کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
صندلی داغ
(2009-12-16 ساعت 22:21)NAV!D نوشته:  مدل موهات چجوریه ؟ یعنی چه مدل مو میزنی؟
*****اون موقع که ما جوان بودیم بهش می گفتیم مدل آلمانی. یعنی اینکه اطراف مو ها کوتاه شود و بالای آن قدری بلند شود. مثل هویج. الان هم هر مدلی که سلمونی دوست داشته باشه خودش کوتاه می کنه.

2-همچنین مدل ریشت؟ریش میزاری؟
یه عکس دارم با محسنات که وقتی خودم هم می بینم میترسم و میگم سلام علیکم و رحمه الله. ولی الان با ماشین چمن زنی ریشهامو هر روز میزنم.

3-تا حالا نماز جمعه شرکت کردی?(احتمالا جواب رو میدونم)
معلومه. وظیفه هر ایرانیه که در نماز جمعه شرکت کنه و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بکوبه. الان هم از راه دور کانکت میشم و اقتذا می کنم.

4-زمان چقدر برات مهمه؟آیا برنامه ریزی ساعتی و دقیقه ای کردی؟
*****زمان برام خیلی مهمه و هر چی زور میزنم بگیرمش باز هم از توی دستم لیز میخوره و فرار میکنه. آره برنامه ریزی هم میکنم ولی نه دقیقه ای!

5-ساعت مچی میبندی یا از موبایل استفاده میکنی؟(در صورت استفاده از ساعت مچی مارک و مدل آن را نیز ذکر کنید)
*****نه من هیچ چیزی نمیتونم به دستم وصل کنم. فقط حلقه دستم بود که آن را هم سه سال پیش درآوردم. معمولا همیشه میدونم ساعت چنده چون یا جلوی کامپیوتر هستم یا توی ماشین و یا توی رختخواب که یک ساعت جلومه. اگر هم جایی باشم که ساعت نداشته باشه از روی موبایلم نگاه می کنم و یا از بغل دستی میپرسم که ساعت چنده.

6-سرما رو بیشتر دوست داری یا گرما؟
*****هر دو رو. اصولا من ترموستات بدنم خیلی خوب کار نمیکنه. بعضی وقتها توی تابستان کاپشن میپوشم و بعضی وقتها توی زمستان با آستین کوتاه میرم بیرون. توی فصل خرما پزون بندر عباس وسط ظهر میرفتم بالای دکل مخابراتی. توی برف تهران هم با آستین کوتاه راه میرفتم!

7-فصل مورد علاقه؟
*****سخته. الان فقط دوست دارم که باران نیاید و گرم باشد تا بتونم با قایقم برم ماهیگیری. ولی باران و برف را هم دوست دارم. رنگ زرد و نارنجی درختان را هم خیلی دوست دارم. حالا شما خودت پیدا کن که از چه فصلی خوشم میاد!

8-شغل پدرت چیه؟
*****در آمدن. چون موقعی که ایران بودم همیشه در می آمد.

9-یه سوال قشنگ از خودت بکن و جواب بده(بدون شوخی و مزاح و طنز و ...)
*****سوال:آیا میتوانی یک سوال قشنگ از خودم بکنی آن هم بدون شوخی و مزاح و طنز؟
جواب: خیر
سوال: هدفت از زندگی چیست؟
جواب: زندگی

10-نظرت رو درباره واژه گان زیر بگو(جواب کوتاه و اسمایلی تنها ممنوع)

زمستان
*****برف را دوست دارم و دلم براش تنگ شده. شاید هفته دیگه رفتم تاهو اسکی سواری. منظورم همون تیوب سواریه!
پاییز
*****اینجا تقریبا زمستونش شبیه پاییز تهرانه و الان رنگ برگ درختان زرد و نارنجی و سبزه.
بهار
*****نمیدونم. اینجا که اصلا مثل ایران فصل معنی نداره و من اصلا نمیفهمم که چه فصلی می آید و چه فصلی می رود.
تابستان
برای ماهیگیری خیلی خوبه.
شکم گنده(شکم حاجی بازاری)
*****گنده باقالی. چلوکباب سلطانی با پیاز و دوغ.
چاقی
*****بشکه جواهر
صف نان سنگک
***** والا می ارزه یک ساعت هم توش وایستی
آرزو و رویا
*****آرزو که شوهر کرد و یک بچه هم داره. از رویا هم خیلی وقته که خبر ندارم.
تفکر مثبت-تفکر منفی
*****تفکر مثبت من رو یاد فیلم راز میندازه و تفکر منفی هم من رو یاد سق سیاه میندازه.
بهشت زهرا
***** خدا اموات همه را بیامرزه. فکر کنم محل کفن و دفن از ما بهترون باشه چون بودجه ما به پول قبرش کفاف نمیده.
ریاضت کشیدن
***** یوگی و دوستان. نمیدونم باید از کسی که این کار رو میکنه سوال کنید.
آشناییی با علوم ماورایی
***** من رو یاد کارگاه بافندگی و نساجی می اندازه. هر چی دوست داری میتونی ببافی و هیچکس هم نمیتونه خلافش رو ثابت کنه.
هیپنوتیزم
***** جوون که بودم دخترها رو سرکار میگذاشتم و هیپنوتیزمشون میکردم. ولی نمیدونم چرا هیچوقت به مراحل عمیق آن فرو نمیرفتند. چون وقتی که میگفتم فکر کن الآن بیرون یک استخر ایستاده ای و می خواهی آماده شوی که بپری توی آب میگفتند که خر خودتی!

زشت ترین کاری که یک آدم میتونه انجام بده؟
توی جمع دست بکنه توی دماغش! یا خیلی کارهای زشت دیگه که نمیشه نوشتش!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
من هیچکس نیستم بخدا Big Grin
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، matrix ، WIKIMAN ، Ali Sepehr ، seravin ، honareirani ، laili ، R.F ، Iman-gta ، ملیحه مجید
به به سارا خانمSmile
خب خدا رو شکر از من رفع اتهام شدBig Grin
نوید نظرت با یک صندلی داغ برای این سارا خانم کوچولو چیهBig Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، parmida.722 ، Iman-gta
(2009-12-16 ساعت 22:29)laili نوشته:  چهار پنج بار عاشق شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ماشاالله چه خبره؟
فکر کنم آرش از اون دسته افرادیه که این جمله ی "من عاشق عاشق شدنم" در موردش صدق میکنه...Smile

چهار پنج بار که زیاد نیست لیلی خانم. یکی دو تای اول که دست گرمی بود و تازه فهمیدم عشق چه جوریه ولی کسانی که عاشقشون شده بودم خیلی از من بزرگتر بودند و اصلا من را آدم حساب نمیکردند و به من می گفتند گوگولی مگولی. سه تای بعدی هم که با یکیشون چند سال دوست بودیم و تا مرز ازدواج پیش رفتیم ولی چون من شرایط ازدواج نداشتم اون هم با یکی دیگه ازدواج کرد. بعدیش هم که همکارم بود و باز به ازدواج نکشید. آخریش هم که ازدواج کردیم و بعد جدا شدیم. البته کسان دیگری هم بودند که نیمچه عاشق شده بودم ولی خوب هیچوقت جدی نشد و یا اصلا بهشون نگفتم. همین الان هم یکی هست که ازش بدم نمیاد و یه جورایی فکر کنم عاشقش شده باشم ولی ترجیح میدم که بی خیال بشم. یعنی اصلا به طرف هم نگفتم چون میدونم که آخرش دردسر میشه. فعلا با همین قایق ماهیگیری سرم گرمه و بخیال عشق و عاشقی هستم.

(2009-12-16 ساعت 22:56)سارا کوچولو نوشته:  من هیچکس نیستم بخدا Big Grin
سارا خانم کوچولو, اگه بدونید این مهاجرسراییها چه حرفهایی پشت سر من و شما میزنند. فکر کنم تا ما رو نفرستند پشت سفره عقد خیالشون راحت نمیشه! Smile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، hvm ، sh-b ، honareirani ، SamiraN ، kianoush ، sepinod ، Iman-gta ، ملیحه مجید ، mdtrmd
(2009-12-16 ساعت 22:56)سارا کوچولو نوشته:  من هیچکس نیستم بخدا Big Grin

جهت اطلاع دوستان عزیز، ساراکوچولو از یک خط DSL در ترکیه استفاده میکنند. آرش شما هم که دیگه اینترنشنال شدی....Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، honareirani ، matrix ، سارا کوچولو ، nochen ، ADONIS ، Iman-gta
ماتریکس جان سارا کوچولو رو به میز محاکمه میکشونم نگران نباش.
پیغام جان شما هم ای پی میزنی ها . از همون ای پی نمیدونم پلیس از این چیزا نه؟
به به پارتیمون هم برای مصاحبه تو ترکیه جور شد .
دوستان یاد بگیرید هنوز سوال رو نگذاشتم جوابش رو آرش جان میده اونم چه جوابهایی .
پاسخ
تشکر کنندگان: matrix ، rs232 ، honareirani ، Iman-gta
سلام برهمگی

اولا سارا خانم اون تیکه "من هیچکس نیستم بخدا" خیلی باحال بود، یاد فیلم به من میگن هیچ کس افتادم، اما از اینها گذشته، اگر من جای شما بودم در کوتاه ترین زمان ممکن یک سری از تمامی مدارکم کپی میگرفتم( اون هم برابر اصل) و در صفحه اول انجمن میزاشتم، چون اگر این آقا پیام ما تصمیم بگیره آمار دربیاره دیگه فقط خدا میتونه جلوش رو بگیره . تا حالا خودم رو دو سه بار تهدید کرده که اگر تو انجمن فعالیت نکنم، خواب هایی که دوران کودکی میدیم رو میزااره تو Youtube.
بگذریم، بحث پیام جان بود.
خلاصه میتونید برای اطمینان بیشتر به سوابق درخشان پیام در زمینه ی اع.تراف گیری و .... به سازمان سیاه یا سفید و یا ..... مراجعه کنید.
(نمونه اش تحقیقات ایشون هم توی چند تا تاپیک هستش، البته الان قفول هستند.)

( خیلی باحاله الان که دارم اینو مینویسم یک دختر 1 ساله کنارم توی فست فود نشسته داره گریه میکنه که بزارم بزنه روی کیبورد pc ((: میخوام بهش اهمیت ندم، اما دارم میمیرم از خنده... . انگار آدم بزرگیه کم کم دارم میترسم ازش، تا مامانش روش رو میکنه اون ور دستشو میکشه برام(تریپ التماس ) )

rs232 جان انشاالله 2 روز دیگه با یک سری سوال های افتضاح خدمت میرسم..

فعلا ..

پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
اُه اُه !!! چه داستانی شده این سارا کوچولو! Smile
بالاخره شما نمایان شدی! Big Grin
سارا کوچولو جان سریعا هویت خودت رو فاش کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WinkBig GrinWinkSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، سارا کوچولو ، Iman-gta
سارا کوچولو از ترکیه!!
نکنه نفوذی سفارت آنکاراس؟!Big Grin
من چقدر دوست دارم سارا جان,چند ماه دیگه اومدم سفارت بسپر هوا منو داشته باشنا!!
با تشکر !! Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، rs232 ، mary joon ، سارا کوچولو ، Iman-gta
Big Grin
بچه ها من تو هتل بیوک ارشان انکارا هستم و شنبه ایشالا دست پر بر می گردم
Big Grin
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: matrix ، laili ، hvm ، rs232 ، payam_prz ، sh-b ، mary joon ، Ali Sepehr ، seravin ، R.F ، leili ، Ashkan78 ، honareirani ، ChairMan ، kianoush ، mom ، Iman-gta ، ملیحه مجید
سارا کوچولو جان یعنی شما برنده لاتری هستید ؟ و در حال گرفتن ویزا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
نبود؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
(2009-12-18 ساعت 15:05)NAV!D نوشته:  سارا کوچولو جان یعنی شما برنده لاتری هستید ؟ و در حال گرفتن ویزا؟

نويد جون پس چي خيال کردي!؟ سارا خانوم ديگه اينقدر هم کوچولو نيست. چند وقته ديگه ايشالا از امريکا، ON ميشه. مگه نه!؟ Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، سارا کوچولو ، Iman-gta ، ملیحه مجید
سلام .
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که من میخواستم این نکته رو بگم و حالا چون با آرش راحتتر هستم در اینجا بیان میکنم . ببینید : من خودم یه فرد بسیار بسیار شوخی هستم و بهتون ثابت شده . اما در یک چیز دیگه شوخی نکردم . اونم صندلی داغم بود چون اونجا میخواهیم یه شناخت از روحیات و خود فرد داشته باشیم. باور کنید منم توی صندلی داغ خودم میتونستم همه جوابها رو خنده دار کنم ولی گفتم بزارید بچه ها واقعا صندلی داغ رو داشته باشند نه ایکه شوخی باشد .حال از شما دوستان و همچنین در این صندلی از آرش عزیز میخواهم که بدون شوخی به پستها جواب بدهند .

1-اسم معلم اول دبستانت چی بود؟

2-بدترین کتکی که خوردی کی بود و چه جوری و توسط چه کسی بود؟

3-رکورد حرف زدن با تلفن؟کار کردن با اینترنت؟

4-بزرگترین تقلب زندگیت؟

5-اولین باری که عاشق(دختر)شدی کی بود چه جوری بود چه کار کردی و چی گفتی؟

6-چقدر تا به حال فیلم بازی کردی واسه مردم؟ راستش بگو

7-اگه تو یه بحثی کم بیاری و بفهمی حق با تو نیست چقدر شجاعت داری اشتباهت رو بپذیری؟

8-اگه بدونی 1 ساعت دیگه میمیری و منکر و نکیر میان برای عذاب قبرت چه کار میکنی و چه حالی بهت دست میده؟

9-خنده دار ترین چیزی که تا به حال دیدی؟

11-چی شد با مهاجرسرا آشنا شدی؟

12-اگر5-6 میلیارد پول داشتی چی کار میکردی؟با پولت و با زندگیت؟

13-با چه کسی در مهاجرسرا بیشتر از بقیه صمیمی هستی؟

14-شخصیت مورد علاقه در مهاجرسرا؟

15-دوست داشتی جای کسی بودی؟

16-شنیدید که میگن داغ ترین جای جهنم برای کسانی است که در لحظات حساس سکوت اختیار می کنند؟؟ تا حالا شده با سکوتت سر کسی رو به باد بدی؟ (کپی)

17-والدنر کیست؟

18-قشنگترین جمله ای که خوندی تا حالا اینجا بنویس

19-نظرت دربراه یک پیشنهاد بیشرمانه؟

20-یک شعر بسیار زیبا در اینجا قرار بده(یک بیت و دو بیت کافی نیست)

21-تا حالا شده کاری کنی که به خاطر اون سخت تنبیه یا مواخذه بشی؟

22-اگر لب پرتگاه باشی و یک دستت هم بیشتر آزاد نباشه و بین دونفر که دارن میفتن قرار باشه یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟
پدر یا مادر(دور از جونشون البته)(سوال آزاد:یعنی دوست ندارید جواب ندید)

23-تا به حال بازداشت شدی؟

24-پلیس الکی زدتت؟

25-اگر قرار باشه بمیری چه نوع مرگی را انتخاب میکنی؟
سوراخ سوراخ شدن توسط دریل
ذوب شدن در آهن مذاب
خورد و رنده شدن در دستگاه خورد کن
یک دست رو ببندند به یک ماشین و اون یکی دستت هم به یه ماشن بعد گاز بدهند و بروند؟

26-تا به حال سوختی؟

27-تا به حال شده خودت رو در آمریکا احساس کنی؟

28-چرا بعضی ها حسودند؟

29-درباره رشته تحصیلیت برامون توضیح بده (کامل)

30-درباره تصورت از آینده برامون توضیح بده؟

31-درباره روانشناسی چی میدونی؟

32-مغز انسان دارای چند بعده؟

33-زمین دارای چند بعده؟

34-چرا بعضی ها به یه جایی که میرسن خودشون رو میبازن؟

35-نظرت رو درباره جمله زیر بگو
ندیده چو به دیده رسد مانند سگی باشد که به روده رسد؟

36-اولین کلمه ای که گفتی چی بود؟(نمیدونی از والدین بپرس)

37-چرا بعضی ها توی لاتاری برنده میشن و خیلی ها نمیشن؟

38-آیا هر کسی لیاقت آمریکا رفتن رو داره؟

39-اصلا چرا آمریکا آرزو شده برای همه؟

40-نظرت درباره عدد 40؟

41-شنا بلدی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، Iman-gta
(2009-12-19 ساعت 09:50)NAV!D نوشته:  سلام .
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که من میخواستم این نکته رو بگم و حالا چون با آرش راحتتر هستم در اینجا بیان میکنم . ببینید : من خودم یه فرد بسیار بسیار شوخی هستم و بهتون ثابت شده . اما در یک چیز دیگه شوخی نکردم . اونم صندلی داغم بود چون اونجا میخواهیم یه شناخت از روحیات و خود فرد داشته باشیم. باور کنید منم توی صندلی داغ خودم میتونستم همه جوابها رو خنده دار کنم ولی گفتم بزارید بچه ها واقعا صندلی داغ رو داشته باشند نه ایکه شوخی باشد .حال از شما دوستان و همچنین در این صندلی از آرش عزیز میخواهم که بدون شوخی به پستها جواب بدهند .

1-اسم معلم اول دبستانت چی بود؟
*****خانم آریا

2-بدترین کتکی که خوردی کی بود و چه جوری و توسط چه کسی بود؟
***** من زیاد کتک خوردم ولی چون بچه پر رو بودم موقع کتک خوردن می خندیدم که لج طرف را در بیاورم. یادم نمیاد ولی تقریبا از هر آدم بزرگی که توی کوچکی من رو میشناخته کتک خوردم جون خیلی شر بودم.

3-رکورد حرف زدن با تلفن؟کار کردن با اینترنت؟
***** تلفن که بعد از یک ربع سر درد میگیرم. ولی فکر کنم ی بار با تلفن عمومی دوزاری نزدیک سه ربع با دوست دخترم صحبت کردم.

4-بزرگترین تقلب زندگیت؟
***** یک ماه در امریکا بدون گواهینامه رانندگی کردم! تازه توی امتحان کتبی گواهینامه هم چند تا گزینه رو که شک داشتم دوتایی سیاه کردم و بعد سر تصحیح کننده را گرم کردم که موقع گذاشتن اشل متوجه تقلب نشه.

5-اولین باری که عاشق(دختر)شدی کی بود چه جوری بود چه کار کردی و چی گفتی؟
***** فکر کنم 17 سالم بود. کاری نکردم ولی بهش گفتم دوستت دارم عزیزم الهی که قربونت بشم.

6-چقدر تا به حال فیلم بازی کردی واسه مردم؟ راستش بگو
*****توی دبیرستان خیلی فیلم بازیکردم. البته بعدش هم همینطور. یک مدتی برای همه فال می گرفتم و کلی هم طرفدار داشتم!

7-اگه تو یه بحثی کم بیاری و بفهمی حق با تو نیست چقدر شجاعت داری اشتباهت رو بپذیری؟
*****کم که عمرا نمی آرم. ولی از اینکه از اشتباهاتم معذرت بخوام مشکلی ندارم و حتی اگر حق هم با من نباشد اگر طرف ناراحت شود معذرت می خواهم. اصولا من هیچ وقت جر و بحث نمیکنم و یک حرف را هم فقط یک بار می زنم. ولی همان یک حرف طوری است که طرف مدتها میتواند بر روی آن فکر کند. متاسفانه صنعت ادبی نیش و کنایه های من هم طوری است که بدون کوجکترین بی احترامی واقعا می سوزاند و این اصلا خوب نیست.

8-اگه بدونی 1 ساعت دیگه میمیری و منکر و نکیر میان برای عذاب قبرت چه کار میکنی و چه حالی بهت دست میده؟
*****ببین نوید جان, اگر میخواهی جواب خنده دار ندهم پس از من سوالهای خنده دار نپرس. ولی اگر بدونم که یک ساعت دیگه میمیرم یک پست پر سوز و گداز توی مهاجرسرا مینویسم که اشکتون رو در بیارم.

9-خنده دار ترین چیزی که تا به حال دیدی؟
*****چارلی چاپلین را واقعا دوست دارم و هنوز هم فیلمهاش رو نگاه میکنم.

11-چی شد با مهاجرسرا آشنا شدی؟
*****از گوگل پیداش کردم و دنبال سفرنامه امریکا میگشتم که با پست لیلی خانم آشنا شدم و بعد هم بقیه جاها رو دیدم.
12-اگر5-6 میلیارد پول داشتی چی کار میکردی؟با پولت و با زندگیت؟
***** این سوال رو جا انداخته بودم! میلیاردذ دلار یا تومان؟ من اصولا زیاد از پول خوشم نمیاد و فقط اون رو در حد رفع نیاز و یا رفع نگرانی دوست دارم. میدونی چرا؟ برای اینکه بهترین اوقات زندگی من مربوط به زمانی میشه که بدترین وضعیت مالی را داشتم. هرچه پولم بیشتر شد کیفیت معنوی زندگیم پایینتر آمد. البته در مورد من اینطور بوده و ممکنه برای خیلی ها اینطور نباشه.
13-با چه کسی در مهاجرسرا بیشتر از بقیه صمیمی هستی؟
***** همه رو دوست دارم ولی گهگاهی با حمید خان میزوری تلفنی صحبت میکنیم و ایشان لطف میکند و حال من را میپرسد.

14-شخصیت مورد علاقه در مهاجرسرا؟
*****خیلی ها هستند ولی فرد خاصی را حضور ذهن ندارم.

15-دوست داشتی جای کسی بودی؟
*****دوست داشتم اسپایدر من بودم و از خودم تارهای عنکبوتی ول میکردم. اگرنه دوست ندارم که جای فرد دیگری باشم چون اگر وارد زندگی آنها شوی میبینی که آنها هم ب خلاف ظاهرشان گرفتار هستند.

16-شنیدید که میگن داغ ترین جای جهنم برای کسانی است که در لحظات حساس سکوت اختیار می کنند؟؟ تا حالا شده با سکوتت سر کسی رو به باد بدی؟ (کپی)
جهنم رو که بی خیالش. من برای خودم اون ته تها جا رزرو کردم. ولی من اصولا نظاره گر هستم و خیلی چیزها رو میبینم که در موردش حرف نمیزنم حتی اگر سر کسی به باد بره. سر کسی که بخواد با سکوت من به باد بره همون بهتر که به باد بره.

17-والدنر کیست؟
***** کدوم والدنر؟

18-قشنگترین جمله ای که خوندی تا حالا اینجا بنویس
*****جمله؟ بذار فکر کنم. نمیدونم.

19-نظرت دربراه یک پیشنهاد بیشرمانه؟
*****نظرم صائبه. در موردش فکر میکنم ولی جوابم منفیه!

20-یک شعر بسیار زیبا در اینجا قرار بده(یک بیت و دو بیت کافی نیست)
***** بسیار زیبا که نیست ولی من دوست دارم
من اینجا بس دلم تنگ است
و هر سازی که می سازم بد آهنگ است
بیا ره توشه برداریم
قدم در راه بی برگشت بگذاریم
بینیم آسمان هرکجا آیا همین رنگ است؟
این شعر اثر م. سایه و یا هوشنگ ا.ب.ت.ه.ا.ج است

21-تا حالا شده کاری کنی که به خاطر اون سخت تنبیه یا مواخذه بشی؟
*****ای بابا. گفتم که من همیشه در حال تنبیه شدن بودم. یعنی در زمان ما تربیت با تنبیه هیچ فرقی نداشت آن هم از نوع کتک.

22-اگر لب پرتگاه باشی و یک دستت هم بیشتر آزاد نباشه و بین دونفر که دارن میفتن قرار باشه یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟
پدر یا مادر(دور از جونشون البته)(سوال آزاد:یعنی دوست ندارید جواب ندید)
*****چون من با یک دست خودم را هم نمیتوانم نجات دهم اول دو دستم را میگیرم و خودم را میکشم بالا. بعد هرکدام که بیشتر در حال افتادن بود را نجات میدهم.

23-تا به حال بازداشت شدی؟
*****بعله.
24-پلیس الکی زدتت؟
*****زده ولی الکی نبوده.
25-اگر قرار باشه بمیری چه نوع مرگی را انتخاب میکنی؟
سوراخ سوراخ شدن توسط دریل
ذوب شدن در آهن مذاب
خورد و رنده شدن در دستگاه خورد کن
یک دست رو ببندند به یک ماشین و اون یکی دستت هم به یه ماشن بعد گاز بدهند و بروند؟
*****من خیلی دویت دارم که خوراک یک حیوان وحشی مثل ببر بشوم ولی اگر فقط باید بالایی ها را انتخاب کنم ذوب شدن در مذاب را ترجیح میدهم.
26-تا به حال سوختی؟
*****بدنم؟ نه. ولی دماغم زیاد سوخته!
27-تا به حال شده خودت رو در آمریکا احساس کنی؟
*****بله. الان خودم را در امریکا حس میکنم.
28-چرا بعضی ها حسودند؟
***** برای اینکه هرگز نمی آسودند. چه میدونم شاید بخاطراینه که داشته های خودشان را نمیبینند و فقط نداشته هایشان را در دیگران میبینند.

29-درباره رشته تحصیلیت برامون توضیح بده (کامل)
***** مهندسی نرم افزار. دیگه توضیح چی بدم؟ یعنی واحدهای درسی رو هم بگم؟ در واقع همون برنامه نویسی خودمونه.
30-درباره تصورت از آینده برامون توضیح بده؟
***** آینده وقایعی است که به سحر, محصور در زمان شده است.
31-درباره روانشناسی چی میدونی؟
***** خیلی کم. از کودک درون بیشتر از بقیه قسمتهاش خوشم میاد.
32-مغز انسان دارای چند بعده؟
*****مغز انسان دارای همان تعداد بعدی است که بقیه مغزها و حتی مغز قاطر است. در واقع هیچ بعد خاصی ندارد.
33-زمین دارای چند بعده؟
*****زمین گرده. راستش سوالت نامفهومه.
34-چرا بعضی ها به یه جایی که میرسن خودشون رو میبازن؟
*****برای اینکه از جایی که به آن رسیده اند می ترسند. چون انسان فقط وقتی میترسد خودش را میبازد.
35-نظرت رو درباره جمله زیر بگو
ندیده چو به دیده رسد مانند سگی باشد که به روده رسد؟
*****نظر خاصی ندارم. به نظرم جمله چرتیه چون اگر یک آدم کور بیناییش را بدست بیاورد مثل سگی نیست که یک روده پیدا کند و بخورد. من هیچ ربطی در این دو نمیبینم و فقط چون قافیه داشته یه آدم بیکاری اون رو گفته. در ضمن نددیده و دیده هم هیچ ربطی به هم ندارند و اصولا جفنگ است.

36-اولین کلمه ای که گفتی چی بود؟(نمیدونی از والدین بپرس)
***** والیدینم که دم دستم نیستند ولی احتمالا بابا و مامان هم نگفتم چون من هر دوی آنها را به اسم کوچکشان صدا میکنم و از اولش هم همین بوده.
37-چرا بعضی ها توی لاتاری برنده میشن و خیلی ها نمیشن؟
***** برای اینکه اونهایی که برنده شدن برن امریکا و برای اونایی که برنده نشدن تعریف کنند که وقتی اونها هم برنده شن برای اونهایی که برنده نشدن تعریف کنن و الی آخر. همین کار که الان ما داریم میکنیم!
38-آیا هر کسی لیاقت آمریکا رفتن رو داره؟
*****بله. همه انسانها لیاقت هر کاری را دارند. ولی ممکنه شرایطش را نداشته باشند.
39-اصلا چرا آمریکا آرزو شده برای همه؟
چون قحطی آرزو بوده.
40-نظرت درباره عدد 40؟
من را یاد چهل ستون می اندازد. نظرم صائب است.
41-شنا بلدی؟
بله. حتی میتوانم ساعتها هم روی آب بخوابم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان