کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
من 24 jul فزستادم. یه کم دیر فزستادم. نتونستم از کی سی سی با ایمیل برا دریافت نامم تائید بگیرم و نتونستم از کی سی سی تاریخ مصاحبمو بگیرم . چون گفتن match نیست. فکر کنم اشکال تو تاریخ تولدم باشه .ولی چون نمدونم موقع ثبت نام چی زدم نمتونم هیچ کار بکنم. هرچیم که با ایمیل براشون توضیح دادم فایده نداشت که نداشت. حالا واقعا" موندم چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها گفتن یه وکیل هست تو LA که میتونه کمک کنه .به اونم زنگ زدم ولی گفت باید صبر کنی فقط تا نامت بیاد.گفت به خاطر این اشتباه احتمالا" تو مصاحبه رد میشی.

کسی راهکار دیگه ای سراغ نداره؟ کاش یکی پیدا بشه بگه دقیقا" باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا" ممکنه به خاطر این اشتباه تو مصاحبه رد بشم ؟؟؟
خواهشا" اگه کسی میتونه کمکم کنه مردم از نگرانی
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان:
sepehr aziz shoma faagt mitoni montazer beshi ta namat biyad ,
bad ye nameh minivisi ke man eshtebahi birth date ro neveshtam ,mitoni to barandehaye 2009 on ro peyda koni
2 ta nemeh yeki be kcc va yeki be sefarat mizani
badesh ro digeh omidvar bashi be enayat khodeh( your god ). fagat omidvaram shomarat bala nabashe ke entezaret tolani besheh , tanha hamin karo mitoni bekoni
chizi ke nemitoni tagir bedi , ma ha in karo kardim
omidvaram ke movafag beshi , man kamtar inja miyam
age soal dashti ba email man mokatebeh kon
gorbanet
man font farsi nadaram
bebakhshid
albateh age mitoni hads bezani tarikh chi neveshti mitoni ba tarikh eshtebah nameh bezani va tarikhe dorosto elam koni
تشکر کنندگان: sepehr_sp
من وکیل گرفتم "ایرج ناصریان" ، اونم زنگ زد به kcc و با مسئولشون (نه با اپراتور)صحبت کرد مسئوله جواب داده بود یه نامه بفرستید سفارت و یه نامه به kcc و بگید که تاریخ تولد صحیح من این است و تاریخ تولدی که در سیستم وارد شده غلط است
و یه نسخه را روز مصاحبه ببرید
به نظر من تو هم همین کار را بکن ودر همین حین که داره نامه ات می اد سعی کن تاریخ تولدت را پیدا کنی مثلا از توی سایت می توانی سال تولدی را که وارد کردی را پیدا کنی فقط ماه می مونه و روز و بعید میدانم هر دو تا را اشتباه زده باشی یکی یکی روزها را از طریق ایمیل امتحان کن شاید فرجی شدغیر از این دو کار، کار دیگه ای ازت بر نمیاد
پس توکل کن
یادت باشه هر کاری که می توانی انجام بدی انجام بده که بعد افسوسش را نخوری
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sepehr_sp ، ساسان
ممنونم از راهنماییاتون.
منم با همون وکیل "ایرج ناصریان" تماس گزفتم.
یعنی 2 تا نامه مثل هم بنویسم که توش توضیح بدم تاریخ تولدم غلطه و برای KCC و سفازت ترکیه بفرستم؟
با پست بفرستم دیگه نه؟ لازم نیست که میل کنم؟
کسی تا حالا همچین کاری کرده؟ همچین نامه ای نوشته؟
چی باید بنویسم توش؟ نمونش تو سایت نیست؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی. منزمانی که فرمها رو پست می کردم اسم اسپانسر رو در فرم Part11- swornstatementننوشته بودم. بمدت یکماه بعدش دوباره این فرمو پر کردم و اسم اسپانسر رو اضافه کردمو فرستادم ولی متاسفانه ایندفعه یکی از حروف فامیلیمو اشتباهی تایپ کردم ( توی فرم اولیش درست نوشتم و موقع ثبت نام اولیه هم درست تایپ کردم).حالا شماره ام کارنت شده و منتظر گرفتن نامه دومم. بنظر شما مشکلی ایجاد میشه؟ باید زنگ بزنم؟ آخه من بعذ از فرستادن فرمهاه هیچ ایمیلی از کی سی سی دال بر رسیدن مدارکم و قابل قبول بودنشون نگرفتم؟ شما همتون ایمیل گرفتین؟ لطف کنین منو راهنمایی کنین. نگران شدم...
تشکر کنندگان:
(2009-12-13 ساعت 12:42)naka_sach نوشته:  سلام به همگی. منزمانی که فرمها رو پست می کردم اسم اسپانسر رو در فرم Part11- swornstatementننوشته بودم. بمدت یکماه بعدش دوباره این فرمو پر کردم و اسم اسپانسر رو اضافه کردمو فرستادم ولی متاسفانه ایندفعه یکی از حروف فامیلیمو اشتباهی تایپ کردم ( توی فرم اولیش درست نوشتم و موقع ثبت نام اولیه هم درست تایپ کردم).حالا شماره ام کارنت شده و منتظر گرفتن نامه دومم. بنظر شما مشکلی ایجاد میشه؟ باید زنگ بزنم؟ آخه من بعذ از فرستادن فرمهاه هیچ ایمیلی از کی سی سی دال بر رسیدن مدارکم و قابل قبول بودنشون نگرفتم؟ شما همتون ایمیل گرفتین؟ لطف کنین منو راهنمایی کنین. نگران شدم...

عزيزم ما همه به kcc ايميل زديم كه براي ما ايميل زده kcc براي كسي ايميل نميده كه مدارك رسيده يا قابل قبول هست مگر اينكه خودت درخواست كني تا در جواب بهتون ايميل بدن
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
در مورد اشتباه در یکی از حروف فامیلیم چی؟ اگی روز مصاحبه فر م تصحیح شده اش رو ببرم چی؟ مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2009-12-13 ساعت 13:47)naka_sach نوشته:  در مورد اشتباه در یکی از حروف فامیلیم چی؟ اگی روز مصاحبه فر م تصحیح شده اش رو ببرم چی؟ مشکلی پیش میاد؟

اصلاً نگران نباش فقط با يك ايميل براشون قبلش توضيح بده ومشكل خاصي نيست چون تو فرم اوليه درست نوشته بودي حتي اگر تو فرم اوليتون هم اشتباه مي نوشتي قبول مي كردن چون يك حرف اشتباه تايپ كردن مشكلي نيست به هيچ عنوان نگران نباش چون اشتباه خيلي خيلي كوچك وتو تايپ بوده و اونها خودشون متوجه ميشنShy
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: saeedhei ، naka_sach ، Ashkan78
(2009-12-11 ساعت 00:32)sepehr_sp نوشته:  ممنونم از راهنماییاتون.
منم با همون وکیل "ایرج ناصریان" تماس گزفتم.
یعنی 2 تا نامه مثل هم بنویسم که توش توضیح بدم تاریخ تولدم غلطه و برای KCC و سفازت ترکیه بفرستم؟
با پست بفرستم دیگه نه؟ لازم نیست که میل کنم؟
کسی تا حالا همچین کاری کرده؟ همچین نامه ای نوشته؟
چی باید بنویسم توش؟ نمونش تو سایت نیست؟

میشه شماره تماس آقای ایرج ناصریان رو به من هم بدین؟ یه سوال دارم ازشون. چند ساعت اختلاف دارن؟ کی زنگ بزنم بهتره؟ ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
naka_sach
برو پاس رو درست کن-درخواست بده
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
ببخشید آقایون یا خانمهایی که تلفن آقای ایرج ناصریان را دارند خواهشا شمارشو بدین. یه سوال دارم ازشون.
تشکر کنندگان:
(2009-12-14 ساعت 22:16)naka_sach نوشته:  ببخشید آقایون یا خانمهایی که تلفن آقای ایرج ناصریان را دارند خواهشا شمارشو بدین. یه سوال دارم ازشون.

دوست عزیز اگه تو گوگل میزدی "ایرج ناصریان " راحت و سریع پیدا میکردی.
phone: 310 337-7900
toll free: 877 331-4413
fax: 310 337-7902
چهارشنبه و پنج شنبه ساعت 10 تا 12 به وقت LA
اینم ببین:

http://www.timeanddate.com/worldclock/
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، naka_sach
2010AS11###
دوستان عزيز
من دو اشتباه در موقع ثبت نام داشتم يكي اينكه كلمه (سيد) را ننوشتم وديگري اينكه در نام همسرم حرف (و)را (o) زدم در حالي كه در پاسپورت (ou) نوشته شده حالا خواهش ميكنم راهنمايي كنيد بهترين متني كه اين دو اشتباه را توضيح بدم چيه واگه جايي نمونه چنين مكاتبه اي را مشناسيد راهنمايي كنيد
با تشكر
تشکر کنندگان:
با سلام
ظاهرا كسي نخواست كمكي بكنه خوب من يك متني اماده كردم وبراي kcc ارسال كردم واز جوابي كه گرفتم نتيجه ميشه گرفت كه اشتباهات در زمان ثبت نام وحتي در زمان پر كردن فرمها نمي تواند باعث مشكل بشه فقط بايد قبل از مصاحبه با ايميل اطلاعات درست را ارسال كرد حا لا جواب نامه را ميگذارم قضاوت با شما
باتشكر

The information you provided will be included in your case file for review.

Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540
تشکر کنندگان:
با سلام

من نیز توی فرم ثبت نام اینترنتی تاریخ تولد ام رو اشتباه زده بودم . بعد از اینکه KCC فرم هام رو پردازش کرد یه ایمیل برای گرفتن تأییدیه براشون زدم و با وجود عدم تطابق فرم ها با ثبت نام اولیه در تاریخ تولد بهم جواب دادن که فرم ها برای ادامه مراحل دریافت ویزا قابل قبول هستش !!!!!!!!!!! بعد هم یه ایمیل زدم و بهشون اطلاع دادم که جریان از چه قراره و اشتباه رو براشون توضیح دادم ولی باز هم همون جواب قبلی رو دادن که فرمها قابل قبول برای ادامه مراحل پروسه ویزا هستند !

حالا نمی دونم آیا تا این حد کافیه یا باز هم بهشون اطلاع بدم Wink
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: sharareh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان