کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در سایر کشورها (به جز امارات و ترکیه)
(2010-06-10 ساعت 19:30)a.kooh نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 19:16)ShabPareyeMohajer نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 14:42)Hashem نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 10:51)ShabPareyeMohajer نوشته:  الان 45 روزاز زمان درخواست گزارش پلیس گذشته و هنوز خبری نشده. دارم نگران میشم. به نظر شما برم پیگیری کنم یا نیازی نیست؟

به نظر من بهشون زنگ بزن ببین چی میگن. بپرس نامه ات صادر شده یا نه؟ شماره پاسپورت ازت میپرسند. به نظر من که دیر نشده، نگران نباش.

متشکرم. فردا حتماً یک تماس میگیرم.

پیگیریتون نتیجه بخش بود؟

از بچه‌های کوالا لامپور خبری نیست! امیدوارم که کارهای همه خوب پیش میره. منم برای آگوست کارنت شدم. شب پره و هاشم عزیز از اوضاع احوالتون به ما هم خبر بدید. به امید موفقیت همگی‌ بچه‌های مهاجر سرا.
شماره کیس: 2010AS000028xxx
نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
کارنت شدن پرونده: August 2010
نامه دوم : 25 June
مصاحبه: Augsut
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: بزودی!
دریافت گرین کارت: --
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، Hashem
با سلام

من می خوام برای کارهای پذیرش و ویزای دانشجویی از آقای رامین دالاوری کمک بگیرم . دیدم یکی از دوستان تالار ایشونو معرفی کرده بود . می خوام ببینم کسی هست که ایشونو کاملا بشناسه و قبلا از ایشون کمکی گرفته باشه . ممنون می شم زودتر جواب بدید چون باید مدارکمو برای ایشون بفرستم و می خوام زودتر تصمیم بگیرم چون کمی مرددم به خاطر اینکه تو اینترنت که سرچ می کردم تو یکی از سایت ها ( repoff report )دیدم که چند نفری از ایشون شکایت کردن .
درصورتی که ایشونو نمی شناسید میشه یک وکیل خیلی مطمئن که نه وقت و نه پولمو هدر نده معرفی کنید .

با تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 12:15)a.kooh نوشته:  از بچه‌های کوالا لامپور خبری نیست! امیدوارم که کارهای همه خوب پیش میره. منم برای آگوست کارنت شدم. شب پره و هاشم عزیز از اوضاع احوالتون به ما هم خبر بدید. به امید موفقیت همگی‌ بچه‌های مهاجر سرا.

خدمت شما عرض کنم که ما تقریبا ۱ ماه دیگه میریم مصاحبه، تا اون وقت هم دیگه کاری نداریم، فقط دعا میکنیم کارمون همون روز تموم بشه، Rolleyes

با تشکر از احوال پرسیتون، همه موفق باشید، Smile Wink
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، a.kooh
(2010-06-15 ساعت 17:06)Hashem نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 12:15)a.kooh نوشته:  از بچه‌های کوالا لامپور خبری نیست! امیدوارم که کارهای همه خوب پیش میره. منم برای آگوست کارنت شدم. شب پره و هاشم عزیز از اوضاع احوالتون به ما هم خبر بدید. به امید موفقیت همگی‌ بچه‌های مهاجر سرا.

خدمت شما عرض کنم که ما تقریبا ۱ ماه دیگه میریم مصاحبه، تا اون وقت هم دیگه کاری نداریم، فقط دعا میکنیم کارمون همون روز تموم بشه، Rolleyes

امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و به راحتی‌ ویزا تونو هم بگیرید. کارهای مدیکال رو انجام دادید؟سخت نگرفت دکتر خو؟
تشکر کنندگان: Hashem
دوستان عزیز در کوالالامپور. من نامه اول رو فرستادم. ایا الان میتونم برای police report اقدام کنم؟ یا اینکه باید منتظر نامه دوم باشم؟

تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 12:15)a.kooh نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 10:51)ShabPareyeMohajer نوشته:  الان 45 روزاز زمان درخواست گزارش پلیس گذشته و هنوز خبری نشده. دارم نگران میشم. به نظر شما برم پیگیری کنم یا نیازی نیست؟

به نظر من بهشون زنگ بزن ببین چی میگن. بپرس نامه ات صادر شده یا نه؟ شماره پاسپورت ازت میپرسند. به نظر من که دیر نشده، نگران نباش.

پیگیریتون نتیجه بخش بود؟

از بچه‌های کوالا لامپور خبری نیست! امیدوارم که کارهای همه خوب پیش میره. منم برای آگوست کارنت شدم. شب پره و هاشم عزیز از اوضاع احوالتون به ما هم خبر بدید. به امید موفقیت همگی‌ بچه‌های مهاجر سرا.

متشکرم ازاحوالپرسی.
من چند روز پیش به خاطر نرسیدن گزارش پلیس تماس گرفتم که نتونستم صحبت کنم، همش اشغال بود. امروز بالاخره تماس گرفتم و گفتم چرا بعد از 50 روز هنوز نیومده، گفت که هنوز ارسال نکرده اند، اگر بخواهم میتوانم حضوری بروم و بگیرم. حالا فردا میرم بگیرم. هفتهء آینده هم میریم برای آزمایش پزشکی.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: Hashem
(2010-06-15 ساعت 21:58)ShabPareyeMohajer نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 12:15)a.kooh نوشته:  

پیگیریتون نتیجه بخش بود؟

متشکرم ازاحوالپرسی.
من چند روز پیش به خاطر نرسیدن گزارش پلیس تماس گرفتم که نتونستم صحبت کنم، همش اشغال بود. امروز بالاخره تماس گرفتم و گفتم چرا بعد از 50 روز هنوز نیومده، گفت که هنوز ارسال نکرده اند، اگر بخواهم میتوانم حضوری بروم و بگیرم. حالا فردا میرم بگیرم. هفتهء آینده هم میریم برای آزمایش پزشکی.

به امید خدا ایشالا. چون داریم به ماه‌های آخر نزدیک میشیم و فرصت برای انجام کارها کمه، به نظرم میرسه که یه مقدار بیشتر از روند کارها و پیشرفتمون همدیگرو مطلع کنیم که از تجارب همدیگه هم استفاده کنیم. به امید موفقیت همهٔ بچه هایی که این همه منتظر موندن. ایشالا که همه هرچه زودتر ویزا رو بگیرن.
تشکر کنندگان: Hashem ، ShabPareyeMohajer
(2010-06-15 ساعت 18:24)upm2006 نوشته:  دوستان عزیز در کوالالامپور. من نامه اول رو فرستادم. ایا الان میتونم برای police report اقدام کنم؟ یا اینکه باید منتظر نامه دوم باشم؟

برای شما الان زوده،
با توجه به شماره ات، به نظر من ۱ -۵/۱ ماه دیگه اقدام کن برای گواهی پلیس.

(2010-06-15 ساعت 17:36)a.kooh نوشته:  
(2010-06-15 ساعت 17:06)Hashem نوشته:  

امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و به راحتی‌ ویزا تونو هم بگیرید. کارهای مدیکال رو انجام دادید؟سخت نگرفت دکتر خو؟
هنوز نرفتم. کار های پزشکی را من نزدیک مصاحبه انجام میدم. سفر نامه هم انشا الله بعد از مصاحبه، RolleyesWinkSmile
تشکر کنندگان: upm2006 ، Ashkan78 ، a.kooh
امروز قبل از اینکه برم و حضوری گواهی پلیس را بگیرم، مجدداًتماس گرفتم که مطمئن شوم بروم مشکلی نیست. این دفعه دقیقاً به من جواب داد که نامه را قبلاً ارسال کرده اند ولی اگر تا به حال نرسیده و عجله دارم میتوانم بروم و یک نسخهء دیگر بگیرم. خلاصه من راه افتادم که برم پوتراجایا و حضوری اونو بگیرم. از خونه که راه افتادم فکر کردم بد نیست یک بار دیگه صندوق پستی رو چک کنم.
همین دیگه!!!!!
ها ها!
دیدم اومده!!!! دیگه لازم نبود که برم.
برای من 52 روز طول کشید تا گزارش پلیس برسد.
2010AS200xx
تشکر کنندگان: Hashem ، a.kooh
من قبل از اینکه کارنت بشم حدودا ۱ ماه پیش برا خودم و خانومم برای پلیس ریپورت اقدام کردم و امروز بعد از ۴۲ روز رسید. فکر می‌کنم برای ۶ ماه معتبر باشه. کسی‌ از مدت اعتبار این ریپورتها خبر داره؟
تشکر کنندگان: Hashem ، ShabPareyeMohajer
(2010-06-17 ساعت 11:14)a.kooh نوشته:  من قبل از اینکه کارنت بشم حدودا ۱ ماه پیش برا خودم و خانومم برای پلیس ریپورت اقدام کردم و امروز بعد از ۴۲ روز رسید. فکر می‌کنم برای ۶ ماه معتبر باشه. کسی‌ از مدت اعتبار این ریپورتها خبر داره؟

انگار ۱ سال اعتبار داره.
تشکر کنندگان: a.kooh ، ShabPareyeMohajer
من شنیدم که 6 ماه اعتبار دارد.
2010AS200xx
تشکر کنندگان: a.kooh ، Hashem
(2010-06-17 ساعت 21:43)ShabPareyeMohajer نوشته:  من شنیدم که 6 ماه اعتبار دارد.
حالا خوبیش اینه که ما زودتر فهمیدیم و قبل از کارنت شدن درخواست گواهی پلیس را دادیم که نگران نباشیم حالا این ۱-۲ ماه صدور گواهی پلیس بعد مصاحبه نیوفته، دیگه ۶ ماه یا ۱ سال برای ما فرقی نداره. WinkSmile
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer
بروبچس مالزی! ما هفتهء پیش رفتیم پیش دکتر خو. آدم خوب و خونگرمی هست.
2010AS200xx
تشکر کنندگان: Hashem ، a.kooh ، upm2006
salam ma ba ghatar amadım ankara khılı azyat shodım va dıgeh man ba ghatar safar nemıkonam faghat khobısh ıne ke adamaye khobı pyda kardım va etelat gerftım bılıt ham nafarı 70 hezar boodaksash ham vaghty amadam ıran mızaram baraton bye
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان: Kaveh792004

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان