کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-01-18 ساعت 18:48)Partov نوشته:  سلام دوستان منم عضو جدید این سایت فعال و خوب هستم
سوالی داشتم
آیا ازدواج با دختر عمو ناتنی که در لس آنجلس زندگی میکند باعث میشه که درخواست ویزای من رد بشه
به خاطر اینکه من خوانده ام و از وکلا شنیدم ازدواج با عمه زاده خاله زاده عمو زاده دایی زاده ممکنه قوانین ایالتی مانع گرفتن ویزاتون بشه

بستگی به قوانین اون ایالت داره. راجب این قانون تو کالیفرنیا تحقیق کنید تا اطمینان حاصل کنید.
اما در کل من ازدواج فامیلی که منجر به ویزا شده چندین مورد دیدم که همه ویزا گرفتن.
مشکلی برای ازدواج شما نیست. نگران نباشید.
ویزای نامزدی, ابوظبی
ارسال مدارک: 2015-June
تایید USCIS: ا 2015-August
تایید NVC: ا September-2015
مصاحبه: 2015-October
دریافت ویزا: 5 روز بعد از مصاحبه
ورود به آمریکا: November-2015

نتیجه مصاحبه:   *تایید* ( ویزای یکضرب )

طول کل مراحل از روز ارسال مدارک تا روز دریافت ویزا:   4 ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Partov ، hosseinslm ، mrnafusa
دوستان اگر کسی موقع مصاحبه ویزای نامزدی مدارک مالی نامزدش را قبول نکنن و بگن نمیتونه ازلحاظ مالی ساپورت کنه شما را
ایا میتونه از کو اسپانسر استفاده کنه .
کدام فرم را کو اسپانسر باید پر کنه
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
Heart 
(2016-01-19 ساعت 03:57)برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برید  milad_819 نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 18:48)Partov نوشته:  سلام دوستان منم عضو جدید این سایت فعال و خوب هستم
سوالی داشتم
آیا ازدواج با دختر عمو ناتنی که در لس آنجلس زندگی میکند باعث میشه که درخواست ویزای من رد بشه
به خاطر اینکه من خوانده ام و از وکلا شنیدم ازدواج با عمه زاده خاله زاده عمو زاده دایی زاده ممکنه قوانین ایالتی مانع گرفتن ویزاتون بشه

بستگی به قوانین اون ایالت داره. راجب این قانون تو کالیفرنیا تحقیق کنید تا اطمینان حاصل کنید.
اما در کل من ازدواج فامیلی که منجر به ویزا شده چندین مورد دیدم که همه ویزا گرفتن.

میلاد جان ممنون از پاسخت برای تکمیل حرفاتون این عکس رو فرستادم
https://en.wikipedia.org/wiki/Cousin_mar...s_by_state
خانم بنده در ایالت کالیفرنیا هستن و انگار مانعی نداره من نمیدونستم بعضی جاها جرمم حساب میشه D:
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، behnamshokri ، sadeghi sadegh ، mohammadnaderi ، سوونیا
Heart 
--> بچه ها حتما مطالعه کنید لینک کاملش هم توی همین صفحه هست
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri ، sadeghi sadegh ، mohammadnaderi
دوستان كسي هست منو راهنمايي كنه نامزد من فرم ds160 رو پر كرده كيس من نامزدي حالا قدم بعدي چيه چقدر بايد منتظر بمونم ؟ ايا ايميلي از طرف سفارت انكارا مياد برام؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Partov
Heart 
(2016-01-20 ساعت 01:01)narges_eb1 نوشته:  دوستان كسي هست منو راهنمايي كنه نامزد من فرم ds160 رو پر كرده كيس من نامزدي حالا قدم بعدي چيه چقدر بايد منتظر بمونم ؟ ايا ايميلي از طرف سفارت انكارا مياد برام؟

نرگس خانم پیشنهاد میکنم این صفحه رو مطالعه کنید و دنبال جوالتون بگردید
http://www.mohajersara.com/forum/thread-6073.html
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi sadegh ، mohammadnaderi
واي واقعا ممنونم در حال دق كردن هستم اين روزا

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-19 ساعت 13:03)Partov نوشته:  
(2016-01-19 ساعت 03:57)برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برید  milad_819 نوشته:  
سوالی داشتم

میلاد جان ممنون از پاسخت برای تکمیل حرفاتون این عکس رو فرستادم
https://en.wikipedia.org/wiki/Cousin_mar...s_by_state
خانم بنده در ایالت کالیفرنیا هستن و انگار مانعی نداره من نمیدونستم بعضی جاها جرمم حساب میشه D:

امیدوارم موفق و خوشبخت باشید. Smile
ویزای نامزدی, ابوظبی
ارسال مدارک: 2015-June
تایید USCIS: ا 2015-August
تایید NVC: ا September-2015
مصاحبه: 2015-October
دریافت ویزا: 5 روز بعد از مصاحبه
ورود به آمریکا: November-2015

نتیجه مصاحبه:   *تایید* ( ویزای یکضرب )

طول کل مراحل از روز ارسال مدارک تا روز دریافت ویزا:   4 ماه
پاسخ
Heart 
دوستان به نظر شما من شش ماه از خدمتم مونده به خانمم بگم اقدام کنه واسه ویزای نامزدیمون؟به نظرتون چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبم
میخوام جوری باشه که از تایم مرده که بین فرستان مدارک ار طرف خانمم تا نوبت دادن برای مصاحبه استفاده کنم که هم خدمتمو رفته باشم هم اون تایم روتین واسه زمان مصاحبه رو رد کرده باشم راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ
شك نكنيد دوست محترم كه اقدام كنن حتي اگه زودتر هم اقدام ميكرديد به نفعتون بود پرونده من ٦ ماه طول كشيد تا اپرو بشه چون الان مثل سابق ويزاي نامزدي رو سريع نميدن تقريبا هم زمان با ويزاي ازدواج شده

پاسخ
(2016-01-21 ساعت 13:30)Partov نوشته:  دوستان به نظر شما من شش ماه از خدمتم مونده به خانمم بگم اقدام کنه واسه ویزای نامزدیمون؟به نظرتون چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبم
میخوام جوری باشه که از تایم مرده که بین فرستان مدارک ار طرف خانمم تا نوبت دادن برای مصاحبه استفاده کنم که هم خدمتمو رفته باشم هم اون تایم روتین واسه زمان مصاحبه رو رد کرده باشم راهنمایی کنید ممنون میشم

(2016-01-21 ساعت 14:16)narges_eb1 نوشته:  شك نكنيد دوست محترم كه اقدام كنن حتي اگه زودتر هم اقدام ميكرديد به نفعتون بود پرونده من ٦ ماه طول كشيد تا اپرو بشه چون الان مثل سابق ويزاي نامزدي رو سريع نميدن تقريبا هم زمان با ويزاي ازدواج شده

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
(2016-01-21 ساعت 14:21)roteil نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 13:30)Partov نوشته:  دوستان به نظر شما من شش ماه از خدمتم مونده به خانمم بگم اقدام کنه واسه ویزای نامزدیمون؟به نظرتون چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبم

(2016-01-21 ساعت 14:16)narges_eb1 نوشته:  شك نكنيد دوست محترم كه اقدام كنن حتي اگه زودتر هم اقدام ميكرديد به نفعتون بود پرونده من ٦ ماه طول كشيد تا اپرو بشه چون الان مثل سابق ويزاي نامزدي رو سريع نميدن تقريبا هم زمان با ويزاي ازدواج شده

آیا این حقیقت داره که میگن در ویزای نامزدی خود شخص(بنده) تاریخ مصاحبه رو مشخص میکنه؟
پاسخ
والا اونچيزي كه من از دوستان شنيدم اينه كه خودتون بايد بريد تو سايت جاي خالي برا مصاحبه پيدا كنيد حالا هنوز نوبت خودم نشده كه بدونم چيجوريه

پاسخ
Heart 
(2016-01-21 ساعت 19:31)narges_eb1 نوشته:  والا اونچيزي كه من از دوستان شنيدم اينه كه خودتون بايد بريد تو سايت جاي خالي برا مصاحبه پيدا كنيد حالا هنوز نوبت خودم نشده كه بدونم چيجوريه

میشه لطفا آدرس سایت رو بدید؟منظور سایت کنسولگری آمریکا توی همون شهری که رفتی مصاحبه کردیه؟
این چیزی که میگن شماره ها آپدیت شده ولی شماره من نیس واسه چی هست توضیح میدید؟
پاسخ
من هنوز نرفتم برا مصاحبه منتظر ايميل هستم كه برام بفرستن ، اين شماره هام ممكنه كسي باشه كه رفته مصاحبه ولي بهش چك امنيتي خورده در نتيجه بايد برگرده ايران و منتظر باشه كه شماره پرونده ش تو سايت اعلام بشه كه ويزاش اماده ست

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان