کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
من شنبه رفتم مديكال و گفتن يكشنبه شب بيا بگير من شنبه رفتم و سه شنبه مصاحبه ام است جوانب اختياط رو از دست نديد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، barfi1
پس چي شد دوستان چرا جوابمو نمي ديد لطفاً
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-11-16 ساعت 19:37)aghigh125 نوشته:  سلام بچه ها من فردا مصاحبه دارم و سريع به من بگيد تاريخ هاي كه از من مي پرسين به ميلادي بايد بگم يا فارسي و اينكه كنسول هاشون ايرانين يا امريكايي ممنون ميشم زود جواب بديد

با سلام

تاریخ ها رو میلادی بگید.
کنسول امریکایی هست ولی فارسی صحبت میکنه.
البته قبلش که مدارک رو ازتون میگیرن ممکنه کارمند ایرانی باشه.
نگران نباشید. با ارامش اماده مصاحبه باشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، Nightsky007
خيلي خيلي ممنون از پاسختون برام دعا كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، armehraboon ، Nightsky007
سلام دوستان این شماره لیدر هست .خیلی پسر متین با شخصیت و منصفی هست اصلا قابل مقایسه با اون خانم پول دوست نیست .
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، zorel13
سلام دوستان ميخوام خوشحالمو با شما تقسيم كنم امروز ١٧ نوامبر رفتم مصاحبه و ويزاي يكضرب گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، inanna ، amirsalehish ، مینز ، Sam-90
(2015-11-17 ساعت 19:44)aghigh125 نوشته:  سلام دوستان ميخوام خوشحالمو با شما تقسيم كنم امروز ١٧ نوامبر رفتم مصاحبه و ويزاي يكضرب گرفتم

به سلامتیRolleyes خیلی مبارکتون باشه Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
حالا نوبت من شد كه سفرنامه و تجربيات اين سفر را برايتان بازگو كنم من ويزاي ازدواجي هستم كلاً پروسه از ارسال مدارك به اداره مهاجرت تا روز مصاحبه يكسال و دو ماه طول كشيد. روز سه شنبه ١٧ نوامبر مصاحبه داشتم روز شنبه ١٤ نوامبر به مقصد دبي پرواز كردم مستقيم از فرودگاه رفتم مديكال چون بعد از ظهر رسيدم بعد از مراحل ازمايشات و معاينه چشم و پرداخت ٥٢٥ درهم راهنمايي شدم به اتاق دكتر شوكلا ايشان سوالاتي راجع به بيماريها پرسيدن كه دارم يا نه و بعد از معاينه از قفسه سينه و عكس گفتن برو و فردا ١١ شب بيا جواب آزمايش را بگير و *** فردا رفتن و جواب رو برام گرفتن و روز سه شنبه ساعت ٤ صبح اومدن دنبالمون البته آقايي هم در هتلمون بود كه ايشون هم وقته مصاحبه داشت به اتفاق يك خانم و آقايه ديگه رفتيم من اينقدر استرس داشتم كه تا ساعت چهار فقط يكساعت خوابيدم بالاخره رسيدم و نفرات اول بوديم روي نيمكتها نشستيم و بترتيب رفتيم داخل اول پاسپورت و نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتن و شماره بهمون دادند و رفتيم داخل نشستيم همونطوري كه دوستان گفتن مثل باجه هاي بانك بود ابتدا براساس شماره اي كه دادند صدا مي كنند و خانمي پرونده مربوط به هر شخصي رو كه صدا ميكنه نگاه ميكنه و اگه هم و كسري توش باشه ازتون ميخواد خوشبختانه به من گفت دو قطعه عكس بده و بعد گفت برو بشين مرحله بعد دوباره شماره ام رو صدا كردند و رفتم براي انگشت نگاري اونجا هم كارم تموم شد و گفتن بشين تا صدات كنيم . جالب اين بود كه من دوتا پوشه پر از عكس و مدارك و كلي ترجمه هاي مجدد و تكس ها و هر چي كه فكرشو بكنيد با خودم بردم ولي دريغ از اينكه يكي شو ازم بخوان كلي حرص خوردم چون كلي هم براشون هزينه كرده بودم . بگذريم نوبت مصاحبه شدم و رفتم داخل اتاقي كه خانمي پشت شيشه نشسته بود خيلي با روي خندان سلام و صبح بخير گفت و من هم متقابلًا مثل خودش برخورد كردم دستگاهي سمت من بود درست مثل دستگاه انگشت نگاري گفت دست راست را بزار روي اين دستگاه و من گذاشتم و گفت خوب حالا تو با اين كار قسم خوردي كه هر چه ميگويي راست است ابتدا پرسيد ١- شوهرت چند وقته پيش اومده بود پيشت ؟ ٢- چه مدت پيشت موند٣- چند بار اومد ديدنت٤- چند وقته ازدواج كرديد- آيا تا به حال ازدواج كرده بوديد-شوهرتان قبلًا ازدواج كرده بود- كار ميكني كارت خصوصي يا دولتي - در حال حاضر كار ميكني يا نه اگر آره كجا كار ميكردي كارت چي بود و سمتت چي بود- شوهرت الان كجاست . سوالاتي كه از من كردند همين ها بود و هر چي ميگفتم تو كامپيوتري كه جلوش بود اول نگاه ميكرد و بعد تايپ ميكرد سپس از زير ميز كارت صورتي معروف رو در آورد و توش نوشت ٢٢ نوامبر بيا و ويزايت را بگير خيلي ازشون تشكر كردم و خوشحال بيرون اومدم و متاسفانه چون سفارت جمعه و شنبه تعطيل است من بايد چند روز ديگه هم دبي بمونم ولي بالاخره صبرم و دلتنگيهابم به ثمر نشست و بزودي زود ميرم پيش همسر عزيزم تا زندگيمون رو شروع كنيم. لازم بذكر است كه به كار دولتي گير ميدن و همچنين اگه تو ارگانهاي نظامي خدمت كرده باشيد چون همراه هاي من بخاطر داشتن همچنين مشكلاتي بهشون گفتن بريد سه ماه ديگه بيايد. اميدوارم همه شما هم ويزاي يكضرب بگيريد و به آرزوهاتون برسيد . همين جا داره از مديران اين سايت تشكر كنم كه راه را براي ارتباط با شما دوستان فراهم كردن و هم چنين از تمام دوستاني كه در اين سايت از تجربيات و اطلاعات مفيدي كه در اختيارم گذاشتن تشكر كنم چون به واقع اعتراف ميكنم من در اين سايت اطلاعاتم بيشتر و بروز ميشد. به اميد موفقيت همه شما دوستان عزيزم
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، armehraboon ، inanna ، sahar2016 ، shadoow ، مینز ، Sam-90 ، behjan
سلام به همه بچه ها من همسرم ميخواد موقع مصاحبه بياد و پيش من باشه من مصاحبم كابل بود ولي يه هفته پيش در خواست دادم كه ترنسفر كنه به دبي حالا منتظرم ولي هنوز نامه اي كه بگه مداركمون تكميله واسم نيومده؟! به نظرتون چقد طول ميكشه تا به من وقت مصاحبه بدن؟!
recieve documents:3oct2014
approve:27 August 2015
send to nvc:6sep2015
paid120$:30sep
paid325$:30oct
recieved other documents :29oct
transfer embassy:13nov
compelet form ds-260 : 6 nov
takmile madarek????????
tarikhe mosahebe??????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-17 ساعت 21:02)aghigh125 نوشته:  حالا نوبت من شد كه سفرنامه و تجربيات اين سفر را برايتان بازگو كنم من ويزاي ازدواجي هستم كلاً پروسه از ارسال مدارك به اداره مهاجرت تا روز مصاحبه يكسال و دو ماه طول كشيد. روز سه شنبه ١٧ نوامبر مصاحبه داشتم روز شنبه ١٤ نوامبر به مقصد دبي پرواز كردم مستقيم از فرودگاه رفتم مديكال چون بعد از ظهر رسيدم بعد از مراحل ازمايشات و معاينه چشم و پرداخت ٥٢٥ درهم راهنمايي شدم به اتاق دكتر شوكلا ايشان سوالاتي راجع به بيماريها پرسيدن كه دارم يا نه و بعد از معاينه از قفسه سينه و عكس گفتن برو و فردا ١١ شب بيا جواب آزمايش را بگير و خانم مليكا فردا رفتن و جواب رو برام گرفتن و روز سه شنبه ساعت ٤ صبح اومدن دنبالمون البته آقايي هم در هتلمون بود كه ايشون هم وقته مصاحبه داشت به اتفاق يك خانم و آقايه ديگه رفتيم من اينقدر استرس داشتم كه تا ساعت چهار فقط يكساعت خوابيدم بالاخره رسيدم و نفرات اول بوديم روي نيمكتها نشستيم و بترتيب رفتيم داخل اول پاسپورت و نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتن و شماره بهمون دادند و رفتيم داخل نشستيم همونطوري كه دوستان گفتن مثل باجه هاي بانك بود ابتدا براساس شماره اي كه دادند صدا مي كنند و خانمي پرونده مربوط به هر شخصي رو كه صدا ميكنه نگاه ميكنه و اگه هم و كسري توش باشه ازتون ميخواد خوشبختانه به من گفت دو قطعه عكس بده و بعد گفت برو بشين مرحله بعد دوباره شماره ام رو صدا كردند و رفتم براي انگشت نگاري اونجا هم كارم تموم شد و گفتن بشين تا صدات كنيم . جالب اين بود كه من دوتا پوشه پر از عكس و مدارك و كلي ترجمه هاي مجدد و تكس ها و هر چي كه فكرشو بكنيد با خودم بردم ولي دريغ از اينكه يكي شو ازم بخوان كلي حرص خوردم چون كلي هم براشون هزينه كرده بودم . بگذريم نوبت مصاحبه شدم و رفتم داخل اتاقي كه خانمي پشت شيشه نشسته بود خيلي با روي خندان سلام و صبح بخير گفت و من هم متقابلًا مثل خودش برخورد كردم دستگاهي سمت من بود درست مثل دستگاه انگشت نگاري گفت دست راست را بزار روي اين دستگاه و من گذاشتم و گفت خوب حالا تو با اين كار قسم خوردي كه هر چه ميگويي راست است ابتدا پرسيد ١- شوهرت چند وقته پيش اومده بود پيشت ؟ ٢- چه مدت پيشت موند٣- چند بار اومد ديدنت٤- چند وقته ازدواج كرديد- آيا تا به حال ازدواج كرده بوديد-شوهرتان قبلًا ازدواج كرده بود- كار ميكني كارت خصوصي يا دولتي - در حال حاضر كار ميكني يا نه اگر آره كجا كار ميكردي كارت چي بود و سمتت چي بود- شوهرت الان كجاست . سوالاتي كه از من كردند همين ها بود و هر چي ميگفتم تو كامپيوتري كه جلوش بود اول نگاه ميكرد و بعد تايپ ميكرد سپس از زير ميز كارت صورتي معروف رو در آورد و توش نوشت ٢٢ نوامبر بيا و ويزايت را بگير خيلي ازشون تشكر كردم و خوشحال بيرون اومدم و متاسفانه چون سفارت جمعه و شنبه تعطيل است من بايد چند روز ديگه هم دبي بمونم ولي بالاخره صبرم و دلتنگيهابم به ثمر نشست و بزودي زود ميرم پيش همسر عزيزم تا زندگيمون رو شروع كنيم. لازم بذكر است كه به كار دولتي گير ميدن و همچنين اگه تو ارگانهاي نظامي خدمت كرده باشيد چون همراه هاي من بخاطر داشتن همچنين مشكلاتي بهشون گفتن بريد سه ماه ديگه بيايد. اميدوارم همه شما هم ويزاي يكضرب بگيريد و به آرزوهاتون برسيد . همين جا داره از مديران اين سايت تشكر كنم كه راه را براي ارتباط با شما دوستان فراهم كردن و هم چنين از تمام دوستاني كه در اين سايت از تجربيات و اطلاعات مفيدي كه در اختيارم گذاشتن تشكر كنم چون به واقع اعتراف ميكنم من در اين سايت اطلاعاتم بيشتر و بروز ميشد. به اميد موفقيت همه شما دوستان عزيزم

سلام
خیلی تبریک میگم بهتون و امیدوارم زندگی جدید همونطوری باشه که دوست دارید

فقط خواستم به بقیه دوستان بگم که من از دوبی با اتوبوس رفتم ابوظبی البته یه جایی باید اتوبوس عوض کنی و از ایستگاه اتوبوس ابوظبی هم با تاکسی میشه رفت سفارت.
از نظر هزینه به صرفه تره ولی خوب اضطراب و استرس بیشتری داره ضمن اینکه صبح زودتر هم باید بیدار شد.
من 27 جولای مصاحبه شدم و مراحل مصاحبه همونطور بود که بالا به خوبی توضیح داده شده من برگه آبی گرفتن و هنوز منتظر جواب هستم.
شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2015-11-23 ساعت 10:19)sepdar نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 21:02)aghigh125 نوشته:  حالا نوبت من شد كه سفرنامه و تجربيات اين سفر را برايتان بازگو كنم من ويزاي ازدواجي هستم كلاً پروسه از ارسال مدارك به اداره مهاجرت تا روز مصاحبه يكسال و دو ماه طول كشيد. روز سه شنبه ١٧ نوامبر مصاحبه داشتم روز شنبه ١٤ نوامبر به مقصد دبي پرواز كردم مستقيم از فرودگاه رفتم مديكال چون بعد از ظهر رسيدم بعد از مراحل ازمايشات و معاينه چشم و پرداخت ٥٢٥ درهم راهنمايي شدم به اتاق دكتر شوكلا ايشان سوالاتي راجع به بيماريها پرسيدن كه دارم يا نه و بعد از معاينه از قفسه سينه و عكس گفتن برو و فردا ١١ شب بيا جواب آزمايش را بگير و *** فردا رفتن و جواب رو برام گرفتن و روز سه شنبه ساعت ٤ صبح اومدن دنبالمون البته آقايي هم در هتلمون بود كه ايشون هم وقته مصاحبه داشت به اتفاق يك خانم و آقايه ديگه رفتيم من اينقدر استرس داشتم كه تا ساعت چهار فقط يكساعت خوابيدم بالاخره رسيدم و نفرات اول بوديم روي نيمكتها نشستيم و بترتيب رفتيم داخل اول پاسپورت و نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتن و شماره بهمون دادند و رفتيم داخل نشستيم همونطوري كه دوستان گفتن مثل باجه هاي بانك بود ابتدا براساس شماره اي كه دادند صدا مي كنند و خانمي پرونده مربوط به هر شخصي رو كه صدا ميكنه نگاه ميكنه و اگه هم و كسري توش باشه ازتون ميخواد خوشبختانه به من گفت دو قطعه عكس بده و بعد گفت برو بشين مرحله بعد دوباره شماره ام رو صدا كردند و رفتم براي انگشت نگاري اونجا هم كارم تموم شد و گفتن بشين تا صدات كنيم . جالب اين بود كه من دوتا پوشه پر از عكس و مدارك و كلي ترجمه هاي مجدد و تكس ها و هر چي كه فكرشو بكنيد با خودم بردم ولي دريغ از اينكه يكي شو ازم بخوان كلي حرص خوردم چون كلي هم براشون هزينه كرده بودم . بگذريم نوبت مصاحبه شدم و رفتم داخل اتاقي كه خانمي پشت شيشه نشسته بود خيلي با روي خندان سلام و صبح بخير گفت و من هم متقابلًا مثل خودش برخورد كردم دستگاهي سمت من بود درست مثل دستگاه انگشت نگاري گفت دست راست را بزار روي اين دستگاه و من گذاشتم و گفت خوب حالا تو با اين كار قسم خوردي كه هر چه ميگويي راست است ابتدا پرسيد ١- شوهرت چند وقته پيش اومده بود پيشت ؟ ٢- چه مدت پيشت موند٣- چند بار اومد ديدنت٤- چند وقته ازدواج كرديد- آيا تا به حال ازدواج كرده بوديد-شوهرتان قبلًا ازدواج كرده بود- كار ميكني كارت خصوصي يا دولتي - در حال حاضر كار ميكني يا نه اگر آره كجا كار ميكردي كارت چي بود و سمتت چي بود- شوهرت الان كجاست . سوالاتي كه از من كردند همين ها بود و هر چي ميگفتم تو كامپيوتري كه جلوش بود اول نگاه ميكرد و بعد تايپ ميكرد سپس از زير ميز كارت صورتي معروف رو در آورد و توش نوشت ٢٢ نوامبر بيا و ويزايت را بگير خيلي ازشون تشكر كردم و خوشحال بيرون اومدم و متاسفانه چون سفارت جمعه و شنبه تعطيل است من بايد چند روز ديگه هم دبي بمونم ولي بالاخره صبرم و دلتنگيهابم به ثمر نشست و بزودي زود ميرم پيش همسر عزيزم تا زندگيمون رو شروع كنيم. لازم بذكر است كه به كار دولتي گير ميدن و همچنين اگه تو ارگانهاي نظامي خدمت كرده باشيد چون همراه هاي من بخاطر داشتن همچنين مشكلاتي بهشون گفتن بريد سه ماه ديگه بيايد. اميدوارم همه شما هم ويزاي يكضرب بگيريد و به آرزوهاتون برسيد . همين جا داره از مديران اين سايت تشكر كنم كه راه را براي ارتباط با شما دوستان فراهم كردن و هم چنين از تمام دوستاني كه در اين سايت از تجربيات و اطلاعات مفيدي كه در اختيارم گذاشتن تشكر كنم چون به واقع اعتراف ميكنم من در اين سايت اطلاعاتم بيشتر و بروز ميشد. به اميد موفقيت همه شما دوستان عزيزم

سلام

فقط خواستم به بقیه دوستان بگم که من از دوبی با اتوبوس رفتم ابوظبی البته یه جایی باید اتوبوس عوض کنی و از ایستگاه اتوبوس ابوظبی هم با تاکسی میشه رفت سفارت.
از نظر هزینه به صرفه تره ولی خوب اضطراب و استرس بیشتری داره ضمن اینکه صبح زودتر هم باید بیدار شد.
من 27 جولای مصاحبه شدم و مراحل مصاحبه همونطور بود که بالا به خوبی توضیح داده شده من برگه آبی گرفتن و هنوز منتظر جواب هستم.
شاد باشید

با سلام یه شما دوست عزیز

هزینه اتوبوس چقدر شد؟
آیا با اتوبوس هم برگشتید دبی؟

(2015-11-22 ساعت 23:53)nazila joon نوشته:  سلام به همه بچه ها من همسرم ميخواد موقع مصاحبه بياد و پيش من باشه من مصاحبم كابل بود ولي يه هفته پيش در خواست دادم كه ترنسفر كنه به دبي حالا منتظرم ولي هنوز نامه اي كه بگه مداركمون تكميله واسم نيومده؟! به نظرتون چقد طول ميكشه تا به من وقت مصاحبه بدن؟!
approve:27 August ۲۰۱۵
compelet form ds-260 : ۶ nov
takmile madarek????????
tarikhe mosahebe??????

با سلام

کیس شما چی هست؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 10:42)armehraboon نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 10:19)sepdar نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 21:02)aghigh125 نوشته:  حالا نوبت من شد كه سفرنامه و تجربيات اين سفر را برايتان بازگو كنم من ويزاي ازدواجي هستم كلاً پروسه از ارسال مدارك به اداره مهاجرت تا روز مصاحبه يكسال و دو ماه طول كشيد. روز سه شنبه ١٧ نوامبر مصاحبه داشتم روز شنبه ١٤ نوامبر به مقصد دبي پرواز كردم مستقيم از فرودگاه رفتم مديكال چون بعد از ظهر رسيدم بعد از مراحل ازمايشات و معاينه چشم و پرداخت ٥٢٥ درهم راهنمايي شدم به اتاق دكتر شوكلا ايشان سوالاتي راجع به بيماريها پرسيدن كه دارم يا نه و بعد از معاينه از قفسه سينه و عكس گفتن برو و فردا ١١ شب بيا جواب آزمايش را بگير و *** فردا رفتن و جواب رو برام گرفتن و روز سه شنبه ساعت ٤ صبح اومدن دنبالمون البته آقايي هم در هتلمون بود كه ايشون هم وقته مصاحبه داشت به اتفاق يك خانم و آقايه ديگه رفتيم من اينقدر استرس داشتم كه تا ساعت چهار فقط يكساعت خوابيدم بالاخره رسيدم و نفرات اول بوديم روي نيمكتها نشستيم و بترتيب رفتيم داخل اول پاسپورت و نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتن و شماره بهمون دادند و رفتيم داخل نشستيم همونطوري كه دوستان گفتن مثل باجه هاي بانك بود ابتدا براساس شماره اي كه دادند صدا مي كنند و خانمي پرونده مربوط به هر شخصي رو كه صدا ميكنه نگاه ميكنه و اگه هم و كسري توش باشه ازتون ميخواد خوشبختانه به من گفت دو قطعه عكس بده و بعد گفت برو بشين مرحله بعد دوباره شماره ام رو صدا كردند و رفتم براي انگشت نگاري اونجا هم كارم تموم شد و گفتن بشين تا صدات كنيم . جالب اين بود كه من دوتا پوشه پر از عكس و مدارك و كلي ترجمه هاي مجدد و تكس ها و هر چي كه فكرشو بكنيد با خودم بردم ولي دريغ از اينكه يكي شو ازم بخوان كلي حرص خوردم چون كلي هم براشون هزينه كرده بودم . بگذريم نوبت مصاحبه شدم و رفتم داخل اتاقي كه خانمي پشت شيشه نشسته بود خيلي با روي خندان سلام و صبح بخير گفت و من هم متقابلًا مثل خودش برخورد كردم دستگاهي سمت من بود درست مثل دستگاه انگشت نگاري گفت دست راست را بزار روي اين دستگاه و من گذاشتم و گفت خوب حالا تو با اين كار قسم خوردي كه هر چه ميگويي راست است ابتدا پرسيد ١- شوهرت چند وقته پيش اومده بود پيشت ؟ ٢- چه مدت پيشت موند٣- چند بار اومد ديدنت٤- چند وقته ازدواج كرديد- آيا تا به حال ازدواج كرده بوديد-شوهرتان قبلًا ازدواج كرده بود- كار ميكني كارت خصوصي يا دولتي - در حال حاضر كار ميكني يا نه اگر آره كجا كار ميكردي كارت چي بود و سمتت چي بود- شوهرت الان كجاست . سوالاتي كه از من كردند همين ها بود و هر چي ميگفتم تو كامپيوتري كه جلوش بود اول نگاه ميكرد و بعد تايپ ميكرد سپس از زير ميز كارت صورتي معروف رو در آورد و توش نوشت ٢٢ نوامبر بيا و ويزايت را بگير خيلي ازشون تشكر كردم و خوشحال بيرون اومدم و متاسفانه چون سفارت جمعه و شنبه تعطيل است من بايد چند روز ديگه هم دبي بمونم ولي بالاخره صبرم و دلتنگيهابم به ثمر نشست و بزودي زود ميرم پيش همسر عزيزم تا زندگيمون رو شروع كنيم. لازم بذكر است كه به كار دولتي گير ميدن و همچنين اگه تو ارگانهاي نظامي خدمت كرده باشيد چون همراه هاي من بخاطر داشتن همچنين مشكلاتي بهشون گفتن بريد سه ماه ديگه بيايد. اميدوارم همه شما هم ويزاي يكضرب بگيريد و به آرزوهاتون برسيد . همين جا داره از مديران اين سايت تشكر كنم كه راه را براي ارتباط با شما دوستان فراهم كردن و هم چنين از تمام دوستاني كه در اين سايت از تجربيات و اطلاعات مفيدي كه در اختيارم گذاشتن تشكر كنم چون به واقع اعتراف ميكنم من در اين سايت اطلاعاتم بيشتر و بروز ميشد. به اميد موفقيت همه شما دوستان عزيزم

سلام

شاد باشید

با سلام یه شما دوست عزیز

هزینه اتوبوس چقدر شد؟

(2015-11-22 ساعت 23:53)nazila joon نوشته:  سلام به همه بچه ها من همسرم ميخواد موقع مصاحبه بياد و پيش من باشه من مصاحبم كابل بود ولي يه هفته پيش در خواست دادم كه ترنسفر كنه به دبي حالا منتظرم ولي هنوز نامه اي كه بگه مداركمون تكميله واسم نيومده؟! به نظرتون چقد طول ميكشه تا به من وقت مصاحبه بدن؟!
approve:27 August ۲۰۱۵
compelet form ds-260 : ۶ nov
takmile madarek????????
tarikhe mosahebe??????

با سلام

کیس شما چی هست؟
در مورد هزینه اتوبوس باید بگم که من روز اول یک کارت مترو گرفتم که قیمتش یادم نیست ولی با این کارت هر سفر داخل دبی 3 درهم و هر سفر بین دبی و ابوظبی 25 درهم می شد . 15 درهم هم تاکسی ابوظبی گرفت تا سفارت
یعنی کلا از هتل تا سفارت و برگشتش برای من در اومد 86 درهم
توی اتوبوس هم اینترنت مجانی داشت که می شد استفاده کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow
(2015-11-23 ساعت 12:54)sepdar نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 10:42)armehraboon نوشته:  [quote='sepdar' pid='681372' dateline='1448257789']
[quote='aghigh125' pid='680567' dateline='1447777940']
حالا نوبت من شد كه سفرنامه و تجربيات اين سفر را برايتان بازگو كنم من ويزاي ازدواجي هستم كلاً پروسه از ارسال مدارك به اداره مهاجرت تا روز مصاحبه يكسال و دو ماه طول كشيد. روز سه شنبه ١٧ نوامبر مصاحبه داشتم روز شنبه ١٤ نوامبر به مقصد دبي پرواز كردم مستقيم از فرودگاه رفتم مديكال چون بعد از ظهر رسيدم بعد از مراحل ازمايشات و معاينه چشم و پرداخت ٥٢٥ درهم راهنمايي شدم به اتاق دكتر شوكلا ايشان سوالاتي راجع به بيماريها پرسيدن كه دارم يا نه و بعد از معاينه از قفسه سينه و عكس گفتن برو و فردا ١١ شب بيا جواب آزمايش را بگير و *** فردا رفتن و جواب رو برام گرفتن و روز سه شنبه ساعت ٤ صبح اومدن دنبالمون البته آقايي هم در هتلمون بود كه ايشون هم وقته مصاحبه داشت به اتفاق يك خانم و آقايه ديگه رفتيم من اينقدر استرس داشتم كه تا ساعت چهار فقط يكساعت خوابيدم بالاخره رسيدم و نفرات اول بوديم روي نيمكتها نشستيم و بترتيب رفتيم داخل اول پاسپورت و نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتن و شماره بهمون دادند و رفتيم داخل نشستيم همونطوري كه دوستان گفتن مثل باجه هاي بانك بود ابتدا براساس شماره اي كه دادند صدا مي كنند و خانمي پرونده مربوط به هر شخصي رو كه صدا ميكنه نگاه ميكنه و اگه هم و كسري توش باشه ازتون ميخواد خوشبختانه به من گفت دو قطعه عكس بده و بعد گفت برو بشين مرحله بعد دوباره شماره ام رو صدا كردند و رفتم براي انگشت نگاري اونجا هم كارم تموم شد و گفتن بشين تا صدات كنيم . جالب اين بود كه من دوتا پوشه پر از عكس و مدارك و كلي ترجمه هاي مجدد و تكس ها و هر چي كه فكرشو بكنيد با خودم بردم ولي دريغ از اينكه يكي شو ازم بخوان كلي حرص خوردم چون كلي هم براشون هزينه كرده بودم . بگذريم نوبت مصاحبه شدم و رفتم داخل اتاقي كه خانمي پشت شيشه نشسته بود خيلي با روي خندان سلام و صبح بخير گفت و من هم متقابلًا مثل خودش برخورد كردم دستگاهي سمت من بود درست مثل دستگاه انگشت نگاري گفت دست راست را بزار روي اين دستگاه و من گذاشتم و گفت خوب حالا تو با اين كار قسم خوردي كه هر چه ميگويي راست است ابتدا پرسيد ١- شوهرت چند وقته پيش اومده بود پيشت ؟ ٢- چه مدت پيشت موند٣- چند بار اومد ديدنت٤- چند وقته ازدواج كرديد- آيا تا به حال ازدواج كرده بوديد-شوهرتان قبلًا ازدواج كرده بود- كار ميكني كارت خصوصي يا دولتي - در حال حاضر كار ميكني يا نه اگر آره كجا كار ميكردي كارت چي بود و سمتت چي بود- شوهرت الان كجاست . سوالاتي كه از من كردند همين ها بود و هر چي ميگفتم تو كامپيوتري كه جلوش بود اول نگاه ميكرد و بعد تايپ ميكرد سپس از زير ميز كارت صورتي معروف رو در آورد و توش نوشت ٢٢ نوامبر بيا و ويزايت را بگير خيلي ازشون تشكر كردم و خوشحال بيرون اومدم و متاسفانه چون سفارت جمعه و شنبه تعطيل است من بايد چند روز ديگه هم دبي بمونم ولي بالاخره صبرم و دلتنگيهابم به ثمر نشست و بزودي زود ميرم پيش همسر عزيزم تا زندگيمون رو شروع كنيم. لازم بذكر است كه به كار دولتي گير ميدن و همچنين اگه تو ارگانهاي نظامي خدمت كرده باشيد چون همراه هاي من بخاطر داشتن همچنين مشكلاتي بهشون گفتن بريد سه ماه ديگه بيايد. اميدوارم همه شما هم ويزاي يكضرب بگيريد و به آرزوهاتون برسيد . همين جا داره از مديران اين سايت تشكر كنم كه راه را براي ارتباط با شما دوستان فراهم كردن و هم چنين از تمام دوستاني كه در اين سايت از تجربيات و اطلاعات مفيدي كه در اختيارم گذاشتن تشكر كنم چون به واقع اعتراف ميكنم من در اين سايت اطلاعاتم بيشتر و بروز ميشد. به اميد موفقيت همه شما دوستان عزيزم

سلام

شاد باشید

با سلام یه شما دوست عزیز

هزینه اتوبوس چقدر شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، shadoow
(2015-11-17 ساعت 04:00)shangol نوشته:  سلام دوستان این شماره لیدر هست .خیلی پسر متین با شخصیت و منصفی هست اصلا قابل مقایسه با اون خانم پول دوست نیست .

شماره ليدر حذف شده!!
كدوم خانم پول دوست؟
كتگورى : CR1
ارسال به USCIS: اكتبر ٢٠١٤
RFE : آپريل ٢٠١٥
اپرو : مى ٢٠١٥
كامپليت NVC : اكتبر ٢٠١٥
تاريخ مصاحبه : ژانويه ٢٠١٦
محل مصاحبه : ابوظبى

ceac updates : 14 jan , 20 jan (email) , 21 jan , 25 jan , 28 jan , 10 apr (email) , 18 jul (email) , 19 jul , 1 Agu OR

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
همراهان گرامی سلام، در نهایت بعد از دو سال روزهای سخت انتظار و جدایی نامه ی مصاحبه ی من هم اومد. سووالی دارم که لطف می کنید که پاسخ بدید. از اون جایی که من دانشجو هستم آیا لازم هست گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه محل درسم رو ضمیمه ی مدارک کرده و در روز مصاحبه تحویل بدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان