کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-24 ساعت 22:52)hosseinslm نوشته:  بچه ها امروز بعد از 27 روز ارسال  مدارک به سفارت بالاخره ISSUED شدم.
وضعیت سیس من بعد از ارسال مدارک:
هفته اول همونAP
هفته دوم READY
-هفته سوم Refused (مگه داریم؟)
هفته 4 دوباره AP
و درنهایت امروز ISSUED شدم.

باباااااااااااااا
مباركه
به سلامتي و دل خوش
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
(2016-10-24 ساعت 22:52)hosseinslm نوشته:  بچه ها امروز بعد از 27 روز ارسال  مدارک به سفارت بالاخره ISSUED شدم.
هفته اول همونAP
هفته دوم READY
هفته 4 دوباره AP

خیلی خیلی تبریک میگم!
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، mani_badb0y
سلام دوستان. من مصاحبم اپریل سال ‎2016‎ بود. ای پی خوردم و تا الان جوابی نگرفتم. یک بار قبلا حدود سه ماه بعد از مصاحبه ایمیل دادم که بهم جواب دادند که باید صبر کنی و این پروسه دست ما نیست. الان حدود ‎200‎ روز از تاریخ مصاحبم میگذره. سوالم اینه که بنظرتون دوباره ایمیل بدم؟ کسی تجربه خاصی داره؟ چی بهشون بگم؟ ممنون از تک تک بچه های مهاجرسرا
Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، mani_badb0y
هفته اول همونAP
هفته دوم READY
هفته 4 دوباره AP

mobarak bashe, besalamati, kheily khoshhal shodam. baratun behtarinaro arezoo mikonam dar kenare hamsaretun.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، mani_badb0y
(2016-10-25 ساعت 01:10)lottory نوشته:  سلام دوستان. من مصاحبم اپریل سال ‎2016‎ بود. ای پی خوردم و تا الان جوابی نگرفتم. یک بار قبلا حدود سه ماه بعد از مصاحبه ایمیل دادم که بهم جواب دادند که باید صبر کنی و این پروسه دست ما نیست. الان حدود ‎200‎ روز از تاریخ مصاحبم میگذره. سوالم اینه که بنظرتون دوباره ایمیل بدم؟ کسی تجربه خاصی داره؟ چی بهشون بگم؟ ممنون از تک تک بچه های مهاجرسرا

هنوز زمان کلیرشدنتون دیر نشده
ایمیل زدن هم ضرری نداره.
تو ایمیل خودتونو معرفی کنید و کیس نامبر و یه استاتوس بگیرید ازشون. کوتاه و مختصر
تو subject هم کیس نامبر بنویسید.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
(2016-10-24 ساعت 23:13)Behroozn نوشته:  سلام
دوستان آیا راهی وجود داره که بشه فهمید ابوظبی اصلا ویزای کاری رو کلییر میکنه آخه ما دق کردیم اینقدر منتطر موندیم. آخه بعد از چهار ماه ap موندن دریغ از یک آپدیت؟ در ضمن وضعیت همراهان من چند روز بعد از مصاحبه از ap به حالت ready تبدیل شد. خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه و منو راهنمائی کنه. یک دنیا ممنون میشم

راهش فقط ایمیل زدنه.یه استاتوس بگیرید.
من و خیلی های دیگه تا 6 ماه هیج آپدیتی نداشتیم!
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon ، bhb32 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 01:29)hosseinslm نوشته:  
دوستان آیا راهی وجود داره که بشه فهمید ابوظبی اصلا ویزای کاری رو کلییر میکنه آخه ما دق کردیم اینقدر منتطر موندیم. آخه بعد از چهار ماه ap موندن دریغ از یک آپدیت؟ در ضمن وضعیت همراهان من چند روز بعد از مصاحبه از ap به حالت ready تبدیل شد. خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه و منو راهنمائی کنه. یک دنیا ممنون میشم

متاسفانه ظاهرا ابوظبي مثل انكارا و ايروان نيست كه جواب ايميل ها رو به سرعت و منظم بدن
من خودم تا حالا ٣ بار ايميل زدم بهشون دريغ از يه جواب خشكو خالي …
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
(2016-10-25 ساعت 01:39)amir2640 نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 01:29)hosseinslm نوشته:  

متاسفانه ظاهرا ابوظبي مثل انكارا و ايروان نيست كه جواب ايميل ها رو به سرعت و منظم بدن
سلام.اصلا نگران نباشين .بنده تا هفت ماه هيچ آپديتي نداشتم و فعلا هم فقط دوخطي هستم.دلتون رو بزرگ كنين و به زندگيتون برسين.از قرار معلوم هيچ خبري نيست.شايد تا بعد از انتخابات يا هم بعد از سال نو....خدا ميدونه.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Roo ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، hosseinslm ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 02:39)zariraja نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 01:29)hosseinslm نوشته:  راهش فقط ایمیل زدنه.یه استاتوس بگیرید.

سلام.اصلا نگران نباشين .بنده تا هفت ماه هيچ آپديتي نداشتم و فعلا هم فقط دوخطي هستم.دلتون رو بزرگ كنين و به زندگيتون برسين.از قرار معلوم هيچ خبري نيست.شايد تا بعد از انتخابات يا هم بعد از سال نو....خدا ميدونه.

نگران نباشید. پدر من ۶ ماه ، ۲ هفته هیچ اپدیتی نداشت از اپریل. ۲۱ اکتبر دوخطی شد و امروز ۲۴ ام اوور و کلیر شد. من هم اون وسطاش صبرمو از دست داده بودم. همون طور که گفتم امسال انگار ۶-۷ ماه کلیر طول میکشه و بعد از کلیر انگار از ۲ روز تا ۲ ماه ممکنه طول داشته باشه تا بگن بیا ویزا رو بگیر.

ممنون از همه هم وطن هایی که اینجا با مهر و همراهی به هم اطلاعات و دل گرمی میدهند.
زنده باد ایران و ایرانی!
پاسخ
(2016-10-25 ساعت 03:31)ایران مرکز جهان نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 01:39)amir2640 نوشته:  متاسفانه ظاهرا ابوظبي مثل انكارا و ايروان نيست كه جواب ايميل ها رو به سرعت و منظم بدن

نگران نباشید. پدر من ۶ ماه ، ۲ هفته هیچ اپدیتی نداشت از اپریل. ۲۱ اکتبر دوخطی شد و امروز ۲۴ ام اوور و کلیر شد. من هم اون وسطاش صبرمو از دست داده بودم. همون طور که گفتم امسال انگار ۶-۷ ماه کلیر طول میکشه و بعد از کلیر انگار از ۲ روز تا ۲ ماه ممکنه طول داشته باشه تا بگن بیا ویزا رو بگیر.

ممنون از همه هم وطن هایی که اینجا با مهر و همراهی به هم اطلاعات و دل گرمی میدهند.
زنده باد ایران و ایرانی!

با سلام دوست عزيز ، تبريك فراوان بخاطر كلير شدن ، پدر شما كدوم سفارت بودن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zariraja ، maryam1983 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-25 ساعت 01:29)hosseinslm نوشته:  راهش فقط ایمیل زدنه.یه استاتوس بگیرید.

فقط خدا کنه انتخابات رو نحوه بررسی کلییر ها تاثیری نداشته باشه و پروسه رو طولانی تر نکنه. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 01:39)amir2640 نوشته:  متاسفانه ظاهرا ابوظبي مثل انكارا و ايروان نيست كه جواب ايميل ها رو به سرعت و منظم بدن

زنده باد ایران و ایرانی!

سلام

کجای متن سایت بعد از کلیری مهلت نوشته که شما گفتید 2 تا دو ماه متفاوته؟ من ندیدم! 20 اکتبر کلیر شدم و تا ویزا اماراتم بیاد و جواب مدیکالو بگیرم اول نوامبر می تونم پاس رو بدم به سفارت، دیره به نظرتون؟

یه سوال دیگه هم داشتم از دوستان، توی متن سفارت چیزی جز پاس و مدیکال نخواسته، چیز دیگه ای مثل پرینت 260 یا متن سایت سفارت رو هم لازمه ببرم؟
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 09:34)Roo نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 02:39)zariraja نوشته:  سلام.اصلا نگران نباشين .بنده تا هفت ماه هيچ آپديتي نداشتم و فعلا هم فقط دوخطي هستم.دلتون رو بزرگ كنين و به زندگيتون برسين.از قرار معلوم هيچ خبري نيست.شايد تا بعد از انتخابات يا هم بعد از سال نو....خدا ميدونه.

زنده باد ایران و ایرانی!

سلام

کجای متن سایت بعد از کلیری مهلت نوشته که شما گفتید 2 تا دو ماه متفاوته؟ من ندیدم! 20 اکتبر کلیر شدم و تا ویزا اماراتم بیاد و جواب مدیکالو بگیرم اول نوامبر می تونم پاس رو بدم به سفارت، دیره به نظرتون؟

یه سوال دیگه هم داشتم از دوستان، توی متن سفارت چیزی جز پاس و مدیکال نخواسته، چیز دیگه ای مثل پرینت 260 یا متن سایت سفارت رو هم لازمه ببرم؟

نه دوست عزيز دير نيست.
همراه مدارك هم ميبايست برگه اي كه روز مصاحبه بخاطر AP بهت دادن بفرستي و همچنين برگه انتخاب اداره پست رو. يه كپي هم از ايميل آخر سفارت ضميمه كن.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Roo ، mulan1979 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 02:39)zariraja نوشته:  سلام.اصلا نگران نباشين .بنده تا هفت ماه هيچ آپديتي نداشتم و فعلا هم فقط دوخطي هستم.دلتون رو بزرگ كنين و به زندگيتون برسين.از قرار معلوم هيچ خبري نيست.شايد تا بعد از انتخابات يا هم بعد از سال نو....خدا ميدونه.

زنده باد ایران و ایرانی!

سلام

تبریک فراوان برای بیرون آمدن از برزخ و کلیر شدن.دست راستتون زیر سرما.اگر ممکنه اتفاقاتی که در سایت سیس و سایت سفارت از بعد از اوور شدن افتاده رو واسمون با جزئیات بگین.ممنون میشم.مثلا تغییرات سیس و تغییرات سفارت.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
(2016-10-25 ساعت 11:15)maryam1983 نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 03:31)ایران مرکز جهان نوشته:  نگران نباشید. پدر من ۶ ماه ، ۲ هفته هیچ اپدیتی نداشت از اپریل. ۲۱ اکتبر دوخطی شد و امروز ۲۴ ام اوور و کلیر شد. من هم اون وسطاش صبرمو از دست داده بودم. همون طور که گفتم امسال انگار ۶-۷ ماه کلیر طول میکشه و بعد از کلیر انگار از ۲ روز تا ۲ ماه ممکنه طول داشته باشه تا بگن بیا ویزا رو بگیر.

زنده باد ایران و ایرانی!

سلام

نه دوست عزيز دير نيست.
همراه مدارك هم ميبايست برگه اي كه روز مصاحبه بخاطر AP بهت دادن بفرستي و همچنين برگه انتخاب اداره پست رو. يه كپي هم از ايميل آخر سفارت ضميمه كن.

ممنونم، البته من ایمیلی دریافت نکردم از سفارت برای همین متنی که توی سایت نوشته رو پرینت گرفتم
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Alireza_D

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان