کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
(2009-11-27 ساعت 21:32)mansur نوشته:  سلام آقای merdax
یه سوال خدمتتون داشتم.
شما که تاریخ دریافت نامه ی دومو زدین هیچوقت چه جوری از تاریخ مصاحبه تون با خبر شدین؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

سلام منصور جان
هیچوقت فیزیکی دریافتش نکردم،اینترنتی دریافت کردم،pdf
به kcc ایمیل زدم و اونا برام ایمیل کردن
برا همین،هیچوقت پاکت دوم و محتویاتشو دریافت نکردم
نمیدونی لذتش چه قدر فرق داره!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: Ashkan78
(2009-11-29 ساعت 12:21)io7o نوشته:  فکر کنم ما اولین گروهی بودیم که در آنکارا مصاحبه شدیم اما هنوز کلیریس مون نیومده وکلی نگرانیم Sad برای ما هم دعا کنید ما6 اکتبر مصاحبه داشتیم
راستی مونیکا خانم کلی تبریک انشالله که همیشه موفق باشیدWink

ممنون از تبریکتون... Wink

چطور! تا حالا نیومده؟! بهتون گفته بودن از کی تا کی منتظر باشین؟! اگر از مهلتش گذشته یه ایمیلی چیزی به سفارت بزنین، وضعیت پرونده تون رو بررسی کنین! من دوباره فشار خونم زد بالا!!!!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: io7o
(2009-11-29 ساعت 12:21)io7o نوشته:  فکر کنم ما اولین گروهی بودیم که در آنکارا مصاحبه شدیم اما هنوز کلیریس مون نیومده وکلی نگرانیم Sad برای ما هم دعا کنید ما6 اکتبر مصاحبه داشتیم
راستی مونیکا خانم کلی تبریک انشالله که همیشه موفق باشیدWink

نگران نباشيد براي بعضي ها 6 ماه حتي يك سال هم طول ميكشه ولي در كل اميدوارم زود زود بيادSmile
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: io7o
آقایان خانما دوستان کلیر ما اومد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم مال همه بیاد خیلی خوشحال شدم برای همه کسائی که کلیر شدند
ببخشد خیلی ذوق زده شدم این تیکه پائین رو ننوشتم
تشکر کنندگان: sh-b ، HAM ، babakped ، reza22 ، esmail ، io7o ، laili ، seravin ، ALIREZA205 ، Ashkan78 ، soheilbadami ، sam_hash ، Laya2010 ، mary joon ، shabnam286 ، merdax ، N.D ، ShoMpeT ، m.memari ، meweadl ، Monica ، maryam5 ، f.o ، maryam89 ، saeedhei ، honareirani ، shahin82 ، Hashem ، ساسان
کلیرنس آپدیت شد.
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78
و مال ما باز هم نبود...
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: Monica
(2009-12-01 ساعت 22:03)io7o نوشته:  و مال ما باز هم نبود...

شما این لینک رو برید نگا کنید گفته بعد 60 روز می تونید وضعیت کلیرنس رو بخواین و باهاشون مکاتبه کنین.
http://travel.state.gov/visa/a_zindex/a_..._4353.html
تشکر کنندگان: io7o ، Monica ، ساسان ، payman R
خیلی خیلی ممنونم از لطفتون اما مال ما آخر هفته آینده تازه میشه 60 روز ، هنوز نشده...بازم ممنونم
شماره کیس:2010AS00006XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 22
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Oct
تاریخ دریافت نامه دوم:28sep
تاریخ مصاحبه:oct
تاریخ دریافت کلیرنس:1 June 2010
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: Monica
برای دوستانی که می خواستن کلیه وضعیت من رو بدونن

شماره کیس:2010AS000001XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Apr 28
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:23 Jun
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug
تاریخ دریافت نامه دوم:18 Sep
تاریخ مصاحبه:2 Nov
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 Dec
جمع تقریبی هزینه ها: 000/000/30 ریال
تشکر کنندگان: Monica ، REZAX ، shabnam286 ، meweadl ، shr.jafari ، esmail ، Hashem ، ساسان
سلام و تشکر از دوستان
برای افرادی که شغل دولتی دارند معمولا چقدر کلیرنس طول میکشد؟
ایا ایمیل زدن مفید است؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
اونجا اگر زبونم لال برگه آبي گرفتين، خودشون بهتون محدوده زماني ميگن، مثلا ميگن از ۴ تا ۶ هفته ديگه سايت رو چك كنين! بنابراين من فكر مي كنم خودشون در نظر مي گيرن كه كليرنس شما حدودا چقدر طول مي كشه...

ايميل زدن براي چي مفيد است؟! اصلا چه ايميلي قرار است زده بشود؟! اگر منظورتون اون برگه سوالات است كه بله! اصلا تا شما ايميل پاسخ سوالات رو نفرستي، پروسه بعد از مصاحبه شما شروع نميشه! (البته اينجوري به بچه ها گفته بودن! من از خودم نمي گم!) اما اگر منظورتون اينه كه ايميل بزنيم بگيم آقا جواب ما چي شد؟! خير فكر نمي كنم جواب بده! مگه اينكه زمان كليرنس شما طولاني تر از 60 روز بشه، كه در اينصورت مي تونين در مورد وضعيت كليرنستون ازشون با ايميل سوال كنين.... (با تشكز از دوست گرامي amirhh52 كه من اين قسمت رو از ايشون ياد گرفتم!)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
از مصاحبه شده هاي ماه نوامبر انكارا كساني هستند كه كليرنسشان امده باشد؟؟؟؟؟؟لطفا در صورت امكان در مورد شغلشان /خدمت سربازي/ و تعداد مسافرتهاي خارج كشور/و كشورهاي كه مسافرت كرده اند توضيح بفرمايند تا حساب كار دستمان بيايد
تشکر کنندگان: maryam5 ، ساسان
بینندگان عزیززززززززززززززززززززززز توجه فرمایید . امروز در تاریخ 4 دسامبر کیس این حقیر کلیر شد ...... به امید کلیرنس همه شما خوبان ...... دوستتان دارم Smile

تشکر کنندگان: N.D ، io7o ، sh-b ، Ashkan78 ، reza22 ، sam_hash ، merdax ، meweadl ، masih ، MajidShirzadeh ، seravin ، shabnam286 ، HAM ، kash ، mohsen324 ، laili ، honareirani ، R.F ، shahin82 ، ShoMpeT ، Hashem ، mary joon ، Monica ، parmida.722 ، afsan2010 ، ساسان ، Laya2010 ، f.o ، SH1A2R3
من هم کلیر شدم.
10 نوامبر آنکارا مصاحبه شدم.
4 دسامبر کلیر
همسرم هم که 2 ماه قبل ازدواج کردیم اونم شاملش شد.
کار خدا هم جالبه .
سال قبل که من تو لاتاری اسم می نوشتم خانومم را اصلا نمی شناختم .اون ساکن اورمیه من ساکن تبریز.
چند ماه قبل یکی از َآشناها بهم گفت یه نفر اورمیه است برو ببین ازش خوشت می آد و من رو می گی پا شدم یک ونیم ساعت رانندگی کردم از تبریز به سمت اورمیه رفتم ( از پل میان گذر دریاچه اورمیه که بعد 25 سال که از شروع ساختش می گذشت تازه فقط 3ماه بود افتتاح شده بود رد شدم و درست مث اینکه فقط برا آشنایی و ازدواج ما افتتاحش کرده بودن!!!!!!!!!!!!!) و باقی قضایا......
عجیبه ؟نه؟به این نمی گن قسمت؟یعنی طی مسیری که بشر نقشی توش نداره.....
برا خود من که خیلی جالبه
تشکر کنندگان: meweadl ، reza22 ، sh-b ، seravin ، HAM ، laili ، kash ، babakped ، WIKIMAN ، R.F ، maryam5 ، shabnam286 ، ShoMpeT ، Hashem ، N.D ، mary joon ، Monica ، parmida.722 ، ساسان ، Laya2010 ، f.o ، s..setare ، sam_hash ، AMIN3Y ، SH1A2R3
مزخرفترین چیزی که تو زندگی سراغ دارم = انتظار+استرس
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Monica ، shadi ، payman R ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان