کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
به نظر من هم که اصلان برنامه مشخصی نیست و واسه هر کیسی به یک مدل پیش میره . اگه یادتتون باشه وقتی پرونده روال خاصی داشت منظورم همون nvc هست مرحله به مرحله که جلو میرفت میرفت و در جریان میزاشتن و به جزییات همه چیز توضیح میدادن حالا با ایمیل یا بانامه ولی تو پروسه کلیرینس هیچ اطلاعاتی نمیدم نه مشخص میکنن که چه زمانی واسه کیست طول میکشه
خدا به خیر بگزرونه روزی صد بار چک میکنیم این سایت ها رو واقعا واسه آدم اعصاب روان نمیمونه کاش حداقل میگفتن حالا هر چیزی ولی فقط میگفتن . کشنده شده این انتظار .....
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، قرباني ، hosseinslm
(2016-05-17 ساعت 01:01)Mahsa S نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 23:50)soroosh17 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 22:52)Mahsa S نوشته:  همسر من اپریل 2015 مصاحبه شد... الان 1سال و ماهه که داره چک میشه...  پس چرا کلیر نمیشه ...ای خدا ... امیدوارم همه منتظرها مثل ما کلیر بشن
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

از صمیم قلب آرزو میکنم کیس فورا شما کلیر بشه
ولی گرامی شما بهتر نیست تو اون قسمت تماس با ما تو سایت سفارت که به کیسهای بالای شش ماه بطور جدا و ویژه رسیدگی میکنه ایمیل بزنین؟
به نظرم شما حق دارید با سفارت بصورت مستمر در تماس باشین و بعید میدونم جواب ندهند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من تقریبا هر ماه دارم بهشون ایمیل میدم، اونا هم هر دفعه همون جوابهای تکراری رو میدن... سفارتش آنکاراست... این قسمتی رو که میگین من ندیدم تا حالا... اگه همچین قسمتی هست بهم بگین لطفا.

من تو همین سایت دیدم والبته تو لینکش هم رفتم که تو سایت سفارت ابوظبی بود ،یه گزینه داشت که اگر پروسسه ادمین شما بیش از شش ماه طول کشیده اون قسمت رو باید دنبال کنید
من میگردم لینکشو پیدا کنم ولی شما هم از دوستان قدیمی همین سایت که پروسه ادمین دارند بپرسین احتمال زیاد میدنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 12:36)پویا و آوا نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 11:33)شاپرک نوشته:  خیلی تبریک می گم بهتون، لطفا بعدن تجربتون رو اینجا به اشتراک بزارید
شما برای پیکاپ ویزا دبی نمی مونید؟!

ممنون خیر نمیمونیم چون گفتن که 4 تا 7 روز کاری زمان میبره
مبارك باشه كار خوبي ميكنيد چون اصلا به حرف اينا نميشه اعتماد كرد ما هم الان دبي هستيم مديكالو داديم ولي تا امروز خبري نشد چون چون گفتن كه سايتشون مشكل داشته ما هم فردا بر ميگرديم پاسمونو پيكاب ميكنيم
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، tomi
دوستان ما هنوز کلیر نشدیم اما ایده جالبیه این کاری که می گید!
فقط میشه توضیح بدین که از چه طریق پیکاپ می کنید؟ آژانس یا شخص؟
بعد اینکه مدیکال رو بر می گردونید و به شخصی که پیکاپ ویزا می کنه میدین ببره؟
مرسی از اینکه تجربیاتتون رو اینجا می نویسید

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
لطفا منو هم به اون ليست انتظار اضاف كنيد.
F2A ابوظبي
Case creation date: 29 march 2014
Interview: 4 jun 2015
Updates: 6, 8, 9, 17 march
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 04:27)sina2222 نوشته:  لطفا منو هم به اون ليست انتظار اضاف كنيد.

لينك اضافه شدن به ليست انتظار تو امضاى يكى از دوستان به اسم itex هست كه ميتونيد ايشون رو تو صفحات عقبتر(خيلى عقبتر) پيدا كنيد

يا يكى از دوستان كه لينك رو داره لطف كنه و در اختيار بذاره
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sina2222
(2016-05-17 ساعت 18:20)mishak نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 12:36)پویا و آوا نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 11:33)شاپرک نوشته:  خیلی تبریک می گم بهتون، لطفا بعدن تجربتون رو اینجا به اشتراک بزارید
شما برای پیکاپ ویزا دبی نمی مونید؟!

ممنون خیر نمیمونیم چون گفتن که 4 تا 7 روز کاری زمان میبره
مبارك باشه كار خوبي ميكنيد چون اصلا به حرف اينا نميشه اعتماد كرد ما هم الان دبي هستيم مديكالو داديم ولي تا امروز خبري نشد چون چون گفتن كه سايتشون مشكل داشته ما هم فردا بر ميگرديم پاسمونو پيكاب ميكنيم

خیلی ممنون شما چند روزه اونجا هستین و آیا پاستونو تحویل دادین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 04:27)sina2222 نوشته:  لطفا منو هم به اون ليست انتظار اضاف كنيد.

bebakhshid shoma 1 sale montazer hastid hanuz????yani vase hame ma ine??beheshun email mizanid chi migan???
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
شما ميتوانيد در صفحه ٧٨٤ در امضا دوستمان itex اطلاعات خودرا به جدول منتظران اضافه فرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان: sina2222
(2016-05-18 ساعت 07:27)lupyien نوشته:  

bebakhshid shoma 1 sale montazer hastid hanuz????yani vase hame ma ine??beheshun email mizanid chi migan???

آره، حدود ١ سال هست، البته همه مثل من اينقدر بد شانس نيستن.
ايميل هم زدم، بجز ايميل آخري هيچ كدومو جواب ندادن.
هيچ آپديتي هم تا اين اواخر نداشتم.
F2A ابوظبي
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پویا و آوا
(2016-05-03 ساعت 19:24)itex نوشته:  سلام و مثل همیشه آرزوی کلیرشدن هر چه زودتر برای همه.
دو سال پیش همین موقعا بود که بعد از چهار سال انتظار سوار هواپیما شدم به مقصد آمریکا.
توی این دوسال اندازه تمام عمرم تجربه زندگی کسب کردم، برای همین بهتون توصیه میکنم، از این زمان انتظار که به نظر میاد هیچ جوری نمیشه تحملش کرد، برای آماده سازی و کسب اطلاعات استفاده کنین. من به نسبت آماده بودم ولی باز هم فکر می کنم در حالت ایده آل میشد 3-4 ماهی جلوتر از الانم باشم.
فراموش نکنین که بازی از زمانی که میان اینجا شروع میشه، خوب گرم کنین خودتونو Smile

لطفا منو هم به ليست اضافه كنيد.
مصاحبه ٤ jun ٢٠١٥ ابوظبي.
ممنون
F2A ابوظبي
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
سلام خدمت همه عزیزان
از یک طرف خوشحالم برای خودم که خیلی سختی کشیدم تو این هشت سال از طرفی هم ناراحتم برای دوستانی که قبل از من مصاحبه رفتم و هنوز کلیر نشدن و در کل در پروسه کلیرنس به سر میبرن امیدوارم هرچی سریع تر خبر خوش تک تک شما عزیزان را در اینجا بشنویم همراه با موفقیت روز افزون شما در امریکا
تو کوچه ما هم عروسی شد بالاخره امروز بعد از پنج ماه و اندی انتظار کلیر شدم از انکارا یک آپدیت دیشب به وقت امریکا یکی هم امروز صبح همراه با OR و در اخر  ساعت 3 ظهر هم ایمیل کلیری امد
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
(2016-05-18 ساعت 18:29)milad_magnet نوشته:  سلام خدمت همه عزیزان
از یک طرف خوشحالم برای خودم که خیلی سختی کشیدم تو این هشت سال از طرفی هم ناراحتم برای دوستانی که قبل از من مصاحبه رفتم و هنوز کلیر نشدن و در کل در پروسه کلیرنس به سر میبرن امیدوارم هرچی سریع تر خبر خوش تک تک شما عزیزان را در اینجا بشنویم همراه با موفقیت روز افزون شما در آمریکا
تو کوچه ما هم عروسی شد بالاخره امروز بعد از پنج ماه و اندی انتظار  کلیر شدم از انکارا یک آپدیت دیشب به وقت آمریکا یکی هم امروز صبح همراه با OR و در اخر  ساعت 3 ظهر هم ایمیل کلیری امد

میلاد چقد قشنگه ایشالا مبارکش بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد

به به مبارک ها صد ها مبارک باد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، hosseinslm ، milad_magnet ، tico
(2016-05-18 ساعت 18:29)milad_magnet نوشته:  سلام خدمت همه عزیزان
از یک طرف خوشحالم برای خودم که خیلی سختی کشیدم تو این هشت سال از طرفی هم ناراحتم برای دوستانی که قبل از من مصاحبه رفتم و هنوز کلیر نشدن و در کل در پروسه کلیرنس به سر میبرن امیدوارم هرچی سریع تر خبر خوش تک تک شما عزیزان را در اینجا بشنویم همراه با موفقیت روز افزون شما در آمریکا
تو کوچه ما هم عروسی شد بالاخره امروز بعد از پنج ماه و اندی انتظار  کلیر شدم از انکارا یک آپدیت دیشب به وقت آمریکا یکی هم امروز صبح همراه با OR و در اخر  ساعت 3 ظهر هم ایمیل کلیری امد

تبريك ميگم دوست عزيز
شما خانوادگي اقدام كردين ؟
كسي از دوستان ميدونن كه خانوادگي يا مجرد بودن توي مدت زمان كليرنس تفاوت داره يا يكسان هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 09:04)sina2222 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:24)itex نوشته:  سلام و مثل همیشه آرزوی کلیرشدن هر چه زودتر برای همه.
دو سال پیش همین موقعا بود که بعد از چهار سال انتظار سوار هواپیما شدم به مقصد آمریکا.
توی این دوسال اندازه تمام عمرم تجربه زندگی کسب کردم، برای همین بهتون توصیه میکنم، از این زمان انتظار که به نظر میاد هیچ جوری نمیشه تحملش کرد، برای آماده سازی و کسب اطلاعات استفاده کنین. من به نسبت آماده بودم ولی باز هم فکر می کنم در حالت ایده آل میشد 3-4 ماهی جلوتر از الانم باشم.
فراموش نکنین که بازی از زمانی که میان اینجا شروع میشه، خوب گرم کنین خودتونو Smile

لطفا منو هم به ليست اضافه كنيد.
مصاحبه ٤ jun ٢٠١٥ ابوظبي.
ممنون

توی امضای من لینک ثبت نام هست، خودتون میتونین انجام بدین. اگر مشکلی داشتین بگین. ممنون
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، sina2222 ، milad_magnet ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان