کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام به همگی
من 7 دسامبر مصاحبه داشتم برای ویزای نامزدی در ابوظبی. به من گفتن که بین 1 هفته تا 1 ماه دیگه اسمم میاد تو سایت.
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، msar
مصاحبه شما چطور بود بهار جان ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من 7 دسامبر مصاحبه داشتم برای ویزای نامزدی در ابوظبی. مصاحبه خیلی راحت بود و از من فقط 2 سوال پرسیدند:
1- اولین بار کجا همدیگرو دیدین
2- کی نامزد کردین؟
شاید علت اینکه زیاد سوال نکردن این بود که نامزدم هم اومده بود. از نامزدم سوا کردن که:
چند ساله که آمریکا هستی؟ کدوم شهر زندگی می کنی و هوا چطوره؟
حتی هیچ عکسی, ای میلی و کارت تلفنی ازمون نخواست و این برام خیلی عجیب بود. شاید وجود نامزدم در کنارم براشون کافی بود.
با اینکه شغل من خصوصی بود ولی گفت که شما به administrative prossess نیاز دارین و بین 1 هفته تا 1 ماه طول می کشه. باید تو سایت اسممو چک کنم.
درضمن یادتون باشه که پول سفارت رو حتما در بانک پرداحت کنید چون تو سفارت قبول نمی کنن. ( با اینکه صندوق در سفارت هست)
پاسخ
خوشحالم که مصاحبتون با موفقت انجام شده، به صف منتظرین کلیرنس خوش آمدید. خوشبختانه ظارهن این صف خیلی شلوغ نیست.
تاریخ مصاحبه: 2 دسامبر 2009
--------------------------------
تاریخ کلیرنس: 13 ژانویه 2010
-------------------------------
ورود به آمریکا 14 فوریه 2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Bahar JJ ، msar
سفارت سایتشو 15 دسامبر update کرد.شماره های جدید عبارتند از:
2010AS2063
ANK2005812015
آیا این شماره ها به کسی از اعضا تعلق داره؟

پاسخ
سلام به همه
من روز دوشنبه صبح مصاحبه دارم و با آژانس جزیره بهشت تماس گرفتم . بهم گفتن
که میتونم 5 شنبه صبح از ایران به آنکارا پرواز کنم و برای کارهای پزشکی یک روزه با گرفتن 80$ انجام میدن .
چون خیلی از شما ها از طریق این آژانس رفتین میخوام بدونم این آزانس مطمئن هست و من میتونم این ریسک رو بکنم . یا اینکه خودم برای گرفتن وقت و بلیط و ... به ترکیه اقدام بکنم ؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید .
پاسخ
(2009-12-21 ساعت 12:50)Ziba نوشته:  سلام به همه
که میتونم 5 شنبه صبح از ایران به آنکارا پرواز کنم و برای کارهای پزشکی یک روزه با گرفتن 80$ انجام میدن .
چون خیلی از شما ها از طریق این آژانس رفتین میخوام بدونم این آزانس مطمئن هست و من میتونم این ریسک رو بکنم . یا اینکه خودم برای گرفتن وقت و بلیط و ... به ترکیه اقدام بکنم ؟

شما خودتون هم اگه وقت گرفته باشین و برین مطب دکتر اونگان کاراتون یک روزه انجام میشه.80 دلارو برا چی می خواید بدید؟

پاسخ
(2009-12-21 ساعت 15:33)amrnsb نوشته:  
(2009-12-21 ساعت 12:50)Ziba نوشته:  سلام به همه

شما خودتون هم اگه وقت گرفته باشین و برین مطب دکتر اونگان کاراتون یک روزه انجام میشه.80 دلارو برا چی می خواید بدید؟

توی سایت دکتر اونگان نوشته برای دادن جواب سه روز وقت لازم هست .
من سه روز وقت ندارم و پروازم با تاریخ مصاحبه کمه بنابر این ، این آقا ظاهرا 80 دلار می گیره که جواب رو همون روز به من بده که من به مشکل نخورم . من 5 شنبه صبح میرسم آنکارا و دوشنبه صبح مصاحبه دارم میترسم که جواب رو به موقع ندن .
پاسخ
معمولا جواب را همان روز ميدهند تازه اگر اماده نشه روز جمعه و شنبه را هم وقت داريد پس اصلا نگران نباشيد و خودتان وقت بگيريد و با 80 دلار بريد اونجا بگرديد و خوش باشيد
پاسخ
(2009-12-21 ساعت 20:25)ana نوشته:  معمولا جواب را همان روز ميدهند تازه اگر اماده نشه روز جمعه و شنبه را هم وقت داريد پس اصلا نگران نباشيد و خودتان وقت بگيريد و با 80 دلار بريد اونجا بگرديد و خوش باشيد
بسیار ممنون از جوابتون
پاسخ
خوب باید عرض کنم فقط اگر روز معاینه بعد از ساعت 11 مراجعه کنید(به هر دلیلی) جواب آزمایشها روز آینده حاضر می شوند.یا در مواقعی که خانواده ای کودک زیر 14 سال داشته باشند چون باید برای کودکان زیر 14سال تست سل پوستی انجام بشه و نتیجه واکنش پوستی 72ساعت بعد خونده میشه در دستورالعمل بطورکلی اشاره کرده که"بهتره"3-4روز قبل از مصاحبه برای انجام معاینات مراجعه نمایید.در غیر اینصورت جواب شما همانروز آماده خواهد بود.

پاسخ
(2009-12-22 ساعت 14:38)amrnsb نوشته:  خوب باید عرض کنم فقط اگر روز معاینه بعد از ساعت 11 مراجعه کنید(به هر دلیلی) جواب آزمایشها روز آینده حاضر می شوند.یا در مواقعی که خانواده ای کودک زیر 14 سال داشته باشند چون باید برای کودکان زیر 14سال تست سل پوستی انجام بشه و نتیجه واکنش پوستی 72ساعت بعد خونده میشه در دستورالعمل بطورکلی اشاره کرده که"بهتره"3-4روز قبل از مصاحبه برای انجام معاینات مراجعه نمایید.در غیر اینصورت جواب شما همانروز آماده خواهد بود.
نمیدونید که چقدر کمک کردید . Smile
واقعا ممنونم.
امیدوارم که خیلی زود ویزاتون رو بگیرید.
پاسخ
سلام

کسی هست در مورد ویزای ازدواج مرا راهنمایی کند من 4 ماه منتظر وقت سفارت هستم .
پاسخ
خدای من حتی یکنفر هم پیدا نمیشه جواب منو بده؟
پاسخ
عزيزم شما سوال بپرس بقيه راهنماي مي كنن...

آخه سوال نپرسيده ملت چي بگن!؟
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان