کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-05-18 ساعت 18:29)milad_magnet نوشته:  سلام خدمت همه عزیزان
از یک طرف خوشحالم برای خودم که خیلی سختی کشیدم تو این هشت سال از طرفی هم ناراحتم برای دوستانی که قبل از من مصاحبه رفتم و هنوز کلیر نشدن و در کل در پروسه کلیرنس به سر میبرن امیدوارم هرچی سریع تر خبر خوش تک تک شما عزیزان را در اینجا بشنویم همراه با موفقیت روز افزون شما در آمریکا
تو کوچه ما هم عروسی شد بالاخره امروز بعد از پنج ماه و اندی انتظار  کلیر شدم از انکارا یک آپدیت دیشب به وقت آمریکا یکی هم امروز صبح همراه با OR و در اخر  ساعت 3 ظهر هم ایمیل کلیری امد

تبریک میگم میلاد جان. مبارک باشه. باعث خوشحالیه.
لطفا ما رو در جریان نحوه دریافت ویزات قرار بده.ممنونم.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، roteil ، milad_magnet ، tico ، قرباني ، mana94 ، پري57
(2016-05-18 ساعت 18:29)milad_magnet نوشته:  سلام خدمت همه عزیزان
از یک طرف خوشحالم برای خودم که خیلی سختی کشیدم تو این هشت سال از طرفی هم ناراحتم برای دوستانی که قبل از من مصاحبه رفتم و هنوز کلیر نشدن و در کل در پروسه کلیرنس به سر میبرن امیدوارم هرچی سریع تر خبر خوش تک تک شما عزیزان را در اینجا بشنویم همراه با موفقیت روز افزون شما در آمریکا
تو کوچه ما هم عروسی شد بالاخره امروز بعد از پنج ماه و اندی انتظار  کلیر شدم از انکارا یک آپدیت دیشب به وقت آمریکا یکی هم امروز صبح همراه با OR و در اخر  ساعت 3 ظهر هم ایمیل کلیری امد

mobarake bashe!!
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet
مرسی از همه عزیزان بابت تبریکات قشنگتون امیدوارم کلیر شدن همه شما را اینجا بزودی ببینیم
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
(2016-05-19 ساعت 08:42)milad_magnet نوشته:  مرسی از همه عزیزان بابت تبریکات قشنگتون امیدوارم کلیر شدن همه شما را اینجا بزودی ببینیم

تبریک آقای میلاد. یعنی ما هم همچین روزی رو می بینیم؟ ..... Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، Pargosha ، hosseinslm ، milad_magnet ، پویا و آوا ، tico
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-05-20 ساعت 09:45)Mahsa S نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 08:42)milad_magnet نوشته:  مرسی از همه عزیزان بابت تبریکات قشنگتون امیدوارم کلیر شدن همه شما را اینجا بزودی ببینیم

تبریک آقای میلاد. یعنی ما هم همچین روزی رو می بینیم؟ .....  Sad  Sad  Sad

حتما مهسا خانم
من خودم خیلی نا امید شدم وقتی تک تک دوستایی که با من مصاحبه بودن یا بعد از من رفته بودن را اینجا دیدم یا زنگ زدن گفتن کلیر شدیم و داریم میریم برای ویزا
امیدوارم هرچه سریع تر شما سندباد عزیز armehraboon و علیرضا , shbn , مهرشاد , sina2222 , tomi و smpf و roteil , مینز , hosseinslm و شهرام خان , abbasran و حاجی واشنگتن و همه عزیزان پیشکسوت و منتظر دیگر کلیر بشوید و استارت یک زندگی جدید را بزنید در امریکا
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، abbasran ، sina2222 ، Mahsa S ، sanbad ، hosseinslm ، shahram es ، حاجی واشنگتن ، Pargosha ، tico ، roteil
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-05-18 ساعت 20:43)itex نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 09:04)sina2222 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:24)itex نوشته:  سلام و مثل همیشه آرزوی کلیرشدن هر چه زودتر برای همه.
دو سال پیش همین موقعا بود که بعد از چهار سال انتظار سوار هواپیما شدم به مقصد آمریکا.
توی این دوسال اندازه تمام عمرم تجربه زندگی کسب کردم، برای همین بهتون توصیه میکنم، از این زمان انتظار که به نظر میاد هیچ جوری نمیشه تحملش کرد، برای آماده سازی و کسب اطلاعات استفاده کنین. من به نسبت آماده بودم ولی باز هم فکر می کنم در حالت ایده آل میشد 3-4 ماهی جلوتر از الانم باشم.
فراموش نکنین که بازی از زمانی که میان اینجا شروع میشه، خوب گرم کنین خودتونو Smile

لطفا منو هم به ليست اضافه كنيد.
مصاحبه ٤ jun ٢٠١٥ ابوظبي.
ممنون

توی امضای من لینک ثبت نام هست، خودتون میتونین انجام بدین. اگر مشکلی داشتین بگین. ممنون
@itex@ عزیز من چند بار ثبت کردم اسمم را در لیست منتظران به نظر ثبت نمیشد ولی همه ثبت شده لطفا خودت زحمتش را بکش که نظم جدول بهم نخوره

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزيز
تبريك به همه ي دوستاني كه كلير شدن ، بعضي از دوستان عزيز كه or يا كلير شدن هنوز قسمت جدول كلير منتظران رو اپديت نكردن ،لطفا براي روشن بودن تاريخ و مدت كلير شدن  براي بقيه دوستان منتظر لطف بفرمايين .
با تشكر از همه ي شما عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، m_vaziran ، hosseinslm ، tico
(2016-05-20 ساعت 18:16)milad_magnet نوشته:  

حتما مهسا خانم
من خودم خیلی نا امید شدم وقتی تک تک دوستایی که با من مصاحبه بودن یا بعد از من رفته بودن را اینجا دیدم یا زنگ زدن گفتن کلیر شدیم و داریم میریم برای ویزا
امیدوارم هرچه سریع تر شما سندباد عزیز armehraboon و علیرضا , shbn , مهرشاد , sina2222  , tomi و smpf و roteil , مینز , hosseinslm و  شهرام خان , abbasran و حاجی واشنگتن و همه عزیزان پیشکسوت  و منتظر دیگر کلیر بشوید و استارت یک زندگی جدید را بزنید در آمریکا

مرسی از شما من که انرژی مثبت گرفتم ایشالله روزای رو پیشرو داشته باشیم که هفته ای دو تا سه تا جواب کلیری بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی ، Mahsa S ، hosseinslm ، sanbad ، Pargosha ، tico ، milad_magnet
(2016-05-20 ساعت 18:16)milad_magnet نوشته:  

حتما مهسا خانم
امیدوارم هرچه سریع تر شما سندباد عزیز armehraboon و علیرضا , shbn , مهرشاد , sina2222  , tomi و smpf و roteil , مینز , hosseinslm و  شهرام خان , abbasran و حاجی واشنگتن و همه عزیزان پیشکسوت  و منتظر دیگر کلیر بشوید و استارت یک زندگی جدید را بزنید در آمریکا

خیلی ممنون از دلگرمی تون.... انشاالله به زودی همه منتظران به ترتیب خبر خوشحالی میدن... موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، shahram es ، Pargosha ، tico ، قرباني ، milad_magnet
دوستان عزيز، وقتي كه ايميل ميزنين، سايت ceac آپديت ميشه يا سايت خود سفارت؟
F2A ابوظبي
Case creation date: 29 march 2014
Interview: 4 jun 2015
Updates: 6, 8, 9, 17 march
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 22:06)sina2222 نوشته:  دوستان عزيز، وقتي كه ايميل ميزنين، سايت ceac آپديت ميشه يا سايت خود سفارت؟
ceac اپدیت میشه
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: sina2222 ، armehraboon ، قرباني ، عدلی
دورو بر یاران در انتظار

بیه سوال داشتم، تقریبا معلوم نیست چنتا اپدیت میخوری تا کلیرت تموم بشه یا or بشی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-05-22 ساعت 16:47)abbasran نوشته:  دورو بر یاران در انتظار

بیه سوال داشتم، تقریبا معلوم نیست چنتا اپدیت میخوری تا کلیرت تموم بشه یا or  بشی؟

سلام ، راستش كيس با كيس فرق داشته ، آپديت هاي بعد مصاحبه معموله ، و ديده شده بعضي ها بعد از يه مدت كه آپديت نداشتن ، بعد يك يادو و حتي سه آپديت پشت هم يا چند روز يه بار or شدن و كلير ، بودن كيسهايي كه اصلا آپ نداشتن و بعد از يه مدت با يه تك آپ كلير شدن !! كلا اين پروسه نشون نميده چه جوريه
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، hosseinslm
جالبه كه هـيچ كدوم از كيس هاي ازدواج ، نامزدي، و خانوادگي بچه هاي ژانويه در مهاجر سرا هنوز كلير نشدن ، ٢-٣ تا كيس لاتاري از ژانويه كلير شدن فقط !!!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، hosseinslm
(2016-05-22 ساعت 17:26)roteil نوشته:  جالبه كه هـيچ كدوم از كيس هاي ازدواج ، نامزدي، و خانوادگي بچه هاي ژانويه در مهاجر سرا هنوز كلير نشدن ، ٢-٣ تا كيس لاتاري از ژانويه كلير شدن فقط !!!!
بله ما همچنان منتظریم
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، قرباني ، roteil

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان