کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا گرین کارت کلاس دارد؟
درود دوستان خوب ....
کلاس داره ؟؟؟؟ گرین کارت ؟؟؟؟
واسه من که اینجوری نیست !!!!
ممکنه نظر برخی افراد نسبت به گرین کارت فرق کنه ...!
ولی به نظر من این رتبه های اول المپیادهای ریاضی و فیزیک و شیمی و ..... کلاس داره .....!
یا اینکه بعداً تبدیل بشی به یه چیزی تو مایه های استیو جابز و یا فیروز نادری و جمشید دلشاد ( اپل و ناسا و شهردار بورلی هیلز ) ...
.....
نگرش ها متفاوت است ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، rs232 ، saied-k ، sasan_rock ، ali.narooei ، shani ، Danoosh ، amir2640 ، maryam.azad ، alirezanz
سلام به همه !

در راستاي مطالب گفته شده در اين تاپيك مي خوام نظر خودم را درباره سوالي كه آرش جان مطرح كردند بدهم :

سوال : آياي گرين كارت كلاس دارد ؟

جواب : در جواب اول يه چند تا سوال كوچك جهت ياد آوري مطرح مي كنم لطفا فقط با بله يا خير پاسخ دهيد :

- آيا داشتن يه 206 يا سمند اسپورت شده يا يه زانتيا نوك مدادي كلاس دارد ؟

- آيا داشتن گوشي لمسي اپل و لپ تاب فلان كلاس دارد ؟

- آيا ساكن بودن تو آتي ساز و برج هاي شهرك غرب كلاس دارد ؟

- آيا دانشجوي سال اول دانشگاه آزاد مثلا رودهن و گرمسار و تهران جنوب بودن كلاس دارد ؟

- آيا خريد از پاساژ هاي بالاي شهر كلاس دارد ؟

- آيا اينكه باباي آدم كارخونه داره يا دكتر و مهندسه كلاس دارد ؟

- آيا عكس انداختن تو ميدون آزادي سوار يك سي جي گوجه اي براي يك بچه شهرستاني كلاس دارد ؟

- آيا داشتن ويلاي خزر شهر و رامسر كلاس دارد ؟

- آيا مسافرت 3 روزه به دبي يا استانبول يا تايلند كلاس دارد ؟

- آيا تظاهر به دينداري و حاجي بودن و اينا ... Big Grin كلاس دارد ؟

- آيا عضو مهاجرسرا بودن كلاس دارد ؟ Big Grin

- آيا گرين كارت آمريكا رو داشتن كلاس دارد ؟

حلا تعداد جوابهاي بله و نه رو بشماريد و يادداشت كنيد.
اين ديدگاه شما بود ! شخص شما ! با شما هستم خواننده گرامي ! خود شما !

حالا لطفا كمي وقت بگذاريد و با توجه به ارزشهاي « فعلي» جامعه ايران به اين سوالها پاسخ دهيد .

متوجه تفاوت شديد ؟ حالا متوجه شديد وقتي كسي مي پرسه آيا گرين كارت كلاس دارد ؟ چه تفكرات قبلي پيچيده اي از زماني كه در ايران زندگي مي كرد دارد ؟ حالا خودتان با زبان خوش مي گوييد گرين كارت در ايران كلاس داره يا نه ؟ نكنه هوس مهر.ورزي كرديد ؟ ها ؟

ارادتمند شما سعيد از يك شهر پيزوري ! ( بر وزن حميد از ميزوري !! ) Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، sohi ، rs232 ، ali.narooei ، flake ، GreenRoad ، Big apple ، mom ، امیر مهاجر ، Danoosh ، maryam.azad ، alirezanz
به نظر من گرین کارت برای کسانی کلاس داره که بهش هیچ احتیاجی ندارن!!!!

وگرنه گرین کارت واسه اونی که بهش احتیاج داره یک لازمه ی زندگی هست ×
خوش باشید و سلامت....................................
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، GBUSA ، rs232 ، da2016 ، ali.narooei ، kasra ، Big apple ، Danoosh ، alirezanz
من یه چند سالی میشه که خارج از کشور عزیزم ایران زندگی می کنم، در آلمان. و تجربیات زیادی هم بدست آورده‌ام و کلا دیدم از زمانی که در ایران بودم عوض شده.
و اما اگر به دوستان بر نخورد باید بگم که، این صحبت « کلاس داره » و اینجور حرف‌ها مال توی ایرانه، یا بهتر بگم، مال ما ایرانی هاست. اینجا من میبینم که کسی برای چشم هم چشمی کاری را انجام نمی‌دهد، و برای هر کاری در زندگی شخصی خودش، فقط راحتی خودش را در نظر می‌گیره و دلیل منطقی انجام آن کار را، تا اینکه برای کلاسش کاری را انجام دهد. مثلا رئیس من، که خودش هم مهندس ساختمان هست، با اتوبوس می‌آید سر کار دلیلش هم اینه که، دردسرش کمتره، به همین راحتی! و محل کارش هم به منزلش نزدیکه، وانگهی، هنوز هم بچه دار نشده که بخواد بچه‌ها را با ماشین به مدرسه ببره. و کلا در این برهه از زندگیش به ماشین احتیاج نداره و من در رفتارش می‌بینم که اصلا براش مهم نیست که کسی بخواد بگه، حالا که این بابا مهندسه و رئیس هم هست، حتما باید ماشین شخصی بنز یا ب.ام.و مدل بالا داشته باشه.
اما ایرانی‌های اینجا را هم می‌بینم، که بعضی‌هاشون، تا یک ماشین یک مدل بالاتر می‌خرند، تو بوق کرنا می‌کنند، و عکس ماشینشون را هم اول تو فیس بوک می‌گذارند که ببینید، این ماشین جدید ماست!! و فقط منتظر عکس‌العمل بقیه ایرانی‌ها هستند که ببینند یا بشنوند که دیگران چه می‌گویند از ماشین ایشان!!
راستش من خودم هم زمانی که داشتم برای لاتاری گرین کارت فرم پر می‌کردم، فقط به این فکر بودم که، خب سنگ مفت گنجشک مفت! حالا اگه شانسمون زد و اسممون در اومد یه گرین کارت هم تو جیبمون باشه بد نیست، چون اگه بخوام به آمریکا سفر کنم، دیگه دردسر دنبال ویزا رفتن را ندارم، و دیگه اینکه اگه زمانی بخوام برم در آمریکا کار کنم، از لحاظ اجازه کارهم دیگه مشکلی نداشته باشم، وانگهی شاید اصلا هوس کنم که آمریکا زندگی کنم و راستش اصلا نمی‌دونستم که این گرین‌کارت داشتن در نظر بعضی‌ها کلاس هم داره!!!
به نظر من کسانی که برای کاری، به « کلاسش » فکر می‌کنند، ناخواسته سنگ بنای زندگی خود را بر روی حرف دیگران دارند بنا می‌کنند نه نظر شخصی خودشان و همین مسئله شاید باعث ایجاد مشکل در زندگیشان بشه!
درود فراوان.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، saied-k ، ali.narooei ، Hediyeh ، rs232 ، امیر مهاجر ، Danoosh ، bahram2014 ، amir2640 ، inanna
(2011-09-08 ساعت 09:21)Shezem نوشته:  1 - اما اگر به دوستان بر نخورد باید بگم که، این صحبت « کلاس داره » و اینجور حرف‌ها مال توی ایرانه، یا بهتر بگم، مال ما ایرانی هاست.

2 - اینجا من میبینم که کسی برای چشم هم چشمی کاری را انجام نمی‌دهد، و برای هر کاری در زندگی شخصی خودش، فقط راحتی خودش را در نظر می‌گیره و دلیل منطقی انجام آن کار را، تا اینکه برای کلاسش کاری را انجام دهد.

3- راستش من خودم هم زمانی که داشتم برای لاتاری گرین کارت فرم پر می‌کردم، فقط به این فکر بودم که، خب سنگ مفت گنجشک مفت! حالا اگه شانسمون زد و اسممون در اومد یه گرین کارت هم تو جیبمون باشه بد نیست، چون اگه بخوام به آمریکا سفر کنم، دیگه دردسر دنبال ویزا رفتن را ندارم، و دیگه اینکه اگه زمانی بخوام برم در آمریکا کار کنم، از لحاظ اجازه کارهم دیگه مشکلی نداشته باشم

با درود فراوان به شما دوست عزيز آلماني خودم !

1- اين فروم مال ايراني هاست ديگه ! و لازم هست ما كه مي خواهيم مهاجرت كنيم به ريزه كاري هاي فرهنگي بيشتر بپردازيم تا مسايل ديگه !
مطمئن هستم وقتي آرش جان داشتند اين تاپيك را باز مي كردندن مي دانستند كه گرين كارت كلاس نداره !! ايشون ميخواستن توجه ما رو به خيلي از چيز هاي ديگه كه واقعا كلاس يا ارزشي ندارند ولي متاسفانه در ايران داراي ارزشهاي كاذب هستند جلب كنند ( مثل مثال ماشين خريدني كه خودتان فرموديد ) .

2 - در مورد بعدي هم با شما موافقم و ما هم در ايران خيلي وقت ها همينطور عمل مي كنيم من خودم با اينكه ماشين دارم اكثر وقتها با موتور يا اتوبوس به محل كارم ميرم چون راحتتره !

3 - در مورد سوم خواهش مي كنم به دلايل غير ضروري كه قيد كرديد ( ماهم يه گرين كارت داشته باشيم و آره و اينا ! ) تو لاتاري شركت نكنيد ! اگر در اروپا راحت هستيد و از مردمي كه در ايران هستند كمتر مشكل داريد و واقعا گرين كارت براي شما حياتي نيست ، كاش در لاتاري شركت نمي كرديد و با برنده شدن خودتون شانس يك خانواده ايراني ( يا حتي بنگلادشي و نميدونم هر جاي ديگه از اين جهان سوم لعنتي ! ) رو كه تنها اميدشون لاتاري و گرين كارت امريكاست نمي سوزونديد!!Sad

اردتمند شما ! سعيد از تهران !
پاسخ
تشکر کنندگان: Shezem ، majidusa01 ، rs232 ، Danoosh ، maryam.azad ، alirezanz
(2011-09-08 ساعت 14:01)saied-k نوشته:  
(2011-09-08 ساعت 09:21)Shezem نوشته:  1 - اما اگر به دوستان بر نخورد باید بگم که، این صحبت « کلاس داره » و اینجور حرف‌ها مال توی ایرانه، یا بهتر بگم، مال ما ایرانی هاست.

2 - اینجا من میبینم که کسی برای چشم هم چشمی کاری را انجام نمی‌دهد، و برای هر کاری در زندگی شخصی خودش، فقط راحتی خودش را در نظر می‌گیره و دلیل منطقی انجام آن کار را، تا اینکه برای کلاسش کاری را انجام دهد.

3- راستش من خودم هم زمانی که داشتم برای لاتاری گرین کارت فرم پر می‌کردم، فقط به این فکر بودم که، خب سنگ مفت گنجشک مفت! حالا اگه شانسمون زد و اسممون در اومد یه گرین کارت هم تو جیبمون باشه بد نیست، چون اگه بخوام به آمریکا سفر کنم، دیگه دردسر دنبال ویزا رفتن را ندارم، و دیگه اینکه اگه زمانی بخوام برم در آمریکا کار کنم، از لحاظ اجازه کارهم دیگه مشکلی نداشته باشم

با درود فراوان به شما دوست عزيز آلماني خودم !

1- اين فروم مال ايراني هاست ديگه ! و لازم هست ما كه مي خواهيم مهاجرت كنيم به ريزه كاري هاي فرهنگي بيشتر بپردازيم تا مسايل ديگه !
مطمئن هستم وقتي آرش جان داشتند اين تاپيك را باز مي كردندن مي دانستند كه گرين كارت كلاس نداره !! ايشون ميخواستن توجه ما رو به خيلي از چيز هاي ديگه كه واقعا كلاس يا ارزشي ندارند ولي متاسفانه در ايران داراي ارزشهاي كاذب هستند جلب كنند ( مثل مثال ماشين خريدني كه خودتان فرموديد ) .

2 - در مورد بعدي هم با شما موافقم و ما هم در ايران خيلي وقت ها همينطور عمل مي كنيم من خودم با اينكه ماشين دارم اكثر وقتها با موتور يا اتوبوس به محل كارم ميرم چون راحتتره !

3 - در مورد سوم خواهش مي كنم به دلايل غير ضروري كه قيد كرديد ( ماهم يه گرين كارت داشته باشيم و آره و اينا ! ) تو لاتاري شركت نكنيد ! اگر در اروپا راحت هستيد و از مردمي كه در ايران هستند كمتر مشكل داريد و واقعا گرين كارت براي شما حياتي نيست ، كاش در لاتاري شركت نمي كرديد و با برنده شدن خودتون شانس يك خانواده ايراني ( يا حتي بنگلادشي و نميدونم هر جاي ديگه از اين جهان سوم لعنتي ! ) رو كه تنها اميدشون لاتاري و گرين كارت امريكاست نمي سوزونديد!!Sad

اردتمند شما ! سعيد از تهران !

سپاس از اینکه به پست من پاسخ داده‌اید.
ببین داداش، وضعیت ما غربت‌زدگان هم همچین تعریفی نداره، و مشکلات غربت هم خیلی بیشتر از آنچه هست که تصور می‌کنی، ایشالاه خدا به شما هم قسمت کنه، آنوقت متوجه منظورم خواهی شد. و دیگر اینکه بنده هم اینجا در آلمان فعلا لنگ در هوا هستم ( شما که از حال ما خبر نداری، پس فکر نکن هر کس که تو اروپا هست داره عشق و حال می‌کنه! ) و شرکت در لاتاری به منظور «آره و اینا» نبوده! تاکید من رو این نکته بود که من به کلاس کار زیاد فکر نمی‌کردم. وانگهی، هنوز من برای مصاحبه هم دعوت نشده‌ام چه برسه به اینکه گرین کارت بگیرم ( یعنی فعلا شانسمون ۵۰-۵۰ هست).
با تمام این تفاسیر اگه شما فکر می‌کنی که برنده شدن من حق شما در ایران و ( يا حتي بنگلادشي و نميدونم هر جاي ديگه از اين جهان سوم لعنتي ! ) را ضایع کرده، بنده حاضرم در صورت گرفتن گرین کارت آنرا به شما دو دستی تقدیم کنم! اصلا به KCC میگم که بنده به نفع شما کشیدم کنار! کارت منو بدن به شما.
اما دوست عزیز این را بدان که این لاتاری، یک نوع بازی هست، مثل همه بازیهای زندگی آنچنان که شما حق خود می‌دونی که شرکت کنی، همه این حق را دارند. از خود همین اروپا هم کلی شرکت کننده هست، اینها که دیگه خودشون اروپایی هستند!! حتما آنها هم برای خودشون چشم امیدی به همین گرین دارند که شرکت می‌کنند.
خلاصه اینکه از آنجایی که شما به خود حق میدی که به بنده بگی که چه کنم یا چه نکنم، منم به همان دلیل ازت خواهش می‌کنم که ، داداش کمتر به دیگران بگو چه کنند و چه نکنند!!!
اینجا محل ابراز نظر هست، نه جایی برای امر و نهی به دیگران.
در ضمن، من شخصا هر جای این کره خاکی باشم خودم را ۱۰۰٪ ایرانی میدانم، و هنوز آلمانی نشده‌ام. ما هم تو همون کوچه پس کوچه های تهرون فوتبال گل کوچیک بازی می‌كردیم و عشقمون هم این بود که آخر هفته بریم « درکه » کوهنوردی کنیم.
درود فراوان.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، amiry ، rs232 ، امیر مهاجر ، amir2640
من هم با امر ونهی کردن موافق نیستم اما از شما دوستان عزیز تقاضا دارم که اگر مهربانتر باهم برخور کنید نتیجه ی بهتری می گیرید هم برای شما وهم برای بقییه ی عیزان که اینارو می بینند!!

تا وقتی می تونید با دوستان خود خوب باشید چون ممکنه یه روزی به کمک هم احتیاج پیدا کنید.

پس تا بعد پیروز باشی و سربلند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shezem ، da2016 ، rs232 ، Danoosh ، amir2640 ، alirezanz
(2011-09-08 ساعت 19:51)Shezem نوشته:  
(2011-09-08 ساعت 14:01)saied-k نوشته:  
(2011-09-08 ساعت 09:21)Shezem نوشته:  

سپاس از اینکه به پست من پاسخ داده‌اید.
ببین داداش، وضعیت ما غربت‌زدگان هم همچین تعریفی نداره، و مشکلات غربت هم خیلی بیشتر از آنچه هست که تصور می‌کنی، ایشالاه خدا به شما هم قسمت کنه، آنوقت متوجه منظورم خواهی شد. و دیگر اینکه بنده هم اینجا در آلمان فعلا لنگ در هوا هستم ( شما که از حال ما خبر نداری، پس فکر نکن هر کس که تو اروپا هست داره عشق و حال می‌کنه! ) و شرکت در لاتاری به منظور «آره و اینا» نبوده! تاکید من رو این نکته بود که من به کلاس کار زیاد فکر نمی‌کردم. وانگهی، هنوز من برای مصاحبه هم دعوت نشده‌ام چه برسه به اینکه گرین کارت بگیرم ( یعنی فعلا شانسمون ۵۰-۵۰ هست).
با تمام این تفاسیر اگه شما فکر می‌کنی که برنده شدن من حق شما در ایران و ( يا حتي بنگلادشي و نميدونم هر جاي ديگه از اين جهان سوم لعنتي ! ) را ضایع کرده، بنده حاضرم در صورت گرفتن گرین کارت آنرا به شما دو دستی تقدیم کنم! اصلا به KCC میگم که بنده به نفع شما کشیدم کنار! کارت منو بدن به شما.
اما دوست عزیز این را بدان که این لاتاری، یک نوع بازی هست، مثل همه بازیهای زندگی آنچنان که شما حق خود می‌دونی که شرکت کنی، همه این حق را دارند. از خود همین اروپا هم کلی شرکت کننده هست، اینها که دیگه خودشون اروپایی هستند!! حتما آنها هم برای خودشون چشم امیدی به همین گرین دارند که شرکت می‌کنند.
خلاصه اینکه از آنجایی که شما به خود حق میدی که به بنده بگی که چه کنم یا چه نکنم، منم به همان دلیل ازت خواهش می‌کنم که ، داداش کمتر به دیگران بگو چه کنند و چه نکنند!!!
اینجا محل ابراز نظر هست، نه جایی برای امر و نهی به دیگران.
در ضمن، من شخصا هر جای این کره خاکی باشم خودم را ۱۰۰٪ ایرانی میدانم، و هنوز آلمانی نشده‌ام. ما هم تو همون کوچه پس کوچه های تهرون فوتبال گل کوچیک بازی می‌كردیم و عشقمون هم این بود که آخر هفته بریم « درکه » کوهنوردی کنیم.
درود فراوان.

سلام دوست عزيز ايراني خودم !

فكر كنم از دست من ناراحت شديد ! لازمه توضيح بدم كه جواب بنده به جهت امر و نهي نبوده ! بلكه استفاده از يك فروم عمومي جهت ارائه نقطه نظرات و با مثال اوردن از يك شخص اشاره كردن به عموم افراد بوده است !

در ضمن شما در پست قبليتون نوشتيد : ( راستش من خودم هم زمانی که داشتم برای لاتاری گرین کارت فرم پر می‌کردم، فقط به این فکر بودم که، خب سنگ مفت گنجشک مفت! حالا اگه شانسمون زد و اسممون در اومد یه گرین کارت هم تو جیبمون باشه بد نیست، چون اگه بخوام به آمریکا سفر کنم، دیگه دردسر دنبال ویزا رفتن را ندارم، و دیگه اینکه اگه زمانی بخوام برم در آمریکا کار کنم، از لحاظ اجازه کارهم دیگه مشکلی نداشته باشم )‌ ؛ كه با پست جديدتون و شرايطي كه از پادر هوا بودنتون در آلمان فرموديد كمي مغايرت دارد .

به هر حال من زود برداشت كردم و اگه حرف بدي زدم از شما عذر خواهي مي كنم . در ضمن همانطور كه فرموديد چون از تمام وضعيت همديگر خبر نداريم بهتر است زود قضاوت نكنيم . در مورد غربتي كه مي كشيد بنده هم تجربياتي ( البته تلخ و بسيار باور نكردني ، به دلايل خاص !!! ) دارم و با شما همدردي مي كنم.

شما هم لازم نيست تا kcc تشريف ببريد با اين حالتون !!Big Grin

--- من در پستهام از طنز و شوخي يه كمي زياد استفاده مي كنم . اميدوارم ناراحت نشده باشيد عزيز دلم ! Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Shezem ، majidusa01 ، rs232 ، امیر مهاجر ، Danoosh ، amir2640 ، alirezanz
(2011-09-08 ساعت 09:21)Shezem نوشته:  من یه چند سالی میشه که خارج از کشور عزیزم ایران زندگی می کنم، در آلمان. و تجربیات زیادی هم بدست آورده‌ام و کلا دیدم از زمانی که در ایران بودم عوض شده.
و اما اگر به دوستان بر نخورد باید بگم که، این صحبت « کلاس داره » و اینجور حرف‌ها مال توی ایرانه، یا بهتر بگم، مال ما ایرانی هاست. اینجا من میبینم که کسی برای چشم هم چشمی کاری را انجام نمی‌دهد، و برای هر کاری در زندگی شخصی خودش، فقط راحتی خودش را در نظر می‌گیره و دلیل منطقی انجام آن کار را، تا اینکه برای کلاسش کاری را انجام دهد. مثلا رئیس من، که خودش هم مهندس ساختمان هست، با اتوبوس می‌آید سر کار دلیلش هم اینه که، دردسرش کمتره، به همین راحتی! و محل کارش هم به منزلش نزدیکه، وانگهی، هنوز هم بچه دار نشده که بخواد بچه‌ها را با ماشین به مدرسه ببره. و کلا در این برهه از زندگیش به ماشین احتیاج نداره و من در رفتارش می‌بینم که اصلا براش مهم نیست که کسی بخواد بگه، حالا که این بابا مهندسه و رئیس هم هست، حتما باید ماشین شخصی بنز یا ب.ام.و مدل بالا داشته باشه.
اما ایرانی‌های اینجا را هم می‌بینم، که بعضی‌هاشون، تا یک ماشین یک مدل بالاتر می‌خرند، تو بوق کرنا می‌کنند، و عکس ماشینشون را هم اول تو فیس بوک می‌گذارند که ببینید، این ماشین جدید ماست!! و فقط منتظر عکس‌العمل بقیه ایرانی‌ها هستند که ببینند یا بشنوند که دیگران چه می‌گویند از ماشین ایشان!!
راستش من خودم هم زمانی که داشتم برای لاتاری گرین کارت فرم پر می‌کردم، فقط به این فکر بودم که، خب سنگ مفت گنجشک مفت! حالا اگه شانسمون زد و اسممون در اومد یه گرین کارت هم تو جیبمون باشه بد نیست، چون اگه بخوام به آمریکا سفر کنم، دیگه دردسر دنبال ویزا رفتن را ندارم، و دیگه اینکه اگه زمانی بخوام برم در آمریکا کار کنم، از لحاظ اجازه کارهم دیگه مشکلی نداشته باشم، وانگهی شاید اصلا هوس کنم که آمریکا زندگی کنم و راستش اصلا نمی‌دونستم که این گرین‌کارت داشتن در نظر بعضی‌ها کلاس هم داره!!!
به نظر من کسانی که برای کاری، به « کلاسش » فکر می‌کنند، ناخواسته سنگ بنای زندگی خود را بر روی حرف دیگران دارند بنا می‌کنند نه نظر شخصی خودشان و همین مسئله شاید باعث ایجاد مشکل در زندگیشان بشه!
درود فراوان.

آقا عرض کنم خدمتتون که تا جایی که من میدونم اگه با گرین کارت بیش از شش ماه بیرون از آمریکا باشین, موقع برگشتن حسابی در فرودگاه سین جیم میشین که کجا بودین و اصلا بگین ببینم شما که الان برگشتی تو آمریکا چی داری؟ حساب بانکی و واریز بیمه های مختلف در این مدت و خونه و کار که مرخصی بهت داده و ... و اگه این مدت بشه یک سال که دیگه تقریبا باید قید گرین کارت رو بزنین چون موقع برگشتن به احتمال بسیار زیاد گرین کارتتون رو گرفته و از همون فرودگاه یا اگه راهتون دادن داخل در مدت کوتاهی مجبور به ترک آمریکا خواهید شد. این مطلبی هست که دوستان ایرانی که علیرغم داشتن خونه زندگی کار خوب در ایران بهش اهمیتی نمیدن و میگن حالا یک گرین کارتم جیبمون باشه! متاسفانه این مسئله کار نمیکنه و اگه بخواهین گرین کارتتون رو حفظ کنین باید واقعا در آمریکا زندگی کنین. البته شنیدم قبلا در مورد کانادا روشهایی برای فرار از این قانون بود که الان اونم کشف کردن و قراره شهروندی هزاران نفر رو که علیرغم بودن در خارج کانادا بعد از نمیدونم 5 سال داشتن گرین کارت کانادایی شهروندی گرفتن, باطل کنن که از جنگ دوم جهانی به اینور بی سابقه و در تاریخ کانادا کم سابقه هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، saied-k ، rs232 ، Danoosh ، alirezanz ، Pedraaam
سلام
فكر نكنم هيچ آدم عاقلي فقط به صرف كلاس داشتن گرين كارت و يا با داشتن گرين كارت اونو تحويل مي گيرن و خيلي بهش بها ميدن در لاتاري ثبت نام كنه و بعد از برنده شدن از عمرش بزنه و هزينه بكنه و هزار مصيبت ديگه كه اين چيزا رو به دست بياره ولي با اين موضوع كه شخصي گرين كارت بگيره خيلي وحشتناك عزيز ميشه كاملا موافقم.
پاسخ
تشکر کنندگان: saied-k ، Rainy ، rs232 ، Danoosh ، alirezanz ، Pedraaam
(2009-11-26 ساعت 01:12)pi30 نوشته:  
(2009-11-04 ساعت 18:39)usa.lover نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای صدرا شبها خواب گرین کارت میبینی؟ خوش به حالت! Big Grin
اگه شما ها میخواهید یه کارت رو به رخ من بکشید، بگذارید بهتون بگم: من یه کارت گواهینامه رانندگی دارم، یه کارت ملی،یه کارت دانشجویی،یه کارت عابر بانک ،تعدادی کارت تبلیغاتی و به زودی کارت معافی خدمت سربازی!!!
شما یدونه کارت دارید ،اینقدر هم لاف میایید، پس من باید چکار کنم ؟ Big Grin
این همه کارت داری ولی پایان خدمت نداری البته منم ندارم .
اما به نظر من گرین کارت کلاس داره خفن .
مثلا من خودم فکر های شیطانی به سرم می زنه که میشه با گرین کارت هزینه سفر به امریکا رو تامین کرد

CoolCoolCool
منهم از این فکر های شیطانی به سرم زده اگه راستشو بخوای.
بدبختی نتونستم اجراییش کنمBig Grin
البته من مثل رابین هود یه کمی هم برا یه بنده خدا که گرفتاری مالی داره میخواستم کسب درامد کنم.
داره فرصت از دست میره ها!!!!!!! نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دارم میرم انکارا!!!!!! نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Cool
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Danoosh
به نظرم اونايي كه هزار تا دليل و برهان ميارن كه اين موضوع اصن دليلي واسه پز دادن نيس ، ته ته ته دلشون ميدونن كه حداقل تو جامعه ي ما داشتنش كلاس داره !!!! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، shahin 93 ، Danoosh ، alirezanz
جهان سوم جایی است که در آن گرین کارت آمریکا بیشتر از خود آمریکا ارزش دارد...
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Hediyeh ، shahin 93 ، shabnam 88 ، rs232 ، Danoosh ، alirezanz
و با این وضعیت اقتصادی و اشتغال خراب همان بهتر که با گرین کارت آمریکا آدم فعلا ایران باشه!!
هم کلاسش بالاتره هم امنیت زندگی آدم@@
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Hediyeh ، Rainy ، rs232 ، Danoosh ، bahram2014 ، alirezanz
اشتباه ادما اینه که فک میکنن اگه امریکا گرین کارت به کسی میده عاشق چشم و ابرو اونهاست ولی نمیدونن که دلیل اصلی چیه . فعلا داشتن ویزای
کار کلاسش بالاتره البته توی امریکا ولی ایران همون گرین کارت کلاس ذاره مثل همون بنز و بی ام دابلیو چون مردم
اکثریت نمیدونن که کلاس برندهای امریکایی چیه و یه لینکلن درست و حسابی قیمتش و کلاسش دوتای اون مرسدسه هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ghorbat ، Danoosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان