کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-01-06 ساعت 19:25)behnamshokri نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 14:57)hosseinslm نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیزمSmile
من پس فردا صبح عازم آنکارا هستم و هفته دیگه وقت سفارت دارم .میخواستم از بچه هایی که تجربه دارن مدارکی که دارم میبرم رو با هم یه بارچک کنیم.
کیس من K1 هست.
1-مدارک اثبات رابطه شامل عکس های دو نفره -بلیط نامزدم که ایران اومده -چت های واتس آپ
2- فرم رسید تکمیل فرم confirm DS160
3-رسید فرم PPT
4-کپی مدارک مالیاتی اسپانسر که خود نامزدم هست.
5-عکس 5*5 که دو روز پیش گرفتم.
6-رسید وقت سفارت که از تو سایت گرفتم.
7-شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت و ترجمه و کپی
و در پایان
رسید وقت دکتر اونگان و کارت زرد واکسن بین المللی

لطفا سریع جواب بدید که اگه مدرکی ناقص هست تهیه کنم.
خیلی استرس دارم Sadاحساس میکنم یه چیزی کمه.

آفیسر از من اصل شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت رو گرفت و چک کرد.
برای فرم ها و مدارک مالیاتی هم اصلش لازمه. در حدی که وقتی من فرم رو بهش دادم بهم گفت این کپیه و من اصرار کردم که اصله و فقط با خودکار مشکی امضا شد که بعدش با انگشتش محل امضا رو لمس کرد که ببینه اصله یا کپی.
در هر صورت اینا تجربه من بود و دلیل نمی شه برای همه اتفاق بیافته. ولی بهتره تا جایی که می تونین مطمین عمل کنین. چون واسه این سفر هزینه اضفه کردن واقعا زور داره.
مرسی بهنام جان.شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت رو یادم رفت به این لیست اضافه کنم. اونارو با ترجمه آماده کردم. اصل مدارک مالیاتی هم وکیلم قبلا فرستاده
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri
(2016-01-06 ساعت 21:59)sarahnokhod نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 12:25)علیرضا علیرضا نوشته:  فرم I-134 از زمانی که تاریخ میزنن و امضا می کنن تا چند وقت اعتبار داره؟
ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدین.

کلا این فرم سالی 1 بار هست

منظور من فرم I134 است که اسپانسر پر می کند نه فرمهای مالیاتی 1040 و w2؟

من هفته آینده در ارمنستان مصاحبه دارم. با توجه به اینکه شما هم ارمنستان بودین، ممنون میشم اگر راجع به سوالاتی که پرسیدن یک مقدار اطلاعات بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-07 ساعت 00:15)hosseinslm نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 19:25)behnamshokri نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 14:57)hosseinslm نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیزمSmile
من پس فردا صبح عازم آنکارا هستم و هفته دیگه وقت سفارت دارم .میخواستم از بچه هایی که تجربه دارن مدارکی که دارم میبرم رو با هم یه بارچک کنیم.
کیس من K1 هست.
1-مدارک اثبات رابطه شامل عکس های دو نفره -بلیط نامزدم که ایران اومده -چت های واتس آپ
2- فرم رسید تکمیل فرم confirm DS160
3-رسید فرم PPT
4-کپی مدارک مالیاتی اسپانسر که خود نامزدم هست.
5-عکس 5*5 که دو روز پیش گرفتم.
6-رسید وقت سفارت که از تو سایت گرفتم.
7-شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت و ترجمه و کپی
و در پایان
رسید وقت دکتر اونگان و کارت زرد واکسن بین المللی

لطفا سریع جواب بدید که اگه مدرکی ناقص هست تهیه کنم.
خیلی استرس دارم Sadاحساس میکنم یه چیزی کمه.

آفیسر از من اصل شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت رو گرفت و چک کرد.
برای فرم ها و مدارک مالیاتی هم اصلش لازمه. در حدی که وقتی من فرم رو بهش دادم بهم گفت این کپیه و من اصرار کردم که اصله و فقط با خودکار مشکی امضا شد که بعدش با انگشتش محل امضا رو لمس کرد که ببینه اصله یا کپی.
در هر صورت اینا تجربه من بود و دلیل نمی شه برای همه اتفاق بیافته. ولی بهتره تا جایی که می تونین مطمین عمل کنین. چون واسه این سفر هزینه اضفه کردن واقعا زور داره.
مرسی بهنام جان.شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت رو یادم رفت به این لیست اضافه کنم. اونارو با ترجمه آماده کردم. اصل مدارک مالیاتی هم وکیلم قبلا فرستاده

خوبه. من چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه. امیدوارم موفق باشین و ویزای یه ضرب بگیرین.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-07 ساعت 12:54)علیرضا علیرضا نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 12:25)علیرضا علیرضا نوشته:  فرم I-134 از زمانی که تاریخ میزنن و امضا می کنن تا چند وقت اعتبار داره؟

من هفته آینده در ارمنستان مصاحبه دارم. با توجه به اینکه شما هم ارمنستان بودین، ممنون میشم اگر راجع به سوالاتی که پرسیدن یک مقدار اطلاعات بدین.

من اسپانسر نداشتم و فرم مالیاتی نامزدم رو خواسته بودن که باید بعدا اصلش رو ببرم چون کپی رو برده بودم
کسی که مصاحبه میکنه مرد هست و نسبتا مسن، ادم منطقی و آرومیه
اول اشخاصه دیگه ای مدارک شما رو میگیرن، بعد به نوبت ایرانی ها رو اون اقا مصاحبه میکنه
در مورد نحوه آشنایی پرسید، مدارک اثبات رابطه،عکس های نامزدی،
اینکه برنامه ازدواج چی در نظر دارید، در امریکا چه شغلی مد نظر دارید، چرا تو ایران ازدواج نکردین، و از این سری سوال ها
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-07 ساعت 23:02)sarahnokhod نوشته:  

من اسپانسر نداشتم و فرم مالیاتی نامزدم رو خواسته بودن که باید بعدا اصلش رو ببرم چون کپی رو برده بودم
اول اشخاصه دیگه ای مدارک شما رو میگیرن، بعد به نوبت ایرانی ها رو اون اقا مصاحبه میکنه
اینکه برنامه ازدواج چی در نظر دارید، در آمریکا چه شغلی مد نظر دارید، چرا تو ایران ازدواج نکردین، و از این سری سوال ها

مي تونم بپرسم شما در پاسخ چرا تو ايران ازدواج نكرديد چي گفتيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 11:36)مريم مريم نوشته:  

اینکه برنامه ازدواج چی در نظر دارید، در آمریکا چه شغلی مد نظر دارید، چرا تو ایران ازدواج نکردین، و از این سری سوال ها

شرمنده این جواب یکم خصوصیه
ببخشید

ولی واقعیت و بگید بهشون
حتی اگه بگید ازدواج برامون تو ایران مهم نیست کافیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 14:53)sarahnokhod نوشته:  
(2016-01-06 ساعت 21:59)sarahnokhod نوشته:  کلا این فرم سالی 1 بار هست

ببخشید

ولی واقعیت و بگید بهشون

نه خواهش ميكنم شما ببخشيد كه من پرسيدم.
يه سوال ديگه هم دارم كه اگه ميتونستيد جواب بديد اگه نه هيچي. واسه اينكه چه برنامه اي واسه ازدواج تو امريكا داريد چي گغتيد؟ درواقع شما برنامه ريزي خاصي كرديد و مدركي ارائه داديد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 23:39)مريم مريم نوشته:  
(2016-01-08 ساعت 14:53)sarahnokhod نوشته:  
(2016-01-07 ساعت 12:54)علیرضا علیرضا نوشته:  منظور من فرم I134 است که اسپانسر پر می کند نه فرمهای مالیاتی 1040 و w2؟

ببخشید

ولی واقعیت و بگید بهشون

نه خواهش ميكنم شما ببخشيد كه من پرسيدم.
يه سوال ديگه هم دارم كه اگه ميتونستيد جواب بديد اگه نه هيچي. واسه اينكه چه برنامه اي واسه ازدواج تو امريكا داريد چي گغتيد؟ درواقع شما برنامه ريزي خاصي كرديد و مدركي ارائه داديد؟
مدارکی که نمیخوان، برنامه ای که داریم رو بهشون گفتم
گفتم ما به محض رسیدن به امریکا ازدواج خواهیم کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: مريم مريم
دوستانی که تونستن ویزا رو دریاف کنن، می تونین لطف کنین و بگین چند روز بعد از تحویل پاسپورت به سفارت، پاسپورت رو از پست تحویل گرفتین؟
ممنون می شم اگه جواب بدین.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
سلام
دوستان من تازه کلیر شدم . میخواستم بدونم ایا این PPT که انتخاب کرد خوب هست یا نه ؟ (PTT ULUSPTT ANK.MERKEZI ATATURK ANAFARTALAR 6040) خوب هست یا نه اگر کسی میدونه که لطفا بگه > در ضمن میشه تغیرش داد یا خیر؟
ویزا K1
اقدام اولیه March 2015
اپرو May 2015
دریافت نامه مصاحبه July 2015
مصاحبه 2015 August
نتیجه Administrative Processing
تاريخ كلير شدن 2016 January 
تاریخ ورود به امریکا 2016 March
تاريخ سيتيزن شدن June 2021
پاسخ
(2015-12-16 ساعت 01:47)vahid4573 نوشته:  سلام
تو سفارت مصاحبه فارسي هست البته اگه بخواين انگليسي باشه ميتونين.بستگي به سفارت داره -نامه براي شما نمياد .اگه همه چي منظم باشه شما بايد ايميل دعوت مصاحبه دريافت كنيد-والا دوست عزيز تو بحث زمان واقعا نميشه گفت واسه خودم الان حدود ١.٥ سال شده منم معاف بودم شغل خصوصي و بقيه موارد رو هم نداشتم نقص مدرك هم نداشتم .رو بحث چك ميتونم بگم كاملا نظر كانسولر هست اصلا نميشه ١٠٠٪ نظر داد.شما فعلا شروع كنيد مرحله به مرحله انجام بدين فعلا مدارك رو ازuscis كامل كنيد بايد در ٢ سال اخير حداقل ١ بار حضوري ملاقات داشته باشين عكس ايميل و بقيه چيزاي كه ثابت كنه شما در ارتباط واقعي هستين
پست هاتون رو بالا ببريد بشه پيغام خصوصي داد.
سوالي بود درخدمتم

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن

مرسی وحید جان، ممکنه در مورد مدارک نامزدی هم اطلاعاتی بهم بدی، و اینکه آیا حتما باید مدارک عقد محضری رو بفرستیم؟ یا منظور اینه از روابط و دیدارهایی که داشتیم مدارک رو آماده کنیم؟.  قبل از این خیلی ممنونم که حوصله کردی و جواب به سوالاتم میدی.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، mani_badb0y
سلام به همگی عزیزان
من سه شنبه مصاحبه داشتم و وارد پروسه کلیرنس  شدم که 90 درصد ایرانیا میخورن.
مصاحبم خیلی خوب بود.و سعی کردم کامل و کوتاه جواب بدم.
 یه پسره بعد من کار دولتی نداشت ولی تو شرکتی بود که تو اربیل کار میکرد ولی ویزای یک ضرب گرفت.
دو نفر هم تو مدیکال دیدمشون باهاشون آشنا شدم ویزای نامزدی refuse  شدن و خیلی ناراحت بودن.
سعی کنید موقع مصاحبه فوق العاده ریلکس باشین یا حداقل اینطوری نشون بدین.این خیلی تو خوب بودن مصاحبتون کمک میکنه. من رو صندلی انتظاری نشسته بودم که جلوی باجه 4 بود باجه 4 یه افیسر بود که فارسی صحبت میکرد و با ایرانی ها بیشتر مصاحبه میکرد.
یه نکته دیگه موقع مصاحبه فقط به انگشتای دست من و چشمام  نگاه میکرد وقتی من صحبت میکردم.
یادتون باشه موقعی که نوبتتون میشه نوع بیانتون و حقیقت مهمترین چیزه براشون.چون  بیشتر اطلاعات مارو دارن.
سوالی داشتین که بتونم جواب بدم و بهتون کمک کنم در خدمتم.سفرنامم هم تو یه فرصت خوب مینیویسم.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri ، مريم مريم ، shadoow ، mani_badb0y ، alireza62
(2016-01-15 ساعت 17:02)hosseinslm نوشته:  سلام به همگی عزیزان
 یه پسره بعد من کار دولتی نداشت ولی تو شرکتی بود که تو اربیل کار میکرد ولی ویزای یک ضرب گرفت.
دو نفر هم تو مدیکال دیدمشون باهاشون آشنا شدم ویزای نامزدی refuse  شدن و خیلی ناراحت بودن.
سعی کنید موقع مصاحبه فوق العاده ریلکس باشین یا حداقل اینطوری نشون بدین.این خیلی تو خوب بودن مصاحبتون کمک میکنه. من رو صندلی انتظاری نشسته بودم که جلوی باجه 4 بود باجه 4 یه افیسر بود که فارسی صحبت میکرد و با ایرانی ها بیشتر مصاحبه میکرد.
یه نکته دیگه موقع مصاحبه فقط به انگشتای دست من و چشمام  نگاه میکرد وقتی من صحبت میکردم.
یادتون باشه موقعی که نوبتتون میشه نوع بیانتون و حقیقت مهمترین چیزه براشون.چون  بیشتر اطلاعات مارو دارن.
سوالی داشتین که بتونم جواب بدم و بهتون کمک کنم در خدمتم.سفرنامم هم تو یه فرصت خوب مینیویسم.

امیدوارم زودتر کلیر بشید ،
واسم جالبه که می گین refuse شدن !!! تا حالا نشنیده بودم دو نفر تو این کیس تو یه روز refuse شن !!!!  امیدوارم همه زودتر کلیر شن !!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-18 ساعت 03:02)roteil نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 17:02)hosseinslm نوشته:  سلام به همگی عزیزان

امیدوارم زودتر کلیر بشید ،
واسم جالبه که می گین refuse شدن !!! تا حالا نشنیده بودم دو نفر تو این کیس تو یه روز refuse شن !!!!  امیدوارم همه زودتر کلیر شن !!

آره ولی وقتی طرف با نامزدش 20 سال اختلاف سنی داره ونامزدش که واسش اقدام کرده 2 تا بچه هم داره منم جای آفیسر باشم اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه و توجواب ها از کلمه نمیدونم استفاده کنه قانع نمیشم و تو جواب میگم ببخشید من قانع نشدم و REFUSE   اونیکی هم 8 ماه قبل ارمنستان دانشجویی اقدام کرده بود و حالا اینبار نامزدی اقدام کرده خوب اینجور کیس ها که نرمال نیست اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه احتمال REFUSE شدن زیاده!!!
ممنون عزیز امیدوارم شما هم به خیر و خوشی این مرحله رو سپری کنی.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Partov
Heart 
سلام دوستان منم عضو جدید این سایت فعال و خوب هستم
سوالی داشتم
آیا ازدواج با دختر عمو ناتنی که در لس آنجلس زندگی میکند باعث میشه که درخواست ویزای من رد بشه
به خاطر اینکه من خوانده ام و از وکلا شنیدم ازدواج با عمه زاده خاله زاده عمو زاده دایی زاده ممکنه قوانین ایالتی مانع گرفتن ویزاتون بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، sadeghi sadegh ، miladmilado ، mohammadnaderi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان