کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فقط رسیدن به خاک آمریکا!!
(2015-08-02 ساعت 10:48)babak.n نوشته:  
(2015-08-02 ساعت 04:05)soheilbadami نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 23:22)babak.n نوشته:  سلام دوستان .
سناریویی که وجود داره از این قرار است :
یک نفر با ویزای توریستی وارد ایالات میشه . آگر با کسی که گرین کارت داره ازدواج کنه ، :
۱- آیا میتونه تا زمان رسیدن نوبت پرونده اونجا بمونه ؟
۲- آیا بعداز اینکه براش فایل بشه گرین کارت ، اجازه ی کار خواهد داشت ؟
۱- خیر
۲-خیر

اما قوانین 30 سال گذشته ی اونجا چیز دیگه میگفت . حالا نمیدونم تغییر کرده یا نه !
چیزی که شما شنیدید احتمالا مربوط به ازدواج با سیتیزن امریکا بوده به هر حال چند تاپیک مفصل در این باره در مهاجر سرا هست که اگر مطالعه کنین حتما جوابتون رو میگیرید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، farrokh33
با سیتیزن که کاملا راه مشخصه و ویزای نامزدی وجود داره..
درهرصورت ممنون از راهنماییت

PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینکه دوستان میگن از طریق کوبا هم ممکنه، به نظر شما کار درستی هست؟ارزشش رو داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-07 ساعت 14:54)ihatef نوشته:  اینکه دوستان میگن از طریق کوبا هم ممکنه، به نظر شما کار درستی هست؟ارزشش رو داره

سلام

اول اینکه باید به هر نحوی ببینید می خوای برید ؟
بعد اینکه کلا خیلی خطر ناکه ولی بستگی به خودتون داره .
در ضمن هزینش هم هست .
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من به عنوان نمونه شرایط باز کردن یک شعبه از Subway را در سایتشون بررسی کردم که به شکل زیر هستش:
1- فرانشیز فی 15000 دلار
2- هزینه باز کردن شعبه 116000-263000
3- هزینه Royalty and Advertising ، هر هفته 12.5 درصد از فروش که 8 درصد آن هزینه Franchise Royalties و 4 درصد آن مربوط به تبلیغات می باشد

با توجه به اطلاعات فوق چند تا سوال دارم و ممنون میشم اگر از دوستان کسی بتونه پاسخ بده.

1- فرانشیز فی 15000 دلار دقیقا چیست؟ یکبار باید پرداخت شود یا اینکه سالیانه است؟
2- هزینه باز کردن یک شعبه که بین 116000 تا 263000 ذکر شده، چه آیتم هایی رو شامل میشه؟ آیا هزینه های مربوط به یافتن محل مناسب و تجهیز ان و اجاره بها را نیز شامل میشه یا اینکه باید اجاره محلی که قرار است در ان شعبه دایر شود را جدا در نظر بگیریم؟
3- اینکه ذکر شده شعبه باید هفته ای 12.5 درصد فروش را بپردازد آیا این مبلغ از سود حاصل از فروش است؟ و این مبلغ ارتباطی با اون فرانشیز فی 15000 دارد یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 18:10)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
من به عنوان نمونه شرایط باز کردن یک شعبه از Subway را در سایتشون بررسی کردم که به شکل زیر هستش:
۱- فرانشیز فی 15000 دلار
۲- هزینه باز کردن شعبه 116000-263000
۳- هزینه Royalty and Advertising ، هر هفته 12.۵ درصد از فروش که ۸ درصد آن هزینه Franchise Royalties و ۴ درصد آن مربوط به تبلیغات می باشد

با توجه به اطلاعات فوق چند تا سوال دارم و ممنون میشم اگر از دوستان کسی بتونه پاسخ بده.

۱- فرانشیز فی 15000 دلار دقیقا چیست؟ یکبار باید پرداخت شود یا اینکه سالیانه است؟
۲- هزینه باز کردن یک شعبه که بین 116000 تا 263000 ذکر شده، چه آیتم هایی رو شامل میشه؟ آیا هزینه های مربوط به یافتن محل مناسب و تجهیز ان و اجاره بها را نیز شامل میشه یا اینکه باید اجاره محلی که قرار است در ان شعبه دایر شود را جدا در نظر بگیریم؟
۳- اینکه ذکر شده شعبه باید هفته ای 12.۵ درصد فروش را بپردازد آیا این مبلغ از سود حاصل از فروش است؟ و این مبلغ ارتباطی با اون فرانشیز فی 15000 دارد یا خیر؟

از دوستان با تجربه و با سابقه کسی نیست که در این خصوص اطلاعات داشته باشهSad . لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
من شرایط مشابه داشتم. دقیقا افیسر همه چی رو میدونه و به روت میاره.تقریبا محاله.

من quote='alireza_guitar' pid='562080' dateline='1415172597']
(2014-11-04 ساعت 18:03)vahid.vp نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 15:16)alireza_guitar نوشته:  [font=Tahoma]مدیران و دوستان با تجربه سلام[/font]
من این 28 صفحه و (کامل) وصفحه های دیگه و قانون ویزای ای تو رو یه کمی خوندم!
حالا میخوام لطفا کمی راهنماییم کنید
بنده 29 سالمه.متاهل(بدون فرزند).کارمند رسمیه دولت(بانک). خواهر و برادرم سیتیزن(تگزاس).پدر مادرم گرین کارتی.خودم از طریق خواهرم سال ۲۰۱۲ اقدام کردم .گروه اف ۴
یعنی تقریبا بعد از حدود ۱۰ ساااال دیگه بهم گرین کارت میرسه! اما اون موقع 40 سالمه !
حالا میخوام از طریق ویزای ای تو اقدام کنم که حداقل توی این مدتی که طول میکشه تا بهم گرین کارت برسه ، بتونم توی آمریکا بیزینس راه بندازم
خواهرم فکرش اینه که با پولی که روی هم میزاریم باهم یه رستوران یا کافی شاپ کوچیک راه بندازیم
سوال هایی برام پیش اومده!
توی سفارت مطمئنا آفیسر متوجه میشه که اولا من برای مهاجرت دائم قبلا اقدام کردم! دوما آفیسر متوجه میشه که من این برنامه رو برای رفتن از ایران میخوام !
۱: آیا ممکنه کونسولگری بگه به شما به خاطر این موضوع ویزا تعلق نمیگیره؟ یا برعکس داشتن خواهر سیتیزن و راه انداختن بیزینس با اون یه امتیاز محسوب میشه؟

در واقع قصد من واقعا راه انداختن بیزینس و استفاده از این وقت ۱۰ ساله !
وکیلی هم که قبلا کارهامون رو انجام داده آمریکایی هست و کار بلد....البته هنوز درباره ویزای ای تو باهاش حرفی نزدیم...
با این تفاسیر و در نظر داشتن اینکه این ویزا تبدیل به گرین کارت نمیشه و مسائل دیگه....
۲:آیا این ویزا ارزش اقدام داره برای من؟
و اینکه کل سرمایم با فروش ملک و ماشین شاید 200 یا 300میلون تومن بشه !
و اینکه خواهرم گفته که میتونه کردیت کارت هم بکشه....
ممنون از وقتی که میزارید برای خوندن
به احتمال زیاد با توجه به اینکه پرونده مهاجرتی دارید واجد شرایط این نوع ویزا نیستید . اول با وکیلتون مشورت کنید
آقا وحید دیروز زنگ زدم دفتر ( همون وکیله موضوع رو گفتم و اینطور پاسخ دادن : چون شما یه پرونده باز مهاجرتی دارید(F4) درصد گرفتن ویزا از طریق E2 پایین تره. اما پیشنهاد می کنم که راه رو امتحان کنید . و اینکه گفت هیچ مقداری برای سرمایه گزاری تعیین نشده...اما 170 هزار تا باشه خیلی خوبه!
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، pouyasanat
(2015-09-01 ساعت 14:51)hosseinkht نوشته:  
۱- فرانشیز فی 15000 دلار
۳- هزینه Royalty and Advertising ، هر هفته 12.۵ درصد از فروش که ۸ درصد آن هزینه Franchise Royalties و ۴ درصد آن مربوط به تبلیغات می باشد

۱- فرانشیز فی 15000 دلار دقیقا چیست؟ یکبار باید پرداخت شود یا اینکه سالیانه است؟
۲- هزینه باز کردن یک شعبه که بین 116000 تا 263000 ذکر شده، چه آیتم هایی رو شامل میشه؟ آیا هزینه های مربوط به یافتن محل مناسب و تجهیز ان و اجاره بها را نیز شامل میشه یا اینکه باید اجاره محلی که قرار است در ان شعبه دایر شود را جدا در نظر بگیریم؟
۳- اینکه ذکر شده شعبه باید هفته ای 12.۵ درصد فروش را بپردازد آیا این مبلغ از سود حاصل از فروش است؟ و این مبلغ ارتباطی با اون فرانشیز فی 15000 دارد یا خیر؟

از دوستان با تجربه و با سابقه کسی نیست که در این خصوص اطلاعات داشته باشهSad . لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

شما نظرتون این بوده که با سرمایه گزاری و راه اندازی یک شعبه کنید و ویزای E2 بطور مثال بگیرید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-11 ساعت 21:48)kopenhak84 نوشته:  سلام.
من سال ۲۰۱۳ اومدم آمریکا و مجرد هستم گرین کارت و سوشیال هم دارم الان هم دالاس زندگی میکنم.دوستان حاضرم با یه کیس مناسب که هزینه هاشو داشته باشه وقصد اومدن به آمریکا رو داشته باشه ازدواج ******** بکنم.اگه کسی رو می شناسید معرفی کنید.با پیام خصوصی.
پس چی شد اون خانواده چهار نفره.
همسرتون که فوق دیپلم عمران داشتن کار پیدا کردن.
واقعا جای تاسف داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
(2015-09-08 ساعت 09:30)rezavfx نوشته:  
۱- فرانشیز فی 15000 دلار

شما نظرتون این بوده که با سرمایه گزاری و راه اندازی یک شعبه کنید و ویزای E2 بطور مثال بگیرید ؟

سلام
لزوما نه. چون من در نوبت ویزای مهاجرت خانوادگی هستم.
اگر بشه به این شکل ویزای E2 گرفت که خوب زودتر می تونم برم. ولی اگه هم نشه میخواستم ببینم بعد از مهاجرت میشه رو این مورد برای شروع بیزینس و درآمد زندگی حساب کرد.... دارم بررسی های اولیه انجام میدم.

(2015-09-08 ساعت 09:30)rezavfx نوشته:  
۱- فرانشیز فی 15000 دلار

سلام
لزوما نه. چون من در نوبت ویزای مهاجرت خانوادگی هستم.
اگر بشه به این شکل ویزای E2 گرفت که خوب زودتر می تونم برم. ولی اگه هم نشه میخواستم ببینم بعد از مهاجرت میشه رو این مورد برای شروع بیزینس و درآمد زندگی حساب کرد.... دارم بررسی های اولیه انجام میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلا م ميشه لطفا راهنماييم كنيد اگه با ويزاي توريستي وارد بشيم ميشه اونو به ويزاي كار تبديل كرد و موندگار شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 07:18)sce نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 21:48)kopenhak84 نوشته:  سلام.
من سال ۲۰۱۳ اومدم آمریکا و مجرد هستم گرین کارت و سوشیال هم دارم الان هم دالاس زندگی میکنم.دوستان حاضرم با یه کیس مناسب که هزینه هاشو داشته باشه وقصد اومدن به آمریکا رو داشته باشه ازدواج ******** بکنم.اگه کسی رو می شناسید معرفی کنید.با پیام خصوصی.
پس چی شد اون خانواده چهار نفره.
همسرتون که فوق دیپلم عمران داشتن کار پیدا کردن.
واقعا جای تاسف داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.و تشکر از سایت خوبتون . من 34 ساله ،متاهل، و دارای فرزند هستم. فوق دیپلم کامپیوتر و 13 سال سابقه کاری(حسابدار). برادرم هم سیتیزن آمریکاست و استاد دانشگاه. خودم دوماه پیش آمریکا بودم (ایالت فلوریدا) توریستی. میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید برای مهاجرت. چون واقعا تصمیمم قطعیست برای رفتن. پیش چند وکیل هم رفتم هر کدوم یه جور میگن، یکی میگه E5(که من پولش رو ندارم) یکی میگه E2 ( صد در صد نیست و ریسکه پوله)....... لطفا راهنماییم کنید .ممنون از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان: Norton1
(2015-09-13 ساعت 08:11)nelly afshar نوشته:  سلا م ميشه لطفا راهنماييم كنيد اگه با ويزاي توريستي وارد بشيم ميشه اونو به ويزاي كار تبديل كرد و موندگار شد

درود. ویزای توریستی و هیچ ویزای دیگری قابل تبدیل نیست. اگر دنبال ویزای کار هستید باید با کمپانی ها و شرکت های بزرگ مکاتبه بکنید شاید برای شما درخواست فرستادن
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
(2015-09-23 ساعت 00:46)mohsenmb نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 08:11)nelly afshar نوشته:  سلا م ميشه لطفا راهنماييم كنيد اگه با ويزاي توريستي وارد بشيم ميشه اونو به ويزاي كار تبديل كرد و موندگار شد

درود. ویزای توریستی و هیچ ویزای دیگری قابل تبدیل نیست. اگر دنبال ویزای کار هستید باید با کمپانی ها و شرکت های بزرگ مکاتبه بکنید شاید برای شما درخواست فرستادن

گرفتن ویزای کار برای ما ایرانی ها اگر نگم غیر ممکنه، خیلی خیلی سخته و احتمالش خیلی کمه. توی بخش ویزاهای سایت وزارت خارجه آمریکا نوشته که بعضی از انواع ویزای کار که بخاطر قوانینی که توی چند 3 دهه گذشته علیه ایران تصویب شده برای ایرانی ها ممنوع هست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان