کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
msnazi نوشته: سوال منم هست. Big Grin

شما که برنده ی لاتاری هستید اگه عقد کنید بعد اطلاع بدید میتونید همراه همسرتون به آمریکا برید همون کاری که دوستمون samira pakzad کرد..
پستهای ایشون و بخونید شاید کمکتون کنه..........از بچه های 2009 هستند............
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه ویزای نامزدی به ایرانیها به راحتی داده نمی شه بهتره عقد کنید. البته این نظر منه. برای اطلاعات بیشتر می تونی از سازمان ناکیچ سوال کنید.
http://www.nacih.org
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
اطلاعات بیشتر تو سایت زیر هم هست. www.nacih.org
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنمایی تون .بعضی از دوستان اینجا گفتن که از ویزای نامزدی زودتر می شه رفت و نمی دونم .....
بازم مرسی...
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم. ویزای نامزدی اصلا چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دنیز جون . جواب مصاحبه من اومد برای 22 اکتبر . خیلی خوشحالم Tongue امیدوارم برای تو هم زود زودی کارهات درست بشه عزیزم .
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
سلام سارا جون، خیلی خیلی برات خوشحال شدم. کی می شه منم این روزا رو ببینم؟
تاریخ مصاحبه: اوایل مارچ، کلیر: ۱۲ جولای محل مصاحبه آنکارا
آپدیتها : ۳۱ جون، ۱و ۳و ۵و ۸ جولای
در ضمن من برنده نیستم، پیگیر کیس برادرمم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها ادرس كلينيك در دبي رو ميدونين؟
چه روزهايي باز هستن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من هم 2 ماه شد که اقدام کردم فعلا خبری نیست اگه خبری بشه خودشون ایمیل میزنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام، من DANI و 28ساله، دارای مدرک مهندسی برق، برای مهاجرت به آمریکا چه راهی مناسبتره؟ ویزای کار یا نامزی و ازدواج؟ شرکتی هست که این کارها رو انجام بده؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
MAN TAHALA FEKR MIKARDAM FAGHAT YE BAR BAYAD RAFT SEFARAT,PAS HADE AGHAL 2 BAR BAYAD BERIM TURKEY YA ABUZABI BARAYE GEREFTANE VISA?

RASTI KASI MIDOONE KE KODOOM SEFARAT BEHTARE BARAYE FIANCE VISA?MAN NEMIDOONAM TURKEY RO ENTEKHAB KONAM YA ABOUZABI YE DUBAI RO?AGE BEHEM ETELAAT BEDID MAMNOON MISHAM
پاسخ
تشکر کنندگان:
be nazare man turkiye behtare chon toye forodgah aziyat nemikonan amma dubai ba iraniya bazimogheha bad raftari mikonan bale hadeaghal bayad 2 bar beri biyay baraye visa chon 99% mavared behet FBI CHECK mikhore o bayad bargardi iran ta chandmahe dige ke baraye injaneb 2 mah tool keshid dobare beri o visa o begiri kholase sabr e ayob mikhad aslan kare rahati nist to in modate entezar ham bayad khodet o mashghol negah dari ta az nazare rohi sadame nabini
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هر هفته دارم سایت رو چک میکنم هنوز خبری از وقت مصاحبه نیست Sad نمیدونم چقدر دیگه باید منتظر باشم واسه منم دعا کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
خانومی مگه وقت مصاحبتون مشخص نشد؟ چرا زنگ نمی زنی بهشون .ایمیلت رو دادی که از این طریق خبرت کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هنوز هیچ خبری نیست Sad نمیدونم به کجا زنگ بزنم؟ نامزدم ایمیل خودشو داده که به اون خبر بدن تو سایتشم که همش نوشته داریم بررسی میکنیم Sad نمیدونم چقد دیگه طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان