کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
منم میخواستم اول از ویزای ازدواج اقدام کنم ولی گفتند که طول میکشه بیشتر واسه همین اینو انتخاب کردیم Sad ولی خدا کنه هم واسه شما و هم واسه من زود درست بشه .... واقعا" خدا بهید صبرشو بده به ما .
مرسی عزیزم از کمکات
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تازه واردم و یک سری سوال داشتم. ممنون می شم اگه کسی به سوالام جواب بده.
من یکی دو ماهی هستش که با یه ایرانی که سیتیزن امریکاست ازدواج کردم. ما ایران ازدواج کردیم و بعد از ازدواج همسرم برگشت آمریکا تا برای من اقدام کنه. اینجا خوندم که مراحل ویزام بین 8 ماه تا یک سال طول می کشه. ولی باز می خواستم از کسایی که ویزای ازدواج گرفتن و تجربه دارن بپرسم که ویزای من چه مدت زمان می بره؟ همسرم ترجمه شناسنامه و عقد نامه و یه سری عکس با خودش برد. یه سری فرمم من پر کره بودم. به نظرتون چیزی رو از قلم ننداختیم.
تاریخ مصاحبه: اوایل مارچ، کلیر: ۱۲ جولای محل مصاحبه آنکارا
آپدیتها : ۳۱ جون، ۱و ۳و ۵و ۸ جولای
در ضمن من برنده نیستم، پیگیر کیس برادرمم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سارا جان
ناشکری نکن. به من هم گفته بودن که نامزدی زودتر از ازدواج درست می شه. من که 4 ماه از شما مدارکمو زودتر فرستادم هنوز اندر خم یک کوچه هستم. همگی موفق باشیم زودتر (;
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهار جان من ناشکری نمی کنم اصلاً. ما نزدیک به 2 ساله که عقد کردیم و همسرم پارسال سیتیزن شد و من هم همون موقع اقدام کردم .برای همین این رفت و آمدها و دوری ها خستم کرده .وگرنه من که می دونم کار اینا زمان درست و حسابی نداره .زیاد دلم رو خوش نکردم .هروقت به خیر بود جور میشه ایشالا. امیدوارم برای تو هم هر چی زودتر یه خبری بشه .می دونم تو هم خیلی داری انتظار می کشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
سلام دنیز جان
درست بهت گفتن که 8 ماه تا یکسال طول میکشه .اگر خوش شانس باشی شاید کمتر هم بشه .اینجا من ندیدم کسی بگه ویزای ازدواج اقدام کرده و رفته امریکا .بیشتر نامزدی هستن .به جز من و تو البته فعلاً. مدارکت برای اول کار همینه که فرستادی.من هم همینارو فرستاده بودم .بعداً باید گزارش پلیس یعنی همون عدم سوء سابقه رو هم بگیری ترجمه کنی بفرستی. به همسرت بگو زود خبرت کنه که تو هم فوری گزارش پلیس رو بفرستی . چون نزدیک 2هفته یا بیشتر طول می کشه که بعد از تقاضا جوابش بیاد و بعد هم باید بدی ترجمه .اگه زود بفرستی برای سرعت دادن به کارت بهتره.
تو هم باید مثل ما صبور باشی عزیزم. امیدوارم کارهای تو به سرعت نتیجه بده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه لطفا برام توضیح بدهید که از طریق نامزدی اقدام کنم سریعتر است یا از طریق ازدواج ؟
در ضمن کجا بهتر است ازدواج کنیم چون طرف مقابلم ایرانی نیست ؟ مرسی از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ملودی جان من تازه 1ماه است که مدارکم را فرستادم می خواهم بدونم که شما که توی آذر ماه مدارکتون را فرستادید واسفند به شما خبر دادند که وقت مصاحبه کی است .مدارک دیگری از شما در خواست نکردند؟ مرکزی که شما مدارکتون را فرستادید کجا بود؟ آیا خودمان باید مدارک را برای سفارت ترکیه بفرستیم ؟ ممنون می شم اگه در این مورد بیشتر توضیح بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.امور خارجه امريكا از شوهرم اصل سند ازدواج را خواسته اند با اينكه ترجمه و كپي اش هست.ايا كسي تجربه اي در اين مورد داره؟يه سوال ديگه:چه جوري بفرستم كه مطمين باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من فریما هستم ومنتظر ویزا هستم
من تحقیقاتی که کردم ویزای نامزدی سریع تره باز خودت میدونی
به هر حال امیدوارم موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . من به تازگي عضو اين فروم شدم
نامزد من سيتيزن امريكاست ...مي خواستم بدونم سريعترين و عملي ترين راه براي گرفتن ويزا براي من چيه؟k1?or F1? منظورم اينه اگه به بهونه ي تحصيل برم چطوره؟يا اينكه ويزاي نامزدي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سارا جان، چه خبر از پیشرفت کارای ویزاتون. ما رو بی خبر نذارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم . من منتظر وقت مصاحبه هستم که هنوز ندادن . تو چطور دنیز جان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان میشه لطفا من رو راهنمایی کنید
با ویزای نامزدی زودتر میشه به آمریکا رفت یا اگر تو ایران عقد کنیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، 1368
سوال منم هست. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سارا جون امیدوارم که زود زود زود کارات جور بشه. من که هنوز اندر خم اولین پیچم. هرچه زودتر تو ویزا بگیری منم که شرایط تو رو دارم خوشحالتر می شم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان