا آرش خوشم به هوشت كه مچ ايادي استكبار (نويد) رو گرفتي . كار كار خودشه ، خودش اضافه كرده شك ندارمBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، looloo ، nnazi_2005 ، rs232 ، OverLord
کاملا تکذیب میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، nnazi_2005 ، rs232 ، OverLord
من به کجا میتونم شکایت کنم ؟ یک نفر راهنمایی کنه . مسعود نیامده به سوالات جواب بده .
شاید بتونم یک 10-20 هزار دلاری غرامت از مسعود بگیرم بابط اینکه ما رو روبروی صندلی داغ کاشته.
آدرس دفتر اینترنت کجاست ؟ حداقل شاید اونجا بتونم از مسعود شکایت کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nnazi_2005 ، R.F ، kavoshgarnet ، OverLord ، honareirani ، looloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان