کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
مکان گردهمایی مشخص شد. یک کافی شاپ بسیار دنج و تر و تمیز در یک جای مناسب که دسترسی همه دوستان بهش آسون هست و جای پارکینگ هم به اندازه کافی داره. محلش هم طوریه که از همه نقاط تهران با بزرگراه خیلی سریع میشه بهش رسید. محل برگزاری به طور دقیق از طریق تماس تلفنی به اطلاع دوستانی که شماره دادند خواهد رسید. خواهش می کنم بعد از مطلع شدن از مکان گردهمایی به هیچ عنوان در تاپیک آدرس ننویسید و مطالبی هم ننویسید که هر کسی به راحتی با خوندنش بتونه مکان برگزاری رو پیدا کنه.
ساعت برگزاری از 11 صبح تا 3 بعدازظهر است. بالطبع بعضی از دوستان ممکنه نخواهند 4 ساعت بمونند و شاید از آن طرف بعضی از دوستان دیرتر تشریف بیارند.(بالاخره صبح جمعه هستش و من پیش بینی همه خوش خواب ها رو کردم! Wink ) به این دلیل این ساعت ها رو انتخاب کردیم که جمعه روز تعطیل است و ممکنه دوستان بخواهند بعد از ظهر و شب به مهمانی و یا گردش بروند پس صبح بهترین وقت بود و از طرفی صبح خیلی زود هم که نمی شد و از طرف دیگر نباید با ساعت ناهار مقارن می شد.... با همه این محاسبات این ساعت انتخاب شده.
از همین الآن خواهش می کنم تأخیر نداشته باشید(زندگی آمریکایی رو تمرین کنید و این یک قرار رو سر وقت تشریف بیارید!!!). دقت کنید که بیشتر افراد احتمالاً ساعات اولیه حضور دارند. پس برای دیدن افراد بیشتر زودتر تشریف بیارید. Smile
امیدوارم این میتینگ که من خیلی پیگیرش بودم به خوبی برگزار بشه و باعث ایجاد دوستی هایی بشه که تا ابد ادامه داشته باشه.
به امید دیدار همه بچه های مهاجر سرا.
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، meweadl ، majid_63
سلام من ازچه طريق ميتونم tel. به شما بدهم؟
در ضمن من در اين تاريخ نمي تونم بيام چون شيراز هستم اگه مي شه گرد همايي بعدي را 29 ابان بگذاريد چون در ان تاريخ دارم ميام تهران . مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
msnazi . پیشنهاد میکنم ساعت 10 تا 1 رو برای میتینگ بگذاریم چون طبیعتا 1 به بعد ساعت ناهار هست (همه هم سعی کنند سر ساعت اونجا باشند چون نمیشه هر حرفی رو 10 بار تکرار کرد تو میتینگ هر کی دیر برسه کلی صحبت رو از دست میده ). کافی شاپ هم که عالیه اورنج جوس رو می زنیم تو رگ در حین صحبت در باره لاتاری Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، MajidShirzadeh
علیرضا جان پیشنهادتون خیلی خوبه، سعی می کنم ساعت رزو رو کمی بیشتر کنم و از ساعت 10 بگیرم. من هنوز به کسی زنگ نزدم (تا این ساعت: 8شب، سه شنیه) به این دلیل که به لیست بزرگ شماره تلفن ها دسترسی ندارم فعلاً (تو خونه است). تا فردا صبح اگر تونستم ساعت 10 رو برای شروع هماهنگ کنم تلفنی به همه دوستان خواهم گفت. اما شاید این امر مقدور نشه. آقای علیرضا شما شاید سحرخیز باشی اما من که خودم خیلی با صبح زود میونه ای ندارم! Wink
باز هم تقاضا می کنم بد قولی نکنید. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم با علیرضا موافقم

اما مهم تر از ساعت و مکان، بحث هایی که قراره بکنیمه. بهتر کلیات رو از الان خودمون بدونیم تا بحث به انحراف و زمان به ابطال کشیده نشه.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان:
آره آقا من همه PDFها رو میارم با خودم،روش هرکی خواس توضیحی بده یا خواستیم چیزی یادداشت کنیم من مینویسم×!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
برگزاری میتینگ جدید در اصفهان
--------------------------------------------
لطفا دوستانی که علاقه مند به شرکت در این گردهمایی هستند با من تماس بگیرند
email:ali_29_esf@yahoo.com
id yahoo mesenger:ali_29_esf

قابل توجه دوستان اصفهانی: من و چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم جهت بالا بردن سطح مکالمه زبان انگلیسی در کلاسهای خصوصی شرکت کنیم . کسانی که مایل هستند در این کلاسها شرکت کنند لطفا با من تماس بگیرند
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصفهانیا بشتابید!
با توجه به نزدیک شدن زمان مصاحبه سری اول دومین میتینگ خود را برگزار می کنیم!
در صورت تمایل برای من یا Ali-n یا ramin2010 پیغام بگذارید. اگه شماره تماس هم بدید بهتره.
به امید موفقیت برای همه
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
ALIREZA205 نوشته: msnazi . پیشنهاد میکنم ساعت 10 تا 1 رو برای میتینگ بگذاریم چون طبیعتا 1 به بعد ساعت ناهار هست (همه هم سعی کنند سر ساعت اونجا باشند چون نمیشه هر حرفی رو 10 بار تکرار کرد تو میتینگ هر کی دیر برسه کلی صحبت رو از دست میده ). کافی شاپ هم که عالیه اورنج جوس رو می زنیم تو رگ در حین صحبت در باره لاتاری Smile

آقا موافقم هر چی زودتر بهتر(منظورم ساعته)
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان:
بحث های همه رو که نمی تونیم از الآن مشخص کنیم! در ضمن اونجا تیریبون هم نداریم کسی بخواد نطق کنه. هرکی به هرکی دوست داشت بحث کنه! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا یه برنامه بگذارید اگه شد این مکان اجلاس رو خبر بدین به دوستانSmile اگه تونستید پیام خصوصی هم بگذارید ما راضی هستیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh
پس چرا جای میتینگ مشخص نمی کنید مگه جمعه نیست؟
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
maryam5 نوشته: پس چرا جای میتینگ مشخص نمی کنید مگه جمعه نیست؟
با همه تماس گرفتیم. شما هم تو لیست بودید. جواب تلفن ندادید. به شما پیام خصوصی می دم. اگر کسی جا مونده بفرماید! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
ای واای من جاموندم msnazi !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
كسي با من هم تماس نگرفت . لطفا براي من هم مكان جلسه رو pm بذارين
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان