کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
يك نكته ديگه كه فراموش كردم بگم اينه كه خانم مليكا گفتش كه اون افيسر ويزاي ازدواجي مريض شده بود نيومد اون زياد سخت نمي گرفت اگه بود حتماً بهت يكضرب ميداد اين افيسر ويزاي توريستي هست كه امروز بجاش كار مي كرد :|
اميدوارم ساير دوستان ويزاي يكضرب بگيرند...
پاسخ
دوستانی که مصاحبه رفتین آیا اصل تکس ها رو ازتون خواستن یا کپیش کافی بوده. اصل تکس اسپانسر ما موجود نیست متاسفانه خیلی استرس دارم. لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Nightsky007 ، armehraboon
(2015-10-29 ساعت 12:06)sang نوشته:  دوستانی که مصاحبه رفتین آیا اصل تکس ها رو ازتون خواستن یا کپیش کافی بوده. اصل تکس اسپانسر ما موجود نیست متاسفانه خیلی استرس دارم. لطفا راهنمایی کنید

صد در صد اصل مدارك اسپانسر رو ازتون ميخوان
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، Nightsky007 ، sang ، armehraboon ، barfi1
معذرت میخوام همسرم میگه میتونیم نوترایز کنیم اسپانسر هم خودش یا حسابدارش امضا کنه آیا اون رو قبول میکنن یا نه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Tolu IR
اصل تکس چیه دیگه؟ مگه همون پرینت کدی کافی نیست؟ من که خودم رای مصاحبه خودم پرینت فایل اینترنتیش رو بردم و مشکلی نبود.

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، sang ، Tolu IR ، reasonable
(2015-10-29 ساعت 12:47)Tolu IR نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 12:06)sang نوشته:  دوستانی که مصاحبه رفتین آیا اصل تکس ها رو ازتون خواستن یا کپیش کافی بوده. اصل تکس اسپانسر ما موجود نیست متاسفانه خیلی استرس دارم. لطفا راهنمایی کنید

با سلام

برای جوینت اسپانسر کپی مدارک مالیاتی قابل قبول هست.
از من که قبول کردند و اصلش رو تخواستند.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Tolu IR ، reasonable
از من هم کپی قبول کردند اصل نخواستند نگران نباشید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، shadoow ، reasonable ، armehraboon
(2015-10-29 ساعت 23:42)armehraboon نوشته:  

با سلام

واقعا ممنونم داشتم سکته میکردم این فکر مثل خوره افتاده بود به جونم که قراره نقض مدرک بخورم!!

(2015-10-29 ساعت 23:49)Nightsky007 نوشته:  از من هم کپی قبول کردند اصل نخواستند نگران نباشید

ممنون از جوابتون. خیالم راحت شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Tolu IR ، shadoow ، reasonable ، armehraboon
اصل مدرك يعني اصل شناسنامه، كارت پايان خدمت، سند ازدواج، پاسپورت و امثال اينها را اصل مي گويند و اصل فرم تنها اون صفحه كه امضا ميزنيد بايد اصل باشه.
بعد ان همه چي كپي هست...
دوستان باز تاكيد مي مي كنم من ترجمه هايي كه به سفارت بودن همه مال مدتي قبل از زماني بود كه بار اول براي همسرم اقدام كردم و همه را پذيرفتن و اين كه دارالترجمه اي ميگه مهر وزارت خارجه يكسال اعتبار داره درست نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sang ، Nightsky007 ، Tolu IR ، shadoow ، reasonable ، armehraboon
(2015-10-30 ساعت 02:18)Sam-90 نوشته:  اصل مدرك يعني اصل شناسنامه، كارت پايان خدمت، سند ازدواج، پاسپورت و امثال اينها را اصل مي گويند و اصل فرم تنها اون صفحه كه امضا ميزنيد بايد اصل باشه.
بعد ان همه چي كپي هست...
دوستان باز تاكيد مي مي كنم من ترجمه هايي كه به سفارت بودن همه مال مدتي قبل از زماني بود كه بار اول براي همسرم اقدام كردم و همه را پذيرفتن و اين كه دارالترجمه اي ميگه مهر وزارت خارجه يكسال اعتبار داره درست نيست.

سفارت که از من اصلا ترجمه نخواست.
فکر کنم یکسال رو که میگن برای ارسال به ان وی سی باشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Nightsky007 ، shadoow
(2015-10-30 ساعت 00:45)sang نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 23:42)armehraboon نوشته:  

با سلام

واقعا ممنونم داشتم سکته میکردم این فکر مثل خوره افتاده بود به جونم که قراره نقض مدرک بخورم!!

(2015-10-29 ساعت 23:49)Nightsky007 نوشته:  از من هم کپی قبول کردند اصل نخواستند نگران نباشید

ممنون از جوابتون. خیالم راحت شد.

(2015-10-30 ساعت 10:51)armehraboon نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 02:18)Sam-90 نوشته:  اصل مدرك يعني اصل شناسنامه، كارت پايان خدمت، سند ازدواج، پاسپورت و امثال اينها را اصل مي گويند و اصل فرم تنها اون صفحه كه امضا ميزنيد بايد اصل باشه.
بعد ان همه چي كپي هست...

سفارت که از من اصلا ترجمه نخواست.
فکر کنم یکسال رو که میگن برای ارسال به ان وی سی باشه.
از من هم نخواسته بودن به جز پايان خدمت كه كلاً فراموش كرده بودند ازم بخوان، از وكيلم پرسيدم مال يكسال و شش هفت ماه پيشِ از نو ترجمه كنم؟ گفت نمي خواد خوبه، من هم همون را دادم و چيزي نگفتن.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow ، Tolu IR
سلام دوستان گل .من هم با اجازتون ویزا یکضرب گرفتم.مرسی بابت راهنمایی همه دوستان و تشکر ویژه از اقا میلاد گل(milad_819) بابت راهنمایی خوب و اطلاعات دقیقش . یکمی از اطلاعاتی که از تجربه دوستان و خودم بدست اوردم را براتون میگم شاید برای شما هم مفید باشه. طبق صحبتی که بچه ها میگفتن ویزای نامزدی باید منتظرایمیل وقت مصاحبه سفارت ابوظبی بمونه که من با راهنمایی اقا میلاد منتظر نموندم و از سایت ais.usvisa-info.com وقت گرفتم و همون پرینت را بردم بدون هیچ مشکلی .پس اگر کیس شما ردی شده و اماده هستید میتونید خودتون وقت بگیرید.. مصاحبه من زیر 1 دقیقه طول کشید .با توجه به اینکه 100 صفحه پرینت از اسکرین شات چت کردن با نامزدم بردم حتی ازم نگرفت که نگاه کنه..اختلاف سن من و اقای نامزد هم زیاد بود که برای این هم اصلا ایرادی نگرفت..بیشتر 6 ماه در کشور دیگه بودم و سوپیشینه هم نبردم و نخواست.کارت ملی ترجمه کردم که اصلا نخواست. اصلا و ابدا استرس نداشته باشید (البته که من داشتم Big Grin ) که مصاحبه و سفارت راحت ترین قسمت این پروسه عذاب اوره..اخرین تکس ریترن که بردم برای سال 2009 بود چون بعد از اون نامزدم ایران بود..چیزی که برداشت کردم از همه کیس ها این بود که مهم ترین مسئله و مدرکی میخوان همون اسپانسر هست .با توجه به اینکه نامزد من درامدش خوب بود و اسپانسر هم نیاز نداشتیم فقط ی نامه از محل کارش و میزان حقوق دریافتی بردم.اقایون گل اگر سربازی رفتید حتما چک میخورید و برنامه ریزیتون بر این اساس باشه .روز مصاحبه من اقای امین حیایی هم با همسرشون اومده بودن که ایشون هم چک خوردن..ارزوی موفقیت و صبر زیاد برای همه دوستان گل
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، armehraboon ، Nightsky007
(2015-11-05 ساعت 14:45)shangol نوشته:  سلام دوستان گل .من هم با اجازتون ویزا یکضرب گرفتم.مرسی بابت راهنمایی همه دوستان و تشکر ویژه از اقا میلاد گل(milad_819) بابت راهنمایی خوب و اطلاعات دقیقش . یکمی از اطلاعاتی که از تجربه دوستان و خودم بدست اوردم را براتون میگم شاید برای شما هم مفید باشه. طبق صحبتی که بچه ها میگفتن ویزای نامزدی باید منتظرایمیل وقت مصاحبه سفارت ابوظبی بمونه که من با راهنمایی اقا میلاد منتظر نموندم و از سایت ais.usvisa-info.com وقت گرفتم و همون پرینت را بردم بدون هیچ مشکلی .پس اگر کیس شما ردی شده و اماده هستید میتونید خودتون وقت بگیرید.. مصاحبه من زیر ۱ دقیقه طول کشید .با توجه به اینکه 100 صفحه پرینت از اسکرین شات چت کردن با نامزدم بردم حتی ازم نگرفت که نگاه کنه..اختلاف سن من و اقای نامزد هم زیاد بود که برای این هم اصلا ایرادی نگرفت..بیشتر ۶ ماه در کشور دیگه بودم و سوپیشینه هم نبردم و نخواست.کارت ملی ترجمه کردم که اصلا نخواست. اصلا و ابدا استرس نداشته باشید (البته که من داشتم Big Grin ) که مصاحبه و سفارت راحت ترین قسمت این پروسه عذاب اوره..اخرین تکس ریترن که بردم برای سال 2009 بود چون بعد از اون نامزدم ایران بود..چیزی که برداشت کردم از همه کیس ها این بود که مهم ترین مسئله و مدرکی میخوان همون اسپانسر هست .با توجه به اینکه نامزد من درامدش خوب بود و اسپانسر هم نیاز نداشتیم فقط ی نامه از محل کارش و میزان حقوق دریافتی بردم.اقایون گل اگر سربازی رفتید حتما چک میخورید و برنامه ریزیتون بر این اساس باشه .روز مصاحبه من اقای امین حیایی هم با همسرشون اومده بودن که ایشون هم چک خوردن..ارزوی موفقیت و

صبر زیاد برای همه دوستان گل

سلام,مبارکتون باشه,...هميشه شاد و پيروز باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR ، Nightsky007
دوستان اون سايتي كه تو برگه سفيد علامت زده كه چك كنيم باز نمي شه، چرا..؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-11-05 ساعت 22:40)Sam-90 نوشته:  دوستان اون سايتي كه تو برگه سفيد علامت زده كه چك كنيم باز نمي شه، چرا..؟
از ایران باز نمیشه. فیل تره
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان