کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فریت کردن اسباب و اثاثه قابل بردن به آمریکا
(2014-12-27 ساعت 02:05)lingni نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 14:39)tenese نوشته:  تا چه مدت بعد از اینکه در آمریکا ساکن شدیم؛ میتونیم وسایل رو فریت کتیم؟ برای کانادا میدونم که تا یکسال زمان بود .

سلام. یعنی فریت کردن زمان خاصی نیاز داره؟ کسی جواب این سئوالو می دونه؟
با سلام خدمت همه دوستان،
از دوستان کسی تجربه فریت بار به شهر شارلوت (فرودگاه CLT) ایالت کارولینای شمالی داره؟ فریت مستقیم نمیشه باید بفرستم شهری مثل واشنگتن از اونجا با تریلر میفرستند به گمرک شارلوت. ولی میگن تضمینی وجود نداره و احتمال برگشتش با 2000 دلار هزینه هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali.karimi
(2014-06-22 ساعت 17:11)peymanmohajer نوشته:  
(2014-06-22 ساعت 16:48)mordad نوشته:  سلام دوستان
سوال من اینه که واقعا چه وسایلی از لوازم خونه ارزش بردن به آمریکا رو داره?
اینکه اینجا وسایلم و بفروشم و برم اونجا بخرم یا با توجه به اینکه وسایل من تقریبا نو هستن با خودم ببرم.
فروختن اینجا ضرر کردنه ولی نمیدونم بردنشون ضرر بیشتریه یا نه.
وسایل برقی آشپزخونه ، وسایلی مثل سشوار و اتو مو ...

وسايلي كه ميصرفه ببريد:
لوازم شخصي كه در طول يكي دو ماه اول بهش نياز داريد
لوازم برقي بدرد بخور كه 110 رو ساپورت ميكنن يا با باطري كار ميكنن
پوشاك نو و خوب براي نهايت يك سال
لوازم خواب جمع و جور
لوازم آشپزخانه دم دستي براي مختصر غذا درست كردن و خوردن (كاسه بشقاب قاشق چنگال ليوان) در حد 6 تا

بقيشو در كمال دست و دلبازي بفروشيد و ببخشيد و هديه دهيد. باشد كه رستگار شويد.

هیچ چیزی نمیصرفه بیارین . اینجا همه چی هست با قیمت مناسب و کیفیت بهتر
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، ریحانا ، Nataliea
با سلام به دوستان عزیز کسی از دوستان بوده که فرش ابریشم با خودش برده باشه چون من پرسیدم میگن فرش نمیتونه بیاره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

من و همسرم تا چند ماه دیگه عازم بوستون هستیم و قصد داشتیم تمام وسایل زندگی به جز یخچال و ماشین لباس شویی را با کشتی فریت کنیم با یک کانتینر 20 فوتی. امکانش هست حدود هزینه ای که باید برای این کار پرداخت بشه را به ما بگید؟ ما قصد داریم این کار رو انجام بدیم اما اصلا نمی دونیم به صرفه هست یا نه؟

(2014-04-23 ساعت 23:55)pari pariaaa نوشته:  
(2014-03-19 ساعت 13:06)pari pariaaa نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 02:25)saeedshafiee نوشته:  ممنون میشم از لطقتون
اما همونطور که گفتم ما به تنهایی نمیتونیم از این امکان استفاده کنیم. می خوام ببینم هزینش به نسبت حجم بار اینقدر متطقی هستش کهایوای نفر باهم مشارکت کنیم یا نه
سپاسگزارم

ديروز استعلامتون رو فرستادم و هنوز منتظر جواب هستم.بخاطر تعطيلات و اختلاف زماني با آمريكا يه مقدار ممكنه طول بكشه تا جواب نهايي رو بدم،لطفا صبور باشيد و بدونيد كه من پيگير هستمSmile

آقاي شفيعي جواب استعلام دالاس رو چند روزه كه فرستادم براتون.لطفا پيام هاي خصوصيتون رو چك كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi
سلام
دوستان عزيز جديداً كسي وسايلشو فريت كره ؟ چند تا سوال داشتم ؟
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

پاسخ
(2015-02-02 ساعت 09:14)majid.sp نوشته:  با سلام به دوستان عزیز کسی از دوستان بوده که فرش ابریشم با خودش برده باشه چون من پرسیدم میگن فرش نمیتونه بیاره

سلام دوست عزیز. من حدود یک ماه پیش امدم. با خودم یک فرش سه متری ابریشم اوردم. البته تو فرمی که تئ هواپیما می دهند ارزش اموالم رو 400 دلار زدم و کسی هم بع من کاری نداشت
كيس نامبر 2012AS00031***
مصاحبه :ابوظبي
پاسخ
سلام
یک سوال داشتم آیا ما هر موقع که میایم ایران و برمیگردیم میتوانیم بار فریت کنیم یا محدودیت داره ؟
سپاسگذارم
پاسخ
دوستان
بهترین و مناسب ترین روش برای فرستادن دو تا فرش 6 و 4 متری به امریکا چی هستش ؟؟
میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم
ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 08:02)gulu نوشته:  سلام
دوستان عزيز جديداً كسي وسايلشو فريت كره ؟ چند تا سوال داشتم ؟
سلام دوست عزیز
من هم میخوام وسایلم رو برای همسرم فریت کنم. بعضیها آدمو میترسونند، نمیدونم فریت کنم یا نه؟؟؟؟
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها ما دو نفریم. زن و شوهر نوامبر راهی هستیم. قابلمه و قاشق و کتری بیاریم یا نه؟Tongue
پاسخ
دیروز از دفتر امارات سوال کردم گفت بالای 45 کیلو یی 4/5 دلار. امروز با لوفتانزاصحبت کردم کیلویی 2/8 دلار.پرسیدم با کدوم ایرلاین می فرستید ؟گفتند : امارات!!!
از کسانی که فریت بار به امریکا انجام دادند خواهشمندم بروز رسانی کنید . متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezahoorjandi
من میخوام تجربه خودم رو از فریت بار بفرستم.
وقتی اومدم اروپا 150 کیلو وسیله فریت کردم . لباس و کفش و .... و کامپیوترم!
تنها وسیله ای که استفاده کردم و میکنم ازش کامپیوترم بود چون برای کار خودم بسته بودمش و واقعا ارزش اوردن داشت اما لباس های خودم و شوهر جان همه بدون استفاده موند چون فرهنگ و نوع لباس پوشیدن اینا با ما فرق داره و معمولا ایرانیا وقتی وارد جامعه ای میشن ترجیح میدن تابلو نباشن و در محیط جدید حل بشن.
قابلمه و ظرف و ظروف هم از اونجایی که اینجا خیلی بهتراش و جدیدترش بود و موقع حراجی ها تخفیف خوبی میخورن یک ماه فقط استفاده شدن.
خواستم بگم دقت کنید اگه چیزی واقعا خاص نیست زخمت فریت و استرس بسته بندی و ... به خودتون ندین.
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
پاسخ
(2015-06-29 ساعت 12:30)meri2400 نوشته:  بچه ها ما دو نفریم. زن و شوهر نوامبر راهی هستیم. قابلمه و قاشق و کتری بیاریم یا نه؟Tongue

دوستان نظر منو بخواييد ميگم حتماً با خودتون قاشق ببريد، اخه با اون قاشقهاي كوچيك و گود هم مگه ميشه چيزي خورد؟؟؟؟؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، rezahoorjandi
(2015-05-24 ساعت 01:26)KIMIA2005 نوشته:  دوستان
بهترین و مناسب ترین روش برای فرستادن دو تا فرش ۶ و ۴ متری به آمریکا چی هستش ؟؟
میخواستم نظرتون رو در این مورد بدونم
ممنونم

دوست عزيز من فرشم را گذاشتم داخل اون بگ پلاستيكي هاي بزرگ مخصوص دست فروشها، بعد تو فرودگاه كاملاً پلاستيك پيچش كردم، البته موقع رسيدن چندتا شكاف نه چندان مهم داشت كه معلوم بود چك شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، nora-nora
به‌‌‌ نظر من اگه جای اضافه دارید چیزایی که فکر می‌کنید واقعا ارزششو دارند بیارید. اگه من جای شما بودم پولی‌ که می‌خواستم بدم واسه آوردن وسایل خونه میاوردم همینجا خیلی‌ بهتر از مال ایران و خیلی‌ ارزونتر می‌گرفتم. البته ببخشید اینو میگم چون این کاملا یه نظر شخصیه.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، nora-nora

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان