کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
صندلی داغ
اصولا کودک درون شخصیت باحالیه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani ، seravin ، rs232 ، R.F ، WIKIMAN ، matrix ، Ali Sepehr ، leili ، Ashkan78 ، SamiraN ، m_s_1368 ، ملیحه مجید
من واقعا تبریک می گم به این بی خیالی سارا خانم !!!!Smile
خیلی خیلی هم ممنون، ما از یکسال و نیم پیش خودمونو .... دادیم!!!(گلاب به روتون) تا ویزا بگیریم روزی چند دفعه مردیم و زنده شدیم روز آخر ویزا گرفتیم اونوقت این سارا خانم ویزا رو گرفته کلا بی خیال و با 3 تا پست نتیجه رو بهمون اطلاع داد!!! یاد بگیرید برو بچه هاBig Grin
ایشالا همیشه همینطوری خونسرد و بی خیال بمونیSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، R.F ، سارا کوچولو ، ملیحه مجید
(2009-12-19 ساعت 05:28)rs232 نوشته:  نبود؟

چرا آرش خان یکی دیگه هم بود.

اول اینکه میخوام دو تا غلط ازتون بگیرم :
در مورد این دو نفر میشه دوباره بگین:
1 - laili
leili - 2

2-اون لحظاتی که دلتون میگیره (به اصطلاح غربتزده هستین) چکار میکنید تا این حالت از بین بره ؟

3 - اگه قرا باشه یه کتاب بنویسید اسمش رو چی میذارید ؟

4 -یه قصه کوچیک بنویسید که اسم حداقل 30 نفر از بچه های مهاجر سرا توش باشه . خودتون هم حتما"توش باشید .(چون بسیار زیبا مینویسید من هم عاشق نوشته هاتون هستم اینو گفتم .میدونم قصه جالبی از آب در میاد.)
پاسخ
تشکر کنندگان: matrix ، Ashkan78 ، rs232 ، honareirani
(2009-12-20 ساعت 02:32)leili نوشته:  

چرا آرش خان یکی دیگه هم بود.

اول اینکه میخوام دو تا غلط ازتون بگیرم :
در مورد این دو نفر میشه دوباره بگین:
1 - laili
*** خانم بسیار خوب و فعال!
leili - 2
*** خانم بسیار خوب و فعال!

2-اون لحظاتی که دلتون میگیره (به اصطلاح غربتزده هستین) چکار میکنید تا این حالت از بین بره ؟
***** یک پست مینویسم توی مهاجرسرا یا وبلاگم که پر از شادی باشه و در ضمن خیلی چیزها رو هم به خودم یادآوری کنه تا فیل من یاد هندوستان نیفتد.

3 - اگه قرا باشه یه کتاب بنویسید اسمش رو چی میذارید ؟
***** خاطرات مهاجرت به امریکا

4 -یه قصه کوچیک بنویسید که اسم حداقل 30 نفر از بچه های مهاجر سرا توش باشه . خودتون هم حتما"توش باشید .(چون بسیار زیبا مینویسید من هم عاشق نوشته هاتون هستم اینو گفتم .میدونم قصه جالبی از آب در میاد.)
**** یکی بود یکی نبود. یک آقای ادمینی بود که همیشه فکر میکرد باید یک کاری بکند ولی هیچ وقت یادش نمی آمد. یک روز که در باغ همسایه قدم میزد تا ببیند دختر همسایه چکار میکند, یک سیب از بالای درخت به پایین افتاد و بر سرش خورد. ادمین سرش گیج رفت و بر زمین نشت و ناگهان فکری به مغزش رسید که آن فکر احداث سایت مهاجرسرا بود. در همین هنگام تلفن همراهش زنگ زد. وقتی ادمین صدای حجت را از پشت خط شنید گفت چقدر خوب شد که زنگ زدی. حجت گفت چطور مگر؟ ادمین گفت میتوانی برایم یک سایت مهاجرتی درست کنی؟ حجت گفت ای بابا این که کاری نداره! تا تو بروی خانه و کامپیوترت را روشن کنی من این سایت را برایت می سازم. ادمین از دیوار باغ همسایه پرید آنطرف و وارد حیاط خانه شان شد. سپس کامپیوترش را روشن کرد و دید که حجت آن سایت را ساخته است. بعد تلفن همراهش را بیرون آورد و دوباره زنگ زد به حجت. حجت گفت بعله؟ ادمین گفت خیلی ممنون که این سایت را درست کردی ولی یک مشکل بزرگ دارم. حجت گفت چه مشکلی؟ ادمین گفت سایت ما هیچ عضوی ندارد. حجت گفت من یک نفر را می شناسم به نام پیام که میتواند برای ما عضو جمع کند. بله بچه های خوب من. حجت به پیام زنگ زد و پیام هم به سراوین زنگ زد و سراوین هم به لیلی زنگ زد و لیلی هم به لیلا زنگ زد و لیلا هم به مونیکا زنگ زد و مونیکا هم به نوید زنگ زد و نوید هم به وحید زنگ زد و وحید هم به محمد زنگ زد و محمد هم به یروش زنگ زد و سروش هم به ماتریکس زنگ زد و ماتریکس هم به حمید میزوری زنگ زد و حمید مکیزوری هم به مونیکا زنگ زد و مونیکا هم به صدرا زنگ زد و صدرا هم به شیما زنگ زد و شیما هم به پارس لاتاری زنگ زد و پارس لاتاری هم به علی زنگ زد و علی هم به ام اس نازی زنگ زد و ام اس نازی هم به کاوشگرنت زنگ زد و گاوشگرنت هم به بهار زنگ زد و بهار هم به جی جی زنگ زد و جی جی هم به معماری زنگ زد و معماری هم به پگاه زنگ زد و پگاه هم به هوملس زنگ زد و هوملس هم به پارس لاتاری زنگ زد و پارس لاتاری هم به مردکس و مردکس هم به اچ وی ام زنگ زد و اچ ام وی هم به مهدی زنگ زد و مهدی هم خواست به یکی دیگه زنگ بزنه که اعتبار تلفنش تمام شد.
همینطور کاربران سایت به یکدیگر زنگ میزدند و در یک چشم به هم زدن یک عالمه عضو در مهاجرسرا پیدا شدند.
یک روز آرش هم دست سارا کوچولو را گرفته بود و داشت برای خودش توی امریکا قدم میزد که ناگهان پای سارا کوچولو لغزید و خورد زمین. همینطور که داشت از زمین بلند میشد چشمش به یک قطعه کاغذ افتاد که نوشته بود دیزی سرای غربت. سارا کوچولو پایش را در یک کفش کرد و گفت که الا و بلا من دیزی میخوام و هوس دیزی کردم. آرش به سارا کوچولو گفت که آخر من در امریکا دیزی از کجا گیر بیاورم. ولی سارا کوچولو گفت که من کاری به این کارها ندارم و هوس دیزی کردم. آرش بیچاره که دید چاره ای ندارد به خانه برگشت و کامپیوترش را باز کرد و در صفحه گوگل تایپ کرد دیزی سرا. ولی تمام دیزی سرا ها در ایران بود. بعد فکر کرد که چون ما مهاجر هستیم پس باید تایپ کنیم دیزی سرا و مهاجر. اینجا بود که سایت مهاجر سرا در جلوی چشم او ظاهر شد و او او شروع کرد به خواندن مطالب آن. دیگر آنقدر به آن معتاد شد که حتی سارا کوچولو را هم فراموش کرد. سارا کوچولو هم برای اینکه آرش از فراموشی در بیاید همیشه از پستهای او تشکر میکرد ولی آرش دیگر معتاد شده بود و کاری از دست کسی بر نمیامد.
بله بچه های خوب. این هم از قصه آرش. حالا دیگه جیش, مسواک, کپه لالا.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
چند بار به مونيکا زنگ زدن!!!
تازه اينکه شد 29 نفر!

(2009-12-20 ساعت 09:50)rs232 نوشته:  
(2009-12-20 ساعت 02:32)leili نوشته:  

سراوین زنگ زد و سراوین هم به لیلی زنگ زد و لیلی هم به لیلا زنگ زد و لیلا هم به مونیکا زنگ زد و مونیکا هم به نوید زنگ زد و نوید هم به وحید زنگ زد و وحید هم به محمد زنگ زد و محمد هم به یروش زنگ زد و سروش هم به ماتریکس زنگ زد و ماتریکس هم به حمید میزوری زنگ زد و حمید مکیزوری هم به مونیکا زنگ زد و مونیکا هم به صدرا زنگ زد و صدرا هم به شیما زنگ زد و شیما هم به پارس لاتاری زنگ زد و
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
صبر کن چند دقیقه آرش جان منم چند تا سوال دارم . سوالام تا حد زیادی جدی است ولی می تونی در عین حال که جواب رو می دی طنز هم قاطیش کنیTongue
1- نظرت راجع به وطن چیه؟ اصولاً آدم وطن پرستی هستی یا نه؟

2- مفاهیم زیر تا چه حد برات معنی دارن؟
پرچم/ تاریخ باستان/ فرهنگ ملی(داخلی)/ سرود ملی

3- مفاهیم زیر چطور:
عدالت/ صداقت/ دمو.کر.اس.ی/ خانواده

4- چه قدر آدم غیرتی هستی!!؟؟

5- کم.و.نی.سم؟؟

6- برتراند راسل؟؟

7- نظرت راجع به مرد مارمولکی (Lizard Man) چیه؟

8- دوست داری زمانی که میمیری!! کی بالا سرت باشه!!!؟؟؟( نگی هیچ کس!!حتما تا اون موقع زن گرفتی Smileپرستار هم قبول نیست!!!)

9- اگه یه روز بچه ات بهت بگه چرا منو به دنیا اوردی چی جوابشو میدی!!؟؟(نگی بهش میگم مامانت به دنیا آوردتت!!!)

10- اصولا ً چقدر دروغ گوی ماهری هستی؟ اگه جایی دروغ بگی و همه بفهمن چه کار می کنی؟

11- اگه توی جای خیلی رسمی خیط کنی عکس العملت بعدش چیه؟؟ مثلا توی جلسه خیلی مهم صندلی از زیرت در بره محکم بخوری زمین!!

12- اصولاً چقدر معتقدی که ما مردمان متمدنی هستیم ولی به مرور زمان حقمون خورده شده و نباید چیزی باشیم که الان هستیم!!!؟؟؟

13- وقتی که پاس آ.م.ری.کا یی تو بگیری ، کجا رو برای مسافرت انتخاب می کنی(جایی که قبلا با پاس قهوه ای نمیشد بری)؟؟؟

14- و بیست سال دیگه خودتو کجا و در چه وضعیتی می بینی؟؟؟

خب تموم شد دیگه!!! این صندلی داغ هم چیز جالبی است، تازه داره خوشم میادBig Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، leili
چرخه سروش و مونیکا رو بیشتر از بقیه تکرار کردید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستی از مونیکا خبری نیست...................چیزی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
آره لیلی خانم بعد از اون جریانات یه مقداری کناره گیری کرد بنده خدا
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani
(2009-12-20 ساعت 11:42)matrix نوشته:  

سلام
صبر کن چند دقیقه آرش جان منم چند تا سوال دارم . سوالام تا حد زیادی جدی است ولی می تونی در عین حال که جواب رو می دی طنز هم قاطیش کنیTongue
1- نظرت راجع به وطن چیه؟ اصولاً آدم وطن پرستی هستی یا نه؟
***** من به مرز بین کشورها اعتقادی ندارم. ولی نسبت به جایی که بزرگ شدم و نسبت به جاهایی که زمانی را در آن سپری کردم احساس خوبی دارم چون خاطراتی را برایم زنده می کند. حالا این محل در ایران باشد یا در ازبکستان یا در ماداگاسکار, برایم فرقی ندارد.

2- مفاهیم زیر تا چه حد برات معنی دارن؟
پرچم/ تاریخ باستان/ فرهنگ ملی(داخلی)/ سرود ملی
***** من اصولا آدم وطن پرستی نیستم. عبارات فوق برایم همان معانی را می دهد که در فرهنگ لغات نوشته شده است. پرچم اگر بخاطر یکدلی باشد خوب است ولی اگر بخاطر تبعیض نژادی باشد بد است. فرهنگ ملی ما مثل تمام ملتهای دیگر خوبیهایی دارد و بدیهایی هم دارد که به نظر من در حال بهتر شدن است. سرود ملی من هم چیزی به غیر از آنی است که رسمیت دارد.

3- مفاهیم زیر چطور:
عدالت/ صداقت/ دمو.کر.اس.ی/ خانواده
***** عدالت وجود خارجی ندارد. صداقت فقط زمانی خوب است که نفعی برای کسی داشته باشد. د.م.و.ک.ر.ا.س.ی از دو نفر شروع می شود و به جامعه میرسد نه اینکه یک نفر بیاید و آن را به یک ملت هدیه دهد. خانواده بسیار خوب است و من آن را دوست دارم.

4- چه قدر آدم غیرتی هستی!!؟؟
***** جایی که غیرت و عقل با هم منافاتی داشته باشد, عقل را ترجیح می دهم. در ضمن غیرت و تعصب با هم برادر هستند.

5- کم.و.نی.سم؟؟
**** کمو یعنی خدا, نیست هم که خوب یعنی نیست!!!

6- بر.ت.ر.اند .را.س.ل.؟؟
*****اینجا اطاق بازجویی است؟؟ شاید از پستهایم متوجه شوید که نظرم در موردش چیست.

7- نظرت راجع به مرد مارمولکی (Lizard Man) چیه؟
*****نمیدونم. همونی که دو تا زبان دارد؟ مرد عنکبوتی را بیشتر دوست دارم.

8- دوست داری زمانی که میمیری!! کی بالا سرت باشه!!!؟؟؟( نگی هیچ کس!!حتما تا اون موقع زن گرفتی Smileپرستار هم قبول نیست!!!)
***** زمانی که می میرم دوست دارم تنها باشم. دلم نمی خواهد که این تجربه ام با آه و ناله کسی خراب شود.

9- اگه یه روز بچه ات بهت بگه چرا منو به دنیا اوردی چی جوابشو میدی!!؟؟(نگی بهش میگم مامانت به دنیا آوردتت!!!)
***** یک دونه میزنم پس گردنش و میگم خفه شو بچه! این فضولی ها به تو نیومده!

10- اصولا ً چقدر دروغ گوی ماهری هستی؟ اگه جایی دروغ بگی و همه بفهمن چه کار می کنی؟
***** من دروغ گوی بسیار ماهری بودم و در یک مقطع از نوجوانی هیچ حرفی جز دروغ نمی گفتم. ولی از یک سنی تصمیم گرفتم که دروغ گویی را کنار بگذارم و الآن مشکلی که دارم این است که نخود توی دهنم خیس نمی خورد و همه چیز را به همه کس می گویم!

11- اگه توی جای خیلی رسمی خیط کنی عکس العملت بعدش چیه؟؟ مثلا توی جلسه خیلی مهم صندلی از زیرت در بره محکم بخوری زمین!!
*****اصولا من آدم ریلکسی هستم. اگر بخورم زمین خودم شروع میکنم به خندیدن تا دیگران هم برای خندیدن راحت باشند.

12- اصولاً چقدر معتقدی که ما مردمان متمدنی هستیم ولی به مرور زمان حقمون خورده شده و نباید چیزی باشیم که الان هستیم!!!؟؟؟
***** ما مردمان متمدنی هستیم ولی کسی حق ما را نخورده است و ما همینی هستیم که قرار بوده باشیم. ولی مهم این است که می توانیم بهتر هم باشیم.

13- وقتی که پاس آ.م.ری.کا یی تو بگیری ، کجا رو برای مسافرت انتخاب می کنی(جایی که قبلا با پاس قهوه ای نمیشد بری)؟؟؟
***** دوست دارم یک سفر به مصر بروم.

14- و بیست سال دیگه خودتو کجا و در چه وضعیتی می بینی؟؟؟
***** راستش اصلا فکر نمیکنم که بیست سال دیگر بخواهم زندگی کنم. ولی اگر هم بودم, دلم می خواهد که تا آن زمان چهار تا کار مثبت برای خودم و دیگران انجام داده باشم. نه به این خاطر که نامم بماند و یا اینکه بگویند خدا بیامرزتش. بلکه برای اینکه از انجام آن کارها, تا زمانی که زندگی می کنم احساس رضایت و لذت به من دست دهد.

خب تموم شد دیگه!!! این صندلی داغ هم چیز جالبی است، تازه داره خوشم میادBig Grin
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: matrix ، laili ، leili ، سارا کوچولو ، kianoush ، Hediyeh ، ملیحه مجید
با سلام :

1-خواسته تو و اونچیزی که توی ذهنت هست از ورود و مهاجرت به آمریکا رو بگو؟

2-چرا آمریکا؟

3-پیشنهاداتت به شرکت کنندگان 2011؟

4-زندگی آینده ات رو در آمریکا چطور میبینی؟

5-چقدر به مطالب علمی علاقه مندی؟

6-یک سوال علمی توپ از خودت بپرس و جواب بده؟

7-دوست داری توی آمریکا چه کاری را پیشه کنی؟(گرچه الان هم فکر کنم از کارت راضی هستی)

8-به نظر خودتت دچار homesick (غم غربت) شدی ؟ بعدش چه کار کردی؟

9-الان واسه زندگی و کار تو آمریکا استرس داری؟

10-نظرت رو درباره بیت زیر بگو
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

11-چقدر میشه با فکر و ذهن چیزها رو تغییر داد؟

12-آیا سرنوشت حقیقت داره؟

13-آیا به قسمت اعتقاد داری؟

14-با خودت هم حرف میزنی؟ با خدا چی؟

15-به کجاهای ایران سفر کردی؟

16-زیباترین سفرت به کجا بوده؟

17-چقدر اراده ات قوی هست؟

18-آهنگهای محسن یگانه رو گوش میکنی؟

19-آب ریخته به جوی باز نمی گردد نظرت درباره این چیه؟

20-چرا ما انسانها قدر آن چیزی را که داریم نمیدانیم؟
مثلا تا موقعی که یک ماشین خوب نداریم آرزوش را داریم اما وقتی اون رو بدست میاریم دیگه قدرش رو هم حتی نمیدونیم؟

21-چرا ماها خودمون رو گول میزنیم گاهی وقت ها؟

22-دوست داشتی دختر میشدی؟

23-اگر دختر بودی چه میکردی؟

24-یک جک قشنگ میتونی بگی؟

25-کدام ورزش ها به نظرت زیباتر و کدام هیجان انگیز تر اند؟

26-چقدر به یادگرفتن علم علاقه داری و چقدر در راه اش قدم برداشتی؟

27-چرا گاهی توی این سایت اصطکاک ایجاد میشه بین بچه ها؟

28-توصیه ات به کاربران؟

29-توصیه ات به مدیران؟

30-تا به حال شده بیش از حد بترسی؟ کی؟

31-تا به حال شده بمیری؟ چند بار؟(ولی بدون شوخی آیا تا به حال در موقعیت مرگ قرار گرفتی؟ من خودم زیاد قرار گرفتم)

32-بزرگترین و والا ترین شخصیت تاریخی و در حال حاضر در ایران؟

33-نظرت درباره عمو پورنگ چیه؟

33-صفر ترین نقطه جهان؟

34-آیا سوالت من بیشتر شبیه به سوال هست یا خزئبلات؟

35-به نظرت بعد از اینکه این سوال ها رو جواب بدی یه چیزهایی برات یادآوری نمیشه و گاهی خودت رو بهتر میشناسی؟

36-زیبا ترین کلمه و زشت ترین رو ذکر کن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، honareirani
نويدجون کوتاه بيا. بابا بنده خدا رو کشتين. شما اين همه سوال رو از کجا ميارين؟
خوبه که حالا زودم جواب ميده. غريب گير آوردين!!!؟Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، ملیحه مجید
(2009-12-20 ساعت 12:31)NAV!D نوشته:  با سلام :

1-خواسته تو و اونچیزی که توی ذهنت هست از ورود و مهاجرت به آمریکا رو بگو؟
***** خیلی ساده است. خواسته ام زندگی کردن است

2-چرا آمریکا؟
***** من خودم انتخاب نکردم. شانسی آمدم اینجا

3-پیشنهاداتت به شرکت کنندگان 2011؟
***** خودشان را به دست سرنوشت بسپارند

4-زندگی آینده ات رو در آمریکا چطور میبینی؟
***** معلوم نیست که در آینده در امریکا بمانم. ولی اگر ماندم, شاید تا آن موقع کاپیتان یک کشتی شدم!

5-چقدر به مطالب علمی علاقه مندی؟
***** اگر نجوم, فیزیک و علوم مهندسی باشد علاقه دارم. ولی از پزشکی خوشم نمیاد چون تا خون ببینم فشارم میاد پایین.

6-یک سوال علمی توپ از خودت بپرس و جواب بده؟
***** نمیدونم. چیز جالبی بادم نمباد.

7-دوست داری توی آمریکا چه کاری را پیشه کنی؟(گرچه الان هم فکر کنم از کارت راضی هستی)
***** اگر بتوانم به اندازه کافی ذخیره کنم دوست دارم به همه جای دنیا سفر کنم.
8-به نظر خودتت دچار homesick (غم غربت) شدی ؟ بعدش چه کار کردی؟
***** بله. بعدش غر زدم. به هر چیزی که دم دستم یود. آنقدر غر میزدم که خودم هم از غرغرهایم خسته میشدم.

9-الان واسه زندگی و کار تو آمریکا استرس داری؟
***** نه. من آدم زیادی ریلکسی هستم. مدیر عامل شرکت ایرانمون می گفت اگر آرش توی آسانسور گیر کنه محاله که کاری بکنه. آنقدر آنجا می ایسته تا بالاخره یکی اتفاقی آسانسور را راه بیاندازه.

10-نظرت رو درباره بیت زیر بگو
هرکجا هستم باشم آسمان مال من است
*****شعر خوبی است. من هم با آن موافقم. خودت آن را سرودی؟

11-چقدر میشه با فکر و ذهن چیزها رو تغییر داد؟
***** اعتقاد شخصی من این است که خیلی زیاد. حالا این تغییر میتواند تصمیم گیریهای شخصی باشد و یا می تواند بقول شما جاذبه باش.

12-آیا سرنوشت حقیقت داره؟
***** بله. اگر بعد زمان را در نظر بگیریم, سرنوشت معنی پیدا می کند. ولی هر کسی یک سرنوشت ندارد بلکه بینهایت سرنوشت دارد.

13-آیا به قسمت اعتقاد داری؟
***** بله. این هم مثل همان سرنوشت است.

14-با خودت هم حرف میزنی؟ با خدا چی؟
***** میزدم. ولی الآن کمتر. با خود حرف زدن اگر زیاد باشد روان پریشی می آورد.
15-به کجاهای ایران سفر کردی؟
***** خیلی جاها.
16-زیباترین سفرت به کجا بوده؟
***** اصفهان و شیراز و یک سفر به روستایی در کویر

17-چقدر اراده ات قوی هست؟
***** اراده داز مدتم بهتر از اراده کوتاه مدتم است. یعنی ممکن است کاری را ول کنم ولی دوباره به آن ادامه می دهم.

18-آهنگهای محسن یگانه رو گوش میکنی؟
من بیشتر موسیقی کلاسیک و سمفونی گوش میکنم. ولی از آهنگهای دیگر هم بدم نمی آید.

19-آب ریخته به جوی باز نمی گردد نظرت درباره این چیه؟
***** به نظر همه آبها یک روزی به جوی خواهند ریخت. اتفاق برای افتادن است و اگر شما آبی در دستتان دارید که تاکنون به جوی ریخته نشده است باید خوشحال باشید.
20-چرا ما انسانها قدر آن چیزی را که داریم نمیدانیم؟
مثلا تا موقعی که یک ماشین خوب نداریم آرزوش را داریم اما وقتی اون رو بدست میاریم دیگه قدرش رو هم حتی نمیدونیم؟
***** برای اینکه نیاز یکی از عوامل دوست داشتن است. وقتی نیاز برطرف می شود, دوست داشتن هم کمرنگ می گردد. وقتی شما گرسنه هستید غذا را دوست دارید ولی وقتی سیر میشوید دیگر مثل قبل آن را دوست ندارید.

21-چرا ماها خودمون رو گول میزنیم گاهی وقت ها؟
***** برای اینکه دوست داریم آنچه را که می خواهیم, بشنویم و ببینیم.

22-دوست داشتی دختر میشدی؟
***** راستش نه. از درد زایمان می ترسم!

23-اگر دختر بودی چه میکردی؟
***** شوهر میکردم!

24-یک جک قشنگ میتونی بگی؟
*****نه. جوکهای من بدآموزی داره!

25-کدام ورزش ها به نظرت زیباتر و کدام هیجان انگیز تر اند؟
*****ماهیگیری. پینگ پنگ. فوتبال

26-چقدر به یادگرفتن علم علاقه داری و چقدر در راه اش قدم برداشتی؟
***** در حد معقول. در حد رفع نیاز در راهش قدم برداشتم.

27-چرا گاهی توی این سایت اصطکاک ایجاد میشه بین بچه ها؟
***** برای اینکه سطح تماس آن بچه ها صیقلی نیست!

28-توصیه ات به کاربران؟
***** کار آن کرد که کاربری کند!

29-توصیه ات به مدیران؟
***** به کارشان ادامه دهند.

30-تا به حال شده بیش از حد بترسی؟ کی؟
*****بله. 10 سال پیش موقعی که فکر کردم قلبم درد گرفته. ولی بعدا فهمیدم که معده است. وقتی رفتم بیمارستان اول بهم آرام بخش تزریق کردند! فکر کنم انزایتی اتک گرفته بودم!

31-تا به حال شده بمیری؟ چند بار؟(ولی بدون شوخی آیا تا به حال در موقعیت مرگ قرار گرفتی؟ من خودم زیاد قرار گرفتم)
***** بله. من الآن از قطعه بیست و پنج ردیف هیجده تماس می گبرم! نه. تا بحال چیزی برایم پیش نیامده که بفهمم مرگ چه ط.ری است.

32-بزرگترین و والا ترین شخصیت تاریخی و در حال حاضر در ایران؟
*****امیرکبیر. فردوسی پور.
33-نظرت درباره عمو پورنگ چیه؟
*****با بچه ها خوب ارتاط برقرار کرده و در کارش موفقه.

33-صفر ترین نقطه جهان؟
*****بیگ بنگ
34-آیا سوالت من بیشتر شبیه به سوال هست یا خزئبلات؟
*****در مورد سوالات نمیدانم ولی جوابها خزئبلات است

35-به نظرت بعد از اینکه این سوال ها رو جواب بدی یه چیزهایی برات یادآوری نمیشه و گاهی خودت رو بهتر میشناسی؟
خیر.
36-زیبا ترین کلمه و زشت ترین رو ذکر کن؟
عشق. نفرت
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
شما که به این خوبی مینویسید، تا حالا به این فکر افتاده اید در نشریه های ایرانی در آمریکا کار کنید؟ تعدادشون کم نیست!!!
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، ملیحه مجید
انو از نظر علمي ميگم
دو سطح صاف اصطكاك بي نهايت زيادي دارند آرش جان
بر عكس اون چيزي كه ما فكر ميكنيم كافيه 2 تا آينه رو واسه چند لحظه محكم روي هم بكشي تا متوجه بشي
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، mom

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان