کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-25 ساعت 11:16)zariraja نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 09:34)Roo نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 03:31)ایران مرکز جهان نوشته:  نگران نباشید. پدر من ۶ ماه ، ۲ هفته هیچ اپدیتی نداشت از اپریل. ۲۱ اکتبر دوخطی شد و امروز ۲۴ ام اوور و کلیر شد. من هم اون وسطاش صبرمو از دست داده بودم. همون طور که گفتم امسال انگار ۶-۷ ماه کلیر طول میکشه و بعد از کلیر انگار از ۲ روز تا ۲ ماه ممکنه طول داشته باشه تا بگن بیا ویزا رو بگیر.

ممنون از همه هم وطن هایی که اینجا با مهر و همراهی به هم اطلاعات و دل گرمی میدهند.
زنده باد ایران و ایرانی!

سلام

کجای متن سایت بعد از کلیری مهلت نوشته که شما گفتید 2 تا دو ماه متفاوته؟ من ندیدم! 20 اکتبر کلیر شدم و تا ویزا اماراتم بیاد و جواب مدیکالو بگیرم اول نوامبر می تونم پاس رو بدم به سفارت، دیره به نظرتون؟

یه سوال دیگه هم داشتم از دوستان، توی متن سفارت چیزی جز پاس و مدیکال نخواسته، چیز دیگه ای مثل پرینت 260 یا متن سایت سفارت رو هم لازمه ببرم؟

تبریک فراوان برای بیرون آمدن از برزخ و کلیر شدن.دست راستتون زیر سرما.اگر ممکنه اتفاقاتی که در سایت سیس و سایت سفارت از بعد از اوور شدن افتاده رو واسمون با جزئیات بگین.ممنون میشم.مثلا تغییرات سیس و تغییرات سفارت.

ممنونم دوست عزیز گرچه تا زمانی که ویزا رو دریافت نکنم خیالم راحت نمیشه ، شما هم چون دو نفر هستید و نفر دوم هنوز Or نشده کلیر نشدید هنوز اما از اونجایی که دوخطی هستید احتمال کلیر شدنتون توی این ماه خیلی زیاده Wink مراحلش برای من فقط دو خطی، بعد Or و یک خطی بود و دیگه در سیس تغیری نکرد، فقط در سایت سفارت متنش عوض شد و نوشت که هر یک شنبه یا سه شنبه ای بعد از ساعت یک و نیم می تونم پاس رو تحویل بدم.
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، mulan1979 ، maryam1983 ، Alireza_D
دوستان ببخشید که اینجا می پرسم ولی برای تاریخ رفتن و زمان مدیکال دچار مشکل شدم و کسی توی تاپیک مربوطه جواب نمیده، اگر 5 شنبه عصر برم ان ام سی، جوابش تا یک شنبه صبح آماده میشه؟ کسی بوده که 5 شنبه رفته باشه؟
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D ، mulan1979
(2016-10-25 ساعت 13:17)Roo نوشته:  دوستان ببخشید که اینجا می پرسم ولی برای تاریخ رفتن و زمان مدیکال دچار مشکل شدم و کسی توی تاپیک مربوطه جواب نمیده، اگر 5 شنبه عصر برم ان ام سی، جوابش تا یک شنبه صبح آماده میشه؟ کسی بوده که 5 شنبه رفته باشه؟

سلام

بله دو ماه پیش من خالم 5 شنبه رفت شنبه جوابشو گرفت.اما برای اطمینان خودتون هم که شده بهشون یه ایمیل بزنید و تاکید کنید که جواب ها رو برای شنبه لازم دارید ...
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Roo ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Alireza_D
(2016-10-25 ساعت 13:17)Roo نوشته:  دوستان ببخشید که اینجا می پرسم ولی برای تاریخ رفتن و زمان مدیکال دچار مشکل شدم و کسی توی تاپیک مربوطه جواب نمیده، اگر 5 شنبه عصر برم ان ام سی، جوابش تا یک شنبه صبح آماده میشه؟ کسی بوده که 5 شنبه رفته باشه؟

سلام دوست عزيز
ضمن تبريك
من جولاي مصاحبه داشتم پنج شنبه عقري رفتم گفت بكشنبه عصر بيا، البته من اصلا تاكيدي نداشتم زود برام آماده كنند.
بهترين كار اينه زنگ بزنيد بپرسيد ميگن.
البته اون موقع به من گفتن شنبه صبح هم برم بكشنبه عصري آماده ميشه. من دبي رفتم ان ام سي
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Roo ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D ، amir2640

دوست عزیز، من چون یکشنبه 8 صبح مصاحبه داشتم به nmc ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که 5 شنبه بیام تا شنبه جوابش حاضر میشه؟ بهم گفتن 5شنبه 9 صب اونجا باشم که شنبه غروب جوابش حاضر میشه.همینطور هم شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D ، amir2640 ، Nooshin1361 ، maryam1983
واقعا ممنونم دوستان، با این حساب بهتره دیرتر برم و جواب فوری بخوام چون پنج شنبه بعد از ظهر می تونستم برم، جواب فوری همون روز آماده میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Alireza_D ، Nooshin1361
(2016-10-22 ساعت 14:17)mulan1979 نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 11:15)mari2 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 23:09)mani_badb0y نوشته:  اگر در سایتی که دوستمان داد رفتید و باز شماره کیس را نشناخت حتما به سفارت ایمیل بزنید و مشکل را بگویید

با سلام برگه ای که به ما دادن سفید بود و فقط روش شماره کیس نامبرمون بود شماره جدیدی نداشت شاید چون تازه یک هفته گذشته هنوز کیس رو نمی شناسه یا نه باید ایمیل بزنم مصاحبه ما هفته گذشته بوده

من 19 جولای مصاحبه داشتم و در همان هفته اول سه بار  در سایت سیس اپدیت شدم. پس این دلیل نمیشه که شما نمیتونید وضعیت خودتون رو  در سایت چک کنید. برای حل مشکلتون با سفارت تماس بگیرید.

با سلام و تشکر ار پاسختون دوستان گفتن سایت برای کیسهای 2017 تا ژانویه باز نمیشه
قبولی 2017
مصاحبه : اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، maryam1983 ، Alireza_D ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979

سلام.بله.ما پنجشنبه صبح رفتین nmcو شنبه عصر جواب گرفتیم.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، maryam1983 ، armehraboon ، Roo ، Alireza_D ، amir2640 ، bhb32 ، Nooshin1361
حسين عزيز كليييي تبريك بابا كليييييي مبارك باشه ، خيلي خوشحال شدم تبريككككك

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، amir2640 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، hosseinslm
با سلام دوستان من بعد از 4 ماه که از ap گذشته به سفارت ایمیل زدم راجب وضعیتم یا همون status سوال کردم جوابش متن زیر بوده
Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as it’s been concluded.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
سوالم راجع به متن ارسالی از سفارت این هستش که لفظ pending به معنای معلق بودن میباشد و یعنی کیس من معلق میباشد و هیچ کاری توسط سفارت بر روی آن انجام نمشود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-25 ساعت 22:41)Behroozn نوشته:  سوالم راجع به متن ارسالی از سفارت این هستش که لفظ pending به معنای معلق بودن میباشد و یعنی کیس من معلق میباشد و هیچ کاری توسط سفارت بر روی آن انجام نمشود؟

با سلام دوست عزيز

خير يعني هنوز در پروسه كليرنس هستيد.
نوشته pending under administrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، جواد حبيبي
دوست عزیز ممنون از پاسخت. حقیقتش مت رو واژه pending حساس شدم چون یکی از معانیش به مفهوم معلق بودن میباشد
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-25 ساعت 22:41)Behroozn نوشته:  سوالم راجع به متن ارسالی از سفارت این هستش که لفظ pending به معنای معلق بودن میباشد و یعنی کیس من معلق میباشد و هیچ کاری توسط سفارت بر روی آن انجام نمشود؟

نه.یعنی تحت apهست.باید منظر کلیر شدن بمونین.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: Behroozn ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، bhb32
(2016-10-25 ساعت 15:58)roteil نوشته:  حسين عزيز كليييي تبريك بابا كليييييي مبارك باشه ، خيلي خوشحال شدم تبريككككك

مرسی محمد علی عزیز
امیدوارم باخبر issued شدنت تو اوایل نوامبر خوشحالمون کنی.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان