کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان آیا ‎NVC‎ نامه بعد از اپروال ‎uscis‎ رو با پست فرستاد واستون به آدرس ایران ؟ یا فرستاد به نامزدتون/همسرتون توی آمریکا ؟ یا از طریقایمیل جواب دادن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-31 ساعت 21:05)zorel13 نوشته:  دوستان آیا ‎NVC‎ نامه بعد از اپروال ‎uscis‎ رو با پست فرستاد واستون به آدرس ایران  ؟ یا  فرستاد به نامزدتون/همسرتون توی آمریکا ؟ یا از طریقایمیل جواب دادن؟

اصل نامه از طریق پست به آدرس نامزدتون تو آمریکا ارسال میشه. و تو مرحله درخواست برای گرین کارت به اصل این نامه نیاز خواهید داشت.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، zorel13 ، hosseinslm ، قرباني
Smile 
(2016-01-21 ساعت 13:30)Partov نوشته:  دوستان به نظر شما من شش ماه از خدمتم مونده به خانمم بگم اقدام کنه واسه ویزای نامزدیمون؟به نظرتون چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبم
میخوام جوری باشه که از تایم مرده که بین فرستان مدارک ار طرف خانمم تا نوبت دادن برای مصاحبه استفاده کنم که هم خدمتمو رفته باشم هم اون تایم روتین واسه زمان مصاحبه رو رد کرده باشم راهنمایی کنید ممنون میشم

روند نورمال این برنامه ( کیس نامزدی ) حدود 10 ماه تا یکسال است ولی دیده شده که طی چهارماه هم ویزا گرفتن.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-04-01 ساعت 19:12)behnamshokri نوشته:  
(2016-03-31 ساعت 21:05)zorel13 نوشته:  دوستان آیا ‎NVC‎ نامه بعد از اپروال ‎uscis‎ رو با پست فرستاد واستون به آدرس ایران  ؟ یا  فرستاد به نامزدتون/همسرتون توی آمریکا ؟ یا از طریقایمیل جواب دادن؟

اصل نامه از طریق پست به آدرس نامزدتون تو آمریکا ارسال میشه. و تو مرحله درخواست برای گرین کارت به اصل این نامه نیاز خواهید داشت.

سلام دوست عزيز ،
من هم به خاطره همين اومدن نامه ٧ ماه منتظر الكي موندم ، وكيل بهم گفته بود كه نامه مياد از طريق پست كه نيومد ، نگو فقط ايميل زده بودن !!! و ما نفهميديم وقت سفارت رو ، ( البته قاعدتا بايد بياد كه ما شانس نداشتيم و نيومد ) خواهشا پيگيري كن كه بلايي كه سر من اومد سرت نياد !!! من ٣ هفته بعد اپرو شدن وقت بهم داده بودن واسه سفارت كه نفهميدم !!! و ٧ ما از وقتم هدر وفت !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، zorel13 ، قرباني
(2016-04-11 ساعت 17:41)mrnafusa نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 13:30)Partov نوشته:  دوستان به نظر شما من شش ماه از خدمتم مونده به خانمم بگم اقدام کنه واسه ویزای نامزدیمون؟به نظرتون چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبم
میخوام جوری باشه که از تایم مرده که بین فرستان مدارک ار طرف خانمم تا نوبت دادن برای مصاحبه استفاده کنم که هم خدمتمو رفته باشم هم اون تایم روتین واسه زمان مصاحبه رو رد کرده باشم راهنمایی کنید ممنون میشم

روند نورمال این برنامه ( کیس نامزدی ) حدود 10 ماه تا یکسال است ولی دیده شده که طی چهارماه هم ویزا گرفتن.

سلام دوست عزيز
پروسه ويزاى نامزدى بين ٤ تا ٦ ماهه،بنابراين بهتر هست كه دو ماه ديگه اقدام كنيد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان
ما نامه NVC رو مبنی بر این که پرونده ما رو دریافت و به کونسولگری ابوظبی فرستاده رو دریافت کردیم , و فرم DS-160 رو هم آنلاین امضا کردم و ازش پرینت گرفتم حالا سوال من اینه که آیا NVC دوباره به ما ایمیل خواهد فرستاد یا این ما باید منتظر نامه کونسولگری باشیم؟ معمولا این روند چه مدت طول میکشه ؟ آیا خود کونسولگری ابو ظبی وقت مصاحبه رو تعیین میکنه یا ما باید در سایت خودشون ریجستر کنیم و وقت بگیریم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه از دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-04 ساعت 10:33)Ziba نوشته:  
(2010-01-03 ساعت 23:00)ترانه نوشته:  سلام من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم ولان بعد از 6ماه مدارکم approveشده مصاحبه من توی ترکیه است کسی هست که بدونه بعد از این مرحله چقدر طول میکشه وقت سفارت بدن من باید مدارکم را پست کنم سفارت یا اینکه با خودم ببرم .معمولا وقت سفارت چند وقت بعد از approveشدن است .

ترانه جان
چقدر دیر Approve شدید شما . متاسفانه خیلی حساب کتاب نداره و مدت زمان Approve شدن برای همه متفاوت هستش .
معمولا بعد از Approve شدن یکی دوماه طول میکشه که نامه Cas Number شما میاد. حالا این یا ایمیل میشه یا اینکه برای نامزدتون پست میشه .
بعد از اون سفارت یه ایمیل میده که چند تا لینک فرم هست باید پرش کنید و به همراه مدارکی که می خواد بفرستید به سفارت .
ما اصل مدارک رو فرستادیم سفارت و مشکلی هم نداشتیم و تاریخ مصاحبه ما هم یک ماه 15 روز بعد از رسیدن مدارک به سفارت توی سایت گذاشته شد و چند روز بعد هم مدارک کتبی اون رسید.
زمان مصاحبه هم معمولا برای 3 ماه بعدش ست میشه .
حتما از مدارکی که میفرستید یکی دو سری کپی داشته باشید .
اصل شناسنامه و اصل پاسپورت و عکس و مدارک پزشکی و کارت و اکسیناسیون را هم که میدونید باید داشته باشید .
صبور و بسیار امیدوار باشید اگه بخواید تمام فکرتون رو مشغول این مسئله کنید خیلی اذیت میشید پس بهتره منتظر باشید تا روال عادی طی بشه ...

بعد از Approve شدن و گرفتن Cas Number از NVC سفارت چه مدت بعدش ایمیل میده برای اون فرمهایی که نیاز هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-25 ساعت 23:39)zorel13 نوشته:  
(2010-01-04 ساعت 10:33)Ziba نوشته:  
(2010-01-03 ساعت 23:00)ترانه نوشته:  سلام من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم ولان بعد از 6ماه مدارکم approveشده مصاحبه من توی ترکیه است کسی هست که بدونه بعد از این مرحله چقدر طول میکشه وقت سفارت بدن من باید مدارکم را پست کنم سفارت یا اینکه با خودم ببرم .معمولا وقت سفارت چند وقت بعد از approveشدن است .

ترانه جان
چقدر دیر Approve شدید شما . متاسفانه خیلی حساب کتاب نداره و مدت زمان Approve شدن برای همه متفاوت هستش .
معمولا بعد از Approve شدن یکی دوماه طول میکشه که نامه Cas Number شما میاد. حالا این یا ایمیل میشه یا اینکه برای نامزدتون پست میشه .
بعد از اون سفارت یه ایمیل میده که چند تا لینک فرم هست باید پرش کنید و به همراه مدارکی که می خواد بفرستید به سفارت .
ما اصل مدارک رو فرستادیم سفارت و مشکلی هم نداشتیم و تاریخ مصاحبه ما هم یک ماه 15 روز بعد از رسیدن مدارک به سفارت توی سایت گذاشته شد و چند روز بعد هم مدارک کتبی اون رسید.
زمان مصاحبه هم معمولا برای 3 ماه بعدش ست میشه .
حتما از مدارکی که میفرستید یکی دو سری کپی داشته باشید .
اصل شناسنامه و اصل پاسپورت و عکس و مدارک پزشکی و کارت و اکسیناسیون را هم که میدونید باید داشته باشید .
صبور و بسیار امیدوار باشید اگه بخواید تمام فکرتون رو مشغول این مسئله کنید خیلی اذیت میشید پس بهتره منتظر باشید تا روال عادی طی بشه ...

بعد از Approve شدن و گرفتن Cas Number از NVC سفارت چه مدت بعدش ایمیل میده برای اون فرمهایی که نیاز هست؟

سلام دوست عزيز منم دقيقل مثل شما ٦ ماه طول كشيد تا approve شدم از ماه شهريور پرونده من رفت انكارا وقت مصاحبه براي فروردين شد مدارك رو پست كردم به سفارت يكم ديرتر از ١٥ روز چون يه سري ميگفتن ديگه لازم نيست پست بشه ولي من فرستادم خيلي اذيت شدم تا معلوم شدن وقت مصاحبه بنابراين سعي كنيد زياد بهش فكر نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
كليه مداركي كه لازمه پست بشه به سفارت زماني مشخص ميشه كه وقت مصاحبه بهتون بدن معمولن يك ماه و نيم دوماه زودتر معلوم ميشه

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-04-28 ساعت 14:02)zorel13 نوشته:  سلام دوستان
1-بیمارستان NMC دبی چه روزهایی تعطیل هست در هفته؟
2-و همین طور روزای تعطیل اداره پست مرکز ی دبی در دیره چه روزایی هست؟
2-و روزهای تعطیل سفارت اوظبی چه روزایی هست؟

١. ان ام سي روزهايه جمعه تعطيله ، پنچشنبه ها هم تا ظهر هستن
٢.
٣. سفارت ابوظبي هم جمعه تعطيله و يكشنبه بازه من خودم يكشنبه رفتم سفارت
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، zorel13
(2016-04-28 ساعت 15:00)roteil نوشته:  

٢.

ممنونم از راهنماییتون پس من میتونم شنبه صبح برم ‎NMC‎ کارامو انجام بدم؟ شنبه ها هستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
برای پیکاپ ویزاتون کدوم اداره پست رو انتخاب کردید؟ چه فرقی دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 15:00)roteil نوشته:  [quote='zorel13' pid='705141' dateline='1461835951']
سلام دوستان

٢.
[/

یک سوال دیگه هم دارم این که برای پیکاپ ویزاتون کدوم اداره پست رو انتخاب کردید؟ چه فرقی دارن؟ کدوم رو توصیه میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 20:21)zorel13 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 15:00)roteil نوشته:  

٢.
[/

یک سوال دیگه هم دارم این که برای پیکاپ ویزاتون کدوم اداره پست رو انتخاب کردید؟ چه فرقی دارن؟ کدوم رو توصیه میکنید؟
دوستان ممنون میشم این سوال رو جواب بدید

برای پیکاپ ویزاتون کدوم اداره پست رو انتخاب کردید؟ چه فرقی دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز، من تازه با این سایت اشنا شدم و درعرض همین چندساعت کلی استفاده بردم،ممنون از همگی
من یه سوال خیلی واجب ازتون دارم ،ممنون میشم کمکم کنید.
من درمرحله اولیه پروسه هستم، ماه اینده با نامزدم دیدار داریم و ممکنه دیگه تا وقت سفارت نبینمش، و اون موقع هم ممکنه نتونه بیاد، چه مدارکیه که باید حتما اصل مدرک رو با امضا بهم بدیم و با ای میل نمیشه،که الان در این سفر باخودمون ببریم،  چون پست به ایران که خودتون میدونید داستانه.خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید، سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان