کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2011-01-29 ساعت 05:16)johnsmith نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 11:40)Soren نوشته:  جان اسمیت عزیز
ما ارادتمند شما هستیم،دعوا کجا بود!شما نکته بسیار مهمی را اشاره کرده اید که خودم مشغول مطالعه روی آن شده ام.برای این مساله از شما سپاسگذارم.من فقط چند راه میان بر را که معمولا مکزیکی ها استفاده میکنند نام برده ام.این که برای تمدید E-2 باید از خاک ایالات متحده خارج شد رو هم من در چند سایت مشاوره حقوقی کانادایی و یاهو انسرز دیدم که پرسیده بودند بهتر است این مدت را کجا بگذرانند و غالبا کانادا به آنها پیشنهاد شده بود.یک چیزی مانند ویزای کاری کشور برادر ناتنی و دوست بدتر از دشمن،امارات متحده عربی است.اگر راهتان به جزیره کیش افتاده باشد حتما با کارگران هندی،پاکستانی و حتی روسی و...روبرو شده اید که اتاقی را برای 24 ساعت کرایه کرده اند تا ویزای 3 ماهه کاری خود را تمدید کنند،چون قانون امارات میگوید فرد کارگر باید ویزای کاری 3 ماهه خود را از بیرون خاک امارات تمدید کند.ظاهرا دولت آمریکا چندان حساسیتی روی میزان سوددهی بیزینس شما ندارد و تنها مسئله مهم برایش پرداخت مالیات به صورت منظم از طرف دارنده E-2 است.اگر شما دنبال گرفتن این ویزا هستید خواهشا تجربه تان را با ما در میان بگذارید،همانطور که من چنین قصدی دارم.شاید زندگی روی بهتری از این شرایط وحشتناک هم داشته باشد.از صمیم قلب برایتان آرزوی موفقیت دارم.
موفق باشید

من هم خدمت شما و بقیه دوستان ارادت دارم و پیشاپیش برای شما و بقیه آرزوی موفقیت می‌کنم. Smile

تا اونجایی که من متوجه شدم اینکه یک نفر از آمریکا خارج می‌شه و بعد دوباره وارد میشه برای وقتیه که وضعیت (status) فرد یا همون کارت I-94 اعتبارش داره تموم می‌شه ولی ویزاش هنوز اعتبارش تموم نشده و پس از خروج و ورود مجدد یک کارت I-94 جدید می‌گیره که می‌تونه با اون دوباره ۱-۲ سال تو آمریکا بمونه.

اگر اعتبار ویزا تموم شده باشه (برای ایرانی‌ها بعد از یکبار ورود) فرد از این روش دیگه استفاده نمی‌کنه چون درصورت خروج نمی‌تونه دوباره برگرده ولی بجاش همونجا تقاضای تمدید وضعیت رو به اداره USCIS می‌ده تا کارت I-94 رو همونجا براش تمدید کنن.

اگر ویزا اعتبارش تموم شده باشه و از آمریکا خارج بشیم باید از اول همه کارهای گرفتن ویزا رو انجام بدیم.

ضمناً بچه‌دار شدن هم برای موندن فایده نداره چونکه اگرچه بچه آمریکایی به حساب میاد ولی تا به ۱۸ سالگی نرسه کاری برای پدرش نمی‌تونه بکنه، سرمایه گذاری خیلی بلند مدتیه!!

سلام جان اسمیت عزیز
ممنون از اطلاعات جدید.ضمنا در مورد بچه،اتفاقا پیش از 18 سالگی بدرد شما میخورد،یعنی شما سرپرست این شهروند خردسال آمریکایی هستید و میتوانید به عنوان Parent او تقاضای اقامت دائم کنید(امیدوارم گمان نکرده باشید فرزندتان را از شما میگیرند و خودتان را دیپورت میکنند!).اگر این بچه به 18 سالگی برسد که دیگر قانونا با شما نسبتی ندارد و اگر تا آن موقع گرین کارت و بعد سیتیزنی خودتان را از همین طریق نگرفته باشید،هر بلایی بسر چنین فردی بیاید حقش است!!(lol)
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Vofi ، Rock
(2011-01-30 ساعت 00:52)Soren نوشته:  سلام جان اسمیت عزیز
ممنون از اطلاعات جدید.ضمنا در مورد بچه،اتفاقا پیش از 18 سالگی بدرد شما میخورد،یعنی شما سرپرست این شهروند خردسال آمریکایی هستید و میتوانید به عنوان Parent او تقاضای اقامت دائم کنید(امیدوارم گمان نکرده باشید فرزندتان را از شما میگیرند و خودتان را دیپورت میکنند!).اگر این بچه به 18 سالگی برسد که دیگر قانونا با شما نسبتی ندارد و اگر تا آن موقع گرین کارت و بعد سیتیزنی خودتان را از همین طریق نگرفته باشید،هر بلایی بسر چنین فردی بیاید حقش است!!(lol)

بچه دار شدن سودی ندارد، ظاهراً تا ۲۱ سالگی هم هست نه ۱۸ سالگی. بیشتر چونه بزنی می‌شه ۴۵ سالگی!! Wink
http://answers.yahoo.com/question/index?...126AAJzfLX
http://www.avvo.com/legal-answers/can-an...64421.html
http://forums.immigration.com/showthread...US-citizen

Q: My daughter is a US citizen. Is there a provision to apply for GC as parent of a minor US citizen?
A: No, you have to wait till she turns 21. If they make such a law we will see a huge increase in American population.

l
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، Soren ، mohammad.maleki ، Vofi ، Rock
سلام

دوستان میشه شرایط و قوانین ازدواج رو بگید؟
باید به کجا مراجعه کرد؟
هزینش چقدره؟
و...

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، mohammad.maleki
سلام دوستان
خبر خوش،دوست عزیز جان اسمیت درست میگوید.سفارت آنکارا بعد 5 ماه ایمیل ما را پاسخ داد.تایید شد که مهلت 3 ماهه مربوط به ورود به آمریکاست نه مدت اعتبار آن و این مدت اعتبار در لحظه ورود تعیین میشود(که به گفته آن وکیل هیسپانیک معمولا یک ساله است).این هم متن ایمیل دریافتی:
Dear Soren,

The reciprocity is three months, however the duration period can be clarified at the Port of Entry with the Department of Homeland Security.

For more info on the Department on Homeland Security.

Sincerely,

Non-Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara, Turkey

455 55 55

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، bill.goldberg1990 ، AvRiMcM ، hamed_gh ، Vofi ، Rock
(2011-02-05 ساعت 22:52)J.00049 نوشته:  سلام

دوستان میشه شرایط و قوانین ازدواج رو بگید؟
باید به کجا مراجعه کرد؟
هزینش چقدره؟
و...

مرسی

سلام دوست عزیز!
برادر من،آخر مگر ازدواج خرید از مغازه است که باید به جایی مراجعه کرد یا هزینه ای برایش تعیین کرد!ولی از شوخی گذشته،همان طور که قبلا توضیح دادم یکی از آشنایان من از طریق یک وکیل با خانمی که کارش همین بود ازدواج صوری کرد و فقط به این خانم 300000(بله سیصد هزار دلار نقد!)پرداخت!نمیدانم بقیه مخارج به چه رقمی بالغ شدند،ولی هزینه طلاق بعدی و دستمزد وکیل مهاجرت و وکیل خانواده و...هم خیلی زیادند.موقعی که ایشان را دیدم(بعد گرفتن گرین کارتش)گفتم خوب چرا با این همه خرج،سراغ ویزای EB-5 نرفتی؟شروع کرد به فحش دادن به خودش و تنبلیش که دنبال اطلاعات نرفته و این همه معطل دادگاه و پاسگاه آن هم در ایالت گرانی مثل کالیفرنیا و شهر سن دیگو شده!به هر شکل ایشان خوشبختانه به مرادش رسید ولی این راههای میانبر معمولا فوق العاده گران تمام میشوند.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، bill.goldberg1990 ، AvRiMcM ، mohammad.maleki ، Vofi
300000دلار !!!!! عجب ........ بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: Lopez
سلام
انشاالله قرار است ویزای جدیدی به نام ویزای کارافرینی معرفی بشه فعلا یک لایحه است که معرفی شده که اگر تصویب بشه تا پایان سال 2011 اجرایی خواهد شد
البته کاملتر در تاپیک ویزای جدید کار افرینی توضیح دادم
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، eblam ، User ، soheilbadami ، Soren ، maxsupermax ، Vofi
از پست اصلی‌ حدود یه سال میگذره،ولی‌ من آخرش نفهمیدم،این آقا فهمید که اگر انقدر شرایط مساعدی برای مهاجرا داره،میتون یه visa کوتاه مدت بگیر،و به محض اینکه به فرودگاه مورد نظرش تو آمریکا رسید درخواست asylum بده؟صدرصد نیست ولی‌ بهرحال امکان پذیره
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam
من نمیدونم چرا اون پست من که در جواب این دوست عزیز بود دیلیت شد...
-----------------------------------------------------

دوست عزيز، خواهش مي كنم به طور كلي از بحث پ. نا. هند. گي خارج بشين.
متشكرم
Frozen Mind
INTERVIEW: JUNE 6,ANKARA
VISA: K-1
پاسخ
(2011-03-23 ساعت 19:28)Mrs.McKeever نوشته:  من نمیدونم چرا اون پست من که در جواب این دوست عزیز بود دیلیت شد...

متشكرم
Frozen Mind

می‌شه بگید چرا؟ایشون گفتن این کار غیر ممکن،منم خلافشو ثابت کردم.این کجاش از قوانین مهاجرسرا خارج بود که پست من دیلیت شد؟
INTERVIEW: JUNE 6,ANKARA
VISA: K-1
پاسخ
(2011-03-23 ساعت 23:48)Mrs.McKeever نوشته:  
(2011-03-23 ساعت 19:28)Mrs.McKeever نوشته:  من نمیدونم چرا اون پست من که در جواب این دوست عزیز بود دیلیت شد...

متشكرم
Frozen Mind

می‌شه بگید چرا؟ایشون گفتن این کار غیر ممکن،منم خلافشو ثابت کردم.این کجاش از قوانین مهاجرسرا خارج بود که پست من دیلیت شد؟

اين بحث، فارغ از ممكن يا غير ممكن بودنش، طبق قوانين مهاجرسرا ممنوع است. خواهش مي كنم ادامه ندهيد.
متشكرم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، eblam ، mohammad.maleki ، Linspire ، hvm ، hasti_banoo ، Vofi
(2011-03-23 ساعت 23:55)frozen mind نوشته:  
(2011-03-23 ساعت 23:48)Mrs.McKeever نوشته:  

متشكرم
Frozen Mind

اين بحث، فارغ از ممكن يا غير ممكن بودنش، طبق قوانين مهاجرسرا ممنوع است. خواهش مي كنم ادامه ندهيد.
متشكرم.

بعضی وقتا ارزش نداره ادم برای رسیدن به یه چیزخیلی خیلی خوب , پل های پشت سرش رو خراب کنهSad
پاسخ
(2010-07-02 ساعت 02:44)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
با کیس نامزدی چرا اقدام نمیکنید .؟این همه هزینه برای سرمایه گذاری سخت و خطرناکه.

salam
aziz aya emkane mohajerat az in tarig hastesh?
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه .
من مهندس برق هستم با چهار سال سابقه کار و یک دارالترجمه ثبت شده هم دارم لطفا راهنمایی کنید از چه طریق میتونم برم آمریکا ؟؟؟
با تشکر
با سلام
ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه .
من مهندس برق هستم با چهار سال سابقه کار و یک دارالترجمه ثبت شده هم دارم لطفا راهنمایی کنید از چه طریق میتونم برم آمریکا ؟؟؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوستان عزیز توجه فرمایند که در صورت ادامه بحث پ ن ا ه ن د گ ی تایپیک مسدود خواهد شد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، frozen mind ، hasti_banoo ، eblam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان