کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2010-02-22 ساعت 01:08)f.o نوشته:  من 4 4شنبه وقت گرفتم ولی هنوز کانفرم نشدم.چند روزه ایمیل میزنه ؟؟؟؟؟نگران شدم

بعضی وقتا سه چهار روز طول میکشه تا کانفرم بیاد
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: f.o
خیلی روی وقت دکتر حساسیت به خرج ندید من وقت دکتر را یک ماه قبل گرفته بودم که اصلا ازم نخواست نهمن بقیه دوستانی هم که با من اومده بودن همین جور
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: esmail
بچه ها اگه با پرواز پنج شنبه صبح تركيش بريم انكارا ساعت چند مي رسيم؟همون روز صبح مي شه رفت مطب يا بذاريم جمعه بريم؟شنبه حتما جوابو مي دن؟ ما مصاحبه مون دوشنبه است و مطب يكشنبه تعطيله.در ضمن براي گرفتن وقت اينترنتي لز يك ماه قبلش مي شه اقدام كرد و از حالا نمي شه.
شماره کیس:2010AS00013500حدودا
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-16-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-23-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:2010/02/05
تاریخ دریافت نامه دوم:march 2010
تاریخ مصاحبه:2010/04/19
تاریخ دریافت کلیرنس:2010/05/21
جمع تقریبی هزینه ها: 3,5 mıllıon toman
تشکر کنندگان:
(2010-02-22 ساعت 11:24)neli-basi نوشته:  بچه ها اگه با پرواز پنج شنبه صبح تركيش بريم انكارا ساعت چند مي رسيم؟همون روز صبح مي شه رفت مطب يا بذاريم جمعه بريم؟شنبه حتما جوابو مي دن؟ ما مصاحبه مون دوشنبه است و مطب يكشنبه تعطيله.در ضمن براي گرفتن وقت اينترنتي لز يك ماه قبلش مي شه اقدام كرد و از حالا نمي شه.

شما اگر با پرواز ترکیش برید صبح میتونید برای کارهای مدیکال برید .
اگر بچه 2 تا 14 سال دارید 3 روز وقت لازمه ولی در غیر اینصورت یک روز کافیه ...
ولی بهتره ریسک نکنید و با اینکه خسته هستید 5 شنبه صبح برید برای مدیکال که اگر مجبور به تکرار آزمایشات یا هر چیز دیگه ای بشید وقت کافی داشته باشید ..
تشکر کنندگان: laili ، neli-basi ، ساشا
دكتر اونگان وقت ما رو الان كانفيرم كرد. درست چهار روز كشيد. مرسي از سراوين عزيز
تشکر کنندگان: seravin
یعنی وقتی رفتیم ترکیه باید انجا بریم مطب؟
کسانی که لاتاری نبردن و فقط میخوان اقدام کنن چی ؟
تشکر کنندگان:
(2010-02-24 ساعت 19:43)Greatone نوشته:  یعنی وقتی رفتیم ترکیه باید انجا بریم مطب؟
کسانی که لاتاری نبردن و فقط میخوان اقدام کنن چی ؟

دوست عزيز بعد از اقدام خودشون به شما خواهند گفت كه بايد چكار كني و اگر نگفتند بيا توي سايت مطرح كن كه چطوري اقدام كردي بعد بچه ها كمك مي كنند.
تشکر کنندگان: Greatone
مصاحبه ما 3شنبه هست، و من در سایت دکتر برای 5شنبه(همون روزی که وارد آنکارا میشیم) وقت گرفتم ولی در confirm برای ما وقت دکتر رو خودش به شنبه انداخته. یعنی اگه زودتر بریم کارمونو راه میندازن ؟ یا تو همون تاریخ که خودش وقت داده بریم؟
تشکر کنندگان:
(2010-03-18 ساعت 15:36)زهره نوشته:  مصاحبه ما 3شنبه هست، و من در سایت دکتر برای 5شنبه(همون روزی که وارد آنکارا میشیم) وقت گرفتم ولی در confirm برای ما وقت دکتر رو خودش به شنبه انداخته. یعنی اگه زودتر بریم کارمونو راه میندازن ؟ یا تو همون تاریخ که خودش وقت داده بریم؟

دوست عزیز طبق گفته ی بچه ها نوبت گرفتن از دکتر اونگان فرمالیتس و حضوری هم برید بدون وقت قبلی کارتون رو انجام میدن
ولی خوب خدارو چه دیدین شاید واقعا سرشون شلوغه برای همینم ممکنه شنبه ویزیت بشین که بازم خیلی خوبه و جواب رو تا 2شنبه میدن بهتون
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: N.D ، R.F
سلام بچه ها .با توجه به اينكه كمتر از يكماه به مصاحبه مون مونده،تاريخ هاي مورد نظرمون براي وقت دكتر تو سايت باز شد و ما از دكنر محترم براي ساعت 10.5 روز پنج شنبه 15 اپريل وقت گرفتيم.
شماره کیس:2010AS00013500حدودا
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-16-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-23-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:2010/02/05
تاریخ دریافت نامه دوم:march 2010
تاریخ مصاحبه:2010/04/19
تاریخ دریافت کلیرنس:2010/05/21
جمع تقریبی هزینه ها: 3,5 mıllıon toman
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، R.F
سلام.
دوستان در صورت سفر به امارات برای واکسیناسیون و سفارت میتونند روی کمک من حساب کنند.
برنده لاتاری 2008
تشکر کنندگان: sh-b ، sam_hash ، star4631 ، R.F
1- کی گفته 5شنبه نمی گیرن تست؟
2- کسی میدونه confirm وقت دکتر چند روزه میاد؟ من چند روزه که منتظرم...
3- بازم می پرسم اگه جواب برنده اصلی روز مصاحبه اماده نباشه چی میشه؟ کسی تجربه ای داره یا شنیده؟ کیس واقعی ها..
تشکر کنندگان:
با سلام
روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی نمیشه
بدون کانفریم هم میشه وقت گرفت 5 6 روز قبل مصاحبه
با هماهنگی مصاحبه عقب می افته
موفق باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام... چند تاسوال راجع به دکتر
وقت مصاحبه 3 سه شنبه است. آیا شنبه ، یکشنبه مطب تعطیله؟
کی بلیت هواپیما بگیریم بهتره؟ کی وقت دکتر؟ اینجا رزرو نکنم اتفاق خاصی میفته؟!
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
تشکر کنندگان:
(2010-04-01 ساعت 15:42)saeedhei نوشته:  با هماهنگی مصاحبه عقب می افته

اگر به مصاحبه برويد مي توانيد بگوييد مدارك پزشكي آماده نشده و بعدازظهر يا يك روز بعد ببريد و تحويل بدهيد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان