کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام
میشه کسی منو راهنمایی کنه که متن تعهد نامه ازدواج که برای ویزای نامزدی باید نوشت چی هست؟ متن آن رو از کجا باید پیدا کرد؟و هر دو نفر باید جداگانه بنویسن و امضا کنن؟ یا یک متن رو می نویسنن و هر دو زیرش رو امضا میکنن؟این تعهد نامه رو باید جزو مدارک اولیه تحویل داد یا بعدا باید روز مصاحبه به سفارت برد؟
آگه کسی بتونه سوالات منو جواب بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 22:07)ep30lon نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 20:20)samane1363 نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا بفرمایید هزینه وکیل حدودا چقدر میشه؟ (در کیس نامزدی)( برای یه مادر وپسربچه که قراره با ویزای نامزدی برن)  اصلن ممکنه چنین وضعیتی؟

هزینه وکیل خیلی بستگی به وکیلش داره
وکیل های معروف ایرانی برای نامزدی تا 2600 دلار
برای CR و IR تا 3400 دلار
تو LA
بدون وکیل هم میشه همینجا بچه ها کمک میکنند.

سلام دوست عزیز
شما هنوز منتظر گرفتن ویزا هستین ؟
چند روز طول میکشه؟
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 20:25)Parisafarazman نوشته:  سلام
میشه کسی منو راهنمایی کنه که متن تعهد نامه ازدواج که برای ویزای نامزدی باید نوشت چی هست؟ متن آن رو از کجا باید پیدا کرد؟و هر دو نفر باید جداگانه بنویسن و امضا کنن؟ یا یک متن رو می نویسنن و هر دو زیرش رو امضا میکنن؟این تعهد نامه رو باید جزو مدارک اولیه تحویل داد یا بعدا باید روز مصاحبه به سفارت برد؟

سلام دوست عزيز
من اين متن رو تو يه محضر تنظيم كردم و زمان تكميل مدارك ارسال كردم.فقط خودم امضاء كردم و حتما بايد ترجمه بشه.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:

متن تعد نامه واسه ازدواج تو ٩٠ روز رو مي گيد ؟؟يا منظورتون چيز ديگس ؟؟ اگه منظورتون اونه هم شما هم نامزد سيتيزن بايد امضا كنن ، من منتشو دارم
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 15:56)roteil نوشته:  

متن تعد نامه واسه ازدواج تو ٩٠ روز رو مي گيد ؟؟يا منظورتون چيز ديگس ؟؟ اگه منظورتون اونه هم شما هم نامزد سيتيزن بايد امضا كنن ، من منتشو دارم

بله منظورم همون تعهد نامه ازدواج تو 90 روز هست، لطف میکنید متن رو برای من بفرستید. هر نفر تو یک برگه جداگانه می نویسه و امضا میکنه؟ لازم هست جایی ثبت و امضا بشه؟ یا خودمون امضا کنیم کافیه؟ خانواده هم باید امضا کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 12:34)عدلی نوشته:  
میشه لطفا بفرمایید هزینه وکیل حدودا چقدر میشه؟ (در کیس نامزدی)( برای یه مادر وپسربچه که قراره با ویزای نامزدی برن)  اصلن ممکنه چنین وضعیتی؟

تو LA

سلام دوست عزیز
شما هنوز منتظر گرفتن ویزا هستین ؟
چند روز طول میکشه؟

سلام, راستش من برای یکی از دوستانم سوال پرسیدم, خودم منتظر دریافت ویزا نیستم
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان:

تو LA

خیلی ممنونم از پاسختون دوست عزیز
فقط یه سوال, این هزینه که فرمودید مربوط به هر نفره, یا مثلا ۳۴۰۰ تا مادر و همین مقدار فرزندشون؟ یا باهم یک کیس محسوب میشن این مادر و فرزند؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-08 ساعت 13:58)samane1363 نوشته:  

تو LA

خیلی ممنونم از پاسختون دوست عزیز
فقط یه سوال, این هزینه که فرمودید مربوط به هر نفره, یا مثلا ۳۴۰۰ تا مادر و همین مقدار فرزندشون؟ یا باهم یک کیس محسوب میشن این مادر و فرزند؟

همیشه می گن هزینه وکالت 300 دلار هزینه پر کردن فرمها 400 دلار
نه چون بچه ها زیر کیس هستند اسامیشون تو همون فرم میاد هزینه اضافه نمی گیرن شاید بعضی ها هزینه پر کردن فرم رو بیشتر بگیرن
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
(2016-07-06 ساعت 16:06)Parisafarazman نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 15:56)roteil نوشته:  

بله منظورم همون تعهد نامه ازدواج تو 90 روز هست، لطف میکنید متن رو برای من بفرستید. هر نفر تو یک برگه جداگانه می نویسه و امضا میکنه؟ لازم هست جایی ثبت و امضا بشه؟ یا خودمون امضا کنیم کافیه؟ خانواده هم باید امضا کنن؟

سلام ايميلتوت رو تو پيغام خصوصي بزاريد براتون ايميل كنم
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من نامزدم میخواد منو با ویزای نامزدی ببره و من پسرم 14 سالشه .میخوام بدونم برای هر نفر چقدر پوله وکیل میشه اون میگه هر نفر نهایت 4000 دلار.لطفا منو راهنمایی کنید .اون از اونجا برام وکیل بگیره بهتره یا من وکیل بگیرم تو ایران .ممنونم راهنمایی کنید خیلی استرس دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام چه زماني بايد براي زدن واكسن و مدارك پزشكي اقدام كرد من ٣٠ سال سن دارم چون شنيدم مراحل واكسن چند ماه طول ميكشه يه جوري نشه كه با زمان مصاحبه يكي بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان بعد از پست کردن مدارک از چه طریقی کیس نامبر به دستم میرسد؟ و در بررسی مدارک مورد نیاز چیزی به عنوان تعهد نامه ازدواج
ندیدم، میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان برای تعهد ازدواج دقیقا باید چه نکاتی ذکر بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 00:13)Vahid_aflaki نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 14:51)hosseinslm نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 03:02)roteil نوشته:  امیدوارم زودتر کلیر بشید ،
واسم جالبه که می گین refuse شدن !!! تا حالا نشنیده بودم دو نفر تو این کیس تو یه روز refuse شن !!!!  امیدوارم همه زودتر کلیر شن !!

آره ولی وقتی طرف با نامزدش 20 سال اختلاف سنی داره ونامزدش که واسش اقدام کرده 2 تا بچه هم داره منم جای آفیسر باشم اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه و توجواب ها از کلمه نمیدونم استفاده کنه قانع نمیشم و تو جواب میگم ببخشید من قانع نشدم و REFUSE   اونیکی هم 8 ماه قبل ارمنستان دانشجویی اقدام کرده بود و حالا اینبار نامزدی اقدام کرده خوب اینجور کیس ها که نرمال نیست اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه احتمال REFUSE شدن زیاده!!!
ممنون عزیز امیدوارم شما هم به خیر و خوشی این مرحله رو سپری کنی.
سلام شما كه مصاحبه رفتي ميخواستم بپرسم خواهرم و خواهر زادم ميخوان برن براي مصاحبه ويزاي نامزدي خواهرم استرس نداره ولي خواهر زادم كه ١٤ سالشه ميترسه از خواهر زادم چي ميپرسن اصلا با اونم مصاحبه ميكنن ? ممنون اگه جواب بديد

سلام دوست عزیز...من هم توی دوران کلیرینس به سر میبرم...الان نزدیک به 11ماه هست...روز مصاحبه افسر مصاحبه بهم گفت نیاز به مراحل اداری دارم.و این دو هفته تا سه ماه زمان میبره و دور آدرس سایتی رو که روی یه برگه سفید که کیس نامبر و یه سری چیزای دیگه نوشته شده بود خط کشید و گفت هرروز اون سایتو چک کنم....الان سوال من از شما اینه که در مورد کلیرینس به شما چی گفتن آیا بهتون گفتن که چقدر زمان میبره یا حد و حدودشو بهتون گفتن....؟؟؟ما سفارت ابوظبی بودیم.مصاحبه مون20 سپتامبر 2015بوده...ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-07-09 ساعت 00:13)Vahid_aflaki نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 14:51)hosseinslm نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 03:02)roteil نوشته:  امیدوارم زودتر کلیر بشید ،
واسم جالبه که می گین refuse شدن !!! تا حالا نشنیده بودم دو نفر تو این کیس تو یه روز refuse شن !!!!  امیدوارم همه زودتر کلیر شن !!

آره ولی وقتی طرف با نامزدش 20 سال اختلاف سنی داره ونامزدش که واسش اقدام کرده 2 تا بچه هم داره منم جای آفیسر باشم اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه و توجواب ها از کلمه نمیدونم استفاده کنه قانع نمیشم و تو جواب میگم ببخشید من قانع نشدم و REFUSE   اونیکی هم 8 ماه قبل ارمنستان دانشجویی اقدام کرده بود و حالا اینبار نامزدی اقدام کرده خوب اینجور کیس ها که نرمال نیست اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه احتمال REFUSE شدن زیاده!!!
ممنون عزیز امیدوارم شما هم به خیر و خوشی این مرحله رو سپری کنی.
سلام شما كه مصاحبه رفتي ميخواستم بپرسم خواهرم و خواهر زادم ميخوان برن براي مصاحبه ويزاي نامزدي خواهرم استرس نداره ولي خواهر زادم كه ١٤ سالشه ميترسه از خواهر زادم چي ميپرسن اصلا با اونم مصاحبه ميكنن ? ممنون اگه جواب بديد

سلام دوست عزیز...من هم توی دوران کلیرینس به سر میبرم...الان نزدیک به 11ماه هست...روز مصاحبه افسر مصاحبه بهم گفت  نیاز به مراحل اداری دارم.و این  دو هفته تا سه ماه زمان میبره و دور آدرس سایتی رو که روی یه برگه سفید  که کیس نامبر و یه سری چیزای دیگه نوشته شده بود خط کشید و گفت هرروز اون سایتو چک کنم....الان سوال من از شما اینه که در مورد کلیرینس به شما چی گفتن آیا بهتون گفتن که چقدر زمان میبره یا حد و حدودشو بهتون گفتن....؟؟؟ما سفارت ابوظبی بودیم.مصاحبه مون20 سپتامبر 2015بوده...ممنون میشم Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: سوونیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان